Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
25. zář 2010

Ahojky Madormi
já jsem tam byla na dvou pokusech na podruhé se zadařilo a nemůžu si stěžovat.Asi tak moje zkušenosti.

mufinka0
25. zář 2010

Ahojte holky,..tak dnes jsem 7 den po ET a ráno trošičku špinění,..v panice testování a?? Bílo... 😖 Teď už zase nešpiním,..snad to teda ustane ať můžu testovat ten 10 den po ET co jsem si slíbila. 😵 Ikdyž na 2 hatchující blastičky už by možná měl být vidět aspoň druhý dušík,...ale nevzdám to tak snadno!! 😎 😎 😎

mufinka0
25. zář 2010

@madormi Ahojky 🙂 Já jsem v Repromedě na druhém pokusu,..tedy první pokus byl jinde. Teď ale můžu říct že jsem měla o 150% lepší výsledky než v prvním CAR!!! 😉 Sice ještě nemám zdaleka vyhráno,..ještě ani nevím zda se zadařilo, nebo zase ne, ale máme aspoň mražáčky a celkový přístup se mi v Repromedě moc líbil. 😵 Kdyby náhodou se nezadařilo i z KET, tak u nich půjdu do dalšího pokusu. Jsem spokojená. 😉

madormi
25. zář 2010

holky děkuji moc, já zatím se tam teda chystám jen na vyšetření doufám že to půjde přirozeně, ale jsem po dvou potratech tak někde musím podstoupit celková vyšetření tak hledám nějakou kliniku v Brně, ani u vyšetření nechci nic podcenit. děkuji moc a přeju ať Vám tam všem pomůžou k vytouženému miminku!!

janca72
25. zář 2010

@mufinka0 Ahojky. Já když jsem čekala Klárinku, tak jsem na začátku ( ještě jsem nevěděla, že jsem těhotná) také špinila..jsem si dokonce myslela, že je to menzes...prý se to stává, jak se miminko zavrtává 🙂 ..a na testík je ještě opravdu brzy.. si myslím...

mufinka0
25. zář 2010

@madormi No tak přeju taky hodně štěstíčka!!! Oni vám vezmou krev, manželovi vyšetří spermio a poradí vám co a jak dál 🙂

mufinka0
25. zář 2010

@janca72 🙂 Asi ano,..doufám. Trošku jsem se lekla víš,..tak jsem mazala vyzkoušet testík co nám dali v Repromedě. 😖 Teď už jsem zase klidná 😉

madormi
25. zář 2010

@mufinka0 a jak dlouho to tak trvá než absolvujem vyšetření a dostaneme výsledky?

janca72
25. zář 2010

@mufinka0 Tak to je moc dobře 😉 🙂 . To já čekám, jestli přijde menzes...už druhý den špiním a nic...teď si už nevzpomínám..Ty jsi také měla injekce od 2. - 3. dne cyklu?

mufinka0
25. zář 2010

@madormi No záleží jaká vyšetření u vás budou dělat,..ale předpokládám že i genetiku z krve,..což trvá 4 týdny. Takže asi ten měsíc, než to budete mít všechno kompletní 🙂

mufinka0
25. zář 2010

@janca72 Já jsem měla dlouhý protokol a píchala jsem injekce od 22 dne cyklu na zastavení funkce vaječníků, pak jak jsem dostala menzes, tak jsem přidala Puregon od 3 dne ms. Ty máš asi teda krátký protokol, pokud zatím nic nepícháš a začneš až s Puregonem. 😉 Nebo nepoužíváš náhodou nosní sprej Synarel?? To je totiž to stejné jako ty moje injekce na zastavení vaječníků. Já totiž sprej nechtěla,..měla jsem kapku rýmu a kýchala jsem po něm při prvním IVF 😀

beryk
25. zář 2010

ahojda holky,

@janca72 at už se ti to rozjede

@madormi já jsem mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc s repromedou spokojená, hlavně s dr. Hromadovou, ta prostě umí zázraky, k nikomu jinýmu bych nešla

@mufinka0 držím ti pěstičky, mírrné špinění může znamenat, že se pořádně zavrtávaj,dáv ej na sebe pozor,hodně odpočívej

mufinka0
25. zář 2010

@beryk 🙂 Děkuju ,.....odpočívám 😉 😉 😉

janca72
25. zář 2010

@mufinka0 já si začínám píchat injekce 2. - 3. cyklu...a tak právě čekám, abych mohla zavolat, že jsem to dostala a jela si pro injekce...mám gonalF. Tak mám tedy krátký protokol, když Ty jsi měla dlouhý...kdo ví, podle čeho se doktor k protokolům rozhodne...možná podle věku?? a sprej si také neumím představit 😀 😀

mufinka0
25. zář 2010

@beryk Jinak k té dr. Hromadové,..já jsem taky chtěla chodit jen k ní, ale bohužel,..OPU i ET mi dělal někdo jiný. 😒 Na konzultaci jsem ji měla asi tak 3x,..ale pak už ne. Ostatní doktoři jsou taky fajn.

