IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

retrivr
20. kvě 2014

@adyss Tak to budu na tebe v pátek moc myslet,ať srdíčko krásně tluče 🙂 .. Na zítra se těším ,ale ráno chci radši ještě testovat než tam pojedeme,ať vidím,jestli čárečka sílí 🙂

adyss
20. kvě 2014

@retrivr jo to je dobrý nápad,já testovala 10.,11., a i ráno před krví..

petpeta7
20. kvě 2014

@dagin tak to chápu, já jsem si taky říkala, že do screeningu to řeknu jen mamce a tchýni. Já teda s maskování problém nemám, protože jsem normálně hodně hubená a ještě jsem skoro nic nepřibrala, takže to nemůže nikdo cizí poznat 🙂

petpeta7
20. kvě 2014

@pavlina86 moc ti držím pěstičky, možná jsi už na sále 🙂 no jo, navařit si, to je základ. Já ráda uklízím, ale když mám hlad , tak to nezvládnu nic. A babička by ti nemohla dojet pomoct zabavit malého?

pavlina86
20. kvě 2014

@petpeta7 zrovna me přivezli na pokoj.Máme 2 bojovnícky.Slovakova byla moc příjemná tak jsme s se i se sestřičkama zasmály.Já mám takovou radost a teď budu 14 dní čekat.Se zbláznim.

pavlina86
20. kvě 2014

@retrivr gratuluji.To vypadá moc hezky.Já už mám po KET a vegetim na pokoji ještě 25min.🙂

adyss
20. kvě 2014

@pavlina86 držím všech 10🙂

petpeta7
20. kvě 2014

@pavlina86 to je moc fajn, že jste se i nasmály 😀 ty budeš mít to čekání úplně jiné, než my, co ještě nemáme dítě...14 dní uteče jak voda...držím pěsti!

petpeta7
20. kvě 2014

@retrivr ty jsi mi udělala takovou radost! 🙂 🙂 🙂 ta čárka je na 11.den úplně v pohodě! zítra ráno bude o něco silnější a na kopeček pojedeš s úsměvem! pozdravuj tam sestřičky 😀

retrivr
20. kvě 2014

@pavlina86 děkuji 🙂 .. Držím palecky,ať za 14 dní jsou na testu // 🙂 ..
@petpeta7 🙂 no jsem na zítřejší ráno zvědavá ..

petpeta7
20. kvě 2014

@retrivr to já jsem taky 🙂 ale věřím, že čárka bude silnější a v krvi ti pak vyjde hezká hodnota 😉 zítra budeš mít krásný den, tak si třeba zajdi do cukrárny 😎

retrivr
20. kvě 2014

@petpeta7 Jestli nám z krve potvrdí těhu,tak si urco s mojim zajdeme na nějakou mňamku. Zítra má můj narozky ,tak snad ten den bude stát za to 🙂..

adyss
20. kvě 2014

@retrivr Krásný dárek k narozeninám jsi mu nadělila🙂

ilonka81
20. kvě 2014

ahojky, jestli můžu přidat zkušenost, tak jen max. spokojenost. Hned na poprvé po IVF se zadařilo a každým dnem čekám holčičku. Já byla celý čas v péči dr. Chovance. Holčina co byla s semnou na pokoji po IVF si odnesla dvojčátka, které porodila minulý týden. Takže úspěšnost mají opravdu vysokou 😀 držím vám všem palečky ať se zadaří!!

lucijete
20. kvě 2014

@ilonka81 jé tak tao je potěšující zpráva, taky chodím k dr. Chovancovi, ale ET mi dělal Kovalčík, jinak jsem dnes 8 den po ET... Ať máš hladký porod🙂

ilonka81
20. kvě 2014

@lucijete tak hodně štěstíčka ! ale určitě to vyjde! 😀

petpeta7
20. kvě 2014

@ilonka81 ahoj..díky za tak milou a pozitivní zprávu! těch není nikdy dost 😉 mně taky vyšlo hned 1. IVF 🙂 budeš rodit v Baťově nemocnici? přeju ti rychlý a nekomplikovaný porod (bezbolestný nepíšu, protože to asi bez epidurálu nejde 🤐

