Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
26. říj 2010

@mufinka0 Achoooj,tak dvě mimuška mám u sebe..jednu blastr..a mormulku...tak a ted se musí pěkně zavrtat,alr mamka je stejně už nepustíííííííííííííííííííííííí 😵 😵 😵

bublenudle
26. říj 2010

@marty154 ahojky,škoda...tak mám 2mimuška..jsem ráááda..pak dej vědet jak bylo...budu držet palce-)) 😉 😉

mufinka0
26. říj 2010

@bublenudle Fakt??? 😵 😵 😵 😵 😵 Tak máš kvalitní embryjka, to je supééér! 😉 Moc Ti držím pěstičky a nikam už je nepouštěj!!!! 😅

bublenudle
26. říj 2010

@mufinka0 ahoj zlati,děkuji ti moc... 🙂 snad do třetice všeho dobrého a už zustanou...furt jim to řikam,a povidám jim jak moc je chci a jak moc už ted je mám ráda..tak snad ... 😵 😵

mufinka0
26. říj 2010

@bublenudle 😵 😵 Určitě Tě slyší!!! Prý embryo vnímá matku velmi brzy 🙂 Buď na ně hodná, hlaď si bříško a hlavně žádné stresy!!!! 😉 Moc bych Ti to přála!!! Musí to být krásný pocit a věřím, že ho jednou zažije každá z nás. 😵

marty154
26. říj 2010

@luly3 ano mám krátký protokol,začínala jsem ze stimulkou 20.10. a 12.den bude OPU 🙂

@bublenudle jo děkuji,taky ti držím všechny palce,aby se mimuška pěkně zavrtaly 😉 a který Dr. ti je zaváděl??

S těmi testami je to zvláštní,já dělala taky test 9.den po ET a měla jsem od firmy RapiClear a byla / a pak mi to nadalo a koupila jsem v lékárně Dr.Max těhotenský test a ten ukazoval //.Určitě bude nejlepší zajít na tu krev.

luly3
26. říj 2010

@marty154 aj ja som začala zo stimulkou 20.12 a mám krátky protokol,
ale až zajtra idem na 1 kontrolu 😕 tak som zvedava.

bublenudle
26. říj 2010

@mufinka0 Broučku,všechny tady budeme mit jednoho krásného dne miminka... 😉 stoprocentně tomu věřim.... 😵 😵 měj se krásně ,já jdu miláčkum řict pohadku a přemlouvat 😉 😵 😵

bublenudle
26. říj 2010

@marty154 chodím k pani doktorce Hromadové,ta mi je dnes taky dala..a poprve pan doktor Fischer..ale jsou tam všichni moc šikovní... 😉 a ty??? ke komu chodis??

marty154
26. říj 2010

@luly3 a ke komu chodíš,myslím Dr.?No třeba nám vyjde OPU stejně,to by bylo super,při minulém OPU jsem tam totiž byla sama,tak dej určitě vědět. 🙂

@bublenudle no začala jsem chodit k Dr.Fischerovi-je suprový 🙂 a teď se mi podařila několikrát prohlídka i u Dr.Hromadové-taky super 🙂 ,všichni jsou tam bezva. Tak je miláčky pěkně opatruj,odpočívej 😉

marty154
26. říj 2010

@luly3 a co pícháš a kolik jednotek??A to je tvoje 1IVF.?

luly3
26. říj 2010

@marty154 ja chodím k Stelcovi 😅 to by bolo super keby nám to
vyšlo spolu aspon by sme tam neboli same 😀 😀 😀 ja
som 1 krat v Brne a neviem ani ako to tam chodí je to úplne
ine ako v GF- lepšie 😀

luly3
26. říj 2010

pichám puregon 75 jednotiek, dnes 6 krat sem si pichala a zajtra tam
nemam značene kolko pichnut lebo mam tu kontrolu 😉

luly3
26. říj 2010

@marty154 je to moje 3 IVF ale dve som mala v Gyn - Five

marty154
26. říj 2010

@luly3 a to je kdo za Dr.?Takový jméno jsem tam ani nezahlédla?No píchám taky Puregon,ale začínala jsem na 200j a teď mám 150j.

luly3
26. říj 2010

Štelcl nepoznáš 😀 😀 😀 tak asi ich tam je veľa 😉
no ja velmy dobre reagujem na stimulku a hrozí mi
OHSS tak ja mám malé dávky 😉
pri 2 IVF som mala sa mi zdá 26 vajíčok, ale to bol dlhy protokol 😕 😕 😕
tak preto mam asi take malinke davky 😀

marty154
26. říj 2010

@luly3 a chodíš do Repromedy??Neni tento Dr.v Reprofitu??

