Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

denisa76
30. dub 2010

Ty jo, tak s tim kontrolováním je to síla!

nelatorka
30. dub 2010

Ahojky holčiny, tak sleduju jak se daří a moc moc Vám gratuluji k mimískům.
Jinak s tou Repromedou jsem měla taky takovej pocit na závěr, ale myslým že si člověk nevybere všude je něco. A pokud je pravda, že si čtou příspěvky tak možná tím líp, ať si to přečtou, jak se chovají, jak se tam někdy pacientky necítí dobře a co si o tom myslýme. Třeba si to trochu vezmou k srdci ( a třeba taky ne).

Frozinko o tu fotku si musíš vyloženě říct. Taky mi žádnou nedaly až jsem si potom řekla, a ještě jsem za ni musela zaplatit 30kč.

jinak fakt vás všechny chápu jaké máte pocity u mě to probíhalo úplně stejně. Stres jestli testík bude pozitivní, potom stres, aby tam miminko bylo a fungovalo srdíčko, dále aby se udrželo k tomu nevolnosti atd. a ke konci 3 měsíce vyšetření NT plus zase stres aby mimi bylo zdravé no a potom aby všechno do konce probíhalo jak má!! Ale jinak je to krásný 😵 tak si to musíme užívat 😎 Však to všechno zvládnem ne?? Nejsme přeci chlapi 😀

Já už ty tolik obávané 3 měsíce mám skoro za sebou akorát jdu příští týden na NT plus tak už se těším na prcky a doufám že nebudou moc dovádět a bude vše OK. Tak ať Vám to taky tak rychle uteče jako mě a přeji krásný den od zítřka má být zase hnusně 😢

Olafko a džím moc moc pěstičky na další pokus 🙂

frozinka
30. dub 2010

Nelatorko, souhlasím, všude je něco, vypouštím to z hlavy, jinak jsme tam byli vždycky moc spokojení, jak s dr., tak s holkama na recepci, ty jsou strašně příjemné a ještě jedna sestřička, nevím jak se jmenuje, taková mladá s melírem, trošku vlnité, dlouhé vlasy, chodí v zeleném oblečení, ta je úplně zlatá. Prostředí je tam taky fajn, možná měli včera jen fofr, kdoví...
Jinak ti budu držet pěsti, ať testy dopadnou dobře...A jak ti jinak je, dobré? A co jména, je nějaká změna?

beryk
1. kvě 2010

Ahojda holky,krásnou sobotu 😎

Frozi to by se mi taky nelíbilo,chce se to asi ozvat a nenechat si to líbit. Já jsem tam teda mocinky spokojená s dr. Hromadovou, je prostě úžasná,když jsem přestoupila po neúspěšných 4IVF ze Sanusu do Repromedy, úplně psychicky v prd.....,ona mě neskutečně pomohla,znovu jsem našla sílu dál bojovat, vše mi vždy vysvětlí a optá se co bych ještě chtěla vědět.Tak pokud to jde,tak se objednávám k ní.Jo a suprová je tam sestřička jmenuje se Péťa,delší vlasy,vždy byla příjemná a usměvavá.

Já zas noc nic moc ,večer migréna a od 3h. jsem strašila bylo mě blbě od žaludku a podbříšek pěkně bolel,lítala jsem na záchod kontrolovat jestli mrcha nepřišla a zatím dobrý,modlím se ,aby to dopadlo

yes79
1. kvě 2010

ahoj holky, občas do vaší diskuze zabrousím, taky jsme chodili do Repromedy a přesně jak vy, někde spokojenost někde trochu méně,ale jsme jim vděční za to, že čekáme miminko, tímto vás chci podpořit a držím všem palečky, ať to všem vyjde a na konci mají krásné miminko, taky jsme si prožili ty nervy a vím co to je, to čekání, na pozitivní test, na výsledky vyšetření a tak, však to znáte, posílám velkou podporu 🙂

pavcahola
1. kvě 2010

Ahoj holky jdu vás pozdravit,tedka jek je hezky tak už tolik netrávím času u počítače,tak vás musím dočítat. 🙂

zazy
1. kvě 2010

Ahojky bambulky i já Vás zdravím a přeji hezký víkend.
Ahojky Frozi tak jak je,mě začalo být od čtvrtka docela špatně a od včerejška pobolívá bříško,tak doufám,že bobíšek je v pořádku a že se to tam jen připravuje.A prsíčka tak ty mě míněj upadnout.A jak je tobě????
Ahojky Pavčo,jak se máš,doufám,že je vše v pořádku?
Yes tak ty už to budeš mít za chvíli za sebou,vid,tak to ti držím pěstičky at ti vše dobře dopadne a pak se ozvi co to bude a míry,měj se
Bery neboj mrška nepříjde,určitě.Ikdyž ji já vždy když jdu na záchod,tak mám tendenci jestli náhodou nešpiním,protože ted mě občas pobolívá bříško.
Deni a co ty jak je??
Nelatorka: to jo to ti závidím,že už máš ty 3 měsíce za sebou.Na testíky ti samozřejmě držím pěstičky.Taky tě ze začátku pobolívalo bříško,je to normální???

