Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

pavcahola
15. únor 2010

a kolikátý den jste vy že už jdete na kontrolu?

venika86
15. únor 2010

inach - ty, mě by stačilo i to jedno, 😅 ale počítám s tou možností. Samozřejmě bych byla ráda i tak. Je to dar.
pavca - zítra jsme obě 14. den od ET. Já už mám docela silný testy od 9. dne, takže není na co čekat

inach
15. únor 2010

Mě taky,ty dvojčátka si necháme na příště 😀

zazy
15. únor 2010

Holky vážně Vám to moc přeji,rozjeli jste tu těhulkovství,tak doufám,že rozrostu vaše řady.Mám taky dvě,tak jsem si říkala,že aspon jedno by tam mohlo vydržet,ale brala bych i ty dvě.Děvčata máte všechny 2 v bříšku????

venika86
15. únor 2010

jj, myslím, že obě máme dvě. Tak naši už to vědí. Budoucí děda byl úplně hotovej. Chudák plakal a ani nemohl přestat. Bylo to krásný. Doufám, že zítra bude vše v pořádku

zazy
15. únor 2010

Děvčata chtěla jssem se zeptat,bolelo Vás břicho nebo jaké jste měli pocity,mě totiž kromě prsou nic nebolí,není to divný nebo špatný znamení.Jsem tedy jen 3 den po ET.

venika86
16. únor 2010

zazy - buď ráda, že tě nic moc nebolí. Je to jistě lepší, než kdyby ses svíjela bolestí. Mě po prvním ET strašně bolelo břicho, měla jsem křeče a nevyšlo to. Teď mě občas pobolí bříško, ale je to neznatelné. Už jsem byla na krvičce, teď už jen čekat na výsledek

pavcahola
16. únor 2010

Zazy mě nebylo a není vůbec nic jen mám docela silný výtok ale to mám asi po tým vaginálním gelu.Vlasně jo skoro každý den mě bolí břicho jako kdybych to měla dostat,ale to se asi bobíšci uhnizdují,nebo aspon já tomu věřím.

zazy
16. únor 2010

Jsem ráda,že nemám kdo ví jaké křeče,sem tam jen malé píchnutí,ale jinak nic.To čekání je ale hrozný.Už aby byl příští týden,abych už člověk měl jistotu.Jsem ráda,že nám to všem zatím vychází.A jinak jak se cítíte??

venika86
16. únor 2010

Tak dneska jsem byla na kontrole. HCG je okolo 170 a na UTZ zatím nebylo nic vidět, takže musíme počkat do příštího týdne. Podle hcg to bude tedy jedno mimčo 🙂

venika86
16. únor 2010

Jinak čekám na dobré zprávy od Inach. Přišla jsem do centra později jak ona a ještě ji předběhla 😀
Tak šup šup, jak to s tebou vypadá?

pavcahola
16. únor 2010

venika to ti povídaly že budeš mít jedno?jak to zjistily když na UTZ nic neviděly?

venika86
16. únor 2010

to zjistí dle hodnoty hcg. Kdyby měly být dvě, tak by hcg bylo daleko vyšší než 170.
Inach - ty mě teda napínáš

inach
16. únor 2010

Ahoj holčiny já dnes ráno dělala ještě jeden test-krásný dvě čárky. 😀
Já měla HCG přes 500,že je to v normě,tak jsem si říkala že je tam taky jen jedno.A koncem příštího týdne,že by to mělo být tak 1000,když bude vše v pořádku.Tak že by to byli dvojčátka????

Zazy-jinak nemám vůbec žádné příznaky,někdy mě píchne v bříšku,prsa mě nebolí,není mi zle,tak jsem si myslela že těhulka nejsem a vydíš.A to jsem si byla jistá,že to na sobě poznám. 🙂

Držím všem pěstičky at mají krásné,zdravé dětičky!

inach
16. únor 2010

Veni já měla včera celej den naprt,začlo to tím testem a pak jsem jela do Brna kvůli práci,1 měl zpoždění tak že pojedu až za dvě hod dalším,ten mi ujel,na spáteční cestě jsem se seznámila z holčinou,že jede taky do Vyškova,nasedly jsme do špatnýho vlaku a místo do Vyškova jsme jely do Břeclavi,pak znovu do Brna a konečně do Vyškova.Dostala jsem se domů až věčer.Tak ted jen doufám,že jsem si to tady tím běháním a cestováním nějak nepokazila a že se mi mimiško bude pěkně držet ☹

zazy
16. únor 2010

Inach vážně mocccccc gratuluji,určitě to budou dvojčátka jak vyšité.Stěmi příznaky,tedy spíše nepříznaky jsi mě uklidnila.Ty jsi tedy měla shon.

venika86
17. únor 2010

Inach - no to je nádhera 😵 podle hcg to opravdu budou nejspíš dvojčátka. To je super.
Jsem moc ráda, že nám to oboum vyšlo.
Já jsem objednaná zase na příští úterý na krev i na UTZ.

