IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

evahouserkova
28. dub 2014

byla jsem tam dvakrát,po 3embryikach a nezustalo zadne,az v brne se udrzely dve do 10tydne,pak zamlkly potrat,ach jo,30.4.to bude 5let a porad to boly,ale nevzdáváme se

renda12
28. dub 2014

@petpeta7 jj jak říkáš mám tady jídla a asi si dám pak ještě něco malého minule jsem tam šla na 8 a odešla jsem skoro ve 12 takže pořádný hlad🙂 už se těším jak to bude zamnou za týden to bude už brnkačka🙂 a vidím že to všem vychází tak doufám že se za týden přidám taky 🙂

renda12
29. dub 2014

Holky je to zamnou 18kousku a 4.5, transfer dvojčat

dagin
29. dub 2014

@renda12 Super výsledek, gratuluju. Tak teď odpočívaj, ať jsi do transferu fit a svěží 🙂

adyss
29. dub 2014

holky,máte taky problémy po transferu s plynatostí a častým chozením na wc?🙂)

ajulka11
29. dub 2014

@dagin ahoj ja byla dnes na UZ a mam tam dvě jedno je větší asi 6mm a druhé je menší ale podle doktora jsou krásné obě dvě tak doufam že to Tobě i mě vydrží. 😵 🙂

renda12
30. dub 2014

@adyss ahojky já to měla při prvním ivf že jsem byla nafouklá to je z toho jak pořád piješ moc vody a z těch prášků neboj 🙂

adyss
30. dub 2014

Kolikátý den jste poprvé testovaly?Já už se nemůžu dočkat🙂)

dagin
30. dub 2014

@adyss já až 13 ... chtěla jsem mít 100% jistotu a ne se hroutit, že tam třeba ještě 10. den nic není 😉

renda12
30. dub 2014

já taky 13 to máš už pak jistotu

adyss
30. dub 2014

@renda12
@dagin já budu muset dřív,kontrolu mám 12.den...takže to zkusím ten 10.,11...

renda12
30. dub 2014

tak si holky musím postěžovat začalo to tím že mě doktor poslal až na odsátí v 29.4. úterý místo 27.4.neděle jak jsem myslela tím pádem jsem tam měla 18folikul ikdyž jsem říkala doktorovi že bych chtěla jen do 14 které jsem měla už při kontrole před ve středu 23.4. takže na odsátí jsem byla včera to všechny víme a na transfer jsem se domlouvala už 10dní předtím že musím jít nejpozději tj 5dní nedělu na metodu picsy že manžel letí pryč a chce být u toho i včera jsem to opakovala stále žádný problém že je místo na sále dneska volám embriolož.at se domluvíme a ejhle vemou mě až 5.5. nemají tam bohužel místo zase si tam narvali ty cizince a na nás nemají místo a manžel bejt u toho nemusí tak at se dopravím jinak .možná ony problém s otěhotněním nemaj tak je jim to jedno a dávaj si to jak na pásu ,ale mě to dost naštvalo říkám ,ale máme to už slíbené ne není místo už tolikrát si ty cizince vzali i při pouhé kontrole pře tebou aby chudáci nemuseli čekat.je to na pendrek

renda12
30. dub 2014

@adyss tak to dej až ten 11 to vydržíš 🙂

adyss
30. dub 2014

@renda12 jj to s těma cizincama máš pravdu...vždycky u nich mají přednost..Je to blbé,ale nějak to musíš zvládnout a je strašná škoda,že tam budeš sama,my jsme byli oba i na sále při transferu,aby jsme oba viděli na monitoru embryjko..zkus tam ještě cinknout a přemlouvat...i když...asi nevyhoví...zatnout zuby a přežít to...odměnou ti pak bude miminko🙂

petpeta7
30. dub 2014

@ajulka11 jéééééé, to je paráda, takže to vypadá na dvojčátka 😀 moc gratuluju!!! 🙂 a na další kontrolu jdeš zase v úterý? jinak já si vařím úplně obyčejná jídla, ale snažím se víc ryby - hodně mi chutná čerstvý losos a pak taky tuňák, měla jsem i sivena a mořského vlka ( toho teda v restauraci) byl moc dobrý 😉 Hlavně se snažím vyhýbat instantním jídlům a polotovarům - je v tom hrozně moc konzervantů atd. 😝

petpeta7
30. dub 2014

@adyss já jsem testovala 11. den po ET, protože kontrolu jsem měla v pátek 13. den po ET. Měla jsem tam slabou čárku. Pak jsem si zkusila test za dva dny ráno (než jsem jela na Kliniku) a čárka byla o dost silnější. Vydrž do toho 11. dne a bude to dobrý! 😉

