IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
5. dub 2013

@hanndy myslíš,že to mám brát jako příznak 😀
@slaboska také přeji krásné ranko

slaboska
5. dub 2013

@mariiianka nechci ti dělat falešne naděje,ale ja take litala 😉 tak snad to je na dobre cestě. 🙂

mariiianka
5. dub 2013

@slaboska zatím to beru v klídku,tak uvidíme.V neděli prubnu testík a buď tam budou a nebo ne

slaboska
5. dub 2013

@mariiianka tak samozřejmě,že tam budou 😀 😀 a kolikaty den po ET v neděli budeš?

mariiianka
5. dub 2013

@slaboska budu 8 den,tak to u by tam něco mohlo být vidět 😉

slaboska
5. dub 2013

@mariiianka jojo to už jo.ale někomu se to opravdu ukazalo až 10 den,ale ty je tam najdeš už 8 😉

mariiianka
5. dub 2013

@slaboska no to doufám,že na mě aspoň maliko vykouknou 😀 .Jinak jdu na krev až 15.,tak ještě na testíky budu mít celý týden 😀 😀 ,mam jich dost,tak snad budou stačit 😀

hanndy
5. dub 2013

@mariiianka no jasne ze jo sice s rezervou ale jo. A jak se tobe dlouho drzi pregnil,to jsem jedina komu se drzi 14dni

mariiianka
5. dub 2013

@hanndy hele na příznaky nedej,nikdo je nemá hodně dlouho.Já jsem měla ovitrelle a ten se mě drží tak 5-6 dní,takže už je dávno pryč,měla jsem ho 25.3.

renca1978
5. dub 2013

@hanndy Holky, ja jsem si myslela, ze to vyslo den 7 dpET, jeste pred testovanim.............od 5dpET mne dost bolelo bricho jako na mS a silene mne bolely prsa, a ty prsa mi vydrzely doted, jinak zadny priznaky tehu ja nemam.............dnes zacinam 7tt 🙂

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 to je krásný,kdy jdeš na utz.Už se těšíš viď 😉 .Mě prsa bolej snad hned po OPU,to bude těma hormonama.

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka ja jdu na kontrolu pristi patek, tesim se, ale zaroven strasne bojim, abychom mely srdicko...........mam z toho spis strach, ale nekde uvnitr doufam, ze je mimco v poradku, kdyz uz od zacatku tak bojuje, aby bylo s nama, moc mu verim 😉

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 neboj se,vše bude v pořádku 😉 .Srdíčko bude bít jak zvon 😵 .Doufám,že taky dojdeme taky tak daleko,teda až do toho prosince 🙂

hanndy
5. dub 2013

@mariiianka to nejni fer ja taky chci aby uz byl pryc
@renca1978 tak me boli bricho skoro porad,vlastne jako po kazdy,takze vim co me za tyden ceka,jeste ze tady nejsou ty carodejky zase by mi vestlily 😀

renca1978
5. dub 2013

jo a bolela mne hlava, coz normalne nemivam

renca1978
5. dub 2013

@hanndy jak to myslis, ze vis, co te za tyden ceka????????????????,Budes tam mit //, ver tomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mariiianka
5. dub 2013

@hanndy prosím tě 14 dní,to už musí být z těla pryč.Nebo to máš vyzkoušený???A co si to zase namlouváš,// prrostě budou a hotovo 😉
@renca1978 tak hlava mě teda nebolí,ale měla bych sklidnit s tím jídlem,jak je člověk doma tak je to teda hrůza,za chvíli se nebudu vejít do dveří 😀

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka presne jak pises, az do prosince................vcera jsem se dozvedela, ze moje kamoska prisla o mimco ve 23 tydnu..............tak je mi z toho docela blbe, tak ja vim, ze rozhodne jeste nemam vyhrano, stojim nohama pevne na zemi, a vim, ze se jeste muze stat cokoliv.............mozna proto ten strach

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka ja mela chute prvnich 14 dni, ted mi to jidlo spis nechutna, mam dolu 4 kg

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 to je jasný,člověk má strach pořád.Já při těhu jsem to taky brala tak nějak všelijak,dokud jsem malou nedržela v náruči,tak až pak jsem byla klidnější.Ale člověk na to nesmí až tolik myslet,musíš myslet pozitivně,i když to jde někdy těžko,naprosto tě chápu.Jo a na váhu raději nelezu,ale taky pevně douám,že mě to časem přejde 😀

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka Mas pravdu, az budu drzet mimco v naruci, tak pak uz to bude dobry 🙂 Musim bejt pozitivni 🙂 Tak kdyz mas hlad, tak si vem jablicko, nebo mrkvicku 😀 zazenes hlad a dodas vitaminky 😉

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 teď jsem měla jablíčko a banán s bílím jogurtem,takže dobrý 😀 .Jasný,hlavně myslet pozitivně 😉

hanndy
5. dub 2013

@renca1978 no ze takhle to mam pokazdy,boli me bricho atd.
@mariiianka to si pis ze to mam odzkouseny viditelny // 14dpo

mariiianka
5. dub 2013

@hanndy já měla pregnyl jednou nebo dvakrát a ten jsem měla do 6 dnů pryč.Tak doufám,že když budu testovat,že to taky nebude nějaký hormon v těle.Teď jsi mi teda nasadila brouka do hlavy 😖

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka pokud mas vyzkouseny, ze ho v tele nemas po 6 dnech, tak si myslim, ze to tak stejne odbouralo tvoje telo tady ted.............tak bych se toho nebala...........u mne taky vydrzi 6 dni, mam to vyzkouseny u IUI, proto jsem si ten 8 den co jsem testovala byla temer jista, ze se o Pregnyl nejedna..........no, kazda jsme jina, nekomu to trva dyl

hanndy
5. dub 2013

@mariiianka je to jsem te neche5 nekterak vydesit,kdyz to mas odzkouseny ze po 6 dnech je pryc,tak ted tomu nebude jinak ja jsem proste pripad no 😀

hanndy
5. dub 2013

Holky ja az budu na pc tak vam poslu fotku 7a 9 dni od pregnilu aby jste mi verili tyhle mam porad schovany.

mariiianka
5. dub 2013

@hanndy my ti věříme,ale fotečku dej ať se aspoň trochu pokochám 🙂 .A rozhodně mě neděsíš 😉 .Ale jsem zvědavá na tu neděli 😀
@renca1978 to já mam právě taky vyzkoušený z IUI,ale stejně i když ty dvě vykouknou,tak to jistý stejně nebude a zase budu čekat týden na krev,ach jo,to je pořád něco 😖

renca1978
5. dub 2013

@mariiianka ja na krvi vubec nebyla............doted nevim moji hladinu Hcg

mariiianka
5. dub 2013

@renca1978 každý car to má asi jinak.Mě bylo řečeno,že bych mohla přijít už v pátek 12. a nebo právě v pondělí 15.,že už to záleží na mě.Tak právě pojedu až v pondělí,že už je to takový jistější,to budu 16 DPO.