IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

dadenka42
10. bře 2016

Ahojte, prosím Vás, viete mi povedať, ako je to splatením, keby som šla do Zlína a som zo Slovenska ? Samozrejme, samoplatca, lebo už nemám do 39 ☹(. Je na Tomášove možnosť parkovať s autom? Ako dlho trvá, kým ma objednajú ? Vopred ďakujem ochotným žienkam za odpovede 🙂

janunulinka
10. bře 2016

@dadenka42 s platěním nevím, ceník mají na internetu. Parkování je tam možné, u kliniky je velké parkoviště a nebo se dá parkovat podel plotu. Mě objednali do měsíce, protože jsem si hlásila ke komu chci jít. Takže to bylo až za měsíc. Naštěstí tomu v práci chtěli jinak a ten den jsem nemohla, tak jsem zavolala a zkusila přeobjednat a objednala mě o 14 dní dní dříve k někomu jinému kdo tam měl zrovna místo. Příští týden jdeme na 2konzultaci 🙂

midnightpoison
10. bře 2016

@dadenka42 Tak to vezme popořadě. Di Zlína na kliniku jezdí velké množství cizinců (Rusové,Francouzi,Anglicani..) ,takže v tomto směru se nemusíš bát..netuším,zda umožňují platbu v eurech,ale vše Ti tam řeknou a můžeš tam i napsat. Je tam možnost zajet autem,ale bývá tam dost plno,takže se parkuje hůř. Moje kamarádka se nedávno objednavala a termín byl do měsíce. Vůbec ničeho se neboj,jsou tam všichni moc hodni.

hanulkavelunka
11. bře 2016

Holky podstoupily jste iui s vice folikuly? Jezdime do Zlina nastimulovali me na 5 foliku 19 az 20mm a tak si davame velkou nadej je to 4 iui s pulrocnim odsupem a takova reakce jeste nebyla presto mi dr Stochlova s Dr Chovancem poprala pri iui stesti.
Mate nekdy zkusenost a uspech?

crazynaa
11. bře 2016

@hanulkavelunka 4 foliky a ted 8+1tt s dvojcatky 🙂

hanulkavelunka
11. bře 2016

@crazynaa to je uzasne,proste skvele
Moc gratuluji. Muzu se zeptat jak velke folikuly jsi mela,a jake hodnoty spermiogramu ma partner? Kolikaty pokus a prosim citila jsi neco nez to potvrdila krev? Moc dekuji za odpoved,ja jsem jak na trni

crazynaa
11. bře 2016

@hanulkavelunka dekuji. 🙂 v pondeli byly folikuly 13mm v patek jsem sla na iui, tak nevim jak dorostli 🙂 chodila jsem k dr Chovancovi a taky mi iui delal. Pritel mel normospermie na 1 ale v den iui mel pomalejsi jako na potvoru 😀 byl to prvni pokus. Jinak citila jsem, ze na me neco leze, ale jinak priznaky ne. Prvni duch na tt se ukazal 10den po iui. 14 den jsem sla na krev

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crazynaa
11. bře 2016

@hanulkavelunka pichala jsem ve stredu a stimulovala clostilbegytem. Ale po pravde jsem necekala, ze to vyjde... a ty jsi byla dneska? Moc drzim palecky 😊

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crazynaa
11. bře 2016

@hanulkavelunka aha, tak v po,ut zkus testik 😊

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
crazynaa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
11. bře 2016

@crazynaa taky si rikam ze v ut testnu ale s dvojcatky je hcg vyssi
Ale stejne me popadne testovaci manie jak se znam uz od pondelka 😀
Mooc dekuju nechame se prekvapit

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarka23
11. bře 2016

@crazynaa veliká gratulace

jarka23
11. bře 2016

Holky prosím, kolik stoj ítaková běžna stimulace menopurem? davka napřiklad v přirovnaní 2 clostíky denne a aspon jeden folikul.

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarka23
11. bře 2016

@hanulkavelunka jjá vím, že je to blbost, spíš jsem chtěla přirovnání jako ta dávka, že mně stačí na 1 folik 1 clostik, a někomutotakstačilo, jen se clostík nemůže brát donekonečna......takže mně to už také bude čekat.příští měsíc ješte clostík.

jarka23
11. bře 2016

@hanulkavelunka takže si platila za menopur přes 1500

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarka23
11. bře 2016

@hanulkavelunka děkuju, já vím, no

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janunulinka
17. bře 2016

Tak dnes nás čeká druhá konzultace, včera jsem stihla i krev na hormonální profil, tak dnes budou výsledky. Holky co nás čeká na druhé konzultaci?

mrshka
17. bře 2016

@janunulinka u každého může druhá konzultace probíhat trochu jinak.. většinou se řeší výsledky a případná léčba. držím pěsti 🙂

janunulinka
17. bře 2016

@mrshka děkuji 🙂

crazynaa
17. bře 2016

@janunulinka my na druhe uz domluvili iui 🙂