IVF v únoru, březnu,... 2013 🙂

reennddyy
21. únor 2013

Ahoj holky,vím že je tu založená diskuze už o IVF,ale je poněkud starší a tak nějak to celý přečíst,by mi trvalo věčně.A tak sem se rozhodla založit další diskuzi na toto téma,tak se nezlobte 🙂 Jinak já mám naplánovanou IVF na březen...Dnes jsem vyfasovala injekce a od mrchy začínám píchat(kolem 2-3.3 má přít)...Tak bych si s někym o tom ráda povídala,vyměňovala názory,atd...

sakalmilion
13. dub 2013

@slaboska děkuju...jojo...jsem šťastná 🙂 ale ještě budu testovat v po,stř a pá...a v pátek si i v práci naberu krev a objednám se na UZ

renca1978
13. dub 2013

@slaboska Vaneska je pekne jmeno 😉

slaboska
13. dub 2013

@sakalmilion no tos tutestovaci manii chytla po Renči,ne? 😀 ale uživej si,že tam maš //. 😉

hanndy
13. dub 2013

@slaboska no tak zacni uplne bilej,ale i koule se sekne no 😀

slaboska
13. dub 2013

@hanndy to se ji,ale nesmi stat 😠 je mi to lito za tebe ☹

hanndy
13. dub 2013

Nebud smutna,tak priste se trefi doufam 😀

slaboska
13. dub 2013

@hanndy ja si moc přala,aby to tady vyšlo všem,aby jsme si psaly jen pěkne věci.ale nevzavej to,přiště to už vyjde.doufam,že pujdeš co nejdřive 😉

sakalmilion
13. dub 2013

@slaboska no já chci aby byli ty čárečky úplně stejný...tak to bude akorát do pátku... 😀 to naberu i HCG a bude to super...19 mám šťastné číslo...přítel bude ten den mít službu a vrátí se až 20.4.ráno a to máme výročí 1 rok a 5 měsíců,tak mu dám dárek.... 😀

slaboska
13. dub 2013

@sakalmilion tak to bude mit super darek 🙂 jo,tak to v patek budou k nerozeznani // 😀

sakalmilion
13. dub 2013

@slaboska no to budou...budou 2 nádherný // 😀 😀 😀 😀

slaboska
13. dub 2013

@sakalmilion ja manžovi davala těhu test k narozeninam 🙂 tohle jsou ejlepši darky na světě 😉

hanndy
13. dub 2013

@slaboska holka nepujdu chci jeste vybehat imuno sice ho mame ,ale jen zaklad,tak ho chci nechat celi a nevim jestli nebude laparoskopie,tak Ket by byl az nekdy v lete cervenec,srpen potrebuju pauzu

slaboska
13. dub 2013

@hanndy ta pauza se da pochopit.bud rada,že mate mražačky,kdy nam to nevyšlo tak bych musela na cele ivf znova 😠 tak aspon nějaka dobra zprava u tebe 🙂

hanndy
13. dub 2013

@slaboska jo to ja jsem rada,protoze na ivf by jsme ted stejne nemeli.. Pritel by sel do Ket klidne hned ale ja na to nak nemam jsem posera co?

hanndy
13. dub 2013

@sakalmilion to bude krasny darecek a on vubec nevi ze testujes?

slaboska
13. dub 2013

@hanndy nejsi posera.je lepši na ket jit až se na to budeš citit ty sama.a mysliš,že na imuno něco zjisti?to zakladni bylo ok?

sakalmilion
13. dub 2013

@hanndy ne neví....mě příjde že to nějak moc neprožívá...nebo jestli to neumí dát najevo...nevím 😢 říkala jsem mu,že bude poslední kdo to bude vědět... 😀

hanndy
13. dub 2013

@slaboska no mam zvysene BI na partnera a nestravim listovku,hele treba mi v kvetnu rupne v kouli a pudu 😀
@sakalmilion je tak ja bych toho tvyho brala,ten muj to az moc proziva 😒

sakalmilion
13. dub 2013

@hanndy já bych zase chtěla aby to prožíval 😀 😀

ratatooy
14. dub 2013

ahj holky,všem přeji sluníčkový krásný den,jdu vas trochu dočíst,nebyla sem tu od pátku,včera jsme byli na oslavě teta mela 50 akorát chudák teta v 17hod o začalo a v 19hod odpala jak neni zvyklá pít,tak ji dcera zavezla hned domů.
jinak mi jsme si o užily dokonce i muzikant byl tak jsme si zatančily,ale jako se teda hodne rychle unavím to nevim co budu delat v 7,8,9mesici😀
jinak sestřenka tam byla s měsíční holčičkou tak sem se namlsala a už se těším zas na maly miminko,jen kdyby to tak rychle nevyrostlo,jo a ješte v patek večer jsem letela s malym na pohotovost protože mel 40 horečku,a pak že mám bejt v klidu hahaha ...to snad ani nejde,navic mi od rýmy zalehlo ucho tak ještě pícháni ucha by mi chybělo a bylo by to všechno

ratatooy
14. dub 2013

@sakalmilion gratulujemeeeee další těhulka to je super že se daří pak se budem předbíhat kdo dřív porodí
@hannddy to je mi líto☹ja sem tak chtela by se testy mejlily a vyšlo to i tobě
a muj tets mam ze včera odpo ještě přihodím ale jinak budu tetsovat až v to utery zavolam rovnou d caru at nas objednaji na utz

hanndy
14. dub 2013

@ratatooy tak to si tetka moc oslavu neuzila vid?? 😀 😀 ale je fajn ze ty jsi se bavila a zatancila,prisla jsi na jiny myslenky alespon, Teda tak malej to rozjel ve velkym co chudacek..treba te na UTZ vemou driv nez v tom 7 tydnu..
To vis semnou uz to asi jiny nebude-pristi pondeli mam jit na krev,ale do ty doby urcite ms prijde

sakalmilion
14. dub 2013

@ratatooy děkuju....ještě budu testit v po,stř a v pá a v pátek si i udělám krevní test a pak se objednám do CARU... 😀

mariiianka
14. dub 2013

@ratatooy ahojky,u nás taky je krásné sluníčko,hurá hurá hurá,už bylo na čase.Tak to jste si teda párty užili,ale chudák teta,že dlouho nevydržela.Koukám,máš samý zajímavý akce.Ono se to dr. lehce řekne být v klidu,ale s dítkem to se prostě nedá.Moc dobře vím o čem mluvíš 😅 .Já myslím,že u tebe už snad ani nemá cenu testovat 😀 ,že je to naprosto jasný 😉

renca1978
14. dub 2013

Ahoj holky 🙂 Preji krasnou nedeli 🙂

hanndy
14. dub 2013

ahoj maminy tak jak se citite??

ratatooy
14. dub 2013

@hanndy no to ne no😀snad ji neni dneska moocc zle

ratatooy
14. dub 2013

@mariiianka noo jakooo už me večer přepadla i první nechut k jidlu,sice bylo výborný maso nakládány a pečeny an česneku ale dala sem jen kousíček,a pak nejaky trochu cukroví a jinak samou vodu sem do sebe lila jakou sem mela furt žízen

ratatooy
14. dub 2013

@hanndy ja se s nema skusim domluvit at me vezmu co nejdřív hlavne kvuli tou špinení

mariiianka
14. dub 2013

@ratatooy no hezký,hele ty se připrav na ty dvojčata,jinak to nevidím 😀
@renca1978 tak jak je maminko 😉
@hanndy a co ty,jak je dneska