Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
30. led 2010

Teda pěknou peřinku máš 😉 Nakonec na tom budeš líp jak já.
Už se těším, aspoň se nebudu tak bát, když tam budem spolu 😀 😀

inach
31. led 2010

Tobě už taky určitě zase o něco vyrostla.Co pak ty se bojíš bubáků 😕
Taky jsem ráda ,že jdu s tebou aspoň pokecáme,je to takový lepší když už se trochu známe a nějakou dobu to spolu prožíváme 😀

venika86
1. únor 2010

Bubáku ne, ale nemám ráda nemocniční prostředí 😒
Tak už zítraaaaaaa !! jsem z toho malinko nervózní, tak snad to dopadne dobře

minka051
1. únor 2010

Ahojte pekné ránko prajem 🙂
venika tak to už zajtra máš velký deň. Moc udem držať palce nech sa drobci pekne chytia.

venika86
1. únor 2010

minka - děkuju moc, jdeme s inach spolu, tak to bude lepší 🙂
A jak se cítíš ty? Kdy máš vůbec testovat?

minka051
1. únor 2010

venika ja sa cítim dobre. len trochu bolia prsia inak nič. A test ak sa odhodlám lebo sa bojím urobím v nedelu. to bude 11 dní ale neviem či už niečo ukáže. mohol by 🙂

venika86
1. únor 2010

11. den už by snad něco mělo být vidět. Ale kdyby ne, tak neztrácet naději, ještě to nemusí znamenat nic negativního. Já budu mít taky strach pak testovat. Jestli k tomu vůbec dojde. Minule přišla 7. den po ET mrcha. Teď ale díky Utrogestanu přijíž nemusí, že?

minka051
1. únor 2010

No ja beriem Utrogestan 3x2 tabl. A aké si mala vtedy pocity? Mrcha prišla hned len tak nečakane alebo si špinila.

venika86
1. únor 2010

Ono těžko říct, protožě jsem docela špatně snášela OPU. Měla jsem opravdu velké bolesti a nemohla jsem se jít pomalu ani vyčůrat a ta bolest přetrvávala i po ET. Sice ne už tak silná, ale bříško bolelo a bylo nafouklé. Pak vlastně ten sedmý den mě přestávala bolet prsa a cítila jsem se už tak nějak jinak. Na večer jsem začala špinit a v noci, když jsem se probudila, tak to jelo naplno.

minka051
1. únor 2010

A nemala si máhodou hyperstimulák. Nič ti po OPU nevraveli? Lebo také bolesti by nemali byť. Ja som síce OPU nemala no viem len tolko čo som sa tu od druhých dozvedela. Tak pevne verím že tento krát to dopadne dobre.

venika86
1. únor 2010

To vůbec nevím, snad ne. Ale třeba oproti jiným ženským jsem těsně po OPU pěkně trpěla. Dali mi i injekci proti bolesti, ale vůbec nezabrala. Měla jsem 33 folikulů, tak možná to bylo z toho, že jich bylo tolik. Nevím. Myslíš, že kdybych ho měla, tak to mohlo ovlivnit výsledek?

minka051
1. únor 2010

No neviem určite ale vajíčok bolo vela tak nejaký začínajúci OHSS tam mohol byť a môže aj nemusí ovplyvniť. Do akého centra chodíš? A teraz ideš na vklad alebo na OPU .

venika86
1. únor 2010

Chodím do Repromedy. Teď jdu na KET, budou mi vkládat dvě blastocysty 😵

minka051
1. únor 2010

No tam som bola aj ja. A chodíš komu? Fischerovi alebo Hromadovej? Ja som mala Hromadovú , ale nakoniec ET mi robil doktor fisch.

venika86
1. únor 2010

Já chodím k paní doktorce Hromadové, ET mi dělala taky ona a doufám, že i zítra tam bude. Je moc příjemná, uklidňuje mě

minka051
1. únor 2010

ano to je ale mali sme hroznú cestu ked sme išli na ET a meškali sme tak sme prišli neskoro tak to prebral za ňu doktor. Ale myslím že je to jedno bol fajn. Hlavne aby to vyšlo.

venika86
1. únor 2010

Přesně tak, snad už budeme mít štěstí a klapne to.

inach
1. únor 2010

Ahoj dnes ve spolek.Tak už se nám to pěkně krátí !Já jsem v pohodě,zatím žádná nervozita,už vím do čeho jdu.Transfer mi sice moc dobře neprožívám ale budu to muset zvládnout.A dovezu si mimi.

venika86
1. únor 2010

Super, že máš tak pozitivní přístup. Zítra mi ho trošku pučíš 😉 Já jsem dost nervózní, snad to přejde

inach
1. únor 2010

Jasně půjčím ti ho!Není se čeho bát.Teda doufám 😅

ob.soklina
1. únor 2010

Ahojte holky,

tak Vás jdu zase na rychlo pozdravit. Už nemůžu ani sedět u pc.Jakmile chvilku sedím v jedné poloze drobek řádí.

Minko jinak to bude chlapeček - Davídek. Zítra mě čeká ještě jedna poradna a příští týden nástup. Asi začínám mít slušný strach 😒

No ale vy ted jste na tom krásném začátku tak myslete všechny pozitivně 🙂 jako Inach 🙂 Moc moc držím zítra pěstičky a zase za Váma kuknu, pokaždé se sem přijdu uklidnit 🙂 pa

venika86
2. únor 2010

Ahoj holčiny, teda to byl den.
Ráno mi volali z Caru, že rozmrazily dvě embryjka, ale že nevypadají dobře, takže pro jistotu rozmrazí všech pět a vyberou z nich opravdu nejlepší. Po těchle slovech jsem byla dost v koncích. Spoléhala jsem na více pokusů a měla strach, aby aspoň jedno bylo dobré. No jo slzičky, strach .... ale nakonec to dopadlo dobře. Dvě embryjka prý vypadaly krásně, žádné poškození po rozmrazení, prostě bojovníčci 😵 Ty už mám tedy v bříšku, byly to ale docela nervičky. Teď už jen odpočívám v postýlce v teploučku.

mimka29
2. únor 2010

venika tak hladkaj bruško a odpočívaj 🙂

minka051
2. únor 2010

venika tak ozaj len ležkaj a hladkaj oni zabojujú neboj 🙂 🙂

venika86
2. únor 2010

děkuju za podporu, věřím jim.
S Inach jsem se nakonec jen minula, jsem taky zvědavá, jak dopadla

artus
2. únor 2010

venika, hodně stěstí , držím pěsti

zandanem
2. únor 2010

ahojky babulky..
tak už jste 3 čekatelky s testikama v ruce.... moc moc držim palce.... tak hezky odpočívejte a hladte bruška aby se mimiskum u vas libilo... ja ted přihodila foto mojehu pupku 😀 a moc se těším až budu koukat na ty vaše pupenda...

zandanem
2. únor 2010

hezky večer všem... 🙂

pavcahola
2. únor 2010

Ahoj zandanem krásný fotečky a kolik už máš oblečku a všeho.Kdy máš rodit?

zazy
2. únor 2010

Ahojky děvčata,tak Vám všem držím pestičky at se mimísci cítí v bříškách moc dobře.Já pokud bude vše v pořádku tak pojedu v sobotu na odběr.Mám docela strach.Bolelo Vás bříško,pokud ano,mohly jste si vzít nějaký prášek na bolest??