IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy nekecáš,já ho tam vidím 😅 .To přece musí vyjít 😵

ak24
10. dub 2013

holky kdo jesi zavali 2 miminka už jste byli na UL,,nebo ja byla ale jetam jen jedno sice doktor řikal žejeto jeste brzo řic jestli je jedno nebo 2,,,co vi nato jeto možne

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka ,ale na 11den je to slabe ja premyslim ze zitra vynecham a udelam az v patek

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy myslíš že vydržíš 😀 ???Hele někomu vyleze dřív a někomu dýl.Jsem ti už jednou psala,že si hrají na schovávanou 😉 .Věřím,že tam jsou 🙂

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka ja nevim asi ne 😅 ja mam strach, protoze me zase zacina bolet bricho no uvidim co bude az se vzbudim a co ty testujes zitra?

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy no jasně,že testuju,když už jsem je nakoupila 😀 .Zítra zkusím ten co dnes a schválně 😉

hanndy
10. dub 2013

@mariiianka tak drzim pesti ja uvidim az rano momentalne to fakt vypada na mrchu 😒

mariiianka
10. dub 2013

@hanndy držím palečky,aby nedorazila 😉

slaboska
11. dub 2013

dobre rano holky,tak ja čekam na testiky 😀

hanndy
11. dub 2013

@slaboska ahojky ja te asi zklamu,dneska testik nebude za 1. nemam odvahu a za 2. me porad boli to bricho a cim dal vic,tak to necham na zitra

hanndy
11. dub 2013

@slaboska a na dnesek drzim pesti at se vam pekne prcek ukaze a je vse ok

slaboska
11. dub 2013

@hanndy děkuji.ja držim pěstičky tobe at ms nedostaneš a až budeš dělat test at jde // pěkně vidět.

mariiianka
11. dub 2013

@slaboska
@hanndy táké přeju dobré ráno 😉

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka tak co ty nase jsou lip videt 🙂

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy tak mě to nedalo a uděla jsem dva testy,sice každý v jinou dobu,ale rozdíl tam je.Každý mamatest jiný.Já jsem asi fakt už cvok 😅 .Od půl čtvrtý nespím a jak magor nad tím přemýšlím,fakt jsem už na odstřel 🙄

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka ukaz

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy moment,jen se mi to stáhne a pošlu

mariiianka
11. dub 2013

stejně se mi to zdá moc slabý 😖

renca1978
11. dub 2013

@mariiianka ahoj, ten z 3:30 je peknej, ten druhej je nic moc, ale ten druhej za ty 3,5 hodiny ta koncentrace hcg v tak rannem tehotenstvi musi bejt minimalni, coz si myslim, ze by mohlo odpovidat.........brala bych v uvahu spise ten prvni test, vypada lip a asi je i moc posbirana za vic hodin, hm?

renca1978
11. dub 2013

@slaboska cauky, mnauky, drzim dneska vse co mam 😉 at je vse v cajku 🙂

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka ten prvni je krasnej tak se hod do klidu,hele jen tak pro zajimavost kolik mas jeste tech testiku?? 😀 😀

mariiianka
11. dub 2013

@renca1978 no mě se to zdá slabý.Ten co jsem dělala v úterý byl lepší,ale asi je to těma testama.Sice to jsou mamatesty,ale každý z jiný krabičky.Škoda,že už nemám ty starý.No nic počkáme do pondělí na ortel,ať už je jakýkoli,jsem s tím smířena.Už vás tady s tím nebudu otravovat.

mariiianka
11. dub 2013

@hanndy ještě se nějaký najdou 😀 .Kdybych je neměla,tak bych měla klid na duši (Možná 😀 😀 ).Jako mi stejně ta kontrolní čárka příjde i tak strašně slabá 😒 .Tak nevím co s těma testama je,asi nějaká porucha 😀

renca1978
11. dub 2013

@mariiianka prosim Te nikoho tady urcite neotravujes....... 😉 ja myslim, ze to bude dobry, proc by tam jinak ty // byly?Teeeeeeeeda ale mas to akcni 🙂 Hodne lidi na ty novy Mamatesty nadava, zkus si koupit ty Pregnant 10, ja s nema byla moc spokojena

mariiianka
11. dub 2013

@renca1978
@hanndy i když holky,jak teď na to koukám,tak dneska v tom pc je to snad lepší než ve skutečnosti 😀

mariiianka
11. dub 2013

@renca1978 když já se nikam nedostanu ☹ .Zkusím se zeptat v tom našem maloměstečku tady kousek od nás,ale jsem si jistá,že mají jen tyhle hrůzy 😠

renca1978
11. dub 2013

@mariiianka ja jsem naopak zadnej mamatest nesehnala, mely jen ten Pregnant, a nakonec jsen za nej byla rada...........no tak uvidis, kdyz nebude tak nebude....................
Ja mam zase nervicky z vecera..............a ze titrka taky, at uz je sobota.....

mariiianka
11. dub 2013

@renca1978 raději pondělí 😉 .U tebe to bude v poho 🙂 .Jinak já to musím mít akční,já nemůžu mít nic normálně přeci 😅

renca1978
11. dub 2013

@mariiianka no prave, ja ty testy mela hezky a stejne jsem z toho byla na nervy, ale neco mi rika, ze to u tebe bude v poradku 😉

hanndy
11. dub 2013

@mariiianka zkus se zeptat,ale ja myslim ze carky jsou krasny a tyhle testy stejne vic nedokazou