IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

pavlina86
10. kvě 2014

Teda holky moc všem gratuluju.Samé lepší zprávičky. 🙂 😀 Doufám,že budu v té naší štafetě taky pokračovat.GRATULUJU TĚHULKY, a všem čekajícím, jako já brzo // na testíku. 😉

renda12
11. kvě 2014

@petpeta7 ahojky jo salát máme doma na zahrádce máme ho cel pařeniště bydlíme v domě s rodiči manžela a jeho tata koupil 30 sazenic🙂 takže musíme každý den salát at se to sní🙂 maso bylo super a dneska jdeme do restaurace na oběd na svíčkovou já ji mám totiž ráda ,ale nerada ji dělám 😉 jinak je mi stále stejně až mě to štve že mě ani nic trošku nebolí přestávám v to věřit když není ani žádná změna prostě nic ,ale říkám si třeba zas oproti minule to může být tentokrát jiný minule mě vše bolelo že jsem skoro celých 14 dní proležela a tentokrát nic kdybych nebyla na tom zákroku tak řeknu že jsem úplně ok a můžu z fleku do práce tak uvidíme

petpeta7
11. kvě 2014

@retrivr aha, tak tentokrát ti Křenda embryjko určitě zavedl líp a chytne se 😉 z té krve je ten test stejně mnohem přesnější, ale uvidíš příští týden, jestli vydržíš netestovat 😅

petpeta7
11. kvě 2014

@pavlina86 jéé, díky moc, jsi hodná! 🙂 To je jasný, že budeš pokračovat v naší dobré sérce 😉 příští týden máš další kontrolu, že? to už čekáš MS, nebo se jdeš nejdřív domluvit?

retrivr
11. kvě 2014

@petpeta7 děkuji,jsi hodná..taky si myslím ,ze ted embrya zavedl líp a věřím,ze 1 se uchytí určitě - musiiiiii 🙂 .. Já mám právě problém,že nějak nereaguji na injekce při stimulaci ☹ .. u 1.ivf jsem byla na kontrole u Slovakove,protože Kovalcik tam ten den nebyl a dala mi gonal 175jednotek,pak po kontrole zjistila,že mi folikuly moc nerostou,měla jsem je 4,pak OPU a měla jsem jen 2 vajíčka,obě oplodnili,1 se přestalo vyvíjet a 2.embryo dvojkove kvality 2.den mi Křenek zavedl,to ale nedopadlo..a teď u 2.ivf mi Kovalcik dál vyšší dávku gonal 250jednotek,ale i tak jsem měla jen 6folikulu,po OPU 4 zrale vajíčka,oplodněné PICSI 3 a 3.den ET dvou 8buněčných embryí (1.embryo jedničkové kvality,2.embryo 2-3kvality) a to třetí mělo jen 6buněk,tak ho zlikvidovali,prý to nemělo cenu zmrazit.. Tak o mě 🙂

pavlina86
11. kvě 2014

@petpeta7 v to doufám!!! 🙂 Už mám po ms, a od 1.dne ms beru estrimax ve středu (12.den) jedu na KO, a domluvit KET.A od té středy budu brát utroš.Tak uvidíme, jak to bude vypadat s embryjkem po rozmrazení,bylo 1 kvality,tak snad to bude bojovníček? 😉

retrivr
11. kvě 2014

@pavlina86 držím palecky,ať ti to dopadne na výbornou.. 🙂

pavlina86
11. kvě 2014

@retrivr Děkuju, budu v to doufat. 😉

petpeta7
11. kvě 2014

@retrivr no jasně, že se uchytí! přijde mi, že to 2. IVF máš celkově lepší 😉 minule by to bylo asi fakt velké štěstí, kdybys otěhotněla 🤐 mrazí se většinou jen embryjka hodně dobré kvality, protože při rozmražení přece jen trochu "utrpí" 😒 Doktoři to mají právě těžké v tom, že každá z nás reaguje na hormony jinak - některá moc, některá málo a z toho mají vykouzlit optimální počet folíků. Dr. Křenkovi se to u mě naštěstí povedlo na výbornou! Je totiž fakt dobrej! 😀

petpeta7
11. kvě 2014

@pavlina86 aha, takže ty už to máš takhle rozjeté 🙂 a vy máte zamražené jedno embryjko samostatně, jo? my je máme po dvou 😕 držím ti pěstičky, ať ti kontrola dobře dopadne a naplánujou ti KETík na nějaký pěkný den 😉

retrivr
11. kvě 2014

@petpeta7 to je pěkné,že Křenka tak chvalis 🙂 .. Jsou tam sikulove všichni,na Kovalcika si nemůžu stěžovat.. Byl ze mě chudák špatný,že po takové dávce gonalu u mě našel jen 6 folikulu.. Ale já věřím,že mám v bříšku určitě 1 bojovníka,ale kdyby to zázrakem byly dvojčatka ,tak bych se vůbec nezlobila 🙂 😀

pavlina86
11. kvě 2014

@petpeta7 rozjeté tak trošku. 🙂 Máme 3,ale 1 jedničkové kvality, to je samostatně a pak 2 dvojkové a ty jsou spolu. Takže kdyby nevyšlo to 1, tak budou vloženy pak dvojkové,záleží, ale jaké budou po rozmrazení. 😒

pavlina86
11. kvě 2014

@retrivr Ahojky, já taky chodím k Dr. Kovalčíkovi a nemůžu si stěžovat před 2lety nám vyšlo 1IVF, uchytil se nám 1bojovníček. 🙂Tak snad nám to vyjde.Když půjde vše jak má, tak bych mohla mít Ket začátkem příštího týdne. Uvidím, jak dopadne středeční KO.

