IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

renda12
3. kvě 2014

@dagin ahoj já byla na odsátí v úterý a na vrácení jdu 5.v pondělí. Tak uvidíme. Jinak po odsátí mě až do pátku bolelo v podbřišku ale je to uz ok teď mam strach aby ti naši bojovníci vydržela do pondělí. Je to moc dlouho už

ajulka11
3. kvě 2014

@dagin tak já jsem dneska v 6+0 a je fakt že kdybych nevěděla že jsem těhotná tak tomu věřit nebudu nic mi není a nic mě nebolí ani prsa,blbě mi nebývá a akorát co tak se mi parkrát stao že jsem měla třeba v pu paté ráno hlad a trošku víc jím jinak fakt nic.No ještě trošku možná se mi motá hlava. taky je to divné když nic necítím už bych radši něco cítila, už bych byla radši kdyby bylo uterý a byla na uz na srdíčkách 😉

dagin
3. kvě 2014

@adyss Jak je? Kdy ti vychází kontrola?

adyss
3. kvě 2014

@dagin ahojky,celou dobu od transferu mě pobolívá břicho,hlavně při pohybu,při chůzi...nevím,jestli je to to,co to má být,nebo žaludek nebo co...Jinak jsem hraozně nafouklá jak ve čtvrtém měsíci🙂))Kontrolu na krev mám příští pátek 9.5...Zítra je to týden od transferu,nevím zda prubnout test...kdybych tam něco našla mám strach,že bych tomu nemohla věřit...podle mě je moc brzo..

petpeta7
3. kvě 2014

@renda12 neboj, taky se dočkáš, já tomu věřím, že ti to teď klapne! 😉 s tou mozzarellou si mi připomněla, že bych si dala pizzu - už jsem ji hodně dlouho neměla 😵

petpeta7
3. kvě 2014

@dagin ahojky...já to mám podobně jako ty...v podbřišku mě občas píchne, ale není to nic extra silného, asi týden po ET mě začaly bolet prsa, na což si ale vůbec neztěžuju, protože konečně v tom výstřihu snad budu i něco mít 😀 když se nenajím tak po 2-3h, tak mi začne být špatně, takže si to už snažím hlídat 😕 a ty máš kdy kontrolu? 😅

petpeta7
3. kvě 2014

@dagin a jo vlastně, psala si, že ve středu...to srdíčko už určitě bude - je moc pěkné to vidět v přímém přenosu 🙂 když si vemu, že ještě před pár rokama ty UZ vůbec nebyly a maminky viděly svoje mimča až při porodu, tak mi přijde jako doba kamenná 😀 já jsem svojí mamce už řekla, že jsem těhu, protože jsem to už musela někom říct 🤐

pavlina86
3. kvě 2014

Ahojky holky, moc gratuluji k těhulkování. 😉 Dokážu jsi představit , jak moc jste šťastné.Já teď čekám na ms, abych mohla začat brát prášky a jít na KET. Budeme nechat zavádět 1 embryjko jedničkové kvality (teda snad bude po rozmrazení??) a pak se uvidí. Snad to vyjde. Takže velkááááá Gratulace k //. 🙂 🙂

renda12
4. kvě 2014

Holky super zprávu dneska jsem volala do centra a máme 8 vynikajících
Kousků jsem už klidná a nechám i zamrazit nevíte kolik jich je ve 2 pemzach za těch 5tisic mám velkou radost

dagin
4. kvě 2014

@renda12 Nám nabízela do jedné pipety 2 - 3 embrya. Zamražovali jsme 2 x po 2, další nebyla tak špičková.

renda12
4. kvě 2014

@dagin aha diky to máme v plánu dat ty 2pipety a zbytek ať si udělaj co chtějí. Uvidíme co zbude do zítra ještě

renda12
4. kvě 2014

Zítra v 8:40 myslete na mě

bien_1987
4. kvě 2014

tak mi dopadla hysteroskopie dobře, partner měl spermií sice dost, ale pomalejší, 2.6. si jdu pro léky a kolem 6.6. začínám píchat. Bojím se i těším!
Ale do toho mě zlobí můj odvěký nepřítel zub moudrosti, týden teď chodím léčit zánět, beru antibiotika a zubař řekl, že by mi to nechal vyškubnout. Tak nevím, jestli je to rozumné... Ale zas pokud se to do stimulace všechno uzdraví, tak by to ničemu nemuselo vadit? Já mám vždy něco extra, achjo.

