Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

soniela
14. srp 2008

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli víte něco o tom, že v Repromedě se prý neléčí, ale specializují se jen na samotné umělé oplodňování??? Byla jsem tam asi 3x a minule mi řekli, že bez IVF mám velmi malou pravděpodobnost na otěhotnění. Teď mi ale někdo řekl tady tohle a nevím, jestli je to pravda, nebo výmysli??? Díky za odpověď.

madla28
14. srp 2008

Myslím, že mají pravdu a můžu ti říct, že jestli ještě můžeš, tak tam odsud uteč. Já tam byla a už by mě tam nikdo nedostal.

mekys
14. srp 2008

ahojky holky,tak jsem tu.a test měl //,ale i tak nejsem v klidu,v repro.jsem byla v uterý na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět, a dr.taky řekla že tam nemuže ještě nic být vidět,a hcg jsem měla 600j.Hned to uterý jsem také jela na hematol.pro injekce které mě tam doporučili při graviditě,protože mám nějaký problém MTHFR-homozygot je to něco o zvýšené srážlivosti krve,také jsem se zastavila za mím gynek.předat zprávy s CARu,když viděl hodnotu hcg 600j tak mě hned dělal UZ. že při hodnotě hcg 600j by tam mělo být něco vidět,jasně že tam nic neviděl a vzhledem k těm mím bolestem v levé straně jak u vaječníku asi 10-12den po KET mě řekl aby to nebylo mimoděložní,takže jsem docela na nic.Dnes si mě pozval na další UZ.,byla jse vytřepaná jak ratlík když jsem čekala v kabince.Byla tam malinká tečička,ale řekl mi že tonení ještě moc prokazatelné.Takže mám pořád nervi jak to vše dopadne,pozval si mě zase na pondělí,i když jsem mu řekla že jedu ve středu do CARu na UZ.,ted si vyčítám že já kněmu vubec lezla s těma zprávama,nemusela jsem se tak moc stresovat. ☹

zaenab
14. srp 2008

Ahoj Soni, já byla v Repromedě jen jednou před asi rokem na konzultaci a můžu říct, že nikdy více. Aniž by mě někdo prohlédl, tak mi řekli, že vzhledem k věku (to mi bylo 37) to vidí na IVF!!!! Asi to vyčetli z karet nebo z mých oči 🙄 Tak jsem nabyla dojem, že jsem pro ně jen otevřená peněženka a šla jinam

soniela
15. srp 2008

No, mě to tak taky připadne. Jen vymlátit co nejvíce peněz... Protože u mě ani nezkusili nasadit nějakou léčbu a hned IVF. To se mi fakt nezdá.

mekys
15. srp 2008

čau holky no vy jsem píšete pěkné věci.Nevím jak se ted cítí holky které teprve začínají v reprom.,třeba KeyNevím jaké jste měli dyagnozi,ale u nás je IVF asi jediným řešením,ale pokud jim tam nevěříte tak to opravdu bude lepší navštívit jiný CAR.Já myslím že každá se určitě v první řadě začínáte léčit u svého gynekologa a ten když pro vás udělá vše a pořád to nejde,tak vám doporučí IVF u mě to tak aspon bylo,a doporučil mi reprom.,a protože mu věřím a je také unás velmi oblíbený,i když mě ted pěkně nervuje jak mě honí na UZ. tak jsem jiný CAR nehledala.Ale určitě každý má svuj názor.Modrého koníka navštěvuje také dr.Hromadová,a další s Reprom.tak holky pište,určitě si rádi počtou naše názory.

elennka
15. srp 2008

Navštívila jsem už pár Carů.. a vzhledem k tomu, že znám i některé lékaře../ pracuji ve zdravotnictví/, tak si myslím, že je to hlavně o penězích a potom o tom pomoci. Proč mají téměř všechny pacientky podobnou dg. a jejich manželata špatný spermiogram... / a jinde normální... Teď mluvím o Carech obecně, ne jen o Repromedě...
Ano, existují dg., kde je IVF jediným řešením.. Ale také dg., kterou jdou řešit jinak než IVF...
Všem přeju brzké těhu..

mekys
15. srp 2008

holky které máte už mimčo s reprom.ozvěte se také,a podělte se o vaše skušenosti.

mekys
15. srp 2008

Key, a co ty jak pokračuješ?

edison
15. srp 2008

Ahoj děvčata! Už cca 3 týdny pročítám vaší diskusi o Repromedě. Říkala jsem si, že napíšu, až se tzv. "uzavře" i moje "kapitola" v Reprom. Takže, je mi 32, dle svého gyn. i dle Reprom. u mě po zdravotní stránce není v podstatě žádný závažný problém. Manžel má prý pomalejší spermijky... Tak jsme v Reprom. podstoupili 2x IUI vč. stimulace a 1x IVF taky se stimul. A bohužel nepovedlo se. 😖 Nevím, kde je chyba, ale každopádně na radosti mi to nepřidá... 😒
Nicméně holky, nezoufejte! Přes to všechno znám i spoustu tzv. "beznadějných případů", kteří se už těší ze svých potomků! 🙂 😵

edison
15. srp 2008

Chtěla jsem se ještě zeptat, Madli, jak píšeš, že Ti z Reprom. poslali jeden list papíru? ...Například nám dělali vyšetření spermií, genetický vyšetření a pak samozřejmě ty stimulace na IUI a IVF... Všechny tyhle nebo podobný informace se jim vešly na jeden papír, který ti za 3 stovky poslali? Díky za zprávičku...

