Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

frozinka
18. dub 2010

Fakt? Díky Nelatorko, hrozně mně to vyděsilo, člověk už na sobě hledá, co může, je to hrozné to nevědomí ☹

zazy
18. dub 2010

Frozinko,mě ted tak tak dva dny bolely trošku méně a dneska zase začly au,au..Takže na prsou to až zas tak poznat nejde.Někoho nebolí vůbec.A kolkátý jsi dneska den??

frozinka
18. dub 2010

Dneska jsem 7. den a až dneska mám pocit, jak kdyby měla dojít mrcha ☹
Včera, když jsem šla ráno do města, tak se mi cestou chtělo asi 4x zvracet, sotva jsem dolezla domů, ale dneska je mi jaksi jinak divně ☹ Nevím, co to znamená, asi psychuju, ale nemůžu si pomoct 😖

fiallinka
18. dub 2010

Deniso, já jsem to tušila, že jo 🙂? Gratuluju...

U mne taky byly vidět dvě, tak uvidíme, jak to dopadne - třeba se potkáme na dvojčatové diskuzi...

zazy
18. dub 2010

Zazy mě tak nějak taky začalo bývat divně a v ten den ,kdy měla dorazit tak vůbec mě bylo divně.Takže si myslím,že je to jasné,určo mě budeš následovat.A kdy zkusíš testovat?????

frozinka
18. dub 2010

To bylo pro mně Zazy? 🙂
Testovat nevím, zkusím vydržet co nejdýl, byla bych zklamaná, kdyby se neukázaly // protože by to třeba bylo moc brzy.
A to co popisuješ, tím myslíš to, jak jsi testovala poprvé při tomto IVF, chápu to dobře?

zazy
18. dub 2010

Jasně Frozi patřilo to tobě,ted jsem si všimla,že jsem to napsala blbě.Ano myslím tím to,že mě takhle začlo být zhruba ten 9 den po ET a to už tam byla slabá druhá čárečka.

beryk
18. dub 2010

ahojda holky 🙂

zazy obrovitánská gratulka k sílícím // 🙂

frozi,olafko at vám to utíká a brzy at už uvidíte // 😉

jak pak se mají naše těhulky?

já ráno hurá do Brna a doufám,že tam na mě budou čekat emrušci 😎

pavcahola
19. dub 2010

Beryk držím palečky aby ses co nejdřív zařadila k čekajícím maminkám 🙂

olafka
19. dub 2010

Čusek děvčatka.Tak jak na dnešek?Beryk by se měl hned jak dorazí z Brna ozvat a podělit se,jak dopadla.Frozinko,jak se máte vy?Já začínam něco málo tušit,včera jsem si otevřela na večeři oblíbené sardinky v tomátě a ani né za minutku jsem letěla na wc,jinak sardinky miluji nadevše...čím to bude?Testovat zatim nechci,snad mi to do neděle vydrží...Zatím se mějte všechny fajn,venku sluníčko,tak si užívejte teplé pondělí,bo od zítra už zase hnusně.Papapa.

frozinka
19. dub 2010

Beryk, moc držím pěstičky a dej vědět!!
Olafko, tak to je super, to určitě budou //. Já chci taky vydržet až do nedělě, tak uvidíme.
Zazy, kdy jdeš na tu krev, zítra nebo jsi byla dnes?

zazy
19. dub 2010

Beryk tak honem povídej,jsme všechny moc zvědavé.Zítra a ž jdu na tu krev a ultrazvuk.Odpoledne budu už doma,tak pak dám vědět.Asi budu muset zavolat i do Brna a i tam se objednat na kontrolu a krev,ale právě než tam pojedu,to chci mít potvrzené od mé dr.A co vy čekatelky,jak se dneska cítíte??

beryk
19. dub 2010

Ahojda holky, 😎

posílám pozdrav z penzionu Slunce z Brna. Transfér mám za sebou,zavedeny 2 embroušci,stadium zavedených embroušků 1x expandovaná blastocysta,1x kavitující morula.Dávám si voraz, válím se,hladím bříško a ukecávám je ,at se hezky zavrtají a vydrží 9měsíců 😉

zazi zítra držím pěstičky,at máš co nejvyšší HCG v krvi 😉

frozinka
19. dub 2010

Ahoj Beryk, tak to je paráda, taky jsme tam byli ubytovaní, v kterém pokoji jste? 🙂

venika86
19. dub 2010

beryk - no tak to je krásný - expandovaná blastocysta 😎
držím palce nejen tobě, ale všem čekatelkám 🙂

zazy
19. dub 2010

Beryku tak to gratuluji,já měla přesně to co ty a vypadá to,že se zadařilo,zítra písnu co krev

milik75
19. dub 2010

Ahoj, ja chodila do Repromedy pred 3 lety a mam smisene pocity. Na jedne strane, dobry pristup, hezky prostredi, ceny podobne jako jinde. Tvrdili nam, ze jsme s manzelem oba neplodni (snazili jsme se 4 roky), takze jsme hned sli do IVF/ICSI, ktere skoncilo spont. potratem. Rikali, ze prirozene poceti je v nasem pripadne utopie a ejhle......po 3 mesicich po neuspesnem ICSI jsem prirozene otehotnela. Tak jsme si rikali, ze je to zazrak, narodil se nam krasny syn a pricitali jsme to hormonum po IVF, kterymi jsem byla nadupana, dobrou naladou a nadeji, ze se neco konecne deja. A hlavne jsem byla psychicky v pohode. Jenze za rok jsem opet a tentokrat hned a zas prirozene otehotnela a to uz se nam nechtelo verit na dalsi zazrak. Narodila se nam krasna dcera, tak nevime, dle ceho Repromeda usuzovla, ze tehotenstvi v nasem pripade bude utopie. Myslim, ze jde vsude hlavne o business, ale ja niceho nelituji a naopak si myslim, ze je potreba vyzkouset vse. A kdyz to clovek nejmin ceka a je psychicky v pohode, tak to vetsinou prijde.....jako vsechno v zivote. Vsem drzim palce at maji stejne stastny konec jako ja!!!

frozinka
20. dub 2010

Ahoj holky, tak moje nejčernější obavy se vyplnily, ve čtyři ráno jsem byla na wc a začla jsem špinit, první jen tak do světle oranžova, přes hnědou a teď už je tam i trocha krve... Dělala jsem test, i když ne z 1. ranní moči, a byl negativní...Prsa povolily, takže myslím, že je to jasné...
Zazy nebo Veniko, co jste dělaly, volaly jste hned ten den do Repra, nebo mám ještě den počkat? Co tam s vámi dělali? Jen brali krev, nebo dělali i UZ i přes krvácení? A jak to pak bylo s neschopenkou? Ukončili ji hned, nebo jste těch kontrol měli víc? Já jen abych věděla, co mně čeká...
A jak dlouho jste pak čekaly na další pokus? My máme 4 embryjka zmražené, dr. Hromadová říkala něco o tom, že se jeden cyklus vynechá, to znamená, tato mrcha a ještě další a až při té třetí by se zas něco začalo dít?
Děkuju za odpovědi, jsem z toho úplně v pr... od čtyř jen brečím ☹ ☹

venika86
20. dub 2010

frozinko - neboj, pokud se to nerozjelo úplně naplno, tak to ještě nemusí nic znamenat. Já jsem poprvé začala opravdu silně krvácet (klasická mrcha) hned druhý den jsem volala do Repro a tam mi pan doktor řekl, že mám vysadit prášky. Počkat na ten 14. den, udělat test a pak zavolat výsledek a objednat se i přesto na krev. Myslím, že postup bude podobný. Nepropadej panice a zkus se uklidnit, vím, že je to těžký, ale kdyby se náhodou zadařilo, tak tím můžeš ještě ublížit. Myslím na tebe 😔

frozinka
20. dub 2010

Veniko, díky, ale mám pocit, že je to všechno v háji... ☹
Prosím tě a za jak dlouho jsi šla na KET?

venika86
20. dub 2010

počkali jsme ještě jeden cyklus. Takže tu, co přišla těsně po ET a pak ještě jednu. Uvidíš, co ti řekne paní doktorka.
Moc mě to mrzí 😢

frozinka
20. dub 2010

Teď to přestalo, tak uvidíme. Na testu je úplně sotva znatelná druhá čárečka, říkal mi to teď i manžel, že se na to díval, než šel do práce, ale spíš si myslím, že to jen prosvitá, že jsou tam nakreslený obě a pořádně se vybarvila jen jedna..nevím, uvidíme...

venika86
20. dub 2010

No vidíš, to je dobrý znamení. Pokud jsi přestala krvácet, tak to mohla být implantace embryjka. Navíc, pokud nebyl test z ranní moči, tak ti to neukáže tak silně. Zkus testnout zítra ráno a uvidíš. Mrcha by se sama od sebe jen tak nezastavila 🙂

nelatorka
20. dub 2010

Frozinko myslým, že venika má pravdu zkus udělat test z ranní moči a uvidíš. Vím jaký to je začala jsem dost krvácet asi ve 4 týdnu padaly ze mě cucky krve člověk hned myslý na nejhorší panikařila jsem , že jsem mimča potratila byla jsem úplně vyřízená a doktor mi na kontrole řekl že jsou mimča vpořádku. Tak držím palečky naděje ještě pořád je. A pokud to nevyjde tak to tak mělo prostě asi být. Vím je to hrozný , ale máš ještě 4 mražáčky a to je moc dobře. 😔 Třeba zazy neměla mražáčky a musela začínat všechno zase znova myslým že je to mnohem horší, alespoň já bych to tak brala. Viď zazy?
Ale jak říká venika ještě nic není ztraceno budu na tebe myslet je to fakt o nervy že? 🙂

mimka29
20. dub 2010

Ahojte babule,
často vás pozerám, lebo aj ja som chodila do Repromedy a nedá mi teraz nereagovať po tom čo napísala milik75. My sme potrebovali dokonca darované vajíčka, lebo v troch centrách nezávazne tvrdili, že moje vaječníky už nepracujú a neprodukujú žiadne vajíčka a manželov spermiogram bol tiež zlý. Aj sme podstúpili 4xIVF a všetky neúspešné. No a keď sme už nemali na ďalšie pokusy peniaze ani odvahu, tak som otehotnela prirodzene a to len asi 3,5 mesiace po poslednom neúspešnom IVF.
Dúfam, že to som napísala dodalo vám, ktorým sa to na prvý krát nepodarilo odvahu a verte, že keď niečo tak hrozne chcete ako bábo, tak sa to raz musí podariť.

