Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

raaad
17. zář 2009

neboooj, jsem tady......jen jsem dočítala, co jste nakecali 😀
já měla návštěvu, tak to nejde čučet na MK a taky jsme s kámo vybírali růžovou zimní kombinézku pro její Tímu....
to mě baví 🙂
Jinak se cítím celkem v poho..žaludek sice pořád na vodě..ale dnes jsem nebleee.Tak snad to vydrží.
odpoledne za mnou přijdou z práce...tak se těím zase na návštěvu 🙂 🙂
Tak se mějte....vrací se mi manža....tak jdu vítat 😀 😀 😀

mimka29
17. zář 2009

Aj my dnes čakáme návštevu. Sesterka z Ameriky je ešte na Slovensku a včera volala, či by mohli ešte prísť ku nám. S manželom sa na nich tešíme, ale tiež tu budem potom asi pomenej, lebo neviem dokedy sa zdržia, možno až do nedele. Dnes ešte musíme ísť niečo nakúpiť, lebo čo som doma, tak len vyjedám chladničku a taký nákup, že manželovi napíšem lístoček je oničom, pôjdem sa s ním previesť. Myslím, že dnes už môžem, však potrrebujem aj čerstvý vzduch.

moni34
17. zář 2009

Ahojky holky,
panesko tak to bylo opravdu biochemické,HCG bylo 2j,ale mám aspoň jistotu...zítra zavolám do repromedy a domluvím si kozultaci na příští týden...no a budu odpočítávat dny do další mrchy a do dalšího KETu...strašně jsem to obrečela,ale teď se snažím soustředit na to,co bude dál...mám z RM divnej pocit,nějak jim přestávám věřit...kdyby mi vyšetřili krev před 2.IVF a přišli na tu trombofilii,nemusela jsem asi přijít o dvojčata,klidně bych si to i zaplatila,ale nikdo mě na to neupozornil...teď 2 biochem. těhu po sobě i po PGD...nevím,jsem z toho tak nějak v rozpacích...zbývá nám poslední KET...
hele ale s tím liebesbriefem to není špatnej nápad,hádat se nemusíš,ale aspoň budou vědět,jak se na ně teď díváš a že vlastní blbostí přišli o klientku a přitom stačilo jen trochu slušnosti a profesionality,na tu bych asi zaútočila nejvíc...
pavka kmarádky je mi moc líto,ani se nedivím,že tě to rozhodilo,ale kontrola byla v poho,tak buď v klidu,aspoň trošku a užívej si to 🙂
anni tak holt papkej malinko víc,jestli to teda jde...a princezna nebo zbojník,hlavně že bude mimi zdravý a ty taky...
mimka jestli se ti na tom testu čárečka neobjeví,tak se neděs,možná tobě bude reagovat líp,ale já loni na tom RapiClear neměla ani ducha,tak jsem zkusila mamatest a byla tam...a i když má mít ten Rapi větší citlivost,byl úplně nahouby...třeba to tak nebude,já jen abys nebyla zklamaná kvůli blbýmu testu...strašně moc ti držím palečky i na nohách 😉
všechny ostatní holčinky zdravím 🙂

bamsmudla
17. zář 2009

Ahojte holky,
dnes jsem byla v Repromedě na ultrazvuku a máme krásné srdíčko. Bylo to něco nádherného. doufám, že miláček náš malý bude v pořádku. Holky jdu spinkat, jsem strašně hotová. Pro samé nervy jsem celou noc nespala.

paneska
17. zář 2009

Moni, to je v háji, fakt, do prčcic, já těm biochemám vůbec nerozumím, proč se mimi chytnou a pak pustí ??? ☹
Ještě, že máte zmrzlíky, jak se z toho otřepete, půjdete do Ketu 😉 , moooc držím palečky..., smůla se prostě jednu unavit musí, u každého, kdo jí prochází...Tobě v RM nebrali krev ??? Mně i skormonžovi hned na první konzltaci, ale je pravda, že netuším na co všechno to bylo.

