IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

janunulinka
17. čer 2016

@hanulkavelunka 34, chodím ke Štochlové

hanulkavelunka
17. čer 2016

@janunulinka hm ta ti moc nerekne. . .
Ja ji po neuspesnych 1ivf a 2 iui zmenila na Chovance a zadarilo se hned jsem v 9tt a vse ok

janunulinka
17. čer 2016

@hanulkavelunka no tak to pěkně děkuji ☹ zatím se čekáme až se ustálí můj cyklus a máme se mezitím rozhodnout zda do IVF nebo darované vajíčka ☹

hanulkavelunka
17. čer 2016

@janunulinka stochlova se porad jen uci a je tam teprve rok
Ja uz jsem na ni nemela nervy a manzel taky ne a diky bohu ze nas osvitilo ona jen zastupuje z gynekologie za Slovakovou
My k ni s jejima neustalyma chybama a jak ji sestricky musi porad doplnovat i co se papiru tyce,my k ni ztratili duveru.
Ja ti pisu jen muj nazor ale nejsem jedina. . .

hanulkavelunka
17. čer 2016

@janunulinka mas narok ji zmenit a ver mi. . .

hanulkavelunka
17. čer 2016

@janunulinka co mas za problem s cyklem a jak to dr resi???

dagin
3. črc 2016

Ahoj holky. Dělali vám před 1. pokusem IVF genetiku?

maji01
6. črc 2016

@dagin ahojky,ano genetiku nam dělali hned při první návštěvě nam bral krev na genetiku.

tomik1234
7. črc 2016

Zdravím, chci se zeptat funguje klinika i v soboty a neděle?

maji01
7. črc 2016

@tomik1234 mrkni na jejich stranky,ale mam pocit ze o vikendu nefunguje.

tomik1234
8. črc 2016

@maji01 Podle stránek ne, podle staré diskuse ano. Tak možná ještě někdo písne. Zajímá mne, zda pokud OPU apod. padne na víkend, fungují i o víkendu.

martasek33
8. črc 2016

@tomik1234 myslim, ze opu delaji i o vikendu. I transfery. Jen ne normalni kontroly.

martasek33
11. črc 2016

Ahojky. Je mi divne, ze vsechny, co mate vyssi AMH tak vam nabizeji darovana vajicka. Ja ma AMH pod meritelnou hodnotou 0,01 a podstroupila jsem tri IVF a pokazde s vlastnimi. Sice jich nebylo moc. 1IVF 5, 2 IVF 7, 3 IVF 4. Prvni dvou jsem otehotnela, ale az po druhe uspesne. Kdyz se podkvam do papiru, tak se na me vystridali vsichni i jeste ze Slovakovou. Muj dr. je Krenek. Ted bych se mela chystat na Ket. Ve ctvretk jedu na utz a pak zacnu. Uz jsem to mohla mit za sebou 20. kvetna. Ale dostala jsem zanet dutin a nasledne zanet dasni. Pak aby to nebylo malo ,tak kdyz se mi zahojil i zanet dasni, tak jsem se pro jistotu jeste musela oparit na stehnech. Snad uz to bude dobre. Uz jsem to posunula dvakrat. Tak uz ne

tomik1234
11. črc 2016

@martasek33 Teď už to bude moje 4 IVF. Tak jsem zvědavá, konzultaci máme v polovině srpna u Dr. Chovance. Držím palce at už je mimi u vás 🙂

dadenka42
18. črc 2016

Ahojte, bola som minulý týždeň v Zlíne na hormonálny profil, dnes mi prišli výsledky - FSH 28,3, pred mesiacom mi robili hormonálny profil u môjho dr., a mala som FSH 5,3. Čo si o tom myslíte ? Je možné, aby sa za 1 mesiac takto zmenilo FSH ? Nepripadá mi to normálne....

