Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 Ahoj zlati,no vlasy jsou i u mě katastrofa 😖 ,nechapu,že mám ještě něco na hlavě..každej druhej den musím doma vysávat...Mám 2x IVF a 1xKET..poprvé jsem měla jen dvě embryjka na IVF..už nic nemáme 😒

bublenudle
10. lis 2010

@elisabet super,tak držím pěsti... 🙂 🙂

lola33
10. lis 2010

@bublenudle teda zlatíčko,koukám,že už jste si teda zkusili ☹ ,ach jo,je to nespravedlivé!!!!To je na tom to nejhorší,že pojišťovna hradí jen tři pokusy,pak se platí vše,ach jo,ale sakra říká se,že do třetice všeho dobrého!!!

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 Noo,právě...tak nevím co mám dělat..jestli mám změnit car nebo co... ☹

lola33
10. lis 2010

A co Pája1,jak se daří???

lola33
10. lis 2010

@bublenudle Asi upřímně tak,ta Unicu jsem neslyšela dobré hodnocení,ale docela si chválí Obilňák 😝 ,zkus si zítra promluvit s paní doktorkou 🙂 🙂 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 přemýšlela jsem o Reprofitu..kámoška mi to doporučovala...tak fakt nevím..no ted si dám stejně určo pauzu minim.do ledna..měla sem vše hned po sobě..vždy hned dalši měsíc..tak jsem uplně hotová z zěch všech hormonu,a že sem jich něla..bulím skoro i u večerníčku,hahah...nebo hážu věci z okna..no hrůza.. 😒

lola33
10. lis 2010

@bublenudle jasně,o Reprofitu jsem ještě neslyšela,ale třeba se zadaří hned tam,už konečně sakra musí!!!
Já brala hormony od dubna do října,taky síla,nervičky ze všeho ☹ ,a o bulení ani nemluvim,tuhle jsem řvala u Přešlapů jak kdyby mi vymřel půl rodu,manža už si klepal na čelo 🙂 🙂 🙂 ,tak doufám,že se do ledna kapku srovnám 😝

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 hahahah,to znám...no uvidím co mi řeknou zítra a pak budu řešit co dál..ale do konce roku určo nic..je to hroznej zahul na tělo...a kde jsi byla ty na ivf?? jen v Repromedě??

lola33
10. lis 2010

@bublenudle ano ano přesně tam,čeká mě u nich 2IVF 🙂 🙂 🙂 ,ale také nejdříve v lednu 😠 ,potřebuju se dát dohromady a kapku pročistit......a jaké jsi měla protokoly dlouhé nebo krátké??? 🙂 🙂 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 zlati,já měla vždy dlouhé....takže furt nějaké sračky...a ty??

lola33
10. lis 2010

@bublenudle já také dlouhýýýý a táááák bych si přála krátkýýýý 🙂 🙂 🙂

lenulinka21
10. lis 2010

Ahoj HOLKY 🙂
Tak já jsem byla s UNICOU spokojená naše 1 IVF vyšlo hned napoprvé a
hnedka dvojčátka 🙂 🙂
Je tam pár skvělých doktorů hl.pan dr FRGALA 😉 který je naprosto úžasný i jako člověk...

všem MOC a MOC přeji, aby Vám to vyšlo pro mě jste všechny bojovnice 🙂 a dříve či později
se TO povede.Spoustu holkám pomohlo změnit CAR.... prostě změna a otěhotněly.
Držííím všem palec 🙂 🙂

lola33
10. lis 2010

@bublenudle piju v hektolitrech čistící čaje,aspoň něco 😝

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 Noooo,jsme dlouhačky hahahaha...tak třeba budem bojovat spolu...já určo dřiv jak v lednu nejdu..

lola33
10. lis 2010

@lenulinka21 ahojky,děkujeme za povzbuzeníčko a nový názor 🙂 🙂 🙂 ,hezký večer 🙂 🙂 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@lenulinka21 Ahojky....děkuji za reakci...no já to opravdu zvažuji..2xIVF,1xKet a nic...mooc gratuluji k dvojčátkám..jéééé,to bych taky chtěla..

lola33
10. lis 2010

@bublenudle já také ne,dřív není kdy 🙂 🙂 🙂 ,v klidu si užijeme vánoce a pak se uvidí,to by bylo fajn se potkat 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 jj,určo..to by bylo super....no a jsi z Brna?? já do Repromedy chodím ve středu i cvičit Mojžišku...teda ted jsem 2x nebyla,to se po ET nesmi..ale pak zase budu.. 😉

lola33
10. lis 2010

@bublenudle bohužel nejsem,mám to do Brna 70km ☹

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 ahaa,no já taky ,ale jen 25km...

lola33
10. lis 2010

@bublenudle škoda,slyšela jsem,že to je výborné cvičení ☹ ,zkouším už tenhle cyklus ovulační testy,jestli se ovulka už dostaví 😀

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 a kupuješ je normál v lékarně ??

lola33
10. lis 2010

@bublenudle ano ano,teď jsem kápla snad na nejlevnější co jsem kdy měla 😉 ,jsou tam dva za 30,- a je to LIFE LIGHT a manžela cpu česnekem,kdyby náhodou 😉

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 taky koupím 😉 dík za tip..no aspon víš,že vás nepřepadne žádnej upír hahahah 😀

lola33
10. lis 2010

@bublenudle jasně kup,si říkám,co kdyby 😉 ,jojo akorát ten puch,někdy se to nedá vydržet 😀 ,ale co by jsme pro miminko neudělali,že???? 🙂

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 hahahah,to je mi jasný..jste kaskadéři..ja memužu česnek ani ve špenátu,natož jen tak..ale prej je to fakt dobrý.tak šup šup a papat.. 😝 😵

lola33
10. lis 2010

@bublenudle jojo topinky,ty jsou u nás teď hit 🙂 🙂 🙂 😉

mufinka0
10. lis 2010

@bublenudle Vlak ujel?? Hele, nešil,...tzv. "celebrity" mají děti po 40 úplně klidně 😉 Ty chceš zkusit ještě další pokus?? To do konce roku ještě stihnete?? Nebo tohle už byl poslední?? 😕 Ještě existuje adopce 😉

bublenudle
10. lis 2010

@lola33 hele,tak si na vánoce otevřete stánek 😀 ještě vyděláte 😉 ty Vampírko