frozinka
1. kvě 2010

Ahoj Zazy, já taky když jdu na záchod, se dívám, jestli nešpiním nebo nekrvácím, asi budu mít pořád takový stihomam. Břicho mně taky často bolí, píchá mně v něm, mám furt tlaky v oblasti vaječníku a když si kýchnu, tak mi tam vždycky něco jakoby praskne, hrozně to zabolí, tak taky letím na wc mrknout se, jestli se něco nestalo...Furt se bojím a myslím, že mně to jen tak nepřejde..

Dneska jsme byli na pouti a co čert nechtěl, udělalo se mi celkem blivno a zrovna všude hora lidí, naštěstí jsem to rozdýchala, ale už jsem utíkala do keříčků, co kdyby náhodou, no sranda... 😀

Bery, držíš se? Uvidíš, že to klapne... Jo, dr. Hromadová je super, a ta sestřička je myslím Peťka, ta je fakt zlatá!!!!!

Yes, držím pěsti, ať porod dobře dopadne a ať jste zdraví...

A co těhulky, už nakupujete něco na mimča?

zazy
1. kvě 2010

Frozi tak ty příznaky mám taky tak to je asi normální,kámoška mi říkala,že je to pobolívání tím,že se pomalu roztahuje děloha,mám přesně to,co popisuješ.
Na mimčo nic nenakupuji a ani nebudu,páč jsem se zařekla,že dokud nebudu mít ty 3 měsíce za sebou,tak nic nekoupím,aby mi to náhodou nepřineslo smůlu.I příbuzným a kamarádkám jssem řekla,at zatím nic nekupují,akorát teda jedna kámoška mi dala malé botičky botasky a ponožečky,úplně malinkaté,prý pro štěstí,tak doufám,že jo
A co ty už jsi něco koupila???

yes79
2. kvě 2010

zazy my víme co to bude, jelikož jsme museli jít na odběr plodové vody, čekáme holčičku a míry samozřejmě dodám, pak se pojedem pochlubit do Repromedy

taky všem držím palce 🙂

beryk
2. kvě 2010

Ahojda holky,tak jsem nevydržela testla jsem a zázrak, objevila se dálnice //, 😎 😎 😎 😎 😎 ,jsem šíleně moooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc šťastná,porád tomu nemůžu uvěřit, zítra razím na krev(stejně se porád bojím,jsem z toho úpně popo) a doufám,modlím se ,at mi řeknou pořádné HCG.

frozinka
3. kvě 2010

Ahoj Beryk, no vidíš, hrozně moc gratuluju a držím pěsti, ať je tam pořádné hCG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pak se ozvi 🙂

zazy
3. kvě 2010

Ahojky děvčata
Beryk to je superrrrrrr,moc moc potichounku gratuluji,jde vidět,že jsi ty naše těhu kemroušky pořádně chytala.Holky ono to vážně vypadá na velmi plodný rok,to je moc dobře,všechny si to po těch útrapách zasloužíme.
Frozi a jak je???Mě pomalu a jistě začínají těhu nevolnosti,včera večer mě bylo pěkně blbě a co miyslíš,že jsem dělala.
No ale to je úděl těhulek.

beryk
3. kvě 2010

Holkyyyyyyyyy 😎 😎 😎 HCG 949 dnes je to 14 den. Jsem moooooooooooooc štastná 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Porád tomu nemůžu uvěřit 5IVF zázrak 😉 V pátek mám jet do Brna na krev a UTZ

martinov
3. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla bych jen moc pogratulovat BERYKOVI - poznaly jsme se v Repromedě. Věřila jsem, že jí to vyjde po tolika neúspěšných pokusech. Vážně moc gratuluji a moc přeji, ať je vše v pořádku. Držím všechny pěsti pro štěstí. Papa. Martina. 🙂

frozinka
3. kvě 2010

Zazy, já jsem včera ráno poprvé zvracela, dneska mi bylo taky zle už od pěti, ale zaspala jsem to a teď tu tak sedím a přemýšlím, jestli to rozdýchám, nebo poletím na wc 😀 Je to sranda 😀
Beryk, to je super, vidíš to, zázraky se dějí, hrozně moc ti to přeju, zasloužíš si to!!!!!!

zazy
3. kvě 2010

I já mám dneska žaludek zasse jako na vodě.
Beryk super super,vidíš to zase jsi rozšířila řady,je to hezký,tak bud v klidu mamino a opatrně.

nelatorka
3. kvě 2010

Ahojky babulky, Beryk moc gratuluji je to opravdu nádhera po tolika pokusech 😵 tentokrát už to prostě muselo vyjít držím pěsti ať je to vše tak jak má!! 🙂 😉

