IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

dagin
22. dub 2014

@renda12 kdy jsi byla v CARU? Já se pořád rozhlížela, jestli tě náhodou nějak neidentifikuju ... seděla jsem v čekárně cca od 8:00 - 9:30.

dagin
22. dub 2014

@adyss Tak jak to dopadlo? Myslím na tebe 😉

dagin
22. dub 2014

@petpeta7
Testík jsem pak dělala každý den ... jak šílená a čárka sílila.
Dnešní výsledek je HCG 575 🙂. Za týden v pondělí uvidíme, jestli je tam jedno nebo dvě 😉.
Klidový režim - ale do práce chodím. Jinak se mi už i zvětšilo břicho a prsa aspoň o číslo. Stavy mám šílené - u holek jsem ani nevěděla, že jsem těhu - zato teď si to užívám asi i za ně. Pobolívá mě břicho - jako před MS - ale to je prý normální. Doufám, že se máš krásně 🙂 ... opatrujte se.

bien_1987
22. dub 2014

Dámy, nebyla jste některá na hysteroskopii bez narkózy? Jak moc se toho mám bát?

renda12
22. dub 2014

@dagin ahojky tak to jsi mě možná viděla já byla v čekárně kolem 9hodiny šla jsem na krev měla jsem červenou halenku ,kalhoty a vlasy na ježka oranžovočervené a brýle. došla jsem šla jsem na krev a pak jsem odešla 🙂 bylo tam kotel lidu. jinak ult.7 folik 11mm velké takže ve čtvrtek jdu znova na kontrolu na 9:45 a do konce týdne půjdu n vysátí. jinak vše ok už beru i cetrotid. takže už se mi injekce pomaličku blíží ke konci. takže vše zatím ok uvidím ve čtvrtek a co ty jak jsi dopadla??🙂

renda12
22. dub 2014

@bien_1987 neboj trochu to bolí mě to dalo slzy do očí, ale myslela jsem že to bude horší dá se to vydržet

dagin
22. dub 2014

@renda12 tak to jsem tě, asi viděla ... nechala sis v autě protokoly a vracela se pro ně?
tak to jste na dobré cestě ... to bude fajn
mi máme HCG 575, takže vše ok - a uvidíme v pondělí na UZ, jak to vypadá

renda12
22. dub 2014

@dagin jj přesně to jsem byla já myslela jsem že budou stačit až ke konzultaci .tak to máte krásné to poletí rychle ty hormony nahoru🙂 já byla dneska pak trochu naštvaná byla jsem pak na 10:15 a vzal nás až 11:30 a normálně bral lidi co došly pons a kdež jsem řekla kdy půjdem na řadu tak že hned a stejnak vzaly pak úplně někoho jiného než nás je tam spousta nových sester a maj vtom chaos.stalo kdyby řekla dojdi za hodnu nestíháme ,protože ten vzduch je tam děsný na to vrchu .já pisnu ve čtvrtek jak to bude vypadat, ale odhaduju odběr v sobotu nebo v neděl u,no necháme se překvapit

dagin
22. dub 2014

@renda12 nás brala taky o 45 minut později, já už měla nervy jak špagáty ...
tak pak napiš, hodně štěstí 🙂

bien_1987
22. dub 2014

holky, takže se mám připravit, že se tam čeká pravidelně, jo?
minule když jsme byli na první konzultaci, tak jsme si poseděli v čekárně hodinu :-/

renda12
22. dub 2014

@bien_1987 jj ,ale neboj se ozvat dají ti třeba kávu v restauraci zdarma...🙂

dagin
22. dub 2014

@bien_1987 no nám se to stalo podruhé ... většinou se +- trefili do akademické čtvrťhodinky, což je v pohodě 🙂

bien_1987
22. dub 2014

@renda12 no my dojíždíme, 2 hodiny tam a 2 zpět, tak bychom byli rádi, kdybychom aspoň v té čekárně nemuseli moc "ztrácet čas" :( nehledě na to, že mi zaměstnavatel dává 4 hod na návštěvu lékaře a to bych neměla vůbec šanci stihnout...
a jak to máte vy, do práce nosíte razítka z CARu, nebo jste na nemocenské, nebo berete dovolenou?

renda12
22. dub 2014

@bien_1987 já minule chodila do práce teď mám ale neschopenku já jezdím s mužem máme to 25km takže pohoda ale příště se ozvi

renda12
22. dub 2014

@dagin a odkud jezdíte

renda12
22. dub 2014

@dagin kdyby mi to vyšlo tak se mužem třeba potkat jak to bude jiste

bien_1987
22. dub 2014

@renda12 z Ostravy...

