Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

baruska2
9. pro 2008

Ahoj Monajs, Tak si chvílemi myslím, že z toho zcvoknu ☹ . na jednu stranu mi příjde dobré, že jdu zítra do práce, aspon na to nebudu tak myslet a na druhou doufám, že tím nic nepokazím. dneska mě taky trochu pobolívá břicho kdyz chodím.

monajs
9. pro 2008

Ach jo,pořád něco,že? ☹ Já do práce nejdu ani omylem,ale to je kvůli směnování. Ale ani tak bych nešla,manžel by mě nepustil.Říká,že když to teď stálo takové peníze,tak ať můžeme říct,že jsme pro to udělali co šlo. 😒 No a má pravdu.Pokud se nám to teď nepodaří,tak iž nám zbývá poslední 3IVF.Nezbyli nám teď ani zmrzlíci ☹ .Nevadí.Musíme si trošku věřit,ne? 🙂

baruska2
9. pro 2008

Ahoj Monajs, jo, jo, máš pravdu. říkala jsem si, že už na to nebudu myslet a že se nebudu pozorovat, tak doufám, že mi to vyjde. I když jak se znám, tak nevím, nevím 😀 .Tak že jak jsi řekla musím si věřit. Heslo na týden-URCITE TO VYJDE 😀 😀 .

monajs
10. pro 2008

Teda barus,jakto,že ještě nespíš tak pozdě v noci? 😉 Co to vyvádíš?

monajs
10. pro 2008

Nejhorší je, že každý den vezmu kalendář a počítám(fakt každý den),kdy už by to mohlo na testu být vidět 😠
to je na scvoknutí.Říkám si,že si test udělám až ten 14 den,ale určitě to nevydržím a potom budu zase stresovat,že tam je /.A tak budu pokračovat až do 14 dne. Je to normální? 😝

baruska2
10. pro 2008

Ahoj Monajs, Jsem strašná, já vím. Když ale já ted skoro každý den vytuhnu přes den. Vstanu kolem půl desáté, posnídám, trochu pouklízím nebo naplánuju oběd a po jedenácté už zase spím. a včera až do tří 😀 , ale moc dobře se mě spalo. v noci mívám škaredé sny 😖 .
A taky jsem si říkala, že vydržím čekat do 14 dne. Doufám, že dřím nepříjde MS. Vůbec nevím, co to se mnou dělá, když to nevyjde. Mám z toho strach ☹ . Pěkný večer a dobrou noc 🙂 .

monajs
11. pro 2008

Barusko,vydrž! však víš- URCITE TO VYJDE 😀 😀 Ale já mám taky nervy na pochodu.Nedokážu si představit,že se to teď nepodaří. ☹ Tak hlavu vzhůru a napiš co jsi upekla,jo? 😉

baruska2
11. pro 2008

Ahoj Monajs, jsi hodná,díky moc. Nepekla jsem nic, nějak nebyla nálada. I když já ráda peču. Jsem ráda, že udělám nějaký ten oběd. A to taky nejsem já, protože mě to baví. Doufam, že mě to brzo přejde. Dneska budu s mamou péct něco na Vánoce. Já sama jsem ještě nezačala 😒 , asi ani nebudu. Mamky pečou obě dvě, tak si vezmu od nich 🙂 . Ale jinak dělám perníčky, linecké, placky, kuličky rafaelo a nebo něc o najdu na netu a líbí se mi to. Jak říkám, za normálních okolností, bych byla v plném proudu příprav na Vánoce, ale nějak se mi vůbec nechce. Sotva jsem se donutila trochu nazdobit barák 😒 . Moc tomu podléhám, co ☹ . jsem slaboch, ale ten strach je hrozný. Mám takové chvilky, je to v pohodě-URCITE TO VYJDE a nebo te strach.
To je skoro, co jsem vytvořla 😀 . Aspon budeš mít co číst.
Pořád se pozoruju, kontroluju, normální cvok, uplný 😅 . Bolí tě bříško, když chodíš 😕

monajs
11. pro 2008

Ahoj baruš,jsem na tom ůplně stejeně. Už si fakt lezu na nervy 😝
A NEJSI SLABOCH! To máme asi všechny. 😒 Jednou nahoře a pak zase ůůůůplně dole.

