Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 Hubené holky,..ááách jo,..A ještě si stěžujete,...Co já bych dala za to být tak hubená.. 😀 😀 Ale manža zase říká že by se mu to nelíbilo...beztak kecá!!! 😀 😀 😀

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 Jj díky 🙂 . Kdyby to tak šlo bez hormonálního profilu..kdysi dávno mi ho dělali a prý hrůza..to by jako diagnoza mohlo přece stačit 😀

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 😒 No hormonální profil je tady základ!!!!! 😀 😀 Ten ti udělat prostě musí,..stimuluje se pak podle toho víš.. A hodnoty nevíš?? Jen že to byla hrůza?? 😅

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 Ti povím, žádná výhra..přijdu do obchodu a prodavačka si mne pohledem od pokladny změří a říká..na vás nemáme a odcházím 😀

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 juj,..to jsi fakt tak hubeňounká?, Jakto? Nepapáš? Nebo štítka??

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 slovy doktora..vy tam místo krve máte snad vodu 😀 ..pak následovalo plno dalších vyšetření, ale důvod se nenašel..štítná žláza , nadledvinky, byla jsem i na CT mozku..podezření na nádor...naštěstí vše v pořádku..asi opravdu jen málo tuku v těle ..je jasné, že musí vyšetření doktoři udělat. při konzultaci se určitě domluvím, co se mnou provedou..teď chodím k jiné doktorce..také žádnou příčinu neobjevila..

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 jednak asi geny ( hubená po babičkách), potom jsem vždy hodně sportovala..a asi ten největší problém..jídlo je pro mne nutnost..žádný prožitek 😀 .jsem divná už třeba jen v tom, že mi nechutná čokoláda, zmrzlinu jsem měla letos jednu a tu jsem skoro nedolízala... 😀

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 aha,..tak to jo. No tak pokud nic nenašli, tak je to o.k. Prostě jsi jen hubená. 🙂 A ty dítě už máš? Nejsem si teď jistá, jestli jsi psala o dítěti ty... 🙂 Mám tady v holkách trochu zmatek 🙂

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 wooow, čokoláda a zmrzlina....to je pro mě požitek.. 😀 Já ti tedy pár svých kilo dám, chceš?? Tedy nejsem přímo tlustá,..jen taková holka krev a mlíko.. 😀 😀 😀

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 Mám už malou slečnu ( 12 let). A klidně mi pár kg můžeš poslat 🙂 🙂 ..ale dle fotky jsi hezká a tak bych být Tebou, nic neměnila 🙂

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 😀 😀 😀 áááno tam vidíš jen hlavu!!! Néé,..vážím tak akorát. Postavu modelky tedy nemám, ale jsem zdravá a to je důležitý 🙂 Jinak díky za kompliment... 😅

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 A ta byla přirozeně?? 🙂 Neboj,..povede se nám to všem! Jen si každá musíme jinak počkat! 😉

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 Ano. Bylo tak jako z červené knihovny. Šla jsem na kontrolní ultrazvku po rocea půl snažení s tím, že mne pošlou na další důkladnější vyšetření..případně na umělé opl. a tam doktor říká)..je tam dutinka..jste těhotná..byla jsem snad v 1.týdnu 🙂 ..celou dobu jsem ležela, dostávala první měsíce injekce, dcera se narodila o 5 týdnů dříve..ale byl to tenkrát fakt zázrak 🙂

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 Já Ti to moc přeji a všem holkám, které si mimčo přejí...

mufinka0
30. srp 2010

@janca72 🙂 🙂 😅 😅 Nádhera!! 🙂 No tak teď by si zasloužila sourozence,.. 🙂 A ten bude uvidíš! Četla jsi zprávu Frozinky, že v Repromedě umí zázraky 😉 😉 Jen to hold něco stojí... 😒

mufinka0
30. srp 2010

Dorbou noc všem!! Natuško beruško!! Určitě rostou, neboj!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janca72
30. srp 2010

@mufinka0 Jj. Dcerka si moc sourozence přeje a slibuje, jak bude moc pomáhat 😉 🙂 ..když jsem měla období "smíření", že už další dítě mít nebudu, tak mi se slzami v očích řekla..a to já nikdy nebudu sestřička? ☹
Ráda věřím na zázraky. Těším se, že si za pár měsíců budeme psát o tom, že si připadáme jako velryby ( já jsem si tak totiž při prvním těhotenství připadala 😀 )

janca72
30. srp 2010

Dobrou 🙂

natulaaa
30. srp 2010

ty joo,vy jste se rozkecali 😵 ,my se dívali s manžou na chalupáře 😀 ,
@janca72 moje výška je 158 a váha 46 když se dobře najím 😀 😀 ,chci přibat,ale marně 😠 ,dočtu vás zítra,papa

zazy
30. srp 2010

Jééé Frozinko
no konečně jsi se nám tu taky ukázala.No na klučičím jméně se nemůžeme shodnout a protože čekáme holčičku,tak tam napíšu jméno po příteli a ten je Standa.
Jinak já tedy nevolnosti netrpím a jsem moc ráda,akorát mě ted bolí častěji hlava,ale co více jsou záda a kyčle.Ale to je tou váhou,já i bez těhotenství,jsem byla při těle.Jinak už mě taky narostlo bříško a nedovedu si představit,že budu mít ještě větší.
Zatím jsme bez komplikací a doufám,že to tak i zůstane.A za chvíli už budeme držet ty naše mimísky v náručí.Jsem ráda,že jsme si na mimi vybrali právě Repromedu.
Pak zase dej vědět,jak jste na tom.Ted nás ještě bude čekat těhu cukrovka,tak doufám,že to taky budu mít v pořádku.
I v máte krásná jména

natulaaa
31. srp 2010

@janca72
@mufinka0 holky mi je dneska po dlouhé době fáákt dobře,není mi ani těžko,dneska se cítím,jakoby nic a to jsem už asi týden neměla,ne že by mi bylo blbě,ale cítila jsem jakoby pocit nezdraví a dneska,parááda 😵 😵 ,ale jeden problémek máám a Mufi myslím,že to psala i Petka s Pampel,že je bolely lýtka,já mám jakoby stokilové nohy,uplně těžké 😖 😖 ,tak to asi dělají fakt ty injekce 😒 😒 ,tak zatím,jdu si oholit číču,poněvadž se mi tam zítra budou koukat 😀 😀 a udělat dneska poprvé výplach tím rosalginem,manža se už hlásí,že se teda obětuje a udělá mi ho 😀 😀

natulaaa
31. srp 2010

@janca72
@mufinka0 holky mi je dneska po dlouhé době fáákt dobře,není mi ani těžko,dneska se cítím,jakoby nic a to jsem už asi týden neměla,ne že by mi bylo blbě,ale cítila jsem jakoby pocit nezdraví a dneska,parááda 😵 😵 ,ale jeden problémek máám a Mufi myslím,že to psala i Petka s Pampel,že je bolely lýtka,já mám jakoby stokilové nohy,uplně těžké 😖 😖 ,tak to asi dělají fakt ty injekce 😒 😒 ,tak zatím,jdu si oholit číču,poněvadž se mi tam zítra budou koukat 😀 😀 a udělat dneska poprvé výplach tím rosalginem,manža se už hlásí,že se teda obětuje a udělá mi ho 😀 😀

janca72
31. srp 2010

@natulaaa Tak to je super, že se cítíš lépe 🙂 a při tomto počasí...to už se snad láme podzim se zimou..brrr 😀. A to máš opravdu hodného a obětavého manžela 🙂 🙂 ..zkusím také někdy provést zkoušku oddanosti mého manžílka))).

natulaaa
31. srp 2010

@janca72 Joo co se týče toho,že mi tam má cokoli narvat to on se nenechá přemlouvat 😀 😀 ,tak měla jsem to prvně v životě,nikdy jsem to nepotřebovala ten výplach,noo aje to zajímavé noo 😀 😀 😀 a s tím počasím,ani nemluv 🙄 ,ráno jsem byla jak pytlem praštěná,tma všude ,hnus 🙄 ,ale tím,že mi je dneska fáákt dobře,tak jsem ráda 😵 ,až mě to sere,že vubec necítím to břicho kruci 😠 ,to jich tam asi moc nepřibylo těch vajuch a nebo nerostou 🤐 🤐 🤐 ,ach boože já už se nemužu dočkat toho utz 😵 😵 ,MUFIíííí víš jak jsem tu dávala ten článek o těch protokolech,pamatuješ?,tak já si ted chystala věci na zítra a i tu složku s těma papíry,kde mám ten protokol,tak tam mám napsáno,že krátký protokol s antagonisty 😵 😵 a to je v tom článku jako poslední 😵 😵 😵 a potěšilo mě,že tam je nápsáno,že se volí bud tento,nebo dlouhý,a jen u toho Krátkého je nápsáno ,že se volí u žen,které špatně reaguji,proto jsem z toho byla minule na nic 😖 ,dyt víš a dneska když jsem si to přečetla,tak jsem rádá,že asi nejsem tak hrozný případ 😀 😀 😀 😀 😀 ,Omlouvám se za chyby 😀

mufinka0
31. srp 2010

@natulaaa 🙂 Ahoj!!! Tak jsem dnes konečně tady 😀 Takže vidím že sis výplach patřičně užila... 😀 No s těma lýtkama,..nevím. Já si na nic takovýho nevzpomínám,..možné že jsem to měla, ale nějak jsem se na to nesoustředila...Spíš mi vadily ty problémy s čůráním, tak jsem nohy asi ignorovala 😀 😀 😀 Tak vidíš, že máš dobrý protokol 🙂 😉 Jsem tááák zvědavá kolik ti jich tam narostlo a jak povyrostly ty původní!!!! Napiš mi sms, jo?? prosííím... 😅 😅 😅

janca72
31. srp 2010

@natulaaa Držím pěsti, ať je vše v pořádku a dej nám vědět, jak si dopadla. Určitě dobře 🙂 . A copak naše manželata..koukám, že to máme obě dvě dost podobné 😀 .

bamsmudla
31. srp 2010

ahojte holky, po dlouhé době jsem se došla podívat na stránky Repromedy. Moc Vám všem držím palečky. Já vše prodělávala před rokem a ještě teď mě mrazí z toho, co člověk vše podstoupí a kolik nervů ho to stojí. Ale ten výsledek stojí za to. Nám to poprvé nevyšlo, ale podruhé ano. Máme nádhernou holčičku, která nám dělá jen a jen radost. Všechny máte můj obdiv a hlavně to nevzdávejte.

janca72
31. srp 2010

@bamsmudla ahoj. a díky.a blahopřeji. je moc pozitivní, když čtu o tom, že" to" ( v tomto případě už vlastně ne" to", ale krásná holčička) vyšlo...

bamsmudla
31. srp 2010

Janca72 děkuji. Důežité je myslet pozitivně. Vím, že teď se mi to lehce říká, ale je to tak. Pamatuji si jako dnes, když po prvním pokusu jsem měla pozitivní test a pak mi z výsledků krve řekli, že těhotná nejsem.Bylo to hrozný. Probrečela jsem celý den. Ale řekla jsem, že jdem do toho znovu, že to vyjít musí. A pozitivní test je teprve začátek. Myslela jsem, že tím můj strach končí, ale pravda byla opakem. Nejprve strašná radost, že jsem těhotná a pak hrozný strach, aby bylo vše ok.

janca72
31. srp 2010

@bamsmudla Tak to Ti rozumím. Já už jedno dítě mám a do té doby jsem dost dobře nevěděla, co je to mít strach..a můžu Tě uklídnit,..lepší to nebude 😉 🙂 🙂

bamsmudla
31. srp 2010

Tak to je svatá pravda 😵