Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
16. lis 2010

Zlatíčka,všem přeji hezký večer a užijte si zítřejší volníčko,jdu se naložit do vany,konečně 🙂 🙂 🙂 papa

paja1
16. lis 2010

@elisabet mám mít darované a transférek asi 30.11. 🙂

paja1
16. lis 2010

@marty154 No ted jsem měla 4zavedené a čerstvé a nic,tak musím věřit.

paja1
16. lis 2010

@lola33 To si piš,ale jak se kouknu na tu naši pubertačku tak si říkám,tak zlaté dítě-a ted puberta-kluci,zaláskovaná a drzá.Ale to jsou asi všechny dětičky v tom věku. 😀

valkat
17. lis 2010

@bublenudle tak si to pořádně užij,odpočívej a už se budu těšit,páááá 😉 🙂

valkat
17. lis 2010

@marty154 takže gratulace a budeme se těšit na bacilky..... 🙂 🙂

lola33
17. lis 2010

Ahojky spolubojovnice,přeji všem krásný den 🙂 🙂 🙂

valkat
17. lis 2010

@lola33 ahoojj......koukalas dneska na pohádky a relax? 😉

lola33
17. lis 2010

@valkat Ahooojky 🙂 🙂 🙂 nene pracovně,uklízela jsem a právě jsem dožehlila,snažila jsem se dohnat co se dá..... 🙂 🙂 🙂 a snažím se objednat přes net dárečky 🙂 🙂 🙂 ,nějak mě to letos nebere to nakupování po obchodech......a ty???odpočíváš????

valkat
17. lis 2010

@lola33 já jsem dneska akorát uvařila a po obědě jsme chtěli jet do Brna koupit nějaký dárky,ale mic jsem nevymyslela a nějak mě to ani nechytlo,nikdo nic nechce a nějak nemám nápady....(mi něco poraď) 🙂 A hlavně vždycky někde narazím na dětský obchod a závidím těm ,kdo tam už nakupuje..... ☹

lola33
17. lis 2010

@valkat jojo to znám,taky bych nakupovala miminkovský jak blázen,ale jsem hodně pověrčivá,tak se držím 😝 ,já dnes objednala manželovi dvd,přívěsek na krk od Stormu a parfém a chlapy v rodině vyřeším novou autolékárničkou,brášku parfémem a nejhorší jsou naši a tchánovic"nic nepotřebují"takže klasika,jsem bezradná...... 🙂 🙂 🙂

valkat
17. lis 2010

@lola33 to je jak u nás doma,nikdo nic nechce a co chceš pořád vymýšlet.....manžela nějak zvládnu,ale zbytek jsem taky bezradná...ale po pravdě já taky nic nechci....my chceme jen jeden dárek,ale ten se koupit nedá,že?.

lola33
17. lis 2010

@valkat ano přesně tak,to co by jsme chtěli nejvíc se koupit nedá,ale snad se dočkáme příštího Ježíška 😉
někdy mám chuť říct když se všichni ptají asi po stodesáté co chceme tak o penízky na další IVF 🤐 🤐 🤐

lola33
17. lis 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 krásný večer všem,mažu na telku papa 🙂 🙂

valkat
17. lis 2010

@lola33 taky v to doufám,příští vánoce už bude třeba líp....taky mám takovou chuť to říct,ale pak si to rozmyslím.... 🤐

lola33
17. lis 2010

@valkat jojo my jsme to zatím nikomu v rodině neřekli,tak asi tak 🙂 🙂 🙂
to si piš,bude líp,musí!!!! a pak si dáme vánoční srazík a kávičku v Olympii 😉 😉 😉

valkat
18. lis 2010

@lola33 u nás to taky nikdo neví,jen holky v práci,těm se to říká nějak líp...no jasně bude mejdan.... 🙂

lola33
18. lis 2010

@valkat Ahojky krásný den,i když u nás pošmourný......já se to teprve chystám v práci říct,zatím nikdo nic neví,ale v tom lednu nechci nic podcenit a vezmu si neschopenku 😉 😉 😉

zazy
18. lis 2010

Ahojky Děvčata
Všechny Vás zdravím,my letos vánoce taky moc neřešíme,každému koupíme jen nějakou maličkost a sobě navzájem taky,protože nám se tedy poštěstilo a budeme mít na vánoce ten ze všech nejddražších a nejkrásnějších dárečků,naši princezničku,taky jsem nevěřila z prvu,že se to povede,ale děvčata nebojte taky se Vám příští rok povede,uvidíte,je to chce čas,vím,jak se to lehce říká,všem Vám to moc přeji.
A kde mám všechny své spolubojnice těhulky???????
Kde jste kdo,chtěla bych vědět,jak Vám je,a jak se Vám daří.TAk se tu sem tam ukažte

mamba555
18. lis 2010

zdravim holky

valkat
18. lis 2010

@lola33 tak holky to v práci ví,protože si musím měnit směny na doktora...ale tu rodinu řešit nebudu,až bude co říct tak to řekneme...nestojím o nějakou lítost.....dneska v práci jako mazec...jsem silně nestíhala.....a co ty,dneska?

valkat
18. lis 2010

@zazy jj ty máš ten nejlepší dárek na světe.....ale my s holkama na příští vánoce...jsme se domluvili že na tom budeme jako ty....a miminkama...... 😉 🙂

valkat
18. lis 2010

@mamba555 ahoooj.....

lola33
19. lis 2010

@valkat Ahooooj včera jsem měla nějakou krizi a vůbec se nedostala na net ☹ ,nějakej divnej den....jojo rodině zatím také nic neříkáme....snad někdy....,třeba až se zadaří ty dvojčátka,že 😉
Jakpak se máš,těšíš se na víkend???

valkat
19. lis 2010

@lola33 Ahoj,dneska ráno školení,což byl hnus a potom rychle zpátky do práce,jsem utahaná jako kotě....už se fakt těším na odpočinek přes víkend,ale také nějaké pozitivum,dneska mi došel balík s novýma záclonama,tak si je pověsím na Vánoce......a co ty,jaký jsi měla den? Dneska za mnou stála maminka s dvojčátkama asi 2 roky a byli užásní-holka s kluk,ale musí to být záhul když ti nemá kdo pomoct....... 🙂

lola33
19. lis 2010

@valkat Ahojky,tak jsi měla pěkný frmol,ještě že jsou ty víkendy 🙂 ,my zítra jedem na nákupy,už poslední a chci vyřešit Ježíšky pro všechny a pak už mě nikdo nikde do svátků neuvidí 🙂 🙂 🙂 Jojo dvojčátka musí to být záhul,ale zase si říkám,že si to člověk odbyde naráz,myslím tím naší situaci a pak nemusí podruhé podstupovat IVF 😝 ,chceme totiž jednou,pokud to půjde děti alespoň dvě,takže osobně bych je moc ráda měla ty dvojčátