IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

petpeta7
25. dub 2014

@renda12 super výsledek! já jsme to měla podobné 😉 a to máš teda náročnou práci 😨 já myslela, že ženské nemůžou tahat tak těžké věci? 😕 u tebe je teda neschopenka fakt na místě.

adyss
25. dub 2014

@petpeta7 ahoj,moc ti gratuluju,že ti to vyšlo!!!🙂nene,mě už nic nebolí,už nervuju před transferem:.)

dagin
25. dub 2014

@renda12
My jezdíme od Uh. Brodu, takže půl hoďky cesty - v pohodě.
Jinak krásný výsledek - tak ať jsou folíky plné kvalitních vajíček 🙂

dagin
25. dub 2014

@petpeta7
Tak to je krása, gratuluju .... jen tak dál 🙂. Kdy máš další kontrolu a co bylo vidět na UZ?
Já jdu v pondělí ... dnes jsem radši ještě jednou testovala a čára je krásně silná ... hlavně, že neslábne 🙂.

renda12
25. dub 2014

@dagin jj tak to máte kousínek taky docela.už aby to vysátí bylo zamnou 🙂

renda12
25. dub 2014

@petpeta7 jj právě minule jsem to odchodila celé a pak to nevyšlo a člověk si to vyčítá tak tentokrát jsem řekla ne budu doma a zatím je vše ok takže se to zatím vyplácí 🙂 peníze nejsou vše

renda12
25. dub 2014

holky nejdete některá v úterý 29.4.na vysátí vajíček ???

renda12
25. dub 2014

@petpeta7 moc gratuluju a měla jsi jen jedno emb. nebo na dvojčátka??🙂

adyss
25. dub 2014

@dagin ..taky jezdíme z Uh.Brodu:-),resp.z Bánova: 🙂

petpeta7
25. dub 2014

@adyss to jsem ráda, že tě to už nebolí 🙂 nemáš důvod se teď nervovat 😨 je jasné, že v den ET budeš nervózní, protože si budeš moc přát, aby bylo vše v pořádku a vyšlo to 😕 Dr. z labiny ti vybere to nejlepší embryjko a pak už tě čekají samé pozitivní zprávy a jistoty 😀

petpeta7
25. dub 2014

@dagin díky, jsi hodná! další kontrolu mám zase v pátek - asi budu takhle pokračovat, dokud mě doktor neodešle k mé gynekoložce 😵 na UZ byl vidět gestační a žloutková váček v děloze 🙂 Dr. říkal, že je tam už i náznak ťukajícího srdíčka, takže příště už by mělo být krásně vidět - budu se na to celý týden těšit 😉 já už jsem si nakonec doma test nedělala, ale takhle máš alespoň klid před víkendem, že? 😉

petpeta7
25. dub 2014

@renda12 díky moc! no já šla právě na tu neschopenku zrovna, ať mě to pak neštvalo 😖 nechávala jsem si zavést jen jedno embryjko, protože bylo superkvalitní - teda říkala to Dr. z labiny a asi měla pravdu, když se pak doopravdy chytlo 🙂 no jo, už to mají v oku 😀

ajulka11
26. dub 2014

anna34 ja jsem byla na první IVF a ted už vím že jsem v tom ,byla jsem u dr. Chovance je to špičkový doktor k jinému bych nešla

petpeta7
27. dub 2014

@ajulka11 moc ti gratuluji! nám taky vyšlo hned 1. IVF! 🙂 Já chodím k Dr. Křenkovi a nemůžu si ho vynachválit, ale věřím, že i Dr. Chovanec je super 😉 a kolikátou kontrolu po ET máš za sebou?

ajulka11
27. dub 2014

@petpeta7 tak na kontrole jsem byla akorát na krev na zjištění těhotenství a ted jdu v úterý na první ultrazvuk.
dr. Křenek mi zaváděl embryjka není špatný ale na dr.Chovance nedám dopustit je super. ale každý má jinou zkušenost

renda12
27. dub 2014

Já holky chodím ke Kovalčikovi ten je boží minule mi nabídl brigádu dávání injekcí že mi to tak jde.vždy se nasměje

m v úterý v 8 jdu na odsátí ke Slovákove ještě jsem u ní nebyla a bude dělat i vracení tak uvidím

adyss
28. dub 2014

Ahoj holky...mám za sebou transfer 1 embryjka 5ti denní blastocysty kvality 1,a před sebou nekonečných 14 dní čekání...tuším,že to vůbec nebude utíkat...