janca72
25. zář 2010

@beryk díky...včera jsem si dala horkou vanu..popíjím čaje...ještě si asi pořádně zacvičím..a večer mrknu na manžela 😉 😀

mufinka0
25. zář 2010

@janca72 No,..myslím že hlavně podle hormonálních hladin,..stavu UTZ a možná v tom hraje roli i věk,..netuším. Ale vím, že se hodně dívali na hormonální profil a stav na UTZ. Podle thoh mi rozhodli. Ano, ty máš krátký protokol. 😉 A hlavně Jani!!!!!!!! Každá jsme jiná a potřebujeme individuální přístup. 😉

mufinka0
25. zář 2010

@janca72 Jo a Gonal je uplně to samé jako Puregon!!!! Jen je od konkurenční firmy. Já měla poprvé Gonal, teď Puregon,..obojí je fajn 🙂 Na výsledky to nemá vliv, jestli ti dají to a nebo ono,..neboj 🙂

beryk
25. zář 2010

@zazy Verunka krásný jméno, my se zatím s chlapem na jménech nemůžem dohodnout

@bublenudle já mojžíšovku cvičila každý den doma , vždy jsem se k tomu dokopala ,i když kolikrát jsem se musela přemlouvat, páč se mi nechtělo,obzvlášť, když byly pařáky,ale nepolevila jsem a věřím ,že mi to pomohlo

@frozinka týjo tak to je supr, že ho půjčí za tak pěknou cenu

janca72
25. zář 2010

@mufinka0 Jj..nějak se tím nezabývám..oni doktoří ví, proč to dělají 🙂 .

janca72
25. zář 2010

@beryk Já jsem od 16.týdne věděla, že budeme mít holčičku. Jméno holčičky jsem vybírala já, chlapečka manžel. A tak jsem se s ním nehádala a na vybrané jméno bez námitek kývla 🙂 🙂 ....a jako malá se mi moc líbil seriál Tajemství proutěného košíku. Hlavní postava byla Klárka a měla jsem jasno 🙂 🙂

janca72
25. zář 2010

@mufinka0 Snažím se se nebát... 🙂 ..v prosinci jedeme na hory a jsem dnes povídala, kdo ví, jestli budu lyžovat...to je jediné čeho se bojí..že lyžovat klidně budu moct..

madormi
25. zář 2010

@mufinka0 tak to je tak akorát jsem teprve týden po revizi takže stejně nemůžem začít znova :-/ děkuji moc za info
@beryk děkuji cítím se klidnější a objednám nás sem, nebudu hledat jinou kliniku

mufinka0
25. zář 2010

@janca72 🙂 No určitě NEBUDEŠ moct lyžovat....raději. Aby to miminkovi neublížilo. 😉 Pokud jste zdraví, tak není důvod na obavy ohledně neúspěchu!!! 😉 My jsme tedy taky zdraví (tedy podle všech prozatimních vyšetření), tak pořád se modlím, aby to vyšlo. 🙂 🙂

mufinka0
25. zář 2010

@madormi Já jsem byla na konzultaci i na Unice, první pokus byl na Obilňáku. Unica je taky skvělá! Taky jsme byli nadšení, ale v Repromedě nás zaujalo vyšetření krve na genetiku, což nám v Unice nenabídli, Těžko říct, třeba kdybychom si o ni řekli, tak by to udělali taky. Rozhodovali jsme se dlouho mezi Repro. a Unicou, ale nakonec jsem ráda že jsme šli sem 🙂

madormi
25. zář 2010

@mufinka0 já už to asi měnit nebudu, jak říkám doufám, že jde jen o testy a podaří se pak přirozeně, s otěhotněním zatím problém nemáme, akorát se tam nikdy neudělaalo embryo, tak chci vědět co je za tím :-/

mufinka0
25. zář 2010

@madormi hm,..tam může být problém právě v těch spermijkách, nebo pak v té genetice. Oni vás vyšetří a poradí co a jak 🙂

madormi
25. zář 2010

@mufinka0 no nebo také v mé imunitě, že o sama zabíjím :-/ ale tak spermie to by bylo hodně blbý ne kdyby měl manža vadný ☹

mufinka0
25. zář 2010

@madormi No v drtivé většině je to důvod pro umělé oplodnění ty vadné spermie!! Oni by ti nastimulovali vajíčka a vybrali by manželovi dobré spermie a tím oplodnili vajíčko. Není to žádný problém,..jen se jedná o to, že ted 2x třeba do vajíčka vnikla nějaká špatná spermie, ale to by umělým opl. vyloučili. 😉 A tu imunologii ti myslím taky určitě udělají. 😉 Mě zatím testy na imuno teda nedělali, ale pokud by se to teď nepovedlo, řekla bych si o ně!

madormi
25. zář 2010

@mufinka0 já budu chtít rovnou vše, už to nechci po třetí zažít takže budu trvat na všem i kdybych si něco musela zaplatit :-/ hlavně ať mám zdravé dítě ať přirozeně ( což bych samo radši jako každá) nebo s pomocí doktorů.