Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
23. srp 2010

@natulaaa 🙂 Čauky samotářko 😀 😀 Tak se teda asi zase potkáme 😀 To je super 🙂 Vodní je těhulka?? Jéééé, to jí musím jít pogratulovat!!! Konečně to vyšlo 🙂

mufinka0
23. srp 2010

@natulaaa Natulll,...je mi tak nějako ouzko,...já chci taky miminko... ☹ ☹ ☹

natulaaa
23. srp 2010

@mufinka0 ale mufííí ☹ ☹ ,ty mě tak utěšuješ v poště a já si ani nevšimla,že ty máš taky svuj den,kdyby tu byl objímací smajla,tak ho dáám, ☹ .já ted dělala večeři,tak jsem jen odskákávala,ale tak dneska jsme slyšely o uspěších,tak vidííš,my budem taky těhulky 😔 😔

mufinka0
23. srp 2010

😀 😀 Už mě to přešlo,..víš proč?? Jak jsem podívala na ty jejich výsledky tak jsem se zase rozveselila 🙂 😉 😉

natulaaa
23. srp 2010

@mufinka0 hej není boha,aby jsme se do těch 60% nevlezli 😵 😵 😵 ,nech býýt,já už mám vybanou i posýlku 😵 ,mi už taky jebe 😀 😀

natulaaa
23. srp 2010

@mufinka0 tak jsem spolkla anopyrin a manža se ptá,na co to vubec beru a já říkám,co já vím,tak jsem vzala letáček a četla a četla a četla 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a asi umřu,jestli to budu bráát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,tak leták letěl do dálky 😀 😀 ,manža se chlamal 😀

mufinka0
23. srp 2010

@natulaaa 😀 😀 Néééé nic nečti, nebo dopadneš jak ..... no víš kdo.. 😀 😀 😀 😀

natulaaa
23. srp 2010

@mufinka0 jooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale pozdě 😀 😀 😀 😀 ,zítra to příjde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,hej na co to vubec mám 😕 ani nevím,ona nám to určitě říkala,ale těch info bylo tolik 😲 😀 ,já beru ráno prednison a večer ten anopyrin 😒 😒

mufinka0
23. srp 2010

@natulaaa Určitě to ber!!! Má to svůj důvod a na to aby ti to ublížilo to bereš móóóc krátkou dobu!!!! 😉 😉

zazy
23. srp 2010

Zlatíčka nebojte,výjde Vám to budete obě maminy,začneme na Vás plyvat těhu bacilky,uvidíte

natulaaa
23. srp 2010

@mufinka0 no to brát budu to je jasnééé,já jen nevím,na co to teda je 😵 ,ale to víš,že bych to nevysadila,já jsem poslušná pacoška 😀
@zazy no ale trošičku poprskat bys nás mohla už ted,toho není nikdy doost 😀 😀 😀 😀 😀

zazy
23. srp 2010

tak já tam posílám první vlnu,tfuj ftuj tfuj tfuj 😀

mufinka0
23. srp 2010

@zazy 😲 😲 Já tady nebyla,..nemůžeš prskat ještě znova???.... 😀 😀 😀

mufinka0
23. srp 2010

@natulaaa 🙂 Doufám že jsi chytla dost těhotenských prskanců i pro mě!!! 😀 Ve středu mi je předáš!!! 😉 😉

natulaaa
23. srp 2010

@zazy děkujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
@mufinka0 jj nachytala 😀 ,mám polízanou celou obrazovku 😀 ,ještě že mám jen 10ti palcovou obrazovku 😀 😀 ,jinak to víííš,pořádně tě poprskám 😀 😀 😀 ,kurník včera mi vyskočil opar na puse 😕 ,mám ty jak africký trumpetista 😀 😀 ,se ani smát nemužu,protože mi praská 😕 ,potvora jedna 😠 😠 a nejvíc na nervy je manža, 😀 😀 ,ms dorazila a na puse opar 😀 😀 😀

mufinka0
23. srp 2010

@natulaaa 😕 😕 A próóč...tomu teda vůbec nerozumím,...proč manža??? 😕 😕 😲 😲

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Hele ať není nenasytnej!!! Pár dnů ti může dát pokoj!!! 😀 😀 😀

mufinka0
23. srp 2010

@natulaaa Já mám taky opar,...ale na pravém růžku, u spodního rtu 😀 😀 😀

zazy
23. srp 2010

Děvčata na každou stejným dílem

natulaaa
23. srp 2010

@mufinka0 já mám taky na pravé straně na spodním,já opar nikdy v životě ani jinde neměla než tam,mám ho tak jednou ročně a zrovna vylezl ted,hajzlík jeden,ale raději ted,než v těhu néé 😵 😵 ,jdu kuknout ven,jestli nepujde vidět ohnostroj,tady kousek od nás je tento víkend jedna z největších poutí v Kravařích, a ted v 9 má být ohnostrojmtak jdem kuknout na balkon,ale je zataženo,tak pochybuju,že to pujde vidět 😒