Pekný deň snažilky a tehulky 🙂 😉

beryk
20. dub 2010

Frozi moc na tebe myslím a držím co se dá,doufám, že to se mimísci jen pořádně zahnízdují 😉

zazi držím pěstičky,jak si dopadla? 🙂

olafka
20. dub 2010

Frozinko,proboha nepropadej zatím panice,uvidíš,že to byl jen menší poplach a mimi se jen zahnizdují.Já sama nevím,co bude,ale ten testík zkus z ranní moči,říkali,že je to nejpřesnější.Uvidíš,všechno bude v pořádku.Já zatím pořád stejně,prsa bolí děsně,břuch občas pichnutí a náladá,no dneska jsem seřvala i chlopka,ani nevím pořádně kvůli čemu....Hlavně nemysli hned na další pokusy,protože z toho asi zešílíš.Mocinky ti oba držíme palce a dej vědět,jak pokračuješ.Pozdravení i pro manžela,držte se.

petulka64
20. dub 2010

Ahoj,
přeji všem spolubojovnicím hodně úspěchu.
Já se potřebuji hlavně vypovídat, protože jste tak trochu moje zpřízněné duše.
Podstoupili jsme s přítelem 1.IVF, bohužel jak se zdá neúspěšný. Vyčerpalo nás to nejen fyzicky, ale hlavně psychicky.
Ze 4 vajíček se oplodnilo pouze jedno a to mě zavedli, bez PK, ale 10 den po ET jsem začala krvácet, bohužel nepřestalo, spíš nabralo na síle, a tak jsem vysadila po konzultaci vše a teď se s tím snažím vyrovnat.
Mudr. se mě ptala, jestli si sem jistá, že je to menses. No popravdě nevím, trochu mě tím dotazem zmátla, ak teď přemýšlím, jestli jsme to nepřerušili předčasně. Nj, už asi začínám bláznit....

zazy
20. dub 2010

Ahojky Frozinko,já jsem volala do Repromedy až jsem zkončila s menstruací a jen se mě zeptaly na test,jsem řekla,že je negativní,tak jsem jen měla vysadit všechny prášky.Ani jsem tam jezdit nemusela na krev,jen jim poslat jen nějaký lístek co nám dali.Ale já sem se hned objednala na konzultaci,protože jsme chtěli jít do druhého pokusu hned.
Ale uvidíš,tohle tě ještě trápit nebude,to krvácení být mohlo ze zahnízdování embryjek.Takže hlavu vzhůru,ještě není vše ztraceno a vůbec,pokud to ustává nebo ustalo.Já měla 9 den po Et strašně slabou taky čárečku a dokonce i 12 den po ET nebyla nijak výrazně tmavá.Takže to nevzdávej.A máš o proti mě jednu výhodu,máte mrazáčky a to můžeš jít za chvíli znovu.
Myslím na tebe držím snad vše co mám.
Petulko já být tebou,tak se ještě objednám na kontrolu,aby vše zkontrolovali.Jinak mě strašně mrzí,že ti to nevyšlo,znám ten pocit.
Olafko a co ty???
Nelatorko,jak se daří,vše v pořádku???
Veni ahojky i tebe zdravím,vše v pohodě???
Bery,jak je???
Ještě k těm prsám,mě bolely,pak trochu povolili a ted my míní upadnout,bolejí jak čert,to jsou holt ty hormonky
Tak děvčata a ted.................................TFUJ TFUJ TFUJ POSILAM TEHU KEMROUSA VELIKEHOOOOOOO
Byla jsem na ultrazvuku,skoro tam ještě nebylo nic vidět,jen trošičku nějaká tečka zatím jen jedna,prý je ještě strašně brzy.Jinak krev pozitivní,hcg bylo 550.
Takže děvčata hezký večer 🙂

denisa76
21. dub 2010

Frozinko, jak je? Určitě bude všechno v pořádku, neboj. Druhá čárka, i když slabá, je definitivně dobré znamení. Který jsi měla včera den?
Zazy, moooooooc gratuluju!!! Nádherný!
Jinak mně už je teď taky těhotensky špatně, různě během dne, i v noci se kvůli tomu budím a mám hlad, no nic moc to není. Ale co bychom si pro mimčo nevytrpěly, že? Hlavně že nezvracím.
Nelatorko, jak je Tobě?