IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

janunulinka
25. únor 2016

@hanulkavelunka no vidíš a já brala clostyl celý rok ☹

jarka23
25. únor 2016

Psala jsem co bylo receno mne.....jinak ja brala clostik uz 10 x

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janunulinka
25. únor 2016

@hanulkavelunka gynekolozka 🙂 ja to říkala ted na ivf, divila se ze me je dala na cely rok, ale prej nejsem jediná, předepisuje je spousta doktoru na dlouhou dobu ☹

midnightpoison
25. únor 2016

Dobrý den,v roce 2013 jsem po 2.ivf otěhotněla a máme syna. Chodila jsem nejdriv k MUDr. Kovalcikovi (neúspěšné 3xiui a 1xivf),pak jsem chodila na akupunkturu a další pokus u MUDr. Křenka úspěšný. Teď v dubnu budu opět chodit na akupunkturu a pak jsem chtěla jít opět ke Křenkovi..Vím, že Kovalčík tam není...ale někde jsem četla, že odchází u Křenek..Je to pravda? Nechodí k němu některá z vás? Rada bych mela v tomto jasno.

veroniqueta
26. únor 2016

@midnightpoison Muzu se zeptat kam chodis na akupunkturu? A kolikrat jsi tam byla?

janunulinka
26. únor 2016

@midnightpoison o odchodu Křenka nevím. Kovalčíka mě nenápadně potvrdila sestřička, když mě objednávala. Ptala se zda budu chtít objednat hned nebo si pak zavolám a tak jsem jí řekla, že je vlastně málo doktorů když jeden odchází a jen nenápadně kývla. Můžu se zeptat kam chodíš na akupunkturu a kolik platíš?

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
darinka84
26. únor 2016

intervence je zásah tak to chápu tak že imunozásah nemá na úspěch vliv, že po této strance jste v pořádku a takový zásah by neměl na výsledek IVF vliv..

janunulinka
26. únor 2016

já se výsledků krve šíleně bojím ☹

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jarka23
26. únor 2016

no 6 x muj gyndař a pak Kovalčík v caru, i když věděl, že jsem ho už měla. říkal, mi že můžou být problémy s štítnou žlázou,

jarka23
26. únor 2016

@hanulkavelunka nene, cháp to tak, že po imunologické stránce jsi zdravá tudž tě nemají na co na imunologii léčit, Mně to napsala Malíčková taky tak.....ale napsala mi, že i když jsem zdravá tak jak budu mit dvě čárky vzhedem k mé anamnéze a tím, že jsem zdravotník tak mně chce hned videt.

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
midnightpoison
27. únor 2016

@veroniqueta Chodila jsem do Baťovky k MUDR. Minaříkovi. A měla jsem celkem 10 návštěv. Teď budu chodit od dubna.

midnightpoison
27. únor 2016

@janunulinka Kovalčik odchází na 100%.Vím to od kamarádky, která k němu chodila nejen na ivf,ale i jako ke gynekologovi. Někdo říká, že teď už bere jen zahraniční klientelu na klinice a taky,že by měl přebírat gynekologickou ordinaci v Kloboukách. Ten Křenek by mě fakt zajímal...nereš bych chodila k někomu jinému. Na akupunkturu jsem chodila do Baťovky ve Zlíně k MUDr.Minaříkovi a budu k němu chodit zas. Má celkem 10 návštěv. Cenu si už nepamatuji....Chodila jsem tam před 3 lety...a navíc cena se mohla za tu dobu změnit.

mrshka
27. únor 2016

@hanulkavelunka Štochlová je tam od června naplno - vím, byli jsme u ní hned od začátku

darinka84
28. únor 2016

mám na vás prosím dotaz. kolik jste zhruba platili za IVF na Tomášově? vím že se to odvíjí od stimulace a všech metod, které se provedou, ale ať mám aspon představu..děkuji moc,,,a přeji vám hodně síly a optimismu...situace je zoufalá, ale my si to vybojujeme!

mrshka
28. únor 2016

@darinka84 včetně všeho (i léků a stimulace) cca 50tis (bez KETu a MESA/TESE)

janunulinka
29. únor 2016

@mrshka a pojišťovna vám taky přispěla. Já pořád žila v domění že to všechno platí pojišťovna ☹

darinka84
29. únor 2016

mám rozpočet z fakultky olomouc a je to teda o polovinu levnejší 😒

mrshka
29. únor 2016

@janunulinka to je po příspěvku od pojišťovny - doplatek. jinak by to vyšlo cca na 90tis +-

mrshka
29. únor 2016

@darinka84 jo, to je nemocnice. ale ve zlíně to nemocnice nedělá, jedině soukromá klinika. stejně jak v OL kdybyste šla na soukromou, bude stejná částka jako máme my.

pepina007
29. únor 2016

Ahojky. Nedávno jsem tu četla příspěvek, že by měl pan doktor Křenek ve Zlíně končit. Jsem jeho pacientkou a dnes se ho na to ptala...takže vás můžu uklidnit, MUDr. Křenek ve Zlíně opravdu nekončí. Naopak doktor Kovalčík je ve Zlíně od nového roku pouze 1x týdně a hledají nového lékaře.

midnightpoison
1. bře 2016

@pepina007 To jsem se ptala já a věř, že mi spadl obrovský kámen ze srdce.Máme díky němu malého,a na další pokus chci jít opět k němu a budu doufat,že se úspěch zopakuje. Děkuji moc,ze ses na to zeptala a napsala to sem.

pepina007
1. bře 2016

@midnightpoison Není zač. My se zatím úspěchu nedočkali, ale jsme s panem doktorem moc spokojeni 🙂

janunulinka
9. bře 2016

Holky prosím kdy se bere krev na hormonální profil? Dr. mě řekla 1-3DC mám volat, ale obávám se že mě MS vyjde na pátek ☹

jarka23
10. bře 2016

Mne brali 2 dc