Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

annina
6. lis 2008

To matha: Moc blahopřeji 😵 Ty chutě s tím určitě souvisí! Já jsem před lety taky velmi brzy poznala,že jsem těhotná,podle toho,že jsem cítila věci,o kterých jsem nevěděla,že vůbec nějakou vůni mají např.hrnky v kredenci 🙂 a špatně mi tedy bylo úplně ze všeho,taky šest kilo dole na začátku těhotenství. Tak se neboj,i kdyby si třeba hodně zvracela! Já jsem druhý den po ET a je mi mnohem líp než před. Chodím tedy normálně do práce a 19.11. se uvidí. Napíšu jak jsem dopadla a tobě i soniele držím pěsti!!! Určitě napiš,jak to dopadlo v R. Pěkný večer

matha
7. lis 2008

Tak se s vami loučím, tehotenství se nepotvrdilo. Třeba příšte, mejte se, opatrujte se a at vám to vyjde.

soniela
7. lis 2008

Ahoj matha, tak to mě moc mrzí.

monajs
13. lis 2008

Ahoj holky.Taky chodím do Repro.Snažíme se s manželem 3 roky.Poprvé jsem otěhoptněla před 1,5 rokem přirozeně, ale v 6 týdnu jsem potratila.V květnu jsme byli na prvním IVF a úspěšně, ale v 8 týdnu jsem o to zase přišla. ☹ V září jsme byli na KET, ale nepodařilo se. 😢 Teď máme před druhým IVF a během příštího týdne začínáme píchat Puregon.Tak jsem docela vystresovaná, jak dopadneme.Ještě si musíme nechat vyšetřit embryjka, jestli jsou genet.OK.Stojí to docela hodně peněz, ale co by člověk neudělal, že.Chodíme k dr.Hromadové.Přijde mi hrozně fajn stejně jako sestřičky a vlastě všichni. 🙂 Jsem moc ráda, že si tady můžu s někým pokecat o všech těchhle problémech.Jinak Vám všem držím pěstičky, aby to dobře dopadlo! 😀 ahojky

matha
14. lis 2008

Ahoj, taky už toho máš za sebou hodne- Držím palce at to vyjde. Dr.Hromadová je opravdu moc a moc prima-rozhodne zatím budeme zkoušet dál a zůstaneme u ní. Mám k ní velkou důvěru.Jenom tomu ted dáme chvíli pauzu, bylo toho dost-ale po vánocích nejpozdeji se pokusíme KET no a uvidíme. Asi tentokrát dve, poprvé jsem si nechala jen jedno -ale to bylo klasické IVF, zmrzlíci jsou prý lepší radeji dva, je vetší uspešnost, že se jeden chytí.
Tak hodne štestí 🙂

annina
14. lis 2008

Ahoj holky,napsala jsem příspěvek,který nevím z jakého důvodu se po odeslání nezobrazil 😠 Tak znovu,teď už ve zkratce. Jsem moc ráda,že jste tady!! Matha moc mě mrzí,že už nejsi těhulka,veřila sem tomu!! Monajs vítám. Já jsem 9 den po ET a jelikož mám všechny příznaky blížící se MS tak ani pozitívní výsledek nečekám a nejspíš mě čeká další kolo se zmrzlíky,ale letos už ne. Chodím do práce,doma mě vytáčí 2 puberťáci a manžel tvrdí,"že se to laplo" hned napoprvé 🙂 Holky přeju nám všem pevné nervy a hlavně to štěstí! 😉

monajs
14. lis 2008

Ahoj holky, díky za přivítání.Už mne zacina pekne pobolivat bricho,tak kazdym dnem cekam MS.Matho, mrzi mne,ze ti to navyslo.Určite se to ted podari. 😉 Já jsem mela vzdycky 2 embr. i ty zmrzliky.No ale kdyz ted budou ty vánoce,tak nám to snad klapne.Teda ješte uvidíme co to vyšetření.Tak se zatim mějte a jak piše annina,tak pevné nervy a hodně štestí. 🙂

annina
19. lis 2008

Ahojky,tak hlásím / popravdě jsem ani nic jiného nečekala,ale naděje umírá poslední. Držím vám pěsti ať jsou alespoň pro vás vánoce časem zázráků a splní se vám co si přejete 😉 Já budu bojovat zase až příští rok. Mějte se moc hezky!!

