IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

renda12
6. kvě 2014

holky vidím že to každé vychází 🙂 to je super já včerejšek proležela ,ale dneska už normálka samo že nic netahám ,ale cítím se dobře 🙂 vytáhla jsem zase parní hrnec od tefalu a začla jsem vyvařovat dneska budu dělat špenát s bramborem a vejce🙂

pavlina86
6. kvě 2014

@adyss no super, ale je tam aspoň doušek. Určitě zesílí!! Prostě musí. 😉

adyss
6. kvě 2014

@pavlina86 to teda jo-musí!!!!🙂

dagin
6. kvě 2014

@adyss gratuluju, to je na dobré cestě!!!

dagin
6. kvě 2014

@renda12 super, odpočívej ... ať ti to těhulkování krásně začíná 🙂

dagin
6. kvě 2014

@ajulka11 tak jak jsi dnes dopadla? Mě to čeká zítra ... je ve mně malá dušička, jsem plná obav :/

petpeta7
6. kvě 2014

@adyss tak super! gratuluju! to je jasný, že je čárka slabounká, protože je brzo 🙂 uvidíš, že ve čtvrtek nebo v pátek už bude mnohem silnější! jsem moc ráda, že ti to vychází tak, jako mě! 😉

petpeta7
6. kvě 2014

@bien_1987 s tím zubařem to máš teda prekérní 😖 uvidíš, jestli se ti podaří do měsíce někoho sehnat 😨 Jinak se mnou manžel u ET nebyl...přišlo mu, že by na sále jen zavazel, takže si to nechal dobrovolně ujít 🙂 záleží, jak se domluvíš s manželem, každopádně určitě nebude problém, pokud bude chtít být na sále taky 😉

petpeta7
6. kvě 2014

@dagin to bude dobrý, uvidíš - na vlastní oči 😀 těším se na tvou zítřejší zprávu o krásném UZ 😉

adyss
7. kvě 2014

@bien_1987 ahoj,se nou můj přítel byl na pokoji v den ET celou dobu a i na sále...držel mě za ruku🙂 Byla neděle a sestry mu to nabídli,prý jsme tam jen my,takže klidně,nebyl problém...ale ja to chodí za frmolu,to nevím..ale myslím si,že pokud by vás na pokoji bylo víc,tak tam ho nepustí,ale na sál určitě jo,tam totiž ukazují na monitoru embryjko,které vám zavádí,tak si myslím,že byste mohli (měli) vidět oba toho miláčka🙂

adyss
7. kvě 2014

..dnes druhý testovací den...a čárka maliiinko silnější,ale zřetelná... 🙂

pavlina86
7. kvě 2014

@adyss 😉 to vyjde adys. Držíím móóc pěstičky. 🙂 Já jdu na KO 14.5. a pak KET.

petpeta7
7. kvě 2014

@adyss to je paráááááááááda! jsem moc ráda i za tebe! 😀 jen tak dál 😉

lucijete
7. kvě 2014

Ahoj holky, chce se zeptat......včera jsem byla na OPU - 16 folikulů, 15 oplodněno.....ve 13 hod. si mám volat, jak to vypadá.....ET dělají i o víkendech? Já se totiž bojím, že 4 vajíčka, které oplodnili manželovýma spermiema...aby vydrželi....zbytek 11 máme od dárce

renda12
7. kvě 2014

@lucijete ahojky jo dělají to i o víkendu a neboj když bude nejhůř zavolají a nějak se domluvíte třeba na dřívější transfer.já jsem měla 18 a z toho zbylo 6.tak neboj určo ti taky vydrží.🙂

renda12
7. kvě 2014

holky měly jste to taky takové ty první dny já jsem byla v to pondělí a nic necítím jen trochu pobolívání břicha jinak vůbec nic jako bych na ničem nebyla nepamatuju si to od minule je to už rok a nevím jestli ty bolesti prsou ...začaly až kolem 9dne nebo jak to bylo .

bien_1987
7. kvě 2014

@petpeta7 hurá, mám zubaře a 28.5. jdu na trhání! Skoro se na to i těším, páč mě teda ty zuby trápí festovně.

já myslím, že muž ani já nebudeme nijak trvat na tom, aby byl u ET... Spíš jsem chtěla zjistit, jaké jsou zvyklosti...