mufinka0
23. srp 2010

@zazy 😉 Děkujííí

natulaaa
23. srp 2010

kulové jde vidět 😠
@zazy správně každému rovným dílem 😵 😵 😵 😵 😵

beryk
23. srp 2010

ahojda holky
@natulaaa @natulaaa budu vám držet ěstičky, at se zadaří
těhulinky jak je? dlouho tu nebyla Frozinka

konečně mě chlap zprovoznil net,jak jsem byla na chajdě,tak jsem se v tom šťourala a dopadlo to tak, že na chajdě ani už doma mě net nešel. Na chajdě to bylo supr, byli jsme fandit na fočuse v Lukavici,pak pouť, večer zábava,ale to už mě začínalo být blbě,tak jsme dalií jen véču, pečený kolínko, byla to mnamka a jeli na chaloupku V neděli se dostavil dávivej kašel, ale fakt hnusv noci jsem nemohla spát, vlastně ani ležet, páč jsem se pěkně dávila, tak jsem noc strávila v křesle. Ráno jsem šla na kontrolu k dr.na gyndu,byla zas mooooc hodná, říkala jsem jí ,že pohyby zatím necítím. ,prohlídla mě a řekla, že mimi je v pořádku i můj čípek ,akorát se jí nelíbil můj kašel,tak jsem jí řekla jakou jsem měla noc,předepsala mi mukosolvan a na noc codein a řekla mi at se neboim, že to prďolkovi neublíží,předepsala mi tu nejmenší dávku a at se stavím u obvoďáka, aby mě pro jistotu poslech. Mě se událo pak pěkně špatně,blbě se mi dýchalo,tak jsem jela rovnou k obvodákovi,zjistila jsem, že můj mí dovču,tak jsem vyhledala zástup, dr. si mě poslechla a řekla mi, že se jí to nelíbí,že tam mám nález a určo je pro antibiotika,ale že musí cinknout gyndařce a domluvit se s ní,po domluvě mě napsala antibiotika, byla jsem z toho neštastná,páč porád se bojím o mimi a když ani jsem neměla teplotu...,nakonec jsem ráda, že antibiotika mám , po pár záchvatů kašle, když jsem se nemohla ani nadechnout a ještě ted večer mi k tomu přišla mrcha horečka,tak doufám, že mě antibiotika co nejdřív zaberou.

natulaaa
24. srp 2010

@beryk jej Bery přeju brské uzdravení 😔 😔 to tě teda chytlo pořádně,nenachladila ses na te chatě? 😒

zazy
24. srp 2010

Bery tak na sebe dávej pozor,a hodně odpočívej a pij.A neboj pohyby za chvíli ucítíš,já je mám taky asi zhruba týden a do močáku to tedy moc příjemné není 🙂

vodni
24. srp 2010

ahoj kočky, sice jsem z jiné diskuze, ale pro mufinku a natulu (ale i pro všechny ostatní, které tu jsou) - vám sem jdu pořádně naplivat 😝 😝 😝

mufinka0
24. srp 2010

@vodni 😀 😀 Jindy by mi to asi vadilo,..ale teď nééé, teď mě pořádně poplivej!!! 😀 😀 😀

beryk
25. srp 2010

Ahojda holky,
konečně mi antibiotika začínají zabírat,snad už bude líp

@natulaaa na chajdu už jsem přijela s kašlem, asi jsem to chytla od synovce,ten byl taky na antibiotikách,ale neměl tak dávivej kašel

@zazy dnes jsem 20+6 a pohyby zatím nikde,chudák mimi ted si užilo s kašlem to byly otřesy břicha

natulaaa
25. srp 2010

@beryk o jsou strachy v těhu i s chřipajznou co 😖 😖 .to je dobře,že zabírají 😵 .
Jinak my dneska byli v Repomedě a dostala jsem pvní dávku puregonu 300j,zíta už bude manža píchat 225j 😵 a v sobotu jedu na první utz 😵 😵 ,tak jsem zvědavá teda 😕 😕
@mufinka0 jak ty si dopadla?doufám,že dobře 😵 😵

zazy
25. srp 2010

Bery tak to je dobře,že už je ti lépe.Já začala cítit pohyby myslím tak 21+5,pořád nic a najednou ten den se malá ozvala,a pak už každy den trochu.Takže neměj obavy.

zazy
25. srp 2010

Natulko tak pěkně stimulkuj už se těším až budete čekatelky testitelky a budu Vám moct držet pěstičky a budou tam // a to samé i mufince