Mimuš, v době mého 2IVF měla dovelonou akorát Hromadová, Veselý mi dělal ET, ale o to nejde, mě šlo spíš o to, že do nemocnice mi vypisovala papír Veselá, UZ mi dělali oba, i s manželem, Veselý pak domě ještě šáhl, ale byli u toho oba a doporučili hospitalizaci. Ona mi už v telefonu říkala, že mám dojet k nim, že potřebuje bříško vidět, ale že to bude na hospitalizaci, protože zánětlivé hodnoty CRP byly opravdu mega vysoké, což mi říkali i v nemocnici - skoro všichni. Víš, tak z tohodle pohledu si myslím, že když mě viděla tak zničenou a ještě mi zopakovala, že už u nich jsem brala ATB, čímž mě jasně dala najevo, že už v době 2IVF nebylo vše v pořádku, tak bych od ní, jako od profesionálky a ředitelky santoria čekala, že mi zavolá sama a omluví se. Ona mi jen řekla, že to se hold někdy stává....No uvidím, možná liebesbriefe ke zprávě přiložím...
Jinak mi teda i z tvé strany přijde dost krutý za 200.000 mít jen jeden pokus, to je prostě příšerný..., musí se teď drobci chytit 😉 , vůbec nepřemýšlej nad tím, co a jak by bylo, kdyby to nevyšlo, na to je dost času. Ty stále hlaď bříško a jestli zítra testneš, hned nám to písni, budu od rána nakukovat a myslet na tebe 😉 , tfuj, tfuj, tfuj...

Bam, krásná zprávička, gratulace, tak jen tak dál, držte se 😉

Rady, to je fajn, že už tolik neblee, snad časem poleví i ten žaludek na vodě, tak tolik nepij, hi, hi, hi, ne rejpu, si to umím představit, čím od začátku těhu procházíš, ale vem to tak, co by jiní za bléééé dali, kdyby věděli, že je mimi v pořádku 😉

ob.soklina
17. zář 2009

Pěkný podvečer přeji,

Moni moc moc mě to mrzí, ale jak píšeš ted počkat na mrchu a a na další Ket. Drž se beruško.

Lenthi jo jo musíme to tady s Mimuškou dorovnat 😉 Jinak s tím pšiknutím to je fakt mazec, pšikám každý den asi tak 10x a pokud nedám nohy k břichu, nebo nejsem aspon trochu pokrčená, ta bolest je hrozná. Takže velke soustředění při každém pšiknutí. Jinak ten náš malej drobek včera jen mával, ale nějak se mu nechtělo, ale Dr. byla moc hodná a manželovi ukázala úplně všechno. No Davídek bude asi fešák po tatkovi 🙂
S tím 20 týdnem - přiznám se, že si neumím představit, že by se něco mohlo ted stát i když s tím asi musím počítat dokud nebude na světě. Jinak pohyby zatím nic - nějak se mu nechce hlásit ☹ a nebo, to nepoznám.

Pavli kamaradky je mi moc líto. Jinak jsem ale moc ráda, že kontrola dopadla tak dobře. Příští týden s tebou počítám jo.

Mimuško na zítřek držím moc pěstičky a myslím na tebe. takže ftfuj tfuj. Máš opravdu zlatou rodinku - to by se dalo i závidět.

Bam moc moc gratuluji, jen tak dál 🙂

Pany teda četla jsem o tom Fišerovi a je mi z toho fakt smutno. Chápu tvůj přístup a asi být ve tvé kůži nějaký ten dopisek k tomu taky přiložím - ale zase na druhou stranu aby to nebyla zbytečná práce. Víš jak pokud nechali volat ho, tak jim to je možná i trochu jedno. Omlouvám se, že to píšu tak na rovinu jen mi to tak připadá.