luly3
26. říj 2010

😀 😀 😀 xixi ja trubka je nejako sa to podoba že repromeda a reprofit 😀 😀 😀
tak nebudeme spolu 😀 nevádí aj tak ti budem držat palečky 😀 😀 😀

marty154
26. říj 2010

@luly3 jo no to je škoda,tak ať ti to taky dobře dopadne. 🙂 Klidně mi pak písni do IP 🙂

luly3
26. říj 2010

@marty154 😉 jo dám vedieť

mamba555
27. říj 2010

@luly3 ahoj možem jeden dotaz?prosim ta čo to je OHSS,?diky zatial ahoj a ozvi sa

mamba555
27. říj 2010

zdravim všetky dievčatá aj ja chodim do repromedii tak neviem možem sa ku vám pridat? 😕

marty154
27. říj 2010

@mamba555 ahojky a už stimuluješ??A OHSS - je ovariální hyperstimulační syndrom

zazy
27. říj 2010

Ahojky děvčata
Všechny nové moc zdravím
Mamba určitě se můžeš přidat.
Děvčata všem Vám držím pěstičky na stimulkování a ty další věci.V repromedě jsou všichni moc milý,myslím,že jste si vybrali dobře.
Jinak samo zdravím i moje spolubojovnice těhulky.
Inach : co ty mamino,ještě jsi celá nebo už máš mimíska??

mamba555
27. říj 2010

@marty154 ahoj marty som rada že si s ozvala no ja som bola na umelom v repromede aj som otehotnela lenže som mala tento hyperstimulačny sindrom a potom po šiestich tyždnoch som šla na ultrazvuk a bohužial mi zistili že plod sa nevivija tak som musela dat plod preč bola som na kyretáži a pred dvoma tyždnami ma pustili z nemocnice,ale v lednu sa chystáme zase do repromedi lebo tam máme ešte dve embrijá zmrazené tak som stoho taká smutná žeto tak dopadlo,ale dufam e to bude všetko ok a dobre to dopadne ahoj a ozvi sa pa zatial 😵

mamba555
27. říj 2010

@zazy ahoj zazy dakujem pekne za pekné privitanie si milá dikyy ahoj 😵

nelatorka
27. říj 2010

@mamba555 ahojky vítám tě tady. Jsem ráda že je tady někdo z obdobným případem. Taky jsem byla v repromedě letos v únoru na 1 IVF hned napoprvé jsem otěhotněla a hned dvojčátka jenže jsem o ně ve 20 týdnu přišla (normální porod) podle doky nějaká bakterie nebo co už se nedalo nic dělat. ☹ Taky je mi z toho smutno, ale mi jsme silné ženy a zvládnem to. 🙂 Mi máme 4 mražáčky a taky se chystám v lednu na KET. Musím mít alespoň 5 měsíců pauzu. Tak ti držím pěstičky určitě nám to vyjde neboj. 😉 a příští rok už budeme určitě mamči uvidíš. Snad už se na nás štěstíčko 🙂

mamba555
28. říj 2010

@nelatorka ahojky no to mi je luto hm dvojičky krásné my máme zmrazené dve embriá hm tak neviem čo od toho očakávat,ale dufam že sa to podarí aj nám aj vám a všetkym ženám ktoré bojuju o miminko každému to prajem pretože viem čo to ked chceš mat miminko a nemožeš mat takže držim aj tebe palce aj každému a čo ty hovoriš na tie zmrazené hm je tam nejaká šanca hm?tak s aozvi a ahoj diky že si napisala 😵

nelatorka
28. říj 2010

@mamba555 no taky nevím nevím jsem z toho docela nesvá dr. Hromadová mi říkala že procenta při mražáčcích jsou menší při jednom em. 17% a u dvou em. 35% úspěšnost tak mě to docela vzalo a mám z toho strach že to nevyjde. A ani neví jestli si mám dát dvě nebo jedno nemůžu se rozhodnou co když to vyjde a zase se chytí obě? s uchycením jsem problém neměla ( ale to byla čerstvá emb.) a už se bojím ☹ ach jo

lola33
28. říj 2010

@nelatorka Ahojky Nelatorko,mám také obdobný případ jako ty,na 1IVF jsem byla v květnu a hned napoprvé se zadařilo,dvojčátka,avšak v 8tt bohužel zamlké těhu ☹ .Stejně jako ty jsme měli 4 mrazáčky 🙂 ,nejdříve jak to šlo jsme šli do prvního KETU,ten byl v září,ale bohužel se nezadařilo ☹ ,hned další cyklus jsme zkusili druhý poslední KET pokus,nyní jsem 9den po KETU,zkoušet test nemám ještě sílu,pokud se opět nezadaří tak určitě půjdu do 2IVF,ale až v lednu....ale jak říkáš,snad už budeme mít všechny jen samé štěstíčko 😉