retrivr
11. kvě 2014

@pavlina86 ahoj 🙂 ,určitě to vyjde - musiiiiii!!! 🙂 Ano Kovalcik je super,jen škoda,že tam je jen určité dny.. U 1.ivf jsem chodila ke Slovakove,pak Křenek.. ale teď u 2.ivf si mě chtěl Kovalcik pohlídat sám 😀 ,tak se mě snažil objednat na dny kdy tam byl.. 🙂 Budu na tebe myslet,ať ti to dopadne na výbornou 🙂 ,pak sem pisni jak jsi dopadla.. 🙂

pavlina86
12. kvě 2014

@retrivr No,já u 1IVF to měla taky tak.Na KO jsem byla u Slovákové a transfer mi dělal Křenek. 😀 Určitě písnu,kdy budu mít KET a jak to dopadlo. 😉

julie304
12. kvě 2014

@petpeta7 ahojky, tak informuji, že u nás nic a jdeme tedy o patro výše :(...jak jsem pochopila, tak se povedlo..? chvilku jsem tu nebyla, tak dodatečně gratuluji! 🙂

renda12
12. kvě 2014

holky takže zřejmě v mém případě ani ten křenek nepomohl, ale vám všem přeju hlavně to dotáhnout do konce ...🙂

adyss
12. kvě 2014

holky jak to máte s neschopenkou po testu?Marodíte dál?

retrivr
12. kvě 2014

@renda12 ahoj,jak to? Už jsi zkoušela testit?

adyss
12. kvě 2014

@renda12 copak,copak? 😒

renda12
12. kvě 2014

holky test jsem nezkoušela jsem týden po et dneska dopoledne mě začlo silně bolet břicho ,začla jsem krvácet a nějaký hnus ze mě šel,tak jsem volala do centra a na krev jdu už ve čtvrtek místo pondělí je to víc jak jasný chtějí at doberu ty prášky,ale já je už ani nechci je to celé na dvě věci

adyss
12. kvě 2014

@renda12 tak to vůbec ale nemusí znamenat že se to nepovedlo...I po ET je velká možnost krvácení a bolesti v břichu..ty jsem měla od odběru a mám do dneška i já..Budu držet moc palce,ještě nepřestávej doufat,naděje umírá poslední...

renda12
12. kvě 2014

@adyss já ti nevím dneska jak jsem se koupala vypadla ze mě taková hnusná bublina a kusy jak sražené krve a stále krvácím a to břicho mě fakt bolí jak u měsíčků ☹

retrivr
12. kvě 2014

@renda12 😢 to mě moc mrzí ...drž se !!

adyss
12. kvě 2014

@renda12 a každopádně po ET nekoupat!!!!Jen sprchovat a vyhýbat se horké vodě..to mi bylo řečeno.Koupel prý není dobrá,podporuje riziko potratu po celé těhotenství.

pavlina86
12. kvě 2014

@renda12 ještě vydrž to bude dobré. 😉

pavlina86
13. kvě 2014

@renda12 Už je dneska trošku líp?

renda12
13. kvě 2014

@pavlina86 ahojky vůbec večer jsem lítala stále na záchod mám ms silnou jak nevím co břicho mě bolí ,oči mě bolí z pláče je to na prd.vše víme jak říkají a dodržovala jsem to ,ale tentokrát jsem si nebyla jistá už od prvního dne že by to mohlo klapnout bylo to celé jiné .byl to náš po kus po roce zase si dáme oddech a pak zkusíme už někde jinde aspoň to vyšetření celé a uvidíme zkusím zajít k fyzioterapeutovi cvičí i od mojžíšové a uvidíme

petpeta7
13. kvě 2014

@julie304 ahojky, to mě mrzí, že vám to doma nevyšlo 😖 ale nahoře vám určitě pomůžou, už jsi k někomu objednaná? u nás se to IVF povedlo! jsem strašně šťastná s přeju to i tobě! Dr. Křenek už mě odeslal k mojí gynekoložce, ale asi od ní odejdu a vrátím se zpět na Tomášov, kde bych chtěla chodit do těhu poradny k Dr. Málkové 🙂

petpeta7
13. kvě 2014

@retrivr no ještě, abych Dr. Křenka nechválila, když mi konečně pomohl k miminku! 😀 samozřejmě je to i práce Dr. z labiny a sestřiček 🙂 Já jsem teda po dvojčátkách netoužila, takže jsem ráda, že z 1 transferovaného embryjka budeme mít jedno krásné miminko! 😉 a jak se cítíš? jsi v pohodě?