Ostatním holčinám přeji krásný večer méně depky, více úsměvů a zítra // 😉 papa

zandanem
18. zář 2009

holky... nestíhám číst... omlouvám se..
ale dnes jsem si dělala test... já mám // 😵 ale mám strach... jedla jsem těch 10 dní noretisteron..
raduško prosím tě... jak moc vadí noretisteron na těhotenství?? naposled jsem měla mrchu 23.7. když jsem byla u fišera tak jsem měla zpoždění 14 dní, testy byli negativní a podle utz jsem těhotná nebyla.... ted se bojím protože ty prášky se nesmí v těhotenství 😢 ...
vše je u mě nějak naruby... já to prostě nechápu , ale když jsem viděla tu druhou čárku tak jsem začala bečet.... protože nám řekli že přirozeně neotěhotníme... že by se zázrak stal? ale bojim bojim... budu volat dokymu...
opatrujte se.. dnes jedeme na slovensko na chatu a příští týden budu v brně na školení...papa

soniela
18. zář 2009

Ahojky!!!

Žany tak to vééélká gratulace!!! I zázraky se dějí! Ale teda kukám jak puk 🙂 Tak snad to bude v pohodě!!! Hrozně moc ti to přeju! Držím pěstičky!
Já si dělala test včera, protože mrcha stále nepřišla (už 22 dní zpoždění... 😒 ) ale u mě sněhobílo ☹

A co Májenka??? Nenapínej nás! Od rána na tebe myslím a jsem nervózní jak sáňky v létě 😉

paneska
18. zář 2009

Žany, no tak to je bomba, ale s těmi léky ti neporadím, ničehož nic nevím 😒 , dej vědět, jak ti doky řeknou..., mooooc držím palec a tíchá gratulace 😉

Máji, tak coooooo ?????? Jsme tu jak na trní, uf....

Sokli, uvidím, jestli dopis přiložím, nechám si to o víkendu projít hlavou, v pondělí to pošlu, ale stejně nemá cenu to už rozebírat, je to tak, jak je...

Soni, není to zpoždění nějaké dlouhé, neměla bys s tím něco dělat, nebo to necháváš na přírodě?

mimka29
18. zář 2009

Ahojte baby,
zandy gratulujem a teším sa s tebou, až som sa rozplakala

Ja pre vás nemá takú dobrú správu, test bol úplne biely, ani náznak čiarky ☹

Pekný deň

paneska
18. zář 2009

Mimuš, hlavně nepanikařit, ještě se může objevit, psala jsem ti 😉 , dneska je kámoška 10 den po ET, taky nic a v RM ji řekli, že na test je brzy, zkus v neděli, drž se, mooooc na tebe myslím....

soniela
18. zář 2009

Panesko, je to jakési dlouhé. Ale já s tím měla problémy odjakživa. Jenom teď po té laparce jsem myslela, že to bude ok. A není. No asi to budu muset nějak pořešit...

Mimuško, nebuď ještě smutná, nic není ztraceno!!! Pořád na tebe myslím a držím hrozně moc pěstičky! Moc bych si přála aby ti klučíci vyšli!!!

paneska
18. zář 2009

Soni, tak o tom žádná, že máš klídek, pohodu, tabáček od krámů 😉 , ale na druhé straně z hlediska hormonálního, asi nic moc, takové pauzy, že ??? Já bych to asi řešila s gyndařem, kdy se chystáš na IVF??? Aby ti do té doby upravil cyklus, víš...., představ si, že budeš takhle dlouho čekat před pícháním injekcí, to tě z toho klepne, protože to ba naopak se budeš modlit, ať mrcha už dorazí...

moni34
18. zář 2009

Ahojky holky,
tak jsem volala do RM a Hromadová mi bude volat zpátky a domluvíme se co dál...chtěla jsem se recepční zeptat co s neschopenkou,ale přesto,že jsem na ni mluvila,položila mi telefon...vytočila mě do bezvědomí 😠
bams vidět srdíčko,to je nádhera 🙂
panesko u mě je smůla neúnavná,ale my se přece nvzdáme 😉
Luci neboj,pohyby přijdou...drobeček si prostě lebedí 😉
žany já bych ti tak přála,aby to byly ty opravdový čárky a ne z žádných léků,byla by to paráda...úplně mě hrkly slzičky do očí...
mimka nic si z toho nedělej,ještě je brzo...v některých CAR jsem četla,že mají testovat až 17.den,takže čárky můžeš mít klidně mnohem později...
holky prosím nevíte kdy ukončují neschopenku,když to nevyšlo?jsem OSVČ a pěkně v tom plavu...měla prý bych mít doma 3 díly,ale mám 4,i ten kterej měl zůstat doktorce...jeden jsem poslala na OSSZ a co s tím zbytkem nevím...
všem pěkný den 🙂

lentilah
18. zář 2009

Ahojky babulky,

Žanýýýýýý,kurňa skvělá práce,no že jsi plakala...to snad každá 😀 ,já taky a pořádně!Moc moc gratuluji,ovšem potichounku ať se nic nezakřikne.