petpeta7
4. kvě 2014

@pavlina86 jéé, díky moc! Tak ti budeme moc držet pěstičky a ten KETík se už určitě podaří! 😉

petpeta7
4. kvě 2014

@renda12 tak to moc gratuluju! My jsme zamrazili taky po dvou embryjkách, protože bych pak stejně chtěla zavádět jen to jedno lepší 🙂 Budu na tebe myslet a posílat ti pozitivní energii! 😉

petpeta7
4. kvě 2014

@bien_1987 to je moc dobře, že máš hystero OK 😉 Tu osmičku bych si radši nechala vytrhnout, protože kdyby začala, nedej bože, zlobit při stimulaci nebo po ET, tak by ty ATB mohly být problém 😖 Uvidíš, co ti ještě řekne zubař, na kontrole.

bien_1987
4. kvě 2014

@petpeta7 no já právě moc zubařovi nechci říkat, že se chystám na ivf, co je mu do toho, že 😀 ale za poslední týden jsem byla u 3 zubařů a všichni řekli vytáhnout :-/ snad se to teda ještě před ivf stihne...

renda12
5. kvě 2014

holky je to teda zamnou ani jsem to skoro necítila a stále mi to nějak nedochází že je to zamnou 🙂 byl tam Křenek a cestou jsem viděla čápa v trávě🙂 mám 2 zavedené a 4 zmražené jinak beru anopirin ,prednisol a místo urinalu nějaký gel jsme ráda že mám toto protože ten urinal se mi dost blbě dával a nebylo mi to příjemný mívala jsem 3x 2tablety...

adyss
5. kvě 2014

@renda12 tak vítej mezi čekatelkama🙂)) já už jen do pátku...Přeju mooooooc štěstíčka!

petpeta7
5. kvě 2014

@bien_1987 v tom případě bych neváhala. Však tomu zubaři nemusíš říkat, že půjdeš na IVF 😨 jenom mu řekneš, že ses rozhodla, že ji chceš odstranit a je to 😉 víš co, ony se ty osmičky stejně většinou brzo zkazí a pak se musí vrtat nebo hned trhat, takže to prostě budeš mít vyřešené 🙂 snad tě to nebude moc bolet 🤐

petpeta7
5. kvě 2014

@renda12 to jsou super zprávy! čáp je dobré znamení a Křenda ti embryjka určitě dobře zavedl, takže to bude tutovka 😉 akorát si myslím, že jsi brala utrogestan a ne urinal a teď bereš asi Crinone gel, že? tak hezky odpočívej 😎

petpeta7
5. kvě 2014

@adyss tak to už máš za pár 😉 a vydržela jsi s tím testováním? já myslím, že ve středu ráno by to bylo v pohodě, ale záleží na tvých pocitech 🙂 držím moc pěstičky, ať to vyjde! 😉

bien_1987
5. kvě 2014

@petpeta7 no dnes jsem teda byla na objednání, sestra mi nabídla termín na konci června (první týden v červnu začínám stimulovat) :-/ tak jsem jí prosila, jestli by to nešlo dřív, a nešlo, mají plno. tak budu shánět jiného zubaře, který by mě vzal dříve :( hernajs ještě toto řešit!

bien_1987
5. kvě 2014

@renda12 to je hezké, přeju ať se jim u tebe líbí a už zůstanou!
Jak je to holky vlastně s ET, chodí tam s váma i vaši muži?

renda12
5. kvě 2014

@petpeta7 jo máš pravdu jsem to nějak popletla🙂minule jsem byla u chovace a tentokrát u křenka a ani sem to necítila:¨)jo ten gen je crinon přesně jeden večer.

renda12
5. kvě 2014

@bien_1987 ahojky já byla sama úplně ale vím že někdy když trváte na tom může i manžel jít na sál aby viděl ty cvrčky co ti tam dávaj

pavlina86
6. kvě 2014

@renda12.. tak tfuj ,tfuj.. 🙂 Ať se mimísci hezky zakousnou a ty máš brzy na testíku //. Ten čáp bude určitě dobré znamení. 😉 Tak odpočívej, ať se prcci vrtají.

pavlina86
6. kvě 2014

@adyss- tak co ještě si vydržela neudělat testík? 😉

adyss
6. kvě 2014

@petpeta7 iž jsem strašně nervozní...dnes první test...a čarky dvě:🙂
ale druhá slabounka..

adyss
6. kvě 2014

@pavlina86 dnes ráno poprvé...byly // ale slabounká...
🙂