IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

petpeta7
25. kvě 2014

@retrivr jo ta kyselina, co jsi měla na recept, stačí 🙂 pokud k tomu bereš ještě to Calibrum, tak to máš posychrované na maximum 😉 Ale to ovoce a zeleninu jez určitě dál 😎

lucijete
25. kvě 2014

@retrivr Jo taky už vím🙂 Tak to moc a moc gratuluju! To jsi byla ale brzo na test z krve, ne? No já měla těch 16 vajíček, mojeho spermie na houby a nakonec jsme měly 4 embryjka, 1 zavedeno po 6 denní kultivaci a zítra jdu na krev, ale špiním už přes týden a teď už i trochu krvácím, tak asi nic......test jsem dělala v pátek 11 den a nic a dnes odpoledne a taky nic..... Máme ještě 3 mrazáčky. A ty jsi měla už 2 IVF, že? No ono se prý říká, že 1 IVF je na zkoušku, tak snad nám to podruhé vyjde🙂 Ale teď sem si dělala velké naděje, že to vyjde a nic....tak sem se z toho docela vyhrabala už....

retrivr
25. kvě 2014

@petpeta7 Uff,tak to jsem ráda,že to stačí 🙂 .. Ano hlídám se,abych měla každý den zeleninu i ovoce 🙂 .. A co ty,jak se máš s mimiskem v bříšku?

retrivr
25. kvě 2014

@lucijete Moc děkuji 🙂 ..Ano byla jsem na krev už 12.den po ET,měla jsem poslední crinone gel v úterý večer a sestřička po ET říkala,že mi radši nebude psát další balení,kdyby to nevyšlo,tak ať mi to neleží doma..Tak mě objednala už na ten 12.den tam mi těhu potvrdili a Crinone gel pisli recept a zavádím pořád.. 🙂 Ano je to naše 2.ivf zavadeli jsme 2 8buněčné embryjka(1 embyjko jedničkové kvality a to 2. 2-3kvality).. Tak uvidíš zítra co krev a kdyby to nevyšlo teď tak příště určitě 🙂

lucijete
25. kvě 2014

@retrivr Já vůbec ten gel neměla......jen Duphaston, Medrol a Anopyrin..... 😕

retrivr
25. kvě 2014

@lucijete aha,je teda ten gel,taky medrol,anopyrin + beru ještě léky na štítnou žlázu..

lucijete
25. kvě 2014

@retrivr no tak snad ví, co dávají....🙂 Tak se opatruj, užívej si to a já uvidím zítra..... Hezký večer

retrivr
25. kvě 2014

@lucijete Budu na tebe zítra myslet.. Pěkný večer,dobrou 🙂

renda12
25. kvě 2014

@petpeta7 jjj mám tam i zábal na prohřátí beder ....a masáže tak uvidíme trochu mě to znova nahodilo a věříme že to vyjde díky tomu cvičení a tomu posílení těla🙂

pavlina86
26. kvě 2014

@petpeta7 jj, udělaly to dřív, kvůli počasí.A malý se tam max. vyřádil.Můj si dal pivko, takže spokojenost na všech stranách. 😉 Ano, tchýně vaří dobře,ono to chutná vždycky líp, když to člověk nemusí vařit sám. 🙂 Dneska jsem nějaká unavená, asi bude změna počasí. Malý zrovna usnul a já se chystám žehlit,ale vůbec se mi nechce. Jinak se cítím, tak nějak stejně. Tak uvidíme v pátek chci zkusit testnout, a v pondělí pak krev. 😒

petpeta7
26. kvě 2014

@lucijete ten Duphaston obsahuje stejnou účinnou látku, jako ten Crinone gel, takže to máš v pořádku. Někomu vyhovují víc tabletky a někomu spíš gel. A taky záleží, co se zrovna dá sehnat v lékárně 🙂

lucijete
26. kvě 2014

@retrivr Ahojky....tak zázrak se nestal, neúspěšné ET.......ani náznak HCG, nic, nula......tak jdeme hned do KET a věřím, že to dotáhnem až do konce

retrivr
26. kvě 2014

@lucijete Ahoj, ☹ to mě mrzí...Drž se,KET už musí vyjít,ten je váš 🙂 .. A co to marodeni,nechal tě doktor marodit?

petpeta7
26. kvě 2014

@lucijete to mě mrzí 😢 ale mi přijde lepší, když je hcg 0, než když je výsledek nejistý - člověk pak doufá a cpe do sebe hromadu léků a za další týden se stejně dozví, že se to nepovedlo. Takhle aspoň víš, že můžete na ten KET. A bereš teda ty léky ode dneška?

petpeta7
26. kvě 2014

@renda12 hmmm, ten zábal musí být hodně příjemný 🙂 navíc ti to cvičení zlepší náladu a budeš se celkově cítit dobře 😉 tak hlavně nepolevit a výsledky se určitě dostaví! 😎

lucijete
26. kvě 2014

@petpeta7 budu brat extrimax od stredy a pak 5.6. jdu na ultazvuk plus jeste pokracovat v medrolu a na prolaktin jeste cosi........kdyby tam byl aspon naznak hcg tak vim, ze muzu otehotnet, tak to nevim....☹
@retrivr no kéž by🙂 jo a pokračuju v neschopence, vysvětlila jsem mu to a říkal, že když bude následující měsíc KET tak není problém...