Mimuško beruško,vybavuješ si co Ti psala myslím Anička?Ten test je hovno model 😉 ,bude dobře,//ty tam budou,je jasný!Takže hlavu vzhuru a pěkně odpočívat 🙂

raaad
18. zář 2009

ahoooojky......všechny zdravím....
Máji......je to brzo...hlavně klídek!!!!!!! Klučíci budou, neboj 🙂 Teďkom si s návštěvou aspoň psychicky odpočineš a přijdeš na jiné myšlenky...a až návštrěva odfrčí, tak testneš....
Teď jsem poseděla se Žanetkou...a probraly jsme všemožné varianty....a dle mého názoru by ty koleje mohly způsobit ty léky...přecejenom jsou to hormony....Ale od nás jela pro výsledek Hcg, tak budeme chytřejší....Snad bude všechno v pohodě.....Hormony jsou šílené svinstvo...ať už mají mimi udržet, nebo vyvolat mrchu....

Jinak Lenti a Luciiii.....to je super, že je všechno v takové pohodě s mimískama....A Luci neboj, pohyby jsou u prvorodiček později a někdy se taky pletou s funkcí střev....je to dost podobné 🙂 Já už se sice taky těším na malinkaté kopanečky.....ale na těch velkých není teda nic příjemného.....mě mladej tak okopával, že jsem ty okopané žebra cítila ještě po porodu...no jo, fotbalista celým tělem i duší 🙂
Jinak mně je pořád tak nějak stejně...dnešní snídaně letěla ven..ale vzápětí jsem doplnila jinou-a ta už zůstala....žaludek sice nechutně plave...ale ovlivnit to nejde....
Večer jsme jeli s manžou udělat ještě velký nákup..a to delší chození teda není nic pro mě. Začalo mi tam být celkem hnusně a rozdýchala jsem to až doma.....Takže nějaké čarování po obchodech (které jsem mmj. vždycky milovala nějak nehrozí). Předtím nebyl čas a teďkom je času dost a zase neposlouchá tělíčko.....chjo,chjo

Jdu udělat mladému krupičku, o kterou požádal (ještě jsem ho nechala doma, prý mu učitel řekl, že s velkou rýmou nemá do školy chodit....) tak snad to vyleží....a hlavně mě nenakazí....Musím si dávat trochu pozor.

Berunky ...mějte se všechny fajn....a pište-pište....ať je co číst 😀 ale hlavně dobré zprávičky.....těch špatných už bylo docela dost 😉 papapapapapapappapapa

soniela
18. zář 2009

Jo Pany, to ještě nevím, kdy do toho IVF zase půjdeme. Nějak to pořád odkládáme a nemůžeme se domluvit kdy... No jo, chlapi 😒 Takové pauzy už jsem měla i v při 1IVF a jestli si dobře pamatuju, dali mi nějaké prášky abych to dostala, protože jinak bych se opravdu načekala hooodně dlouho...

Ty jo Moni, tak to je opravdu přístup, že ti položla telefon... 😠

zandanem
18. zář 2009

holky dočtu vás pak....
hcg 547.. su těhotná.. odhad 5 týden, ale ten noretisteron... muj doky nadával.. jak mohly udělat takovou chybu a dát mi takové léky... takže nemám vyhrané... 😢 ono sice v žádném těhotenství ... celých 9 mesíců je zázrak... ale já to mám těma sračkama pěkně okořeněné.. ch jo.... porád se mi chce bečet.. hrozící potrat... ale co se má stát to se prostě stane... a fišer... tak ten mi to teda pěkně zavařil... a manža je docela namýchlí a asi za nějaký týden pojedeme do repro a to si za rámec nedají... nechceme být sprostí ale chci aby věděli že udělai chybu...
majenko ... čarečky budou.... 🙂 věř tomu...
holenky opatrujte se... děkuju za gratulaci a podporu... snad nám to vyjde.... mam vas rada... 🙂 posilam pusinky na pupíky a líčka...