No pořád mně pobolívá v podbřišku jako před MS.Tak mám hrůzu,aby ta mrcha nepřišla. 😠

Tebe bolí bříško? Mě bolí i prsa,ale hlavně ráno,asi jak jsem přeležená.Anebo když sundám podprdu.To je pak nářez.Tak ji teď vůbec nenosím.Ani když jdu ven.Dám košilku,tričko a přes to flísovou vestu a je to.

monajs
11. pro 2008

Baruš a jak to ,že jdeš už do práce?
napsala jsem ti do IP

baruska2
11. pro 2008

Monajs, tak jsem ti odepsala. A prsa mě taky bolí, i když dnes se mi zdá, že už tak ani ne, jak dřív. To bude těma hormonama. ☹ . A jsem i strašně nafouklá

monajs
11. pro 2008

To mi vykládej 😝 kalhoty sotva zapnu.Když jsme byli na ET tak jsem jela zpátky rozepnutá. 😉
Ta práce bude určitě v pohodě,a když dr.nic neříkaůla,tak co.Aspoň přijdeš trošku na jiné myšlenky. 🙂

baruska2
11. pro 2008

Ahoj Monajs, máš to nafouklé bříško taky tvrdé 😕 . A nepřišla jsi náhodou na to, jak na to nemyslet 😉 . Jinak ti přeju krásný pátek 😀 .

monajs
12. pro 2008

Ahoj baruško,zase dlůho hore,co? 😉
Bříško ani nemám tvrdé.Ale dneska mě obudily bolesti jako před MS.No krve by se ve mně nedořezal.Ale dobré,už nebolí a MS zatím taky nepřišla,potvora.Hrůza a to jsem se těšila,jaké budu mít příjemné probuzení. 😒
Manžel si vzal dneska dovolenou a je doma.Sice odbíhá cosi dělat do sklepa,ale je to fajn.Včera jak jsem byla sama doma,tak se mi chtělo furt brečet. 😝 😝
A tobě přeju taky moc pěkný pátek.

baruska2
12. pro 2008

Ahoj Monajs, tak to se mi taky stává. Vždycky letím s hrůzou na záchod. A ještě mě pořád bolí bříško, když chodím ☹ . Cítím každý krok 😒 . Máš to aky tak 😕 . Je parádní, když si to můžeš s někým porovnat 😀 . Dodáváš mi takový pocit normálu, dík 🙂 . Jo a ještě perlička- už mě začal bolet i žaludek s té nervozy. Vždyt to říkám, jsem strašná 😅 . Hlavně klid a určitě to vyjde 🙂 .

monajs
12. pro 2008

Ahoj Baruš,to jsme dvojka. ☹ Mě to břicho při chození nebolí.Bolí mě dneska hrozně v podbřišku.Normálně křeče jako u MS.Tak jenom chodím na záchod a kontroluju.. ☹ ☹
A bolí tě bříško pořád,při chůzi, i když sedíš nebo jdeš třeba čůrat? A máš ho hodně nafouklé?

baruska2
12. pro 2008

Dá se říct, že to břicho cítím pořád, takový divný tlak. nevím, jak bych to popsala. když chodím, tak cítím celé břicho a jakoby mě to tlačí na žaludek a sem tam píchne a takové ty MS bolesti mam když usínam, nekdy mě to budí a ráno když vstávám. A určitě se neboj, to bude dobré, určitě s ty naše embryjka zavrtávají 😀 . aspon já se tak uklidnuju 🙂 .

baruska2
12. pro 2008

Ahoj Monajsku můj, Jsem moc ráda, že tě tady mám, moc mi pomáháš 🙂 . Já jdu ted na chvilku do práce a tobě a s manželem přeju pěkný večer. Víš co mě pomáhá nejvíc 😕 . Když mě můj přítel hladí a škrabká na zádech a na prdelce, to je žůžo 😀 . Tak pěkný večer.

monajs
12. pro 2008

Baruško,sluníčko, však víme heslo týdne!! 🙂
Ale ty zádíčka a prdelka,jo jo,jdu to hnedka navrhnout. 😉
Taky přeju hezký večer.Tak ať máme škrabkání.... 😀 😀 😀

monajs
12. pro 2008

Baruško a to bříško neboj,určitě to bude všechno v pohodě.Tak papa 😀

baruska2
13. pro 2008

Ahoj Monajsku, včera jsem nemohla usnout, tak jsem zase brouzdala po netu. Zadala jsem do vyhledávače nafouklé břicho po ET a dočetla jsem se dobré zprávy, že je to normální stav, ty bolesti, to nafouknutí, atd. tak mě to docela uklidnilo 🙂 . zato brzo ráno mě vzbudila bolest břicha, hrůza 😠 . Naštěstí nic, ale už jsem nezabrala. to bude dneska den, už se mi chce od rána plakat. S 😠 nad to bude dobré, protože to URCITE VYJDE 😀 . Tobě s manželem přeju pohodovou sobotu. 🙂 🙂 🙂 .

