IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

jarka23
16. únor 2016

@sistr ja vím na co je fraxik, jen jsem chtěla vědět, jestly ho v zlně ordinujou i bez nějaké dg. a kdy? jestly po ivf? nebo tak? ja si musela jít pro doporučení na fraxik do prahy.....proto se ptám. A jaký je dr chovanec? ja ted byla u něho po první....a zatím nevím co od něho čekat...děkuju

veroniqueta
16. únor 2016

Ahojky holky, my se chystame na treti inseminaci, zatim neuspesne. Chodime k doktorce Stochlove, co na ni rikate? Ja uz jsem z ni nejaka rozpacita. Porad nas tlaci do IVF...

jarka23
16. únor 2016

já jsem chodila ke kovalčíkovy, včera jsem musela začít chodit jinde, tak jsem si vybrala chovance......Kovalčík mě nikdy do ivf netlačil......jaký máte problém?

mrshka
16. únor 2016

@veroniqueta já u Štochlové byla a byla jsem spokojená. do ničeho netlačila (i když u nás nebyla jiná možnost než IVF), vše vyšetřila, vysvětlila. nevím, co je s ní za problém 🙂

janunulinka
16. únor 2016

Holky nestraště mě, z Křenka jsem to přehodila na Štochlovou, už to nemám na koho přehodit 😀 😀 Ve 13:30 jdu tak na mě myslete 😀

veroniqueta
16. únor 2016

Pritel ma spatny spermio, je jich malo a pomale, ale na inseminaci to staci. A me pred mesicem zjistili, ze mam jeden nepruchodny vejcovod. Tento mesic jsem mela hodne vajicek na tom nepruchodnem, tak to zkusime pristi mesic, snad budou na tom spravnem... Od zacatku nas premlouvaji k IVF, ale z financnich duvodu na to jit jeste nechceme...

mrshka
16. únor 2016

@janunulinka dr můžeš změnit i potom, kdyby se ti to nezdálo

janunulinka
16. únor 2016

@mrshka jj to vím. Vím že každý nesedne každému 😀

jarka23
16. únor 2016

joooo holky, přesně tak každému sedne někdo jiný......No moje zlatíčko tam už jednoduše není, tak co nadělám ☹ už to chce jenom to bříško at můžu zase k němu 🙂 Holky odkud jste? ja jjsem ještě přemýšlela, že pokud by nic nevymysleli v zlíně zkusila bych brno......Prý dr Macháč je jednička.

janunulinka
17. únor 2016

Tak včera super, skvělý přístup a skvělé chování všech. Počkáme na moje výsledky krve a dál se uvidí. Vysadila mě clost a nechala jen proveru na cyklus. Co říkala, tak by mělo stačit IUI, ale rozhodne krev a vyšetření. Nechala jsem si udělat i test AMH, který si platím sama.

evikuji
18. únor 2016

@jarka23 Ahoj. Taky jsem chodila ke Kovalčíkovi. Byl skvělý a teď nevím, koho si mám vybrat. Poradíte mi, prosím? Evikuji

jarka23
19. únor 2016

@evikuji ahojky. Ja byla jenom u Krenka a ten na mne pusobil tak moc stidlive, nebo jak kdyby se mne bal. Ted jsem byla u chovance a rekla bych ze to bylo jak u kovalcika....jen s tim rozdilem ze on myom nevidel a nepodival se zda budu mit ovu. Bylo to ted takove spis seznamovani jako poprve...on nezna muj zdrav.stav..... Jaky mate problem?

mrshka
19. únor 2016

Já byla spokojená s dr. Štochlovou, ale je fakt, že to je i o tom, že si s doktorem, hlavně v této situaci, musíte sednout 🙂

jarka23
19. únor 2016

Za mne bylo u Kovalcika velke plus ze mne netlacil do ivf, chtrl resit proc neudrzim tehu. Chtela jsem na imuno do prahy vypsal zadanku bez jedineho slova.....vedel ze jsem zdravotnik, ze mi nema mazat med kolem pusy.....takze ano sednout si musime. Chovanec lepsi nez krenek za mne ;) ;)

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinkamoj
20. únor 2016

@jarka23 Já jsem slyšela od jedné gynekoložky o doktoru Machači, že je super a mohla by mi ho doporučit i mě k němu v případě protlačit.. Ale nesídlí v Brně ale Olomouci.. Ale údajně jsou dobrý dost i v Brně na klinice 🙂 Já jdu teď poprvé na gynekologii na tomášov tak jsem zvědavá zda se pohnu k něčemu lepšímu než doteď...

