IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

hanulkavelunka
12. lis 2015

@zuzka56 přeji hodně štěstí my v car zlín 3iui bez úspěchu a jedno ivf bez úspěchu a jsme oba OK je to všě o štěstí ..... a vám ho přeji 🙂

zuzka56
13. lis 2015

@hanulkavelunka
Jooj to ma fakt mrzí ☹ viem si predstaviť to sklamanie a niekedy je tažké nájsť silu do ďalšieho boja.
Teraz skúsite opäť ivf alebo ste si dali pauzu?

hanulkavelunka
13. lis 2015

@zuzka56 ne nechceme uz zadne ivf ani iui dame tomu cas,1 dceru mame prirozene a az bude cas prijde i druhe. Me to uz nemrzi,skusili jsme to ale po uplne vycerpavajicich vsech vysetrenich a vse uplne ok jeste pockame
A kdo si pocka ten se docka.

mrshka
13. lis 2015

@hanulkavelunka super přístup a je to pravda 🙂 držím pěsti!!

zuzka56
14. lis 2015

@hanulkavelunka
Niekedy sa stanu veci medzi nebom a zemou, ktore si nevieme vysvetlit a pochopiť. Páci sa mi tvoj prístup a je fajn, ze uz jedno dieťatko mas, my nemáme zatial žiadne a tažko povedať co bude....

janunulinka
22. led 2016

Je tady někdo kdo ještě chodí na IVF do Zlína, nebo má v plánu chodit? 😀

janunulinka
1. únor 2016

Můžu se zeptak, ke kterému lékaři jste chodili do Zlína? A popřípadě jaký byl. Vyžádala jsem si žádanku a nevím ke komu se objednat ☹

crazynaa
1. únor 2016

@janunulinka ja dr Chovanec 🙂

jarka23
1. únor 2016

@crazynaa Můžu se tě prosím zeptat, jaký je dr. Chovanec, jak se s ním dá mluvit, co doporučuje.....doted sem chodila Dr. Kovalčíkovi, ale ten prý už děla jen zahraniční klientelu....

crazynaa
1. únor 2016

@jarka23 ja byla ted u Kovalcina. Chovanec byl nemocny . Byl fajn 🙂 Chovanec je v klidu do niceho Te nezene. Nechci na laparku a tak zkratka nejdu 🙂 ted mi delal iui a uplne v poho. Je sice dost vazny a musis napinat usi kdyz mluvi,ale vse vysvetli. Za me 1

janunulinka
1. únor 2016

@crazynaa já právě našla dost dobrých hodnocení na Křenka a na ostatní skoro nic ☹

mrshka
1. únor 2016

@janunulinka já dostala žádanku a vůbec jsem neřešila, ke komu, protože všichni v tom centru jsou kapacity, jinak by to nedělali, takže mě prostě přidělili a byla jsem max spokojená! (dr. Štochlová)

janunulinka
1. únor 2016

Tak jsem právě dotelefonovala, jdeme 23. února, ptala se ke komu chci tak jsem řekla ,že jsem slyšela doporučení na pana Křenka. Začala se smát a řekla jen dobrá volba, ale že mě ujišťuje, že jsou tam všichni stejně dobří a milí 😀

renda12
1. únor 2016

tak já chodila ke kovalčíkovi ten je super chovanec je taky dobrý ale křenek od toho pryč co jde to zprasí vím to od lidí co k němu chodili ještě v kroměříži na gyn do nemocnice a já se pak o tom přesvědčila ve zlíně takže ten je jediný od koho bych odradila ale jinak jsou tam moc milí

janunulinka
1. únor 2016

@renda12 no tak to díky ☹

renda12
1. únor 2016

@janunulinka ale není problém tam zavolat a říct že chceš někoho jiného akorát půjdeš jiný čas prostě se omluvis a řekneš že ti byl doporučen někdo jiný a je to já ho měla při vložení a řekla jsem že ho nechci ať mi dají někoho jiného a bylo oni ti vyhoví protože nesmíš se stresovat a musím doktorovi věřit tak se neboj změnit Křenek má nejmíň klien tak proto každého k němu dávají

janunulinka
1. únor 2016

@renda12 no právě co já teď volala tak měl volno až v březnu, říkala že toho má moc a pak si všimla že tam má ještě jeden volný termín kam nás může v pasovat. Právě jsem všude četla na něho dobré recenze ☹ Uvidím, lehce můžou přejít k někomu jinému 😀

renda12
1. únor 2016

Přesně přejít můžeš hlavně ať jste spokojeni a vyjde to

mrshka
1. únor 2016

@janunulinka souhlasím s @renda12, také ho znám z KM a moc bych se k němu nerhnula..

jarka23
3. únor 2016

Právě, ja doted chodila ke kovalčíkovi, ale skončil tam a prý bere jen zahraniční klientelu, volala jsem tam v pondělí. Jednou jsem byla u Křenka, on je takový nevím, působí jak kdyby byl vystašený, bál se mně a ani se mi na porvní netrefil dovnitř, to se kovalčíkovi nikdy nestalo. Tak se mně ptala sestřička ke komu chci , tak jsem řekla že skusím Chovanca. Mají tam ted plno, když jim jednen dr. chybí.

damai
5. únor 2016

@janunulinka
@renda12 ja ke krenkovi chodila vice nez rok a nedam na nej dopustit, je to neskutecne mily a laskavy clovek, vse nam vzdy vysvetlil, byl velmi empaticky... Ja u kovalcika byla jednou a prisel mi takovy chladny, stejne tak i dr chovanec... Mrknete jeste do druhe diskuse co tady na MK o klinice ve zline je, tam naopak spousta holek prechazi ke krenkovi! My si dr krenka vyzadali, slyseli jsme jen dobre recenze a pro druhatko v budoucnu jdeme jedine k nemu

renda12
6. únor 2016

Jj to se mi stalo při ivf že se netrefil..
ale je to jedno jsem šťastný že se to podařilo sice jinde ale konečně se těšíme a kovalcika dělá už jen to zah.a jinak dělá v prediku tak se ani nedivím že odešel sám má malé děcka to se s nimi nemohl ani vydat. Hlavní se je holky že to proč tam každý jse se mu splní a je jedno u koho hlavní je věřit doktorovi co dělá

mrshka
6. únor 2016

@renda12 super překlepy 😀

renda12
6. únor 2016

@mrshka 😀 teď to čtu musím si na mobilu vypnout ten přepis slov

mrshka
6. únor 2016

@renda12 dává to prostor fantazii 😉

janunulinka
6. únor 2016

@damai o kterou skupinu se prosim jedna?

damai
6. únor 2016

@janunulinka myslim ze to bylo crm zlin

sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.

jarka23
15. únor 2016

@sistr prosím ten fraxiparin ti naordinoval kdo a proč? jinak velkááááááááá gratulace....jo ja testy už neřeším 2 x biochemko, 1 x ZP a jinak který byl tvuj hl.dr,

sistr
16. únor 2016

@jarka ten fraxiparine je na redeni krve pry se mimi lip zavrta. Hl. dr. je Chovanec.