monajs
20. lis 2008

ahoj annino.To je mi líto.Tak držím pěsti pro příští rok! 🙂 Já jsem začala píchat puregon a už teď se mi zdají zase jakési pomatené sny kolem miminka atd. Hrůza.Tak se všechny držte. 🙂

matha
20. lis 2008

annina, to je škoda.Opatruj se, hodně štěstí na příští rok.
monajs : Drž se a neboj, myslím, že sny jsou s tím spojené, mě se zdály strašné hrůzy--brr
Hlavne v klidu at to vyjde moooc držím pěsti 🙂 My se už pomalu taky chystáme, asi to nebudeme dlouho odkládat-po vánocích nejpozdeji to chceme zase zkusit.
Holky taky vám všem přeji klidné a spokojené období adventu a vánoc a at se všem splní přání. To zvládneme 🙂

annina
21. lis 2008

Holky,já jsem v šoku. Před hodinou sme přijeli z Brna. Byla jsem na krvi,protože jsem ještě nedostala MS,tak aby to mohli vyloučit i z krve a já jsem POZITIVNÍ... i na ultrazvuku už bylo něco malinkého vidět.Vůbec sem tomu nemohla uvěřit,ale manžel se jen usmíval,prý si to myslel. TT jsem ve středu měla negativní a to jak mě celou dobu bolí podbříšek a prsa mě nenechávalo na pochybách,že by se zadařilo. Prostě sem vnitřně cítila,že se to nepovedlo a o to vetší překvapení to dnes bylo. Já vím,že ještě není zdaleka vyhráno,ale teď už budu věřit a moc a moc držet pěsti ať vám to taky vyjde!!! P.S. A to už sem vysadila léky a ve středu večer sem se s kamarádkami skoro opila (na žal) Asi ještě spím 😀

matha
21. lis 2008

NO TAK OBROVSKÉ GRATULACE!!!!!!!!TO JE NECO TEDA!!!! 😀 😀 😀 MOC ŠTĚSTÍ
Neuvěřitelný, ale krásný 🙂

monajs
25. lis 2008

Annino, STRAŠNĚ MOOOC GRATULUJU!!! 😀 😀 😀 To je aspoň o to větší radost,co? Tak přeju moc štěstí. 🙂 Matho, díky moc, ty sny to je fakt dílo.Teď se mi zdálo, jak su strašně nachlazená a málem jsem vyplivla plíce a manželovi jsem chudákovi strašně ve snu nadávala, že to mám od něho... A ty hormony, to je kalamita.Teď to se mnou jaksi mává, doma si se mnou manžel fakt užije. 😉
Annino, ještě jednou přeju moc štěstí a prožívejte ty blížící vánoce v klídku. 🙂

annina
25. lis 2008

Holky moc děkuji! V pátek jedu na kontrolu tak dám vědět,ten strach tu pořád je ☹ Sny katastrofa, monajs já rodím,zahýbám,sledujeme hororové dokumenty z Ruska o porodech a potratech-no mozek mi dává zabrat 🙂 Ale ještě jeden neuvěřitelný sen se mi zdál minulý týden ze středy na čtvrtek a na to mám za svědky manžela a holky v práci,kterým sem to vyprávěla. Zdálo se mi o tchýni,která zemřela před 3 roky na rakovinu,ale v tom snu byla moc hezká,ještě jako zdravá a říkala mi: A dobře se mi o toho broučka starej... Já jsem ji řekla,že žádný vnouček nebude,že to nevyšlo a pak sem se rozbrečela. Nemůžu se zbavit pocitu,že mi to "přišla říct" a jsem ji za to moc vděčná,protože mi to dává naději,že to dobře dopadne 😵

monajs
27. lis 2008

Tak budu na tebe myslet.Já jdu v pondělí na odběr vajíček a pak nám budou dělat PGD.Tak snad to bude všechno dobré.Zatím pa a napiš jak si dopadla. 😉

baruska2
4. pro 2008

Jenom jsem chtěla přidat můj názor na Repromedu Brno. Dneska mi vložili dvě embryjka, tak že jsem ve stavu čekání 😅 . Léčba probíhala dobře. Všichni v Repromedě, slečny na recepci, sestřičky i lékaři(pan doktor Garkisch, paní doktorka Hromadová i paní doktorka Veselá) byli skvělí. Vše mi dobře a několikrát vysvětlili. Byli ochotní a trpělivý. Tak doufám 😅 , ze budu trpělivá i já a vše dobře dopadne. A i vám všem přeju vše dobré a hodně trpělivosti.