Holky nevíte od jaké firmy jsou ty vitamíny pro těhu co doporučují v repromedě? Do 12 týdne je to ten femibion a po12 týdnu ? ukazovali mi je ,ale já už to zapoměla. Nebo nevíte které jsou dobré. Už mám 13 týden tak si musím nějaké koupit.
A myslíte, že ten femibion můžu dobrat? mám ho ještě na 9 dní . to mi asi nijak neuškodí ne?

pavcahola
3. kvě 2010

Ahoj nelatorka mě paní doktorka povídala že vitamíny jsou nejdůležitější v prvních třech měsících potom si už berou vitamíny z těla.A hlavně je prý i po braní vitamínu potom dítě veliký,a ted už je hezky takže raději si dej nějakou zeleninu nebo ovoce a budeš mít po starostech.Já jsem si dneska koupila čaj pro těhotné a máš tam taky vitamíny a minerály,takže já bych byla opatrná s těma vitamínama.

Beryk gratuluji že se to tentokrát povedlo.

beryk
3. kvě 2010

Ahooooooooj Marti,jé ty jsi mě překvapila,já myslele,že jsi zapoměla. Myslím na tebe jak ty?

Frozi ,Zazi at je líp😉

Nelatorko mě v Pardubicích doporučili,házím odkaz, http://www.pregnium.cz/

Holky je mi tak úžasně,sice jsem skoro cel 😎 ý den proležela,hlava a žaludek zlobil,ale ten nádherný pocit, prostě bomba!!!!!!!!!!!! Hlavně to nesmím zakřiknout.

beryk
3. kvě 2010

Pavčo jj taky mi to říkali a právě mě jen doporučili http://www.pregnium.cz/je to jen doplněk stravy.
😉

venika86
4. kvě 2010

Beryk - moc moc gratuluju!!
Bylo jasný, že se ta smůla musí jednou unavit 😉

martinov
4. kvě 2010

Ahoj Bery 🙂 , to já nezapomněla. Chodila jsem se na vaši diskuzi koukat skoro každý den, ale čekala jsem až na tu tvou příjemnou zprávu. Nám to bohužel nevyšlo. Ale nevadí, příště to klapne. Z tebe mám obrovskou radost!!! Myslím na vás.. Papa a moc hezký úterní den.

beryk
4. kvě 2010

Ahojda holky,přeji krásný den 😎

Marti to je mi moc líto. Už jste byli v Repromedě na další konzultaci se domlouvat ,co dál?

holky díky za gratulky

denisa76
4. kvě 2010

Beryk, mooooc gratuluju! Do pětice všeho nejlepšího! Jej!

martinov
4. kvě 2010

Ahoj Bery, zatím jsem si jen napsala pár mejliků s paní doktorkou Hromadovou, na konzultaci se teprve objednám. Pak se určo ozvu. Mezitím se budu těšit na zprávičky o tvém pokračování 🙂
Všem vám tu holky držím palce... Přeji krásný večer.

riki22
5. kvě 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo otěhotněl ze spermií odebraných TESA. Manžel má azoospermii a doporučili mu toto operaci. Operaci by měli provádět v Repromedě. Díky za info.

denisa76
5. kvě 2010

Ahoj riki, můj manžel má taky azoospermii. Byl v Repromedě na TESE a nic mu tam nenašli. Nakonec ale byli schopní najít dost spermií z čerstvého vzorku a udělat nám ICSI. Zkoušel manžel dávat vzorky? Můj muž chodil každé 3, 4 dny na vzorky a nechávali jsme to všechno zmrazit. Nakonec nám to ale vyšlo z čerstvého a ty zmražené jsme nemuseli vůbec použít.

riki22
5. kvě 2010

Ahoj Deniso, manžel byl jen na jednom spermiogramu a nenašli žádné spermie, vpodstatě nám hned doporučili TESA. Teď jsme čerstvě po genetice, ta je ok, moje hormony taky v pořádku. Dělali vám nějaká jiná vyšetření? Manžela kromě spermiogramu nikdo neviděl, koncem měsíce jde na vyšetření k urologovi. Dělali vám nějaká další vyšetření? Hormonální profil manžela, opakované spermiogramy?

denisa76
5. kvě 2010

Riki, manžel byl na spermiogramu několikrát minulý rok, naposledy v listopadu, a to mu nenašli vůbec nic. No a když jsme byli v únoru poprvé v Repromedě, tak mu tam pár našli, ale fakt jenom pár "kousků". Tak jsme to nechali hned zamrazit a za pár dní šel manžel na TESE a tam nebylo vůbec nic. Po pár týdnech už zase měl ve vzorcích ojedinělé spermie. Vůbec jsme to nechápali. No ale minulý rok mu dělali genetické testy a zjistili, že má deleci Y chromozomu, takže se s tím v podstatě nedá nic dělat, ničím se to nedá ovlivnit. Hormonální profil dělali nám oběma a ten byl v pořádku.