lentilah
18. zář 2009

Málem bych zapoměla Bamsmudloušku náš,to je nádhera,ze srdíčka naší princezny jsem byla uplně vedle!Toho pohledu se nedá nabažit!Takže jak píše Lucinka,jen tak dál.

Moni34 tak toto už fakt není možný.Co k tomu říct?Doufám,že je to to poslední co Repromeda vyvedla.

Rady těším se,že je to už krapet lepší...uvidíš postupem času.

To já měla nahov... noc,spát je nad moje síly,ráda bych se konečně vyspala v klidu.Dneska se mi třeba zdálo,že jsem vozila miminko,v jednom obchodě mi mimi vyměnili za panenku (zjistila jsem to až doma a mimi-panenka mělo přes hlavu hadrovou plínu)...málem mě trefil šlak když jsem jí tu plínu oddělala,taky to pořádný probuzení.Fuj,už fakt nikdy víc.

Soni-mužský...to je někdy banda...ale za všechno mužeme my....

Berunky krásný den

mimka29
18. zář 2009

Baby návšteva musela nečakane odíjsť, tak som ostala zase sama, ale neva ide víkend, tak snáď bude manžel viac doma a urobíme si nejaký program. Dnes bol už 2x zastavený doma, ževraj išiel okolo, ale ja si myslím, že ma prišiel pozrieť 🙂 Ja som si včera chcela kúpiť mama test, alebo pepino test, ale to je normálne podpultový tovar. Teraz to už neriešim. Do nedele nebudem testovať a možno až v pondelok, aby sme si nekazili víkend. Naďalej veľa odpočívam a dávam na seba pozor.

raduš u zandy mohli hormóny zvýšiť hladinu HCG a to mohlo spôsobiť //, to sa mi nechce veriť. To už aby človek neveril tomu, čo vidí na vlastné oči?

A čo ak sa u mňa kvôli hormónom neukázali // 😀 (to bol žart)

soniela
18. zář 2009

Žany, no to je úúúúúúžasné!!! 🙂 🙂 🙂

lentilah
18. zář 2009

Žanýýýý,kurnik to je skvělá zpráva!Vím,že se to třeba nehodí..ale jsi těhulka babulko!Neboooj,prcinka malinká je bojovník a zvládne to...šetři se ať si pak nic nevyčítáš,pak v tom prvním trimestru pujdeš na vyšetření a zas budeš o něco moudřejší a pevně doufám,že i klidnější.

Mimuško Ty jsi naše těhulinka taky.Sama jsi to říkala a tak se toho pořádně držím a nepustím. 😀

Repromeda...ta dělá jeden kopanec za druhým... 😠

paneska
18. zář 2009

Žany, to to je paráda, ty jsi to zvládla bez IVF, velikááááánská gratulace 😉 . Jen nějak nejsem v obraze, Fišer ti nasadil noretisteron, z jakého důvodu ???? Že by opravdu další kopanec RM, jak píše Leník a taky správně píše, abys teď na sebe dávala pozor a nepřepínala se, jasné, to je rozkaz těhulko - přírodní 🙂

Jinak Máji, opravdu i hormony // ovlivňují, to Rady píše správně, vždyť je i do fochu 😉 Na rodince je holčina, která po IVF začala krvácet, na krvy nebyla, brala to, jako hotovou věc, že se nezadařilo. MS přešla a necítíla se stále dobře, bylo jí zle, asi během týdny, co už MS neměla udělala test a měla //, HCG pak těhotenství nepotvrdilo, čůrání na test ano. Takže po zkušennostech svých i jiných, já 100% věřím jen HCG, testy to opravdu zkreslují, zvlášť po hormonech, co do sebe při IVF dostaneme, proto si i myslím, že máš šanci, že se // ukáží 😉

mimka29
18. zář 2009

Zandy ja než som napísala príspevok, tak ty už dala cifru HCG. Tak to je fakt síla, žeby si to tvoje tehotenstvo Fišer nevšimol a prečo pre istotu nezobrali krv, keď nasadil lieky, ktoré sa v tehotenstve nesmú, bože ja mám na nich také nervy 😠 Určite to bude malé v poriadku, veď keď ti Boh doprial taký zázrak, tak to musí dopadnuť dobre.