ajulka11
28. dub 2014

@adyss neboj uteče to rychle těch 14dní ja si dělala testíky od sedmého dne po tom co mi kamarádky řekli že mám změněný obličej a vyšlo to. 🙂

petpeta7
28. dub 2014

@ajulka11 já jsem byla minulý pátek už na té druhé kontrole s UZ 🙂 Je to super, když můžeš na vlastní oči vidět v přímém přenosu to svoje miminko na obrazovce 😅 tak ti přeji na zítřek pěkný obraz a dej pak vědět, jak jsi dopadla 😉

petpeta7
28. dub 2014

@renda12 já jsem byla u Slovákové 1x na UZ při stimulaci a přišla mi v pohodě 🙂 vím, že některé holky, co k ní chodí pravidelně říkaly, že je pečlivá, takže budeš v dobrých rukách 😎 dej si dobrou večeři, ať nemáš ráno hlad jak vlk 🤐 držím moc pěstičky! 😉

petpeta7
28. dub 2014

@adyss to zní moc dobře, já to měla přesně tak, jak ty a vyšlo nám to, takže s tebou počítám do klubu těhotných! 😀 ten první týden po ET mi přijde, že se celkem vleče, ale pak už se to dá 😵 máš v plánu dělat něco zábavného? třeba něco kreslit nebo vyrábět? nebo sadit kytičky 😉

ajulka11
28. dub 2014

@petpeta7 můžeš prosimtě poradit co si vaříš za jídla nebo co vlastně můžu a nemůžu jsem stoho zmatená každý říká něco jiného a nevim co si vybrat. díky 🙂

adyss
28. dub 2014

@petpeta7 dělám gelové nehty jako koníček,a furt je co se učit,takže mám aspoň čas na trénování.jinak telka,přítel,mamča,kamarádka,ségra...takže klábosení🙂

dagin
28. dub 2014

@adyss tak to je super, gratuluju ... a uteče to 🙂

dagin
28. dub 2014

@ajulka11 můžeš úplně všechno - jen ne třeba tatarák a hermelín - kvůli listrerii. PAk mornální, vyvážená a plnohodnotná strava 🙂

ajulka11
28. dub 2014

@dagin no před hodkou jsem si dala chleba ze syrem a ty křeče nevěděla jsem co mam dělat hnus ☹

dagin
28. dub 2014

Tak dnes jsem byla na UZ a viděla jsem to taky v reálu. Máme tam 1 jistý váček a 1 nejistý - asi se chytila obě embrya a to druhé to hůře zvládá, spíš to asi nezvládne ... uvidíme.
Dnes jdem tedy 5+5tt. HCG je nižší, ale roste tak, jak má - dnes 3200, před 6ti dny 575.
Další kontrolu máme až příští středu. V pondělí je Dr. Křenek ráno na sále a já chci chodit jen na ráno - abych mohla co nejrychleji přejet do UH a pokračovat ve výuce. V úterý zas nemůžu já - slíbila jsem kolegyni, že jí zasupluji hodiny. Takže až ve středu na 7:30 krev a pak UZ. Budeme 7+0tt a mělo by být vidět i srdíčko, tak se moc těším 🙂.
Holky opatrujte se, ať se těm vašim embryjků u vás líbí 😉

adyss
28. dub 2014

@petpeta7 hlavně,aby to klaplo...embryjko bylo kvalitní tak uvidíme...

dagin
28. dub 2014

@ajulka11 mornální sýr by neměl vadit - vadí jen plísňové. Jinak poslouchej tělo - ono si řekne, na co má chuť. Já zatím nevolností netrpím ... ale to ještě může přijít, ještě je brzo.
A to tě bolí střeva nebo podbřišek? Plynatost k počátkům patří ... taky se nafukuju, mám křeče. Mně teda dost pobolívá i pobřišek - jako bych měla každou chvíli dostat MS - ale to je taky běžné, jak se roztahuje děloha.

ajulka11
28. dub 2014

@dagin měla jsem normální smetanito afakt hnus kroutila jsem se jak žížala. Já nemám zatím žadné chutě ale vubec na nic a blbě mi nebývá zatím vubec.řekla bych že mě spíš pobolívá břicho někdy spíš v noci mě pichá v podbřišku,tak nafouklá jsem díky tomu že beru asi ještě hormony do normálního oblečení jako jsou ryfle nebo sukně se nevlezu díky bříšku.