lucijete
7. kvě 2014

@renda12 Děkuju, tak jsme dnes volala.....mámě 10 kousků, z toho 4 "naše" (moje vajíčko + manželovy spermie). Na transfer mám jít v pondělí 8. 40. Snad to zvládnou!!!!!!!! Ale zapoměla jsem se zeptat, jestli si mám volat ještě v pátek.....mám???

renda12
7. kvě 2014

@lucijete ahojky v pátek můžeš,ale já právě taky myslela jsem že půjdu v nedělu ale šla jsem až v pátek tak jsem si volala v neděli a byla tam emb.a šla se přímo podívat a říkala mi aktuálně jak to vypadá tak držím pěsti 🙂 a ke komu chodíš???

renda12
7. kvě 2014

@lucijete oni to pochopí.já jim řekla at se můžem domluvit a že mám strach jak to vypadá a byla velice ochotná tak si zavolej v pátek a klidně i v nedělu 🙂

lucijete
7. kvě 2014

@renda12 Děkuju, brnknu tam ještě i v pátek a ten víkend nějak vydržím......chodím k Chovancovi a jsem velice spokojená

renda12
7. kvě 2014

@lucijete ten mi dělal před rokem první ivf jak odběr vajíček tak vložení .je dobrej,já chodím ke kovalčíkovi a když tam není tak křenkovi .

dagin
8. kvě 2014

@lucijete Ahojky! Gratuluju k výsledku, je krásný. Je to na toě ... já to měla stejně jak ty. Opu středa, transfer pak v pondělí. Volali jsme si ve čtvrtek a pak už ne. Tak hodně štěstí a brzy //.

dagin
8. kvě 2014

@adyss krása, jen tak dál .... 🙂

dagin
8. kvě 2014

@petpeta7 @adyss @renda12
Včera kontrola moc fajn. Sice jsme čekali dlouho - zasekl se přístroj na analýzu krve, takže nakonec nás vzali, aniž by znali HCG. Ale říkali, že v případě problému zavolají ... a neozvali se.
Definitivně čekáme 1 miminko, to druhé to nezvládlo. Ale jsme moc rádi, že to je aspoň tak. Máme krásně blikající srdíčko. Mimi má 9,3 mm a je decentně větší, plně odpovídáme 7+1tt. Termín porodu máme 24. prosince ... takže krásný dáreček k Vánocům pro všechny.
Dokonce nás už odeslali zpět k mému gynekologovi - chodím k MUDr. Kudrnovi, už se na něj těším.
Chystáme se to oznámit aspoň rodičům. Ono to už ani nepůjde dlouho tajit. Po dvojčatech mám moc pružnou dělohu a rychle naskakuje, už nedopnu skoro žádné kalhoty ... 😒
Včera jsem ani nenapsala, bylo mi dost nevolno. Někdy začínám mít náročné stavy. Je mi špatně, pomůže když se najím - ale ve fázi nevolnosti se k jídlu nutím, nemám na nic chuť ...
Jinak Dr. říkal, že mají výpadek Utrogestanu .. ale nechala jsem si ho i tak napsat a v UH nebyl problém - mají ho dost. Brala jsem ho u Dr. Maxe - 8 krabiček, do konce 12. týdne 😀. Jsem na něj zvyklá, i když se mi z něj motá hlava ... ale já jsem takový posera, bála jsem se změny na Crinone.
Tak se holky opatrujte, užijte si prodlouženého víkendu a čekám jen samé dobré zprávy.

pavlina86
8. kvě 2014

@dagin moc gratuluji. Hlavně ať je vše v pořádku. 🙂

dagin
8. kvě 2014

@pavlina86 děkuju, snad tomu už i já začnu pomalu věřit 🙂 🙂

lucijete
8. kvě 2014

@dagin děkuju. A kolik oplodněných vajíček jste měli vy?Zvládli to všechny? Já se strašně bojím, že to nedají.....☹ Ale nesmím na to myslet...

renda12
8. kvě 2014

@dagin ahojky moc gratuluju to máte nádherný dárek k Vánocům🙂 já zatím nevím na čem jsem máme teprve 4 dny po vrácení dvou pěkných kousků, ale mám strach jak to vypadá ,protože necítím žádný změny a jsem pořád taková v pohodě tak nevím trochu mě to znervozňuje aspoň 1 náznak by stačil 🙂

adyss
8. kvě 2014

@dagin tak to je úplná pohádka🙂Užívej si to...Já mám dnes den očekávané ms,ale na testu //..tak snad ta mrcha už nepřijde...Zítra test z krve,už se nemůžu dočkat🙂