lydunka1989
24. črc 2016

ahoj, tak po me osobní zkušenosti se do Zlína už nejspíš nevrátim. Personál milý, sestričky ochotné a príjemné, ale i tak zastavam nazor že je to jenom továrna na IVF.
- od prosince do brezna se v podstate nic nedelo, konzultace, spermiogram, pak neuspešná stimulace na IVF ukončeno IUI aby se nestratil cyklus.
- po negativním výsledku vydupaný odber krve na genetiku.
- konec dubna - začatý další cyklus IVf - každá kontrola s jiným doktorem a každý poručil jiné davky leku co melo za následek silný OHSS . Odepráno 27 vajiček, oplodneno 11 ale zustaly jen 2 s nižší kvalitou . I pres OHSS proveden ET - vysledek negativny. na otazku proč to nevyšlo mi bylo podano vysvetleni že prvni IVF je vlastne jen test jak budu na leky a celou lecbu reagovat. (za 38000 dobrý test) . mohly to taky rict predem.
- červen- KET - negativni. uřrimne nic jiného jsem ani nečekala
- červenec doporučeno hned další stymulace na IVF co jsem odmítla. po naléhani na další testy jsem objednaná na hysteroskopii na konec srpna, ale už tam asi nepudu. zvažuji nové centrum IVF někde v Brně.
nemuzu zkousnout že se tam na mne za pul roku už vystridali snad všichni doktoři a každý mi doporučoval něco jiného. To co jeden vyhodnotil jak cistu druhý bral jak folikul. A když jsme s manzelem dozadovali KET s darovaním embrijkem narazili jsme na silní odpor až nevuli vyhovet.

xyrina
12. srp 2016

@tomik1234 Fungují. Byla jsem tam na odběr vajíček v neděli.

xyrina
12. srp 2016

@martasek33 Ahoj, jak to s Tebou vypadá, co Ket?

xyrina
12. srp 2016

@lydunka1989 Ahoj, změnila jsi CAR?

lydunka1989
12. srp 2016

@xyrina ahoj dala jsem si poslat cennik s brna reprogenesis ale momentalne resim dokumentaci k adopci tak jsem jeste v brne nebyla ale koncem mesice by jsem tam chtela zavolat a objednat se. Musim ale jeste do zlina po vypis s karty.

xyrina
12. srp 2016

@lydunka1989 Snad se Ti tam povede líp. Stejně mě překvapilo, že měli u Tebe problém s darovaným embrijkem. Mě navrhují hlavně darované vajíčko. Asi to mají podle věku. Tak třeba proto. My jsme kromě doktora Chovance nikoho jiného nechtěli, když byl u ET někdo jiný, byla jsem trochu naštvaná. Ale holky na pokoji mi pak řekli, že to byl zkušený lékař. Tak to mě uklidnilo.

lydunka1989
13. srp 2016

@xyrina tak Chovanec rikal ze jsem mlada ze mam jeste zkouset, ze se mu ta varianta nelibi ... ze kdyz nechci podstupovat ty injekce tak mam zkusit NATIV ale nevim ci to bude mit nejakou cenu s diagnozou co mame. :(

maji01
13. srp 2016

@xyrina a jak jsi dopadla na odberu vajicek? Kolik mas?

xyrina
14. srp 2016

@maji01 ještě jsem znovu nebyla. Číňan mi říkal, že je ještě brzo na úspěšné IVF. Za měsíc jdu k němu zase na kontrolu. Zatím bastim ty jeho zelené kuličky. Už třetí druh. 🙂

xyrina
14. srp 2016

@maji01 ale až půjdu na odběr, tak víc než 1 necekam.
Jako posledne.

maji01
14. srp 2016

@xyrina jaky Čiňan?😦

maji01
14. srp 2016

@xyrina ja byla na odběr v patek.

xyrina
14. srp 2016

@maji01 No, zoufalí lidé dělají zoufale věci 🙂 už 2x jsem byla u Číňana, aby mi řekl, co je špatně. Díky jeho pilulkam mám ovulaci 14 den v měsíci (ne 9), MS 26 den (ne 22) i MS trvá 5 dní (ne 3). Cyklus se mi pěkně upravuje. Minulý měsíc jsem si nechala dělat hormonální profil, tak uvidím, jestli nějaká změna k lepšímu. A co Tvůj odběr? Kolik jsi měla vajicek?

maji01
14. srp 2016

@xyrina mela jsem 12 vajicek. A na oplozeni slo 6. A zitra bych mela jit na to..😉

xyrina
15. srp 2016

@maji01 Paráda. Držím Ti palce 🙂.