IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

janunulinka
15. srp 2016

taky nějak nevím co s IVF ve Zlíně. Byli jsme na konzultaci v únoru, od té doby krev a 2x vyšetření ultrazvuku. tam mě Štochlová řekla že vaječníky a folikuly nevidí. Přitom rok předtím jsem měla pravidelně každý měsíc kontrolu na folikuly jak u dr tak několikrát přímo na ultrazvuku v porodnici. V květnu jsem volala na výsledky genetiky, prej jsou v pořádku a počkáme co konzultace na genetice a prej necháme rozjet můj cyklus. Konzultace dopadla dobře, ale dodělali ještě nějakou mutaci a zjistili, že bych neměla mít kluka. V září jdeme na novou konzultaci na getetiku co s tím dělat. Tak jsem na Tomášov ani nevolala a zavolám až po té konzultaci. Tento měsíc jsem se naštvala, že těch hormonů (loni celý rok clostylbegyt a už 4 roky beru proveru na cyklus) bylo už moc a tento měsíc proveru nenasadila, tak uvidím zda MS přijde a nebo ne. Uvažuji, že už k Štochlové nepujdu a změním ji za Chovance.

mery41
15. srp 2016

@xyrina prosím, mohla bych se zeptat,taky jsem přemýšlela nad čínskou medicínou,jak je to finančně nákladné?

janunulinka
15. srp 2016

@mery41 1600kč jsem platila za odvary a 400kč za akupunkturu. účinek žádný ☹

xyrina
15. srp 2016

@mery41 já platím 900 za konzultaci a 700 Kč za pilulky. Jsou vždycky na 2 měsíce, takže 2x700. Měla jsem zatím 2 konsultace.

maji01
15. srp 2016

Tak holky mame jednoho bojovníka zavedeneho. Tak se uvidi...😉

maji01
15. srp 2016

@janunulinka Chovanec je fakt super.mužů jen doporucit

xyrina
15. srp 2016

@maji01 Souhlasim.

janunulinka
16. srp 2016

@xyrina kam prosím chodíš?

janunulinka
16. srp 2016

@maji01 Jako na jednu stranu mě to nic neřešení štve a na druhou stranu mi to dalo aspoň chvilku čas uklidnit mozek a dát se do klidu. Holky, ale těch čápů co jsem přes léto viděla, každý den minimálně 2, dokonce nám jich 5 kroužilo nad domem, jeden málem přistál na komíně a pořád nic ☹

xyrina
16. srp 2016

@janunulinka No na Tomasov k Chovancovi 🙂

xyrina
16. srp 2016

@janunulinka A k cinanovi do Otrokovic.

janunulinka
16. srp 2016

@xyrina jj já myslela toho číňana 😀 Jak to u něj probíhá? je tam dlouhá čekačka? Já chodila do Zlína na Čínskou a pila ty jejich odvary a účinek nikde ☹

xyrina
16. srp 2016

@janunulinka do 2 měsíců od zavolání jsem byla na první konzultaci. Říkal, že mi čaje nebude nabízet, protože pro mě jsou pilulky lepší. Jinak z první návštěvy jsem byla poněkud rozcarovana, nemam žádnou zkušenost s takovými leciteli. Ale. Asi ty pilulky fungují, cyklus se mi upravuje.

janunulinka
16. srp 2016

@xyrina můžu poprosit o kontakt? A jak to u něj probíhalo? Vyšetřuje, nebo se jen vyptává?

