IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

dagin
8. kvě 2014

@lucijete Vajíček bylo 30, 10 jsme dali ICSI a zbytek normálně ke spermiím. Samo se neoplodnilo nic, pomocí ICSI 9. 6 bylo luxusních - 2 zavedli a 4 jsme nechali zamrazit. Ostatní byli taky docela slušné, ale ne až tak ... Prodloužená kultivace je výborná věc - oni za těch 5 - 6 dní vidí ten vývoj embryí a dokážou tak odhadnout, která jsou silnější ... uvidíš, vše bude ok a budete mít silná embryjka 😉

dagin
8. kvě 2014

@renda12 no já si nepamatuju, že bych při holkách něco cítila ... ani po transferu, ani v těhu - kdyby nerostlo břicho, nic mi není ... je to hodně individuální .. určitě je to ok 😉

dagin
8. kvě 2014

@adyss nepřijde, nesmí !!!

renda12
8. kvě 2014

@dagin jj snad máš pravdu každé to tady vychází taky bych si to moc přála 🙂

petpeta7
9. kvě 2014

@dagin velká gratulace! 😀 lepší už to snad ani nemůžeš mít! chtěla jsem tu včera večer mrknou, ale usla jsem 😅 Já jsem měla dnes tu poslední kontrolu na Klinice. Na UZ bylo vše v pořádku, takže mě Dr. taky předal do péče mojí gynekoložky. Miminko povyrostlo a srdíčko mu krásně ťukalo. 🙂

petpeta7
9. kvě 2014

@renda12 buď dál v pohodě! já začala trochu něco cítit až týden po ET, ale kdybych se nepozorovala, tak možná ani nevím 🙂 chce to pozitivní myšlení a bude pozitivní výsledek! 😉

renda12
9. kvě 2014

@petpeta7 ok tak uvidíme jak to dopadne🙂test si budu dělat stejnak až 17.5.dřív určo ne .

adyss
9. kvě 2014

...těhotenství potvrzeno🙂

dagin
9. kvě 2014

@adyss Paráda, gratuluju 🙂

renda12
9. kvě 2014

@adyss paráda tak doufám že ani já a ostatní nezklamem

retrivr
9. kvě 2014

Ahoj holky,jsem dnes po transferu dvou 3denních embryí 🙂 ,je to naše 2.ivf,tak si moc přeji aby to konečně vyšlo!!! Jinak všem snažilkam přeji hodně štěstí a tehulkam gratuluji 🙂

petpeta7
9. kvě 2014

@adyss super! moc gratuluju! 😉 🙂 další kontrolu máš za týden? to je perfektní, že nám to tak vychází 😀

petpeta7
9. kvě 2014

@retrivr ahojky...to víš, že to vyjde! teď je nějaké dobré období, protože nám to tady vychází všem! 😉 o víkendu v klídečku odpočívej a pozitivní test tě nemine! 😀 ke kterému Dr. chodíš?

petpeta7
9. kvě 2014

@renda12 no jasně, alespoň z té druhé čárky budeš mít větší radost, když si na ni počkáš 😀 duchy necháme krotitelům duchů 😎 co máš v plánu vařit o víkendu? já budu dělat rajskou, protože jsem na ni dostala hroznou chuť 😅 momentálně se řídím tím, že sním všechno, na co mám chuť 🙂

retrivr
9. kvě 2014

@petpeta7 chodím ke Kovalcikovi,ale transfer mi dělal Křenek 🙂 .. na krev jdu 12cty den po transferu,tak snad to uteče a bude potvrzeno tehu 🙂 ..Ty chodís ke komu?

renda12
9. kvě 2014

@petpeta7 ahoj holky na zítra mám naložený maso pěkně na česku s cibulí ktomu opečeme brambory a hlávkový salát jinak přesně jak jsem doma tak pěkně vyvaruju

renda12
9. kvě 2014

@retrivr ahoj máme to stejně chodíme ke Kovalčikovi ale transfer dělal Křenek já jdu přesně 14dni po zákroku na krev

renda12
9. kvě 2014

Holky jo jak píšete nějak podezřele to všem vychází tak doufám že to štěstí bude i u nás ostatních

retrivr
9. kvě 2014

@renda12 Tak přeji stesticko,ať nám to taky vyjde 🙂 .. Kovalcik tam bývá jen některé dny,tak většinou jdu ke Krenkovi,bo Slovakove .. Ta mi zas dělala OPU 🙂 ..

renda12
10. kvě 2014

@retrivr jo přesně tak já se snažím taky směrovat ke kovalčíkovi ale jinak jdu ke křenkovi a opu mi taky dělala slováková 🙂to je náhoda🙂 a kdy máš jít na krev???já jdu 19.5.

retrivr
10. kvě 2014

@renda12 Jeeeeee,tak to je fakt nahoda 🙂 .. Na krev jdu 21.5. A ten den má zrovna můj narozeninky 🙂 ,tak doufám,že bude mít ten nej dáreček - z krve potvrzené tehu 🙂

bien_1987
10. kvě 2014

pekne sobotni dopoledne! Ja jsem dnes dostala mns a byl to takovy zvlastni pocit, kdyz jsem si rikala - tak, a az dostanes priste, tak uz si zacnes pichat a vsecko se to rozjede na plno. Trosku me desi, ze uz je to jen 28 dni 😀 Ale zaroven se tesim, az uz to budu mit za sebou (samozrejme uspesne 😀 )

@adyss a tobe to vyslo na prvni pokus?

adyss
10. kvě 2014

@petpeta7 děkuju..jojo kontrola za týden.. 🙂

adyss
10. kvě 2014

@bien_1987 ahojky...no svým způsobem na pátý pokus...4 neúspěšné IUI a 1.IVF vyšlo...:.)

bien_1987
10. kvě 2014

@adyss to je bezva, moc gratuluju! Ať se dál daří 🙂

petpeta7
10. kvě 2014

@retrivr já jsem chodila stabilně k Dr. Křenkovi a jednou jsem byla u Dr. Slovákové, ale jen na UZ při stimulaci 🙂 takže to můžete být s rendou v klidu, když vám ET dělal Křenda...to vám určo vyjde! 😉 a budeš zkoušet test doma nebo to necháš až na Kliniku, když jdeš už 12. den po ET? to tak max den předem, ne? 😕

petpeta7
10. kvě 2014

@renda12 no vidíš, taky bych měla někdy naložit maso 😕 my to většinou děláme jen v létě na grilování 🙂 hlávkový salát jsme měli předevčírem, protože nám ho dala tchýně - pěstuje si ho na zahrádce 😎 a jak se cítíš, jsi stále v pohodě? 😉

petpeta7
10. kvě 2014

@adyss já to tak nepočítám, že nám nevyšly IUI 🤐 hlavně, že nám vyšlo hned to první IVFko-to jsem fakt šťastná! 😀

adyss
10. kvě 2014

@petpeta7 tak to jsem samozřejmě šťastná i já...ale i IUI počítám mezi pokusy..

retrivr
10. kvě 2014

@petpeta7 mě dělal Křenek ET i u 1.ivf ,vždy mi to vyšlo na den kdy tam Kovalcik nebyl ..,tak ho musel zastoupit 😀 .. Jinak dnes jsem o tom testování přemýšlela a nechám to teď až na krev na klinice.. 🙂