monajs
13. pro 2008

Baruško,to jsem ráda,že "je to normální".Nechci to zakřiknout,ale dnes mně břicho zatím vůbec nebolí.Tak doufám,že to vydrží. 🙂
Ty jsi ale hrozná sova.Takhle v noci nespát.Já jsem usnula jak dřevo,ale za to kolem 3 hotovo.Převalovala jsem se a furt třak jako vzdychala a blbě se mi leželo..... 😠
A neplakej,pusť si nějakou komedii a nebo ať tě přítel pěkně škrabká... 😉 😉

annina
13. pro 2008

Ahoj devčata,já jsem na vás nezapomněla,ale má kontrola v Brně skončila 14denní hospitalizací v nemocnici. Bohužel se nám podařilo raritní těhotenství v obou rozích děložních,které bylo po dvou laparoskopiích ukončeno potratem obou embryek v 7tt. Přesto sme měli měli obrovské štěstí v neštěstí,že jsem zůstala v naprostém pořádku s nepoškozenou dělohou a oběma vejcovody,protože mi hrozil oboustranný výsek děložních rohů což by nám asi výrazně ztížilo další pokusy o miminko. Takže tímto děkuji všem,kteří se na tomto malém zázraku podíleli. Jak už sem psala v jednom zdřívejších příspěvků...Vzhůru do boje příští rok a vám přeji hodně štěstí,žádné komplikace a všem krásné vánoce.

monajs
14. pro 2008

Anninko,to mně moc mrzí.Tak Ti přeju hodně štěstí v příštím pokusu. 😉
Hlavně že jsi v pořádku ty.Tak se drž,budu na tebe myslet. 🙂
Krásné vánoce a ŠŤASTNÝ Nový rok

monajs
15. pro 2008

Ahoj Baruško 🙂 Kdy se máš testovat? Někdy teď že?

monajs
15. pro 2008

Holky,já se picnu.Dneska jsem se testla a mám tam // 😵 😀 😵
Nemůžu tomu věřit.První to bylo jako stín a pak to vylezlo.Zatím slabá,ale jsou tam obě! 😵 😀 😵
Na druhém co jsem si šla hned koupit taky.Panebože holky,ať to tam vydrží 🙂 🙂 🙂 .V sobotu budeme volat dr.tak uvidíme.
Přeju Vám všem,ať je máte brzo taky // 😀 😀 😀

baruska2
15. pro 2008

Ahoj Monajsku, ty jsi to nevydržela 🙂 . A neboj, určitě se to tam udrží, moc ti ti přeju 😀 . Já mám 14 dní až ve čtvrtek a asi vydržím. Mám strach, co když tam nebudou ☹ . pořád mě bolí břicho jako při MS.
Annino, je mi to líto, hlavně že jsi zdravá ty a určitě to vyjde příště, moc ti to přeju.

baruska2
15. pro 2008

Pěkné testíky Monajsku, přítel už mě přemlouvá, at jdu taky. hlavně bud v klidu a odpočívej a žádné stresy 🙂 .

monajs
15. pro 2008

Já fakt ještě nechtěla,ale su měká.Měla jsem strach kdyby se neobjevily //.Minule se mi objevily až 13den.
Jestli jdeš na to.tak držím palce aj na nohách Baruš. 😀
Akorát mě od včerejška pořád bolí břicho.ale teď tak trochu jinak než před MS.Tak nevím. 😒 papa

baruska2
15. pro 2008

Ještě jsem si ho neudělala 😅 . když tak ve středu 🙂 . Já to vydržím. Zítra se pustím do velkého uklidu, tak to nebude problém 😀 . Dneska mě bolí břicho skoro celý den a ta noc byla taky hrozná. Špatně se mi spí 😖 . Ještě jsem se chtěla zeptat, jak si mám ted počítat cyklus, od prvního dne léčby 😕 . Abych věděla kdy mám čekat MS. Dík.