petpeta7
26. kvě 2014

@pavlina86 s tím počasím jsi měla pravdu 🙂 to byl slejvák, co? jak začla bouřka, tak jsem měla otevřené okno dokořán a jak to prásklo, tak jsem se celkem dost lekla 😨 Zvládla jsi to žehlení? Já jsem uvažovala, že bych žehlila dnes večer, ale asi to nechám na zítřek 🙂 Zítra ráno ještě něco operu a do večera to bude akorát na žehlení 😵

petpeta7
26. kvě 2014

@lucijete tak to jsem ráda, že ses s Dr. na všem domluvila...jsou tam na "kopečku" opravdu hodní a ochotní 🙂 a určitě můžeš otěhotnět, i když jsi tam neměla žádné hcg 😨 já jsem ho taky nikdy neměla, až teď po tom IVF 🙂 a to už byla pěkná hodnota. Ty to budeš mít taky tak, uvidíš! 😉

retrivr
26. kvě 2014

@lucijete Tak to je super,že te nechal dál marodit 🙂 .. Já měla po 1.IVF hcg 8,6.. to je nic,takže jsem musela vysadit léky a šup na 2.pokus 🙂 .. Budu na tebe moc myslet a držet palecky .. 😉

pavlina86
26. kvě 2014

@petpeta7 ahojky, no to teda byl šupec, mám umyté všechny okna. 🙂 Ne, vyprdla jsem se na to. 😉 Jen sem si doprala,a zítra to vyžehlím všechno najednou. Se mi nic moc nechtělo. 😀 Akorát mě teda začaly bolet prsa a trochu záda, jak kdyby ledviny. Tak snad to přejde. 😒 A jinak bych už nejrači testila. Toto je hrozné, pořád se hlídám, aby mi malý neskočil na břicho, nebo ať ho moc netahám. A Tobě je jak? Kolik jsi měla Hcg?

retrivr
28. kvě 2014

Ahoj holky,tak už jsem doma z kliniky,vše v pořádku a máme první fotečku z utz 🙂 ..Sice tam ještě skoro nic není vidět,ale potěší to moc 🙂 ,příští středa další utz.. A která mi poslala srdíčko? 🙂 Moc děkujiii 😉

petpeta7
28. kvě 2014

@retrivr jééé, to je bezva, moc gratuluju! 🙂 s tou první fotkou jsem to měla přesně jak ty, taková malá fazolka na ní, ale jak to zlepší náladu, když se ni můžeš podívat 🙂

petpeta7
28. kvě 2014

@pavlina86 mně brali krev na hcg naposledy, když jsem byla na předposlední kontrole u Dr. Křenka (ta poslední už byl jen UZ) a to jsem měla 12 757. Dr. říkal, že je to v pořádku a už se to dál brát nemusí. Když si pohlídám jídlo, tak je mi dobře. Akorát, jak bylo pár dní vedro, tak na slunku jsem moc nevydržela, musela jsem do stínu, protože se mi motala hlava. Zkus s tím testováním vydržet do pátku, ať už tam máš pěknou čárku 😉 A malý tě nezlobí?

petpeta7
28. kvě 2014

@lucijete ahojky, už sis dneska lupla estrimax? ať ti ta sliznice může začít krásně růst a na kontrole dopadneš na výbornou! 😉

pavlina86
28. kvě 2014

@petpeta7 tak to je fain,že se cítíš dobře.Já sem teď pořád nějaká unavená, takže si chodím po obědě dát šlofíka i s malým, zrovna jsme vstaly. 🙂 😀 Ale možná je to i tím počasím. 😒 S testem vydržím do pátku, jak přijede můj, jsme se domluvily. 😉 Malý je trošku nevrlý, ale dá se to.Zítra si sjedu na menší nákup do takka, přišly my slevy. Tak toho využiju. 😉 A musím říct, že tento týden mi celkem utíká.Ten minulý neměl konce. 🙂

pavlina86
28. kvě 2014

@retrivr jéé, tak to gratuluju. 🙂

retrivr
28. kvě 2014

@petpeta7 děkuji 🙂 ,pořád na fotečku čučím 😀 .. 🙂
@pavlina86 děkuji 🙂 ..

lucijete
28. kvě 2014

@petpeta7 jojo, začala jsem ráno, zítra i večer.......zatím pořád ještě ale krvácím a je to děs teda🙂 tak snad to tak má být a pak vše dopadne na výbornou!!!!!

petpeta7
28. kvě 2014

@pavlina86 ta únava by mohlo být dobré znamení 😉 a prsa tě bolí pořád? No jasně, testni v pátek a můžete to s můžíkem zrovna spolu oslavit 😀 Nejhorší jsou vždycky ty první dny po ET, jak se překlene víkend, tak je to hned lepší. Budu muset mrknou do schránky, protože ty slevy mi chodí taky 🙂 Díky za tip! 😎

petpeta7
28. kvě 2014

@lucijete aha, takže bereš 2x denně? Akorát si myslím, že bys už neměla silně krvácet. Třeba ti to zítra poleví, protože ten estrimax je na růst sliznice a kdybys furt krvácela, tak by ti ta sliznice nerostla 😖 Uvidíš zítra, ale kdyžtak bych radši zavolala na Kliniku a domluvila se s Dr. 😕