mekys
15. srp 2008

cau edison jsem ráda že se konečně někdo ozval.Já jsem ted na tom všelijak,mám hruzu s mimodělož.těh.,ale doufám že to dopadne dobře,jen to nechci zakřiknout,jak není mimčo v kočárku tak jsou to pořád nervi.A bere manžel nějaké vitamíny,na netu jsem se dočetla že je dobré na sperm.brát bioaktivní selen,zinek,multivit.,chlorellu,homeopatika,možná by mu to pomohlo,a nakonec se vám podaří mimčo přirozenou cestou. 😵

madla28
15. srp 2008

Jsou to jenom výpisky, já myslela, že to třeba okopírují a pošlou to všechno.

edison
16. srp 2008

Ahoj mekys, tvoji nervozitu naprosto chápu..., držím ti palečky, někomu to taky už přece vyjít musí, no ne?! Musíš věřit!!! a ono to dopadne!
Ahoj Madli, díky za informaci, takhle nějak jsem si to myslela...
Hezký víkend všem...

marikap
29. srp 2008

ahoj holky, mam na vas dotaz, v pondeli jsme objednani do Repromedy na SPG s tim, ze doneseme vzorek z domu. objednavali jsme se osobne, jenze ja jsem pochopila, ze to mame donest mezi 7-8 a pritel, ze to delaji dopoledne a jde to i pozdeji. obavam se, ze o vikendu mi tam nikdo nevezme telefon. nevite, do kdy to je? 🙂 dik

kay
autor
29. srp 2008

ahoj mariko, to nevím, my to jednou zatím zvládli tam. Ale měli by mít pohotovostní mobil, na který můžeš volat i o víkendu tak to zkus 🙂 co vím, tak mezi sedmou a osmou ráno se dělají odběry krve..

kay
autor
29. srp 2008

a možná Ti to vezmou i o víkendu, myslím, že tam někdo bude.. 😕

lululum
29. srp 2008

Ahoj Marika, my jsme vozili vzorky skoro vždy z domu a vždycky nám říkali, že by to nemělo být starší než ¨jednu hodinu. Záleží na kolikátou vás objednali.

marikap
29. srp 2008

Kay, Lululm, dekuji, zkusim jim zavolat zitra 😉

baca
29. srp 2008

Ahoj, my jsme tam jednou na spg byli odpoledne a mám takový dojem, že nám říkali, že jsou v laboratoři do 3 enebo 🙂 4, přesně už fakt nevím

kay
autor
30. srp 2008

mariko, dej pak vědět jak jsi dopadla, ať víme když tak i my pro příště 🙂

marikap
30. srp 2008

ahoj, tak jsem tam zavolala, rekli, ze to mame donest mezi 8 a 11 😀 tak uz vime

kay
autor
30. srp 2008

no tak super 🙂 díyk za info 🙂 a hodně štěstí..

madla28
30. srp 2008

Ahoj Kay, kde jsi byla tak dlouho?

kay
autor
30. srp 2008

ahoj Madli, no měla jsem přestávku s koníkem a teď chodím do IVF září 🙂 Tys tu taky nebyla, jak jsi dopadla v tom reprofitu? My vyměnili doktorku za tu skvělou a jedinečnou dr. Hromadovou 🙂 jsem moc ráda a i MM říkal, že je spokojený.. akorát říkala, že si to tu občas čte, tak musím psát jen pěkně 😀 😀 😀 ne, jsem opravdu ráda. No a teď už stimuluju na IVF.. 🙂 mám po první ko, vše vypadá zatím dobře.

madla28
30. srp 2008

Já jsem se ještě nikam neobědnala, ještě nemám peníze, čekám až mi skončí stavebko. Zítra jedu na týden na chatu a pak se konečně objednám.Vypadá to na ten Reprofit a není tam dlouhá čekací doba. Jenom jeden týden. Řkají, že Reprofit je nejlevnější a každý si ho chválí. Ještě jsem tady nečetla, že by někdo nebyl spokojený. Taky musím zavolat sestřenici, protože jsem jí posílala moje výsledky a ona mi je na její nemocnici
má zkonzultovat s doktorkou, co by bylo nejlepší a pak se konečně rozhodnu kam půjdu.
Tobě držím pěsti, aby ti to vyšlo, taky se ti to táhne už kolik měsíců.
Já ještě k tomu dostala výpověď z bytu a musím se do vánoc odstěhovat. Kam půjdu, to je ve hvězdách.

marikap
1. zář 2008

ahoj holky, tak jsme dneska donesli vzorek na SPG. vsichni byli mili, jen me trochu prekvapilo, ze nam hned zalozili kartu. vysledky nam sdeli doktor ve ctvrtek, porad jeste doufame, ze to bude v poradku 😎

kay
autor
1. zář 2008

mariko, no to je jasné, že vám musí zaožit kartu.. jak by ten vzorek evidovali.. co když si budeš chtít po půl roce pořídit opius výsledků nebo něco? 😀 😀 snad to bude v pohodě.. a jak dlouho se snažíte?

madli to je mi teda líto s tím bytem.. Ty vlastně nebydlíš v Brně že? tady bys určitě něco našla.. a přítel nemá byt?

marikap
1. zář 2008

Kay, mas pravdu, evidovat se musi 😉 snazime se od ledna

kay
autor
1. zář 2008

od ledna a už jdete na spermio? tedato je rychlovka. to jste chtěli sami? kolik vám je? 😨