petpeta7
30. dub 2014

@renda12 chápu, že jsi naštvaná, když jsi je několikrát upozorňovala, jak to s manželem potřebuješ 😖 já jsem byla na ET v sobotu a manžel mě na Kliniku jen zavezl a pak mě zas vyzvednul. Přímo u ET být nechtěl, přišlo mu, že by se tam jen zavazel 😨 Pokud půjdeš na ET až 5.5., tak budeš mít 6 denní kultivaci embryí, což je super. Berte to s manželem tak, že on sice nebude na sále, ale zase vám zavedou to nejlepší embryjko a to je to nejdůležitější! 😉

renda12
30. dub 2014

@petpeta7 ahoj to máš pravdu ale víš jak chtěl být doma aby viděl že je vše OK a může vklidu odletěl. Co hold nadělám

ajulka11
30. dub 2014

@petpeta7 ahoj tak jdu opět v uterý se podívat jak bijou srdíčka a už se těším i doktro mi říkal že mam jest na co mám chut ale vyhnout se syrum

petpeta7
1. kvě 2014

@renda12 no už asi nenaděláš nic 😒 a tvůj manžel pracuje v zahraničí, jo? na jak dlouho letí pryč, snad se ti do těhot. testu vrátí, ať to spolu můžete oslavit! 😉 Já mám zítra další kontrolu na Tomášově a nejvíc se těším na ultrazvuk, kde na mě snad bude krásně blikat srdíčko, tak mi, prosím, drž palce 🙂 díky 😉

petpeta7
1. kvě 2014

@ajulka11 já jdu už zítra a snad taky uvidím, jak mému miminku bije srdíčko 😕 ty sýry jsou zrádné, takže já teď volím jedině goudu - ta mi hrozně chutná a je myslím v pohodě. Taky je dost důležité jíst pravidelně, protože ty nevolnosti jsou prý hlavně, když máš hlad - takže hurá do papkání 😀

renda12
1. kvě 2014

@petpeta7 ahojky určitě budu moje kamarádka tam jde zítra na testy at ví jak jí klaplo ivf první.jezdí do zahraničí na jednání,veletrhy...bude tam týden tak v pondělí ho budu čekat 🙂

renda12
2. kvě 2014

@petpeta7 ahojky jak to máš s těma sýrama to nechápu???o už máš změny tak brzo???v kterém jsi týdnu promin za ty hloupé otázky .jinak kamarádka neuspěla nestihla to ani do kontroly a dostala měsíčky je mi jí moc líto tak jsme jí to přály

petpeta7
2. kvě 2014

@renda12 ahojky...tvojí kamarádky je mi taky líto, ale snad jí vyjde 2. IVF. Já sem dnes byla na kontrole a Dr. mi říkal, že podle UZ jsem 6. týden + 3 dny těhu. Podstatné je, že srdíčko už krásně blikalo! 😀 🙂 Další kontrolu mám zase v pátek a pokud bude vše OK, tak to bude poslední u Dr. Křenka 🙂 Mně se po něm snad bude i stýskat 😅 Jinak jsem četla, že se nemají plísňové sýry, tak už jím jen goudu a musím si hlídat, aby jedla tak po 2-3 h, jinak mi začíná být špatně 😝

petpeta7
2. kvě 2014

@ajulka11 ahojky, tak akce srdeční u mého miminka je potvrzená! huráááááááááááá 😀

renda12
2. kvě 2014

@petpeta7 tak to moc gratuluju já chci to mít už taky za sebou a v sobě🙂 jj ty plísňáky se nesmí protože maj penicilín.já mám nejraději madeland a mozzarellu 🙂a 6 týden to máš už krásný jak já ti závidím 🙂

ajulka11
2. kvě 2014

@petpeta7 tak to gratuluji já se už těším taky na uterý co tam uvidím 🙂

dagin
3. kvě 2014

@petpeta7 obrovská gratulace!!! Já bych měla jít na UZ v pondělí, ale jdu až ve středu - to ale už budu 7+0tt, tak by mělo být srdíčko taky už vidět. Pokud bude vše ok, řeknu o těhu aspoň mamce, zatím to tajíme 😉

dagin
3. kvě 2014

@petpeta7
@ajulka11
My jsme všechny v rozmezí pár dnů na stejno. Jak se cítíte?
Já jsem pár dní do transferu cítila bolest v podbříšku jako před MS. Cítím to stále, někdy i docela silně, ale už ne tak často. A bolí mě prsa - taky to začalo pár dní po transferu a trvá to dodnes, jsou hodně citlivá. Někdy se mi motá hlava, někdy je mi lehce nevolno - ale to spíš, když jsem hladová - jak se najím, upraví se to. Jinak se cítím dobře .... ale nějak podvědomě jsem radši, když něco cítím - jak je mi úplně dobře, tak mám až strach, že něco není ok ...

dagin
3. kvě 2014

@renda12
Jak je po OPU? My jsme taky dávali 2 embrya a jsem ráda, že se chytilo aspoň to jedno ... Tak ať se zadaří.