IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

xyrina
19. bře 2016

Já myslím, že doktor Chovanec je výborný. Je přímý, nechodí kolem 'horké kase', můj manžel má z něj také dobrý pocit. Hlavně už proto, že zatím máme od něj samé povzbudivé a dobré zprávy. To ale může zítra po odběru vajíček skončit 🙂. Snad ne...

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maji01
30. bře 2016

Ahoj holky,chci se zeptat jak to funguje na Tomášově, doktor mě tam posílá, mám si domluvit schůzku a dál uvidíme.Platí se konzultace, nebo jak je to tam s placením?Jak dlouho jste čekali na termín?

xyrina
30. bře 2016

@maji01 Ahoj, my tam zavolali koncem ledna bez doporučení, objednali jsme se u doktora Chovance - za 14 dni jsme přijeli na krevní testy, spermiogram a první konzultaci - vybrali jsme si vzhledem k mému věku IVF. Nic jsme neplatili. Při začátku me MS jsme se objednali znovu na krevní testy a dostala jsem léky pro stimulaci, za týden ultrazvuk (platba leku) za 3 dny (v nedeli) odběr vajíčka (platba za narkozu), za další 3 dny embryotransfer (doplacení IVF) a 6.4. na krevní testy, jestli se zadari. Takže cca dvouměsíční akce... Jo a jsem samoplatce, pojišťovna nic nehradila. Nemám žádné jiné srovnání, ale myslím, že rychleji to snad jít nemůže 🙂

maji01
31. bře 2016

@xyrina a jestli se můžu zeptat kolik jste asi tak platily,a podle ceho se urcuje samoplatce ?moc děkuju za.info.:-)

becicka
31. bře 2016

@maji01 Ahoj, měla jsem žádanku od gynekoložky. Na termín jsme čekali asi měsíc, možná méně. Žádné konzultace ani odběry jsme neplatili.

xyrina
31. bře 2016

@maji01 Samoplatce je daný věkem, myslím, že od 39 let, ale nevím přesně. Já jsem už trochu víc po 40 🙂 . Cenu u nás ovlivnovalo množství léků, zaplatili jsme za IVF s vlastním vajíčkem cca 25 tis. Ale pokud jsi do 39 let, tak Ti řeknou přímo v CAR jestli se něco plati.

maji01
31. bře 2016

@becicka dekuju za info 🙂 a vam se po jak dlouhe dobe zadarilo ? 🙂

maji01
31. bře 2016

@xyrina ano jsem,je mi 27🙂

janunulinka
31. bře 2016

Holky mate některá zkušenost s IVF s darovanym vajíčkem na Tomasove?

becicka
1. dub 2016

@maji01 My po třech letech konečně první miminko, vyšlo to i bez Tomášova 🙂.

xyrina
1. dub 2016

@becicka Perfektní. Gratuluju moc. 🙂

maji01
1. dub 2016

@becicka to je super,moc gratuluji 🙂

becicka
1. dub 2016

@maji01
@xyrina holky, ještě není vyhráno, ale díky 🙂, držím vám palce

renatka85
7. dub 2016

Máte prosím někdo zkušenost s ivf s pgd/s ? A na kolik to zhruba vyjde? Moc děkuji 🙂

janunulinka
8. dub 2016

@renatka85 co je to prosím pgd/s ?

renatka85
8. dub 2016

@janunulinka je to geneticke vyšetření oplod vajíčka 🙂

maji01
9. dub 2016

@renatka85 chodite ted na Tomasov?

xyrina
9. dub 2016

@maji01 I já tam teď skoro 2 měsíce chodim.

maji01
9. dub 2016

@xyrina a spokojenost?také se tam chystám tak nevím co čekat..

janunulinka
9. dub 2016

@maji01 taky chodim od unora

xyrina
10. dub 2016

@maji01 Jsou moc příjemní. Cítili jsme se tam s manželem dobře. Určitě vědí co dělají.

renatka85
12. dub 2016

@maji01 teprve jdu na konzultaci 🙂 2.5 tak jsem zvedava 🙂

xyrina
12. dub 2016

@renatka85 Proc tak pozde?

maji01
12. dub 2016

No ja tam mam zitra volat na.objednani terminu tak uvidim na kdy nas objednaji.

janunulinka
13. dub 2016

@maji01 pokud si řekneš konkrétního lékaře tak je to delší, pokud je ti to jedno tak tě vrznou k tomu co bude mít místo 😀

renatka85
13. dub 2016

@xyrina tak tam mel pan doktor volno 🙂 chtěla jsem k panu Křenkovi 🙂

xyrina
13. dub 2016

@renatka85 Tak to je jasné. Má nával. 🙂

maji01
14. dub 2016

Ja jsem si tam včera volala a jdu ,9.5. K panu doktoru Chovancovi. Vite někdo jaky je? Mam se bat 🙂?

xyrina
14. dub 2016

@maji01 nee, je fajn. Jen trochu potichu mluví, asi aby ty hrozne zprávy nikdo další kromě nás neslyšel. 🙂 je šikovný a rozhodně ví o čem mluvi.