IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

janunulinka
21. únor 2016

@hanulkavelunka ja k stochlove začala chodit v úterý 🙂

jarka23
21. únor 2016

@martinkamoj já zkouším jeřab ptačí a kontryhel, muj sem tam kape kotvičník......kdysi jsem zkoušela soju......Máš toho také dost za sebou a chápu, že jsi opatrná....kdo by nebyl, když jim věříme a prd z toho......já takto věřila posledně gyndařovi ktery nepoznal ZP a ja jsi myslela naivně další 4 t, že je vše v pořádku ☹

jarka23
21. únor 2016

@hanulkavelunka taaaak rychle testi 🙂 jinak kdyby náhodou, holky jinde říkají, že pokud není jina možnost je lepí jít na ivf, než plati 6 x iui zbytečne

janunulinka
21. únor 2016

@martinkamoj ke komu jsi předtím chodila? Me brychtova na cyklus dala proveru a na otěhotnění clost. Cely rok jsem neměla skoro menzes, odpověděla me ze mám nízkou sliznici.na Caru byla v šoku, ze beru clost rok a ze me ho dala když mám nízkou sliznici a on ji ještě snizuje.no po uterku jsem dost v rozpacích ☹

martinkamoj
21. únor 2016

@hanulkavelunka Jojo jdu na gyndu.. můj součastný lékař nebyl schopen s tím nic dělat, tak měním lékařku a když už tak ať je to pod jednou střechou stejně skončím i v tom 2 patře 🙂
@janunulinka já myslím, že mě taky převelí o patro víš.. chodíla jsem k Jaroslavu Kudrnovi.. Nepoznal bohužel mimoděložní.. Henčlová, která ho zastupuje mi dala proveru i clostil a také to mimoděložní poznala.. I když za pět dvanáct. Pořád doufám, že mi Brychtová aspoň trochu pomůže případě udělá nějaká vyšetření a pošle mě nahoru...

martinkamoj
21. únor 2016

@jarka23 hele tak já zkoušela totál vše.. Od kontryhelu, maliníku, přes nosifol, inofolic až nevím kam.. Od něj bych se dodnes nedočkala ničeho a po té co mi měl brát odběr hormonálního profilu tak mi vzal místo toho HCG.. No to byla poslední kapka po tom mimoděložním...

martinkamoj
21. únor 2016

@jarka23
@janunulinka Já měla právě možnost jít k Huspeninové a nebo k Brychtové.. Dlooouho jsem se nedokázala rozhodnout, nakonec mi něco říkalo běž k Brychtové třeba ti pomůže ale když občas pročítám diskuze na lékaře tak i Huspeninová měla hodně dobrých recenzí i po telefonu se mnou mluvila a moc příjemná.. Řekla mi, že je potřeba udělat různá vyšetření a od spousty ženských sem slyšela, že nikdo se jim nevěnoval víc než ona.. Ale budu věřit, že s Brychtovou neudělám špatně..

jarka23
21. únor 2016

@martinkamoj musíme věřit, myslím, že mně po třech letech nezbýva 🙂 nic jiného 🙂 jen doufat a doufat 🙂

martinkamoj
21. únor 2016

@jarka23 Mě po dvou letech stejného problému a nic nedělání taky asi nic nezbývá a po roce snažení.. které bylo sice úspěšné ale na špatném místě ☹

janunulinka
21. únor 2016

@martinkamoj me krom provery a clostu nic nedělala jen každý měsíc utz.chtěla jsem test amh a ten me rozmluvil a.řekla me ze kromě provery a clostu me nic jiného dat nemůže. A ted jsem se dozvěděla ze i ten clost a proveru me dala jinak než se ma ☹

martinkamoj
21. únor 2016

@janunulinka já teda naštěstí vím, jak se užívá a jak dlouho může.. No zkusím jí a popřípadě opět odejdu nebo ji poprosím, at mě pošle nahoru a bude... já myslím,že mě bude muset nechat zkontrolovat minimálně ten jeden vejcovod zda je průchodný aby se nestalo to co minule... jen tak mi clostík dát ted nemůže...

janunulinka
21. únor 2016

@martinkamoj jj to ja vim taky a ptala se ji nato a řekla ze to můžeme užívat dele.o patro vis se taky divila ze nevy

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mrshka
21. únor 2016

moc vám všem držím pěsti! prošli jsme si nedávno IVF (mimochodem u dr. Štochlové) a na druhý pokus, resp. první pokus IVF, ale druhý ET, se povedlo a mrně je stále zatím u mě 😉

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mrshka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janunulinka
22. únor 2016

@mrshka a na kolik vyjde IUI, když by si to člověk platil? to vyjde o hodně levněji než klasické IVF, ne?

crazynaa
22. únor 2016

Já taky chodím k dr Kudrnovi a za mě spokojenost, neustálá folikulometrie, ihned clostil, pořád hormonální profili. Už se těším, až mě pustí z Tomášova zpět k němu.
@janunulinka iui jsme dopláceli 1500+tak 150 léky.

mrshka
22. únor 2016

@janunulinka netuším, nejsem doktor a IUI jsme nepodstoupili 😀

janunulinka
22. únor 2016

@mrshka jé tak to promiň 😀 já právě pochopila, že ty ceny víte jak jste si psali, že iui je brané na pojištovně jako IVF 😀

mrshka
22. únor 2016

@janunulinka nene, já o IUI nevím vůbec nic

jarka23
22. únor 2016

@hanulkavelunka ne iui je něcojiného než ivf, na ivf máš práva 4 x za život a na iui 6 x do roka. jen léky se počítajjí spolu.

jarka23
22. únor 2016

@mrshka gratuaaaaace

jarka23
22. únor 2016

@janunulinka iui stoji na tomášově 1500 + asi 100 kč pregnyl a 30 clostybegyt

janunulinka
22. únor 2016

@jarka23 ja prave pochopila jak holky psali ze se to iui počítá do ivf, tak proto se ptam 🙂

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz