Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

marikap
1. zář 2008

Kay, ne, poslala nas tam moje doktorka... Kdyz jsem ji oznamila, ze chceme mit miminko, tak mi rekla, ze kdyz se to nepodari do puroku mam prijit.Taky se nepodarilo, tak mi udelala hormonalni profil a ted spermio. Jak dlouho jste cekali vy? Je nam 27 a 32

kay
autor
2. zář 2008

mariko, no my toměli trochu komplikovanější, mě vlastně našli nejdřív endometriozu, aniž bychom se snažili, pak za rok operace a od ledna 2007 už jsme se snažili, ale nejde to,takže teď stimuluju na IVF. Manžel je v pořádku. Tak tomáš docela dobrou doky, že Tě nenechala trápit tak dlouho, ale ono i do jednoho roku, pokud jste neměli problémy se nic neděje, abys pak z toho neměla nějaké nervy, to je nejhorší 🙂

marikap
2. zář 2008

Kay, moc ti preji at je IVF uspesne! 🙂 ja vim, ze do jednoho ruku je to v norme, ale at radsi vime co nejdriv jak na tom jsme. doktorka mi jeste delala ultrazvuk, vyslo to na den pred ovulaci, tak rekla ze folikul je pekne velky, jeste mi ho ukazala na obrazovce 😀
jinak posledni dobou mam hodne slabou MS a spinim nekolik dni predem, tak mi nasadila utrogestan, zitra ho zacnu brat.
vim, ze se snazime kratkou dobu, ale musim ti rict, ze kazdym neuspesnym cyklem se nadeje vytraci... rikam si, proc nejsem mezi stastnymi holkami, co otehotnely do trech mesicu a pak jsou cely zivot presvedceni, ze to jinak ani nemuze byt...

nejak jsem se rozepsala 😕

kay
autor
2. zář 2008

mari, já vím, že si pak člověk říká, že ty ostatní to měly hned a proč ne já.. Ale zase na druhou stranu člověk si podle mě pak toho úspěchu mnohem víc váží. Teď jsme se nedávno bavila s kamarádkou - přesně ta která má dvě děti - jedno s ejí podařilo na druhý pokus a druhé na třetí pokus. Bavily jsme se o IVF a tak a ona mi řekla, že je hrozně šťastná že má holky, ale prostě bere to automaticky, že je má. A nikdy nepochopí tu radost, kdy se Ti pak objeví na testu // a narodí zdravé miminko.. Tak to ber z téhle stránky, a navíc, každým dnem to může být jinak 🙂 budu moc držet pěsti na ten SPGM. A jak říkám, buď ráda, že máš takovou doktorku. Kam vlastně chodíš?

marikap
2. zář 2008

Kay, je to tak jak rikas, aspon si toho materstvi budeme vazit vic 😎
chodim na Kuklenskou za pi doktorkou Lambieovou

kay
autor
2. zář 2008

chicht, no já taky 🙂 díky ní se začlo něco dít .. 😀

marikap
2. zář 2008

Kay, to je ale nahoda 😝

dior
2. zář 2008

ahojte spolubojovnice 🙂

-robi toto car aj PiGD? a mala ju niektora alebo planuje? dakujem za odpovede diorka 🙂

kay
autor
2. zář 2008

ahoj dior, repromeda to dělá, ale naštěstí s tím zkušenosti nemáme,bo to nepotřebujeme 🙂

marik, no ona Lambie asi všechny posílá do R. 🙂 ale věřím jí a říkala že jsozu nejslepší 🙂to je pro mě taky důležité..

dior
2. zář 2008

diky kay- my to potrebujeme, uz som to mala 2x na slovensku, ale u nas je to drahe...tak zistujem infosky

kay
autor
2. zář 2008

no ono to tu asi nebude levnější 😒 tak hodně štěstí 😵

dior
2. zář 2008

dakujem aj tebe 😵 😵 😵

marikap
4. zář 2008

ahoj, tak mame vysledek SPMG, bohuzel neni to uplne v norme, jen 14% ma normalni morfologii, zbytek ma defekt hlavicky, teratospermia na hranici normy. hned nam nabidli dalsi vysetreni, jenze neni hrazene pojistovnou a stoji 1900. objednam se ke sve doktorce, poradim se s ni

preji vam vsem hodne stesti 😉

kay
autor
4. zář 2008

mariko, i Tobě hodně štěstí a brzo nějakého prcka🙂 😵

marikap
4. zář 2008

Kay, jak to s tebou vypada? cetla jsem v jinem vlakne, ze mas jit v zari na IVF (pisu to spravne?..)??

kay
autor
5. zář 2008

ahoj mari, jo, zítra jdu na OPU, a pak snad do čtvrtka ET 🙂 už bych chtěla aby to bylo za mnou 🙂 ale snads dobrým výsledkem.. Jak jste serozhodli vy?

supice
5. zář 2008

Ahoj bojovnice, všechny Vás moc zdravím. Já mám v Repromedě za sebou zatim základní testy a potvrzenou endometriozu. Snažili jsme se otěhotnět přes dva roky. Vzhledm k velkým bolestem, mě zpráva o endometrioze nijak nepřekvapila. V každém případě jdeme do toho ve středu se jdeme domlouvat co dál. S MUDr. Veselou jsem zatím spokojená. No, ale přiznám se, že se trošku bojím ☹

marikap
5. zář 2008

ahoj Kay, jeste jsme se nejak nerozhodli... ted prvni cyklus beru utrogestan, uvidime co to se mnou udela. porad verim, ze to vyjde brzy a prirozenou cestou 😕
hlavne nechci hnat chudaka na dalsi vysetreni, uz s tim SPG to bylo nervu 😖

zustan hlavne pozitivne naladena a pak to musi vyjit 😎

kay
autor
5. zář 2008

jo holky to víte, čím víc se to blíží,jak si to člověk furt přeje, tím je to horší 🙂 dneska mě lehce začlo bolet v krkum, ale snad to rozchodím ☹

lululum
15. zář 2008

Ahojky Mariko, manža taky neměl nikdy nic moc spermiog., někde jsem vyčetala,že je dobrý brát selen,zinek a vitamin E, tak jsem mu ho nasadila a asi za půl roku se mu slušně zlepšil a vyšlo nám to, sice to bylo po darovancýh vajíčkách,ale když jsme chodili do předchozích CAR - Unica a Obilňák, tak nám tvrdili,že s takovým spermiog asi děti bude mít těžko a v Repr. byli spokojenï.

marikap
15. zář 2008

lilium, diky, gratuluji, ze vam to vyslo!
priteli jsem zatim koupila jenom CEM-M, uvidime co bude dal
porad ale verim, ze nam to brzo vyjde bez pomoci doktoru
kdyz ne, v lednu pujdem do Repromedy, vsichni ji chvali 😀

zuzuza
16. zář 2008

Ahojky holky, chystám se taky navštívit centrum asis. reprodukce ale nevím, kam bych měla zajít, slyšela jsem samou špínu na unicu, na helios taky nic moc, jak vy jste spokojeni v repromedě? Můžete doporučit\? Chtěla bych zkusit nejdříve iui a pak třeba až ivf, návštěvu tam teda plánuji až v březnu, ale tak to víte, už předem zjišťuji co a jak🙂

supice
17. zář 2008

Ahoj Zuzu, platit budeš zhruba všude stejně, z Heliosu jsem utekla, prazvláštní výsledky a děsný přístup, Repromeda má lepší přístup a celkově příjemnější prostředí, jsem tam spokojená, dál to stejně záleží jen na Tobě. Ale přeji hodně štěstí 🙂

spada
17. zář 2008

Ahoj supi, co to znamená prazvlášní výsledky? moje kámoška tam taky chodila a myslím si nestěžovala.

supice
17. zář 2008

Bylo to hrozně divný, řekli, že má manžel špatný sperma (tvar hlaviček), po telefonu mu v laboratoři řekli, že je vše ok a pak při schůzce bylo všechno úplně jinak. Já jsem zase měla špatnou krev, hned nám řekli, že do roka se stejně vrátíme, protože nemáme šanci otěhotnět. Tak jsem to zkusila v Repromedě, zase od začátku, tam dopadl manžel dobře, moje krev taky a tak se pátralo dál, kde je problém. A ještě v Heliosu měli dost suverénní chování, prostě mně to tam nesedlo 😒

jankatr
26. zář 2008

http://www.petice.nazory.cz/petice/petice-detai...
holky hodila jsem vám sem zajímavou adresu na petici, kterou si myslím je dobré podpořit

matha
2. říj 2008

Ahoj, všechny vás zdravím. Protože jsem začala chodit do Repromedy, tak jsem před pár týdny začala venovat víc pozornosti různým článkům a diskuzím a moc me překvapilo, když jsem tu na vás narazila. Můžu se přidat??
Ono je to opravdu těžké, kdo to nezažívá, tak moc nepochopí-těšení se, radost a pak zklamání a víru v novou nadeji.
My jsme už miminko čekali a naprosto nepochopitelným omylem strany lékaře se po nekolika týdnech přišlo na to, že 7týd.plod je ve vejcovodu a ne v deloze. Bylo to za pet min.12..mela jsem tak hodinu než by to prasklo a vykrvácela jsem, při operaci se zjistilo, že druhá strana také stojí za prd a čekání na otehotnení přirozenou cestou je čekání na zázrak, tak jsme se postupne dostali do Repromedy no a ted se připravujeme na první IVF.-tak mám trochu strach a trošku nadeji a tak jsem ráda, že se o tom můžu tady taky pobavit.

matha
7. říj 2008

Jsem ráda, že tu píšete o Repromede veskrze kladne. Já jsem ji zkusila na doporučení, ale stejne jsem netušila do čeho půjdu. Zatím jsem tam spokojená , jen me trochu zaráží, že to jde celkem dost šupem až mi to přijde, jakoby rutina --první pokus --no nemůžeme vyloučit, že bude uspešný, ale to mi spíš připadne, abych se začala připravovat na nekolik dalších... asi ještě nevím, do čeho jdeme, co?? ☹ no, musíme myslet pozitivně 🙂

soniela
8. říj 2008

Ahoj matha. Taky jsem byla překvapená jak to jde rychle. 🙂 Já teď začínám stimulovat a chystáme se s manželem na 1. IVF. Mám z toho docela obavy. 😒 Jaký máte problém?

matha
10. říj 2008

Ahoj soniela, tak jsme na tom podobně,chystáme se na 1.IVF a také mám obavy. Druhý den píchám purogen. Při první injekci jsem myslela, že mě omyjou...divný pocit píchat si injekci sama. Ted už je to lepší. 😖 . Co už nadělám, máme technický 😉 problém(tedy já, manžel je v pořádku)-neprůchodnost vejcovodů-vlastně jednoho, protože druhý nemám, odstranili mi ho s mimodeložním tehotenstvím.
Jinak hormony,spermio, genetika v pořádku, v pondelí ješte další krev, UTZ ... nekdy kol 20.by mel být odber..
A co vy?? jak to zvládáte?