Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
7. únor 2010

Zazy neboj. Chvilku si pospíš, budou se ti zdát sny (mě se zdály hezký 🙂) a pak už to bude vše za tebou a čeká tě ta příjemnější část. Bříško bolet bude, ale myslím, že až se bude mimčo klubat na svět, tak to bude horší 😀 Budu moc držet palce, aby vše šlo, jak má!

inach
7. únor 2010

Veni-Byla jsem 2 x mimoděložně a jednou po IVF vždy mi hned natekly prsa a hodně bolely.U jednoho těh. mi bylo i na zvracení ale nikdy to nebylo tak silný,žen bych zvracela.Poznám to podle těch prs.

inach
7. únor 2010

Zazy držím pěstičky at máš co nejvíce vajíček a potom hodně kvalitních embryek! 🙂

Veni myslím že to pobolívání bříška je jen dobře,já to měla jen dva dny,ted nic.Testovat budu nejdřív 14 den po ET.Minule jsem testovala dřív a bylo mi jasný,že nic,poznala jsem to ještě před testováním-přestávaly mě bolet prsa.Tentokrát radši vyčkám at se zbytečně nestresuji.ty to máš v plánu kdy?

venika86
8. únor 2010

Inach - mě bolí prsa čím dál tím víc, ale může to být taky po tom Utrogestanu. Já minule dostala 7. den MS, takže jsem ani nestačila testovat. Teď to chci udělat v neděli. To bude 12. den a myslím, že už by to bylo poznat. To je jediný den, kdy se mnou bude manžel od rána doma, nechci na to totiž být sama.

inach
8. únor 2010

Veni-tak to máš dobrý,myslím,že to bude těhotenstvím. 😀 😀 😀
na mě ten utroš nemá nějak moc vliv.Jsem zvědavá na ten testík jak ti dopadne.Já se furt modlím at mě ty prsa začnou konečně pořádně bolet!

venika86
8. únor 2010

Hele, každý to prožívá jinak, někoho ani prsa bolet nemusí. Uvidíme, necháme to osudu, teď už to stejně neovlivníme. Věřím, že nám to výjde společně a ještě se třeba potkáme v porodnici 😀

zazy
8. únor 2010

Ahojky děvčata,dnes jsem dojela z OPU jsem ráda,že už to mám za sebou.Vajíček bylo 8 no žádná sláva,ale co bych chtěla z jednoho vaječníčku.

inach
8. únor 2010

No snad máš pravdu.Já těm prsám věřím ale je to u každýho jinak.I kdyby to vyšlo jen tobě,byla bych zase víc přesvědčená o tom,že je ta repromeda fakt dobrá.Tak si musíme držet pěsičky navzájem.
Ty jsi přišla na repromedu jak?

inach
8. únor 2010

Zazy z jednoho vaječníku je to dost,ted hlavně at se jich oplodní co nejvíce a at se drží! 😀
to je tvé první IVF?

ali.cka
9. únor 2010

ahoj holky!všem vám držím palečky at máte krásné pozitivní výsledeky!já měla OPU v v repro v září(první pokus v červenci,ale špatné vajka),měla jsem 14vajíček,ale do ET mi vydržely jen dvě pěkné.ty jsme nechali zavést a ted jsem 23tt s jednovaječnýma chlapečkama.tak mám stačilo vlastně jen jedno to nejsilnější vajíčko.tak nestrácejte hlavu repro je opravdu perfektní,vyšlo mám to sice na podruhé,ale stálo to zato!tak hodně sil a hlavu vzhůru! 🙂

venika86
9. únor 2010

alicka - tak to je krásný příběh 😵 hned mám hezčí ráno!
Zazy - tak hodně štěstí, ať jich vydrží co nejvíce
inach - já tam mám známou embryoložku. Od kamaráda z práce tam pracuje přítelkyně. Zatím jsem tam spokojená, i když to na poprvé nevyšlo, tak je mi tam dobře

inach
9. únor 2010

Alička-to je fakt skvělí 🙂
Veni-to máš dobrý,když tam máš známou to by se mi taky líbilo,mě se tam taky líbí,cícím se tam dobře.
A jak ti je dnes?

venika86
9. únor 2010

Asi celkem dobře, prsa pořád bolí, občas bříško, ale ne nijak moc. Jinak nic zvláštního necítím 🙂

venika86
11. únor 2010

Ahoj holky,

tak dnes už jsem to nevydržela a udělala si test.
No, co by jste řekly, že mi vyšlo?