zandanem
18. zář 2009

panesko.... ja jsem měla 14 dní zpoždění... můj doky měl dovču a tak jsem jela do repro... protože testy byli bílé, negativní.. tak jsem měla strach co se děje protože jsem to vždy měla pravidelně, někdy i na hodinu... a testy bily bílé.... a byl tam jen fisher... a nechtěla jsem čekat na hromadovou... a on mi ani nevzal krev a podle utz nic neviděl... a nasadil mi noretisteron na 10 dni... ja ho jedla 9 dni.. v nedělu jsem ho dobrala a měla to do dvou dnů dostat... a nedostala.. a tak jsem začala zase nervačit co se zase děje.... a raději si dnes ráno udělala test.... o ejhle dve //... pořád su z toho vyvalená... nechápu to.... podle spermia jsme neměli šanci otěhotnět přirozeně... je to krásně že i tak se zadařilo, ale vyhrané nemám... hrozící potrat straší.... noretisteron a ještě ty naše spermošky asthenoterato... budu doufat... 🙂

mimka29
18. zář 2009

Fischer je neskutočný deb.. A to som si niekedy myslela, že mu krivdíme, ale vôbec nie. Zandy budeme tu s tebou 🙂

paneska
18. zář 2009

Žany, to si děláš snad srandu, neeee, to je jasný, že tak brzy na UZ nemohl nic vidět, natož prosperují těhu, ty jo takovou chybu udělat a nevzít ti krev na HCG, nasadit noretisteron, no, to snad není ani možný !!!! Měl ti píchnout agolutin, to vím i já a nejsem doky, proboha. Agoluin je na obojí, pokud nejsi těhu, dostaneš MS, pokud jsi, podpří to těhu.Já už na ně začínám mít pupínky, fakt 😠

Já to tahle prešně měla s mladým, když jsem byla těhotná. Papírky taky těhu neprokázaly, první krev na hraně, že jako buď přijde MS, nebo to může být těhu v úplných začátcích. Moje gyndařka píchla agolutin, MS nikde a asi až třetí krev povrdila těhu...., holka drž se, ale tohle bych si s nimi teda vyřídila. Musíme veřit, když tě pánbůh obdaroval mimiuškem přirozeně, tak ne proto, aby ti ho v zápětí zase vzal potratem, jak píše Mimuška, bude to určitě bojovníček....

lentilah
18. zář 2009

Tak toto je fakt neskutečný!

zandanem
18. zář 2009

volala jsem do repromedy... chtěla jsem hromadovou.. vše ji vyličila... řekla mi že podle hcg 547 jsem jen na začatku, že na utz co mi dělal sam taky nic nevidí a nešlo by nic poznat... že jsem asi musela byt krátce těhotna a že by to asi ani na krvi nešlo poznat.. řekla mi že to odhaduje na 3 týden těhotenství ale že je to jen spekulace a těžko něco zpětně hodnotit... no bránila toho blba.... ale neva, aspon vi co dokundil, že není žádný profesional ale packal...
ted už to stejně nezměním... už je to tak jak to je.... budu jen doufat že se maličká udrží... že bude bojovnice, zdravá bojovnice....
já a paneska... jsme odstrašující případy... v tom smyslu, že si všechny musíte dávat pozor na toho blba... nikdy se jim nenechte vyšetřit... nebo zase něco posere.... je to pak jen k pláči.... a nenaděláme nic.... ☹

zandanem
18. zář 2009

berušky děkuju za podporu... jste zlaté.... a vy se taky držte.... opatrujte se.... 🙂