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martinkamoj
20. únor 2016

@hanulkavelunka Já neříkám,že jsou lepší já reagovala paní tady na příspěvek o panu doktorovi z Olomouce a já jen to co slyšela od jedné paní doktorky, která Zlínskou kliniku nezná, já bohužel taky ne.. Jdu tam poprvé za 14 dní k paní doktorce.. Postupy mít můžou stejné ale důležitý je také přístup..

jarka23
20. únor 2016

@hanulkavelunka myslím že na ivf, třeba aspon měsíc na vyřízení u pojištovny,

jarka23
20. únor 2016

@hanulkavelunka a jak je to s těma lékama, opravdu nevím. já jeěte kromě clostibegytu žádne neměla. jjinak jen vím,že pojištovna proplatí určité množství a jak ho spotrebuješ hned platís, ale prý je to malé množství co proplácí.

jarka23
20. únor 2016

@martinkamoj ahojky, odkud jsi? já sem od hodonína, tak mi by mi to bylo fuj, zda brno, nebo olomouc 🙂 hlavně kdyby se už konečně něco dílo......uvidím co za měsíc po t hystereskopii vymyslí 🙂 jdeš uplně po první? a ke kumu? výte kde je nějaký problém? nebo ještě ne? Jinak dr. macháč byl v tv modrem z nebe a jako dobrý mudr 🙂 je těžké se k nemu dostat? nebo má dlouhou čekací dobu?

jarka23
20. únor 2016

@hanulkavelunka postupy jsou stejnéé, ale záleží kolikrát na dr.....co ho napadne ještě udělat aby přišel na to proč to nejde....... za mně opravdu velké plus, že mně tam netlačí do ivf....ale to bych je hnala....ja otěhotním, ale potratím a proč? to nikdo neví...možna na to příde dr.chovanec a kovalčík na to nepřišel. nemusím ani měnit kliniku stačí dr. Muj příklad.

martinkamoj
20. únor 2016

@jarka23 jsem ze Zlína, můj lékař současný ještě zanedbal mimoděložní těhu, přišla jsem o vejcovod.. K oplození došlo i tak po Clostilbegydu a ten mi psala ještě jiná lékařka. No a rok a půl se řeší problém, proč nemám MS, kde je chyba proč není a nic s tím nedělá. Řešil jen to, jak poslat přítele na spermio.. I když vím, že problém je na mé straně.. Já si sama vyhledávám přírodní cesty jak se dostat k ovulce a ms.. Po telefonické domluvě s lékařkou ze Šumperka co mi ublíží a co by mohlo naopak pomoci.. Jdu na gynekologii na Tomášov k paní doktorce Brychtové. Doufám, že bude na tolik laskavá a pomůže mi s tímto problémem. Případě řekne co a jak dal.. Mi právě paní doktorka ze Šumperka říkala, že by mě k němu protlačila kdybych nesehnala nic v okolí.. Je to docela na dlouhou čekací dobu. Má hodně pacientek. Doktorka říkala, že bych mohla čekat i půl roku ale takhle by napsali nejbližší termín...A vím, že do Brna na kliniku se můžu taky dostat po známosti ale zatím raději zkusím tady Zlín a uvidíme co se bude dít.. Už vybírám lékaře s opatrností po předchozí zkušenosti se zanedbáváním péče..

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janunulinka
21. únor 2016

@martinkamoj Paní dr Brychtova ale není lékařka na klinice reprodukční medicíny na Tomasive.Je to jen gynekolozka která tam ma ordinaci. Chodila jsem k ni taky a ted me prevelela o patro vis na kliniku Ivf.