martasek33
17. srp 2016

Jednou jsem taky byla u Štochlové,ale můj dr. je Křenek. Byla trochu zmatená. A také vyšetření u ní nebylo dvakrát příjemné. To u mého dr. to ani necítím

janunulinka
25. srp 2016

Tak jsem se rozhodla, že po 5 letech vysadím proveru na cyklus, Zda přijde MS a nebo ne. Dnes 36 DC a MS nikde. Já už se fakt zblázním ☹

janunulinka
25. srp 2016

@martasek33 já u ní byla 2x, ale nějak mě zarazila reakce - počkáme až se tělo uklidní po ročním braní clostylbegytu a pak uvidíme co dál. Jediné co mě furt u špatného AMH a hormonálního profilu předhazovala bylo - darované vajíčka. Na UTZ neviděla folikuly a ani vaječníky, jsem si připadala jako lhář, když jsem jí ujišťovala, že jsem celý rok chodila každý měsíc na měření folikul i do nemocnice na porodnici. Tak to by mi asi všichni lhali ☹ nakonec jsem vyhrabala starý diář v kotelně a vypsala kdy byla MS, kdy byla folikumetrie a kdy byl pregnyl. Jsem si připadala jako lhářka ☹ Takže o února se nic neděle a čekám, máme za sebou genetiku, ta dopadla ok a nakonec za 14 dní volali, že udělali ještě jeden test, který normálně nedělají a jsem přenašeč mutace a neměla bych mít kluka. takže jdeme za 14 dní na novou konzultaci. Dřív jsem se modlila, abych otěhotněla a teď abych se snad modlila, abych neotěhotněla ☹

janunulinka
30. srp 2016

Holky mám dotaz, MS stále nikde, na testu nic. Mám jít na vyvolávačku na tomášov nebo k svojí gynekoložce? Nebo ještě počkat?

maji01
30. srp 2016

@janunulinka Šla bych na Tomášov. Mě včera řekl pan doktor Chovanec že pokud MS nedojde tak mám volat k nim na Tomášov.

xyrina
30. srp 2016

@janunulinka Určitě Tomasov.

janunulinka
31. srp 2016

@xyrina tak asi planý poplach, dnes po wc slabé slaboulinké špinění, tak uvidím, zda se to nerozjede ☹ I když bych měla mít preventivku, tak jít na tomášov a nebo ke svojí.

xyrina
31. srp 2016

@janunulinka Mě řekli na Tomasove, že mám přijít i kdyby MC přišla. Sice nepřišla, díky Utrogestanu, ale i TT byl bílý. Stejně mi vzali krev a vymýšleli co dal.

martasek33
2. zář 2016

Teď mam za sebou neuspěšný KET. Byka jsem na potvrzení z krve u Chovance, můj dr. měl opěr dovolenou. Tak jsme se domluvili, že počkáme na další ms a začneme s minimálkou. Ta jsem zvědavá, jak to dopadne.

majkl8686
12. zář 2016

@xyrina Ahoj, můžu se zaptat, jak se ty tabletky od číňana jmenují?? 🙂 Moc ti děkuji 🙂

xyrina
12. zář 2016

@majkl8686 Ahoj, Perla jednorožce, Vyživení kořenů, Růst nefritu. 🙂

janunulinka
13. zář 2016

Holky nevíte zda dělají na Tomášově selekci embryí? Zjistili mi syndrom fragilního chromozonu X ☹

janunulinka
20. zář 2016

Holky můžu změnit doktora jen tak? 3x jsem byla u Štochlové, le genetika nedopadla dobře a raději bych někoho jiného. Koho doporučujete? Moc jich tam nezbývá - CHovanec, Křenek, Kovalčík?

midnightpoison
20. zář 2016

@janunulinka Můžeš změnit doktora. Ale ke Kovalcikovi určitě nemůžeš..ten je tam jen ve středu a to má službu na sále a ambulanci pro cizince. Já chodím ke Křenkovi a absolutní spokojenost...Máme diky němu 2,5 leteho úžasňáka 😉

janunulinka
20. zář 2016

@midnightpoison a musím to hlásit že chci změnu, nebo prostě říct že chci toho a toho. Štochlová mi přejde taková neodborná, je tam údajně jen záskok, tak bych asi spíš někoho kdo je tam nejdéle a umí v tom chodit

maji01
20. zář 2016

@janunulinka. Ja chodim k Chovancovi a velká spokojenost.