nelatorka
17. únor 2010

Ahojte holky, všechny Vás zdravím a ráda bych se přidala do Vaší diskuze. Jmenuji se Katka je mi 28let děti nemám (zatím 🙂 žádné. Tak doufám že to vyjde tady, když to nejde přirozeně. Chodíme s manželem k pí. Hromadové je dobrá a moc hodná. Jdu na 1.IVF. Píchám si zatím gonal 150ml. V pátek jdu po druhé na krev a na ulzrazvuk. Nevíte jak dlouho to trvá do odběru vajíček? Už jsem z toho nafouklá jak balon. A taky jsem už z toho všeho strašně nervózní. Taky Vám moc gratuluju komu to už vyšlo. Jsou to nervy. Inach jsem strašně zvědavá jestli to budou ty dvojčátka tak držím palce. 🙂

pavcahola
17. únor 2010

Ahoj nelatorka neboj dlouho to netrvá tak těch 10dní.Já taky chodím k paní doktorce Hromadové a moc milá.

inach
17. únor 2010

Ahoj holky moc děkuji.Asi je tento rok plodnější !
😀
Veni taky jsem ráda že nám to oboum vyšlo,máme ale jště dlouhou cestu.Už bych tam chtěla vidět to srdíčko,na to si ale ještě počkám.Jak ti je? Já jdu na UT a krev v pondělí 22.2.

Zazy nech tomu volný průběh,hlavně bud v klidu.Opravdu příznaky někdo má a někdo ne.

Nelatorka vítám v klubu 🙂 Nervozní nebud v repro jsou všichni moc milí a ochotní,vše ti rádi vysvětlí.OPU se provádí v krátké narkoze,není to bolestivý.Bříško nafouklé bude i já jsem jak v pátým měsíci 😀 ale pro mimi vše!
Nejdelší na IVF je čekání na výsledek TT a potvrzení z krve.Je to nejdelších 14 dní v životě.Držím ti moc všechny prstíčky.

venika86
17. únor 2010

Tak to já jdu až druhý den po tobě.
Taky bych chtěla, aby tam byla vidět aspoň malá bublinka. Na srdíčko bude ještě asi brzy.
Doufám, že teď už půjde vše jak po másle, mám pořád nějaký strachy, že se nevyvine srdíčko a tak ... 😒

inach
17. únor 2010

No fakt ted jsem zjistila,že je to už příští týden ale doky říkala že mám přijít ve ČT nebo PÁ,bylo to moc plný tak jsem se domluvila na pondělí potom,na recepci mi to napsala jinak než jsem myslela tak uvidím jak se domluvím,kdy teda mám přijít.

zazy
17. únor 2010

Nelatorka vítám tě,opravdu od stimulace do toho transféru to uteklo docela rychle a to já si píchala asi 13 dní,ale ted jsem 5 den po ET a strašně se to vleče,už mi dochází nápady,čím se zabavit,navíc jsem už 4skoro 4 měsíce doma.Jinak zdravím i Vás inach a venica,doufám,že se daří dobře,podle toho co píše tak asi určo,tak at se mimínka pořádně vyvíjí

venika86
17. únor 2010

inach - já jsem taky objednaná na úterý. Mě doktorka řekla, že mám přijít za týden, tak jsem se tak objednala. Doufám, že tam taky nebudu moc brzo.
Zatím se daří dobře, snad to vydrží 🙂

inach
18. únor 2010

Dobré ranko
Veni-brzo ne to si tak většinou zvou po týdnu.Je pravda že jsme tam obě naběhly už 14 den po KET,to jsme si měly teprve udělat test.Ted si nás asi budou zvát každý týden.

Holky nevíte jak dlouho se chodí do CARU než nás pošlou k naší gynekoložce?A budou nám dělat ještě nějaké testy?

zazy
18. únor 2010

Ahojky no mě bylo řečeno,že při pozitivním testu se mám k nim objednat na kontrolu a pak už to bude v rukou mého gynekologa,jen je pak informovatjak jsme dopadli.Ale je možné,že je to v každém caru jinak.
Jen se chci zeptat,čekaltelky na // jsem jen já a Pavča???Abych měla přehled a věděla

pavcahola
18. únor 2010

Asi jo nikdo jinej tady není a ty dvě už to mají potvrzeno i od doktora.A já jdu zítra k doktorce tak doufám že všechno bude v pořádku a to miminko tam bude. 😒

zazy
18. únor 2010

Určitě jo pavčo,tak abych tě následovala.Ted jsem si všimla,že si píšem i na druhé diskuzi.A ty jsi testovala po kolika dnech ??A měla jsi PK???

pavcahola
18. únor 2010

Jo a myslím že jsi tam i ty vid? Testovala jsem poprvé po 11dnech a měla jsem PK, a ty máš myslím taky už 7 dní,tak se ti to taky blíží.

inach
18. únor 2010

Pavco tak ty už se zítra taky dovíš výsledek,dej vědět jak jsi dopadla.Co je PK? Měla jsi tam už 2 proužky?