petpeta7
22. dub 2014

@dagin jééé, tak to moc moc moc gratuluju! to hcg máš krásně vysoké - ty jsi dnes byla 15. den po ET, že? já byla na kontrole 13. den po ET, protože pak byl víkend 🙂 takže tipuju, že tam budeš mít jedno zahnízděné embryjko 😉 Já mám taky prsa větší, což si začínám užívat 😀 a ty už máš dvě dcery, jo?

dagin
22. dub 2014

@petpeta7 jj, 15. den. Tak i jedno je super 😉
Ano, máme z 1. IVF dvojčata holčičky, v říjnu jim bude 7 let.

petpeta7
23. dub 2014

@dagin tak to by byl mazec, kdyby to teď byli dvojčata kluci, že? 😀 na tom prvním IVF jsi byla taky tady ve Zlíně? takže holky ti půjdou do školy a před Vánocema budeš mít miminko 🙂

adyss
23. dub 2014

Ahoj všem,takže včera mám po odběru vajíček,byl to pro mě děs...bolelo to,sestřička mi dala injekci od bolesti po probuzení ta půl dne působila a doma pak opět děs..šla jsem to zaspat a dnes už je to v poho.Odebrali nám 7 vajíček,teď jsem volala do caru jak to s nima vypadá,a oplodněno metodou PICSI je 5 vajíček.Zvolili jsme dražší metodu pro jistotu,když už jme do toho šli,nebudemew šetřit a pak si něco vyčítat..takže radši to nejkvalitnější co nám nabídli.A teď už je to do neděle na embryjkách...transfer 5.den po odběru,v neděli.Holky mám strach,ale po vašich komentářích o vysokém HCG je mi líp..Gratuju vám..je to super..tak doufám,že se po 2 letech dočkám i já🙂

renda12
23. dub 2014

@adyss 🙂 tak to gratuluju určo to výjde v neděli budu na tebe myslet já jak jsem byla na odběrech vše ok,jen jsem si fakt nic nepamatovala a doma jsem se pak pořádně aspoň vyspala. já čekám že půjdu na odsátí tak v sobotu nebo neděli tak se možná potkáme na pokoji 🙂

dagin
23. dub 2014

@adyss ono to bolí, mě bolelo břicho tak 3 - 4 dny. 5 embryí je krásné - my zase měli ICSI. Tak ať se krásně vyvíjejí a budu na tebe v neděli myslet. Odpočívej, ať vytvoříš hezkou peřinu a embryjku se v ní líbí 🙂

adyss
23. dub 2014

@renda12 díky za podporu...🙂 taky jsem celý den včera prospala...Já jdu na transfer v neděli 8.30h..třeba se fakt potkáme🙂

adyss
23. dub 2014

@dagin fakt mě to bolelo včera večer dost,až jsem přemýšlela,jestli na pohotovost..abych se dobře vyspala.Měla jsem si vzít od sestřičky recept na algifenové kapky,protože brufen mi zakázala,jenže jsem si myslela,že to bude ok,tak jsem trpšla bez nich..ale dnes už fakt o 50% lepší..vzala jsem si 4 dny volno,do konce týdne a po transferu půjdu na neschopenku,mám totiž práci na 3 směny a celých 8h. na nohách..a když bude výsledek pozitivní už se tam nevrátím🙂))) kéž by...

dagin
23. dub 2014

@adyss já byla po OPU doma a pak ještě týden po transferu .. ale já mám jednoduchou práci, takže se fyzicky nenamáhám. Mně zase pomohlo, že jsem v práci a mám jiné myšlenky.

renda12
24. dub 2014

Tak holky opět sedíme hodinu v čekárně a jdeme až Za 45minut prostě des a v restauraci se asi neobsluhu 🙂

renda12
24. dub 2014

@dagin já jsem doma celou dobu protože dělám v 10stupnich 8hodin a tahám bedny 30 kg

renda12
24. dub 2014

holky takže jsem doma po tak dlouhém čekání takže mám tam 13vajíček velké 14mm a na odběr jdu v úterý 29.4. na 8hodin a na vrácení jdu 4.5.

petpeta7
25. dub 2014

@adyss tak to nejhorší máš za sebou 😨 ET nebolí vůbec a pak už se jen budeš těšit na pozitivní výsledek testu 😉 ráda bych tě potěšila svým dnešním vysokým hcg 😀 bylo úžasných 3770 a na UZ to bylo taky v pořádku, takže jsem si hodně oddychla 😅 doufám, že to břicho tě už skoro vůbec nebolí, odpočívej 🙂