IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

xyrina
26. dub 2016

@janunulinka To by mělo něco znamenat. Já vidím jenom čápy letět někam jinam. Ale nikdy jsem jich neviděla tolik jako letos 🙂 Někdo asi vídá bílé myšky a já čapy 😀

maji01
26. dub 2016

@xyrina jen kdyby pristaly u vas co? 🙂 ja potkavam 3 čápi pokazde.kdyz.jedu.na.gyndu k doktorovi. 🙂

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
xyrina
26. dub 2016

@maji01 A reklas to i tomu doktorovi? Aby vedel a nevymýšlel zbytečnosti 😀

xyrina
26. dub 2016

@hanulkavelunka Fakt dobré, už k těm vsugerovaným těhotenským příznakům vidíme všechny i čápy. 😀

maji01
26. dub 2016

@xyrina nerekla,musim.zitra povedet,ale nevim.nevim co mi na.to povi kdyz me.poslal na.Tomasov 🙂 no jo uz vidime same capi,ja bych.brala i vranu 🙂

janunulinka
27. dub 2016

holky dnes jedu do práce a dva vedle mě na poli. to už není normální 😀 a to jak nám v pátek 4 kroužili nad barákem? 😀

janunulinka
27. dub 2016

Byla jste některá na lapace vaječníků ve zlíně? jak to probíhá, jak dlouho je člověk v nemocnici?

xyrina
27. dub 2016

@janunulinka Taky by mě to zajimalo.

maji01
27. dub 2016

@janunulinka ja byla ve zline na.batovce na laparoskopii,v nedeli jsem mela nastup a v utery jsem sla domu.

xyrina
27. dub 2016

@maji01 A Jaktoze to tak dlouho trvá? Myslela jsem si, že bych si to přidala k hysteroskopii, ale po ní se jde za pár hodin domu.

maji01
27. dub 2016

@xyrina ja to mela take vse.pri jednom,i pruchodnost vejcovodu k tomu. Laparoskopii se dela pod narkozou,proto nemuzes hned.jit.domu,navic mas stehy,ja mam na leve strane bricha a v pupiku. Nekdo ma i na pravo,ale to asi podle potreby.

xyrina
27. dub 2016

@maji01 No mě řekli že na hysteroskopii mám přijít ráno na lacno a k poledni že pojedu domu. To vypadá na narkozu, ne?

maji01
27. dub 2016

@xyrina asi jo,ja byla na odstaneni prepazky v deloze a to sem mela take tak rano prichod zakrok normalne pod narkozu a odpo domu, ale laparka je neco jine je to jako kdyby mala operace takze.tam musis zustat pres tu noc. Navic den predem si te chystaji.

xyrina
27. dub 2016

@maji01 Aha. Díky za vysvetleni.

maji01
27. dub 2016

@xyrina no neni zac 🙂kdyz tak na netu se mrkni tam je to popsane 🙂 take jsem to pred tim studovala 🙂

becicka
27. dub 2016

Laparka je operace se vším všudy, jdou přes břicho, takže máš předoperační vyšetření, stehy.... hysteroskopie se dělá v anestezii i ambulatně bez anestezie, v ZL bych to tipla na tu anestezii, to ti zavedou do dělohy nějaké udělátko 🙂 a mrknou se, jak to tam vypadá, takže pak jdeš hned domů.

janunulinka
28. dub 2016

@maji01 já z toho mám hrozný strach ☹ Jsem dost silná a z doktorů mám fakt osypky a vyhýbám se jim jako čert kříži a teď laparku ☹ se Štochlovou jsem se domluvily, že si dáme 3-4 měsíce pauzu, aby se po 4 letech pořádně rozjela MS a pak se domluvíme zda zkusíme jeden cylkus u mě s vysokou stimulací a nebo rovnou darované vajíčka. Genetika dopadla dobře, ale konzultaci máme až v červnu a AMH a hormonální profil dopadly blbě

maji01
28. dub 2016

@janunulinka laparky se neboj,ja take nejsem kralovna krasy,ale doktorom jsem se vyhybala co to slo,ted si za.to nadavam ale pri laparce si pod narkozu tak o nicem nevis 🙂 to jedine me tak nejak pomahalo,rekla.jsem si ze.to prospim tak jsem.rikala.at delaji co musí 🙂 ja jdu 9. Na tomasov poprve tak uvidime. Jak probiha prvni schuzka?

leoseeeek
29. dub 2016

@janunulinka tak ja chodim taky k p.Stochlove a po nevydarenem IVF me posila taky na laparo. Akorat to vypada na Atlas a ne Batovku :(

leoseeeek
29. dub 2016

Mate nektera zkusenosti s laparo v Atlasu? Kolik dni a celkove, jake to tam je?

janunulinka
29. dub 2016

@leoseeeek taky na Atlas a jsem za to ráda. Baťovku bych ani nechtěla, jsou tam packalové. Přítelovi 2x zkurvily operaci kýly, dokonce i laparoskopickou zmrvili. Nakonec ho přeoperovával tatínek kamarádky, který je přimář na Urologii. Tak si vyber ☹ Všichni vychvalují atlas, že je to uplně jiný přístup než baťovka

janunulinka
29. dub 2016

@maji01 první schůzka - probere s váma anamnézy obou, jak dlouho bereš antiko, jak dlouho nebereš antiko, jaké jsi měla za tu dobu léky a prášky, udělá UTZ, a odeberou krev na AMH (ten si platíš) a hormonální profil. A pak je další konzultace a proberou se výsledky a bere se krev na genetiku a objednává na genetickou konzultaci

leoseeeek
29. dub 2016

@janunulinka oki, moooc dekuji. Zkusim Atlas a pak dalsi IVF

leoseeeek
29. dub 2016

@janunulinka a nevis prosim, na jak dlouho si me tam nechaji, po laparoskopii?

marfuska1987
29. dub 2016

Ahoj holky, já byla na ivf minulý rok v červnu a chodila jsem k dr Křenkovi a musím ho jen a jen doporučit... Byl úžasně milý, udělal nám všelijaké vyšetření, byl pečlivý a do ničeho nás nenutil a jen doporučil co je přímo pro nás nejlepší... No a výsledek je tady s námi od února ve dvojím štěstí 😊

janunulinka
29. dub 2016

@leoseeeek to vůbec nevím, ale mě včera řekla, že 3-4 dny jsem v nemocnici tak nevím a vůbec zda potom musí člověk ještě zůstat doma ☹

becicka
29. dub 2016

Holky, červen - měsíc plodnosti - na IVF každoročně akce vyšetření neplodnosti zdarma. Pro ženy AMH a pro muže spermio bez žádanky a doporučení lékaře, jen se objednáte. Loni a předloni to bylo, myslím, že alce proběhne i letos kdo by chtěl 🙂.

janunulinka
29. dub 2016

@becicka jj je to každý rok, ale nesmíš bejt jejich klientem 😀 a potom to dávali taky u dne otevřených dveří na klinice

leoseeeek
29. dub 2016

@janunulinka dekujiiii 🙂