monajs
5. pro 2008

Baruska, moc držím palce! 🙂 Dnes nám mají volat výsledky genetiky embryjek a pokud to bude oK, tak zítra frčím na transfer.Sedím doma a nejsu schopná nic dělat, jsem strašně nervozní a pořád hledím na telefon, jesstli už nevolají.Ach jo.Snad to bude dobré,musíme doufat! 🙂

monajs
5. pro 2008

Ahoj annina,tak jsi dopadla?myslím na tebe 🙂

monajs
5. pro 2008

Ahoj, tak 5 embryjek máme OK 😀 Tak zítra frčíme na transfer.jupí 😀

baruska2
5. pro 2008

Ahoj Monajs, tak to je parada 🙂 . My jsme meli taky pet embryjek. Dve vlozili a zbytek zamrazeny. Transfer je v pohode. Napred jsem byla nervni, ale ted uz vim, ze zbytecne. hlavne to chce klid a usmev na rtu 😀 .
Tak drzim palce. jeste bych se chtela zeptat, jestli nekdo nevite, proc po transferu chodim porad curat. vcera se to jeste dalo, ale dnes skoro kazdou hodinu. Vubec nevim, cim to muze byt a jestli je to nornalni. ☹

monajs
5. pro 2008

Ahoj barusko,to teda nevím.Nechci tě strašit, ale já to měla protože jsem dostala ten hyperstim.syndrom,ale to mně bolelo příšerně břicho. ☹ Tak ty budeš asi jenom nachlazená a nebo vyjukaná?Tak ať nám to vyjde 😀

baruska2
5. pro 2008

Asi máš pravdu Monajs, protože mě břicho bolí jen někdy. Spíš ho mám nafouklé 😝 . Připadám si celá nateklá.
Nejradš bych těch celých čtrnáct dní prospala, pořád na něco čekat 🙄 . A Monajs, taky jsem z UH. Pekný večer přeju všem 🙂 .

monajs
5. pro 2008

Tak to jsme skoro sůsedky. 😀 Nejlepší by fakt bylo všechno prospat,pak si udělat test,na něm // a být pak hned těsně před porodem.To by bylo bájo.Tak dobrou a mysli na něco hezkého 🙂

matha
5. pro 2008

Ahoj berusko-houby hyperstimul.syndrom, nestrašte- to čurání je normální, způsobují to v podstate hormony a telo se přebytečných zbavuje- je to v pořádku-
Jinak moc všem blahopřeju k embryjkám a at to vyjde 🙂

monajs
6. pro 2008

ahoj.Matha má pravdu berusko,zbytečně strašíme.Já chodím čůrat už teď pořád.A v noci je to katastrofa.Dnes snad 5x.Tak holky ahoj už frčíme do Brna 😀

baruska2
6. pro 2008

Ahoj holky 🙂 . Monajs, tak uz je máš tam 😀 . Chvílemi takový divný pocit, co? Nekdy si myslím, že jsem už těhotná a někdy si nechci na ten pocit zvykat, kdyby přišlo zklamání. Ale snažím se být optimistická. Tak že nám to určitě vyjde 🙂 🙂 .Tak si dneska pořádně odpočiň a nech se obskakovat. Pěký den, přeju všem.
PS:čurání není už tak časté 😀 .

monajs
6. pro 2008

Díky.Máš pravdu,někdy si tak fakt připadám.Mohli jsme si dokonce nechat říct pohlaví,ale odolala jsem.Dokud není jisté,že budou //.Ale víme, že jsou obě embryjka kluci nebo holky 😀 .Žádný páreček.Jdu se nechat zase trošku obskakovat 😀 Teď jenom přežít těch hrozných 14 dní ☹ tak papa

monajs
8. pro 2008

ahoj holky,kde jste kdo? ☹

baruska2
8. pro 2008

Ahojky, jsem tu taky 🙂 . T 🙂 🙂 ch jsem pouklízela a uz jsem zas na gauči.přemýšlím, že bych neco upekla, tak hledám nějaké recepty a mezi tím si prohlížím alba tady. No a čekám a čekám a čekám 😅 . Ale v středu už pujdu do práce. A co ty Monajs, Marodíš.

monajs
9. pro 2008

Ahoj barus,jo jo marodím.Snažím se fakt nic nedělat,ale je to hróózně těžké.Už bych nejradši pekla.Aspoň vyšívám kamarádce dětský metr s teddy medvídkama.ale už ho budu mít,tak nevím jak se zabavit potom 😀
A co ty,taky jsi doma?Jak zvládáš to čekání?