Byly tam v limitu krásné // čárky!!!! UUUUUUUUUUUAAAAAAAAAAAA !!!!
Vím, že je to jen začátek, ale jsem strašně šťastná 😀 😀 😀

minka051
11. únor 2010

venika velmi velmi grtulujem. J som si robila test včera a nič ☹ bola som aj na krv o 10:30 budem mať výsledky ale už viem že je to koniec. Ešte malinkatá nádej je mám mrazáčika. nevieš či môžem ísť na KET hne po tejto mrche ?

venika86
11. únor 2010

minka - děkuji za gratulace. Mrzí mě, že se nemůžeme radovat spolu, ale neztrácej naději.
To asi záleží na domluvě s doktorama, ale myslím, že po téhle mrše už můžeš začít se stimulací na KET.

minka051
11. únor 2010

venika dakujem skúsim sa tak dohodnúť nech je to čím skôr. Kto ti robil KET?

venika86
11. únor 2010

KET mi dělala paní doktorka Hromadová.
Měli jsme celkem nějakých pět mrazáčku, ale některá se nevyvíjela dobře, takže rozmrazili všechny a vybrali dvě nejlepší blastocysty. Asi se to vyplatilo 🙂 Teď hlavně, aby všechno bylo v pořádku.

minka051
11. únor 2010

No tak ja už som začala aj krvácať tak je to koniec na 100%. Ja mám len jedného mrazáčika je to blastocysta tak dúfam že zabojuje.

venika86
11. únor 2010

určitě bude bojovat, věř tomu. Mrzí mě, že to nevyšlo, úplně tě chápu, taky bych z toho byla zklamaná ...

minka051
11. únor 2010

Mne ET robil doktor Fis... , Bol fajn. Len mala som pocit ako by mi tam nič nedali. Ale to je hlúposť. Teraz si budem žiadať Homadovú dúfam že neodmietne.

venika86
11. únor 2010

určitě to tam zavedl, já taky měla pocit, že tam nic nemám 🙂

zandanem
11. únor 2010

ahojky...
mrknu sem a co vidím.... venika..... gratuluju... ale jen tak potichučku...tak ted pěkně hlad miminko, nebo miminka v bříšku, at se jim i nadále u tebe líbí, moc se opatruj... nadále udržovat klidový režim... a nechat se manžílkem obskakovat...
a co inach?? ta na et byla s tebou, ne?
minka...čekam na infošku..

venika86
11. únor 2010

zanda - děkuju, taky by mě zajímalo co Inach. Měly jsme obě třetí den transféru stejné píchání v bříšku, tak by ji to taky mohlo vyjít. Snad nám dá vědět 🙂

annina
11. únor 2010

Ahoj holky ,tak sem jen nakukla za Žanetkou do naší "staré diskuze" 🙂 a Venice zatím potichu gratuluju a Minko je mi to líto!!,nám první IVF skončilo potratem dvojčátek,ale vyšel nám hned první KET 😵 a už tři měsíce se radujeme z krásné holčičky,tak ještě bojuj!! REPROMEDĚ jsem moc vděčná a vám držím pěsti!!!!

inach
11. únor 2010

Ahoj holčiny
veni-blahopřeji,psala jsem ti že u tebe vidím úspěch.
Já včera večer začla špinit,tak jsem dnes volala doky a mám zítra přijed,tak asi blbý.

venika86
11. únor 2010

inach - to mi nedělej 😢 To ještě nemusí nic znamenat, uvidíš, třeba to bude dobrý.
Budu na tebe moc myslet ....

inach
11. únor 2010

veni díky,kéž by se to ještě zvrátilo,zítra budu moudřejší.Dám vědět jak jsem dopadla.

zandanem
11. únor 2010

inach ještě se nestresuj... to neni dobré se stresovat ... vždy musíte čekat do vysledku krve.... do té doby je to nejisté ve všech směrech... držim palce... moc moc moc...

mimka29
11. únor 2010

Ahojte babule,
prišla som sem pozrieť či nepísala minka výsledky a čo to čítam.
venika gratulujem k //
inach ešte nestrácaj nádej