pavlina86
20. kvě 2014

@petpeta7 no jak se to vezme, možná mi to s malým rychleji uteče, ale...pořád jde o prďolku, kterého moc chceme, i když 1 už máme. Ale 1 je prostě 1 , úplně to chápu. 🙂 😉
@adyss moc děkuju.
@ilonka81 moc gratuluji, hlavně ať vše proběhne v pořádku a brzy máte holčičku u sebe. 😉
@retrivr děkuju, snad budou //. 🙂

retrivr
21. kvě 2014

Holky,z krve těhotenství potvrzené 🙂 ,jupiiiii.. Děkuji za držení palecku 😉 🙂

petpeta7
21. kvě 2014

@retrivr jééé, to je super zpráva! 😀 moc gratuluji! jak to oslavíš? Já jsem ti držela pěstičky a jsem ráda, že už je můžu pustit, abych taky mohla začít něco dělat 😀 😀 😀

retrivr
21. kvě 2014

😀 😀 děkujiii moc..... Hned z kliniky jsme s mojim jeli na výborný obidek,můj si k jídlu dal pivečko a já džus 😀 .. Slavit ještě moc nechci,ale tak doufám,že už to bude vše jen v pořádku.. Příští týden ve středu jsem objednaná na utz 🙂 ..Srdíčko je za jak dlouho vidět ?? 🙂

retrivr
21. kvě 2014

@petpeta7 jejda zapomněla jsem tě označit 😀

adyss
21. kvě 2014

@retrivr gratulation veliká🙂Taky jsem držela až do teď..🙂 teď budeš mít tu kontrolu ve středu na krev jak roste hcg a na utz by měl jít vidět malý hrášek,a srdíčko až za 14 dní..my na něj teď čekáme v pátek tj,druhá kontrola po pozitivním testu.

retrivr
21. kvě 2014

@adyss děkuji moc 🙂 .. Tak snad teď už to půjde pěkně,tak jak má 🙂 .. Mám obrovskou radost,aj slzy mi ukaply před doktorem Kovalcikem 😀 .. 🙂

adyss
21. kvě 2014

@retrivr to ti věřím,radost je to obrovská.. 🙂 ale zároveň před každou kontrolou i strach.. 🙂 Moje sestra dneska rodí,od rána..a ještě to nemá za sebou,trpí ja kůň,takže už mám i přípravu na porod v přímém přenosu...nic extra teda.. 🙂

retrivr
21. kvě 2014

@adyss no právě obrovská radost,ale zároveň strach co bude na utz atd. 😖 .. Kovalcik mi i říkal,ať už si koupím v lékárně nějaké vitamíny na 1.trimestr..Tak jsem si koupila Calibrum 🙂 ..Copak užívás ty? Jejda a tvoji sestru lituji,chudinka ☹ ..Tak snad už to bude mít brzo za sebou 🙂 .. a hlavně ,ať je s mimiskem v pořádku 🙂

petpeta7
21. kvě 2014

@retrivr tak to jste měli perfektní! 🙂 srdíčko u miminka bývá většinou vidět v 6.tt, tak záleží, jak ti vyjde kontrola. Někdo to má o pár dní dřív, někdo později. Třeba už na příští kontrolu budeš mít náznak srdíčka a na té další už bude krásně blikat. Tak jsem to měla já 😉 Slzičky štěstí byly na místě. Tak se opatruj a hezky odpočívej 😎

petpeta7
21. kvě 2014

@adyss to mě teda brzo strašíš s dlouhým porodem 😨 snad už tvoje sestra drží svoje miminko v náručí a jsou v pořádku! máš super, že tvoje mimi bude mít sestřenku/bratránka věkově blízko sebe. To naše mít nebude, což mě trošku mrzí. Já jsem taky neměla sestřenku ani bratránka a vím, jak mi to bylo líto 😖

retrivr
21. kvě 2014

@petpeta7 Dobroš,děkuji za vysvětlení 🙂 ..Snad to teda bude vše v pořádku..Určitě budu odpočívat,2roky jsme se o mimi snažili a teď na sebe budu dávat pozor,zůstávám marodit a budu odpočívat .. 🙂

pavlina86
21. kvě 2014

@retrivr móóc gratuluji. To je moc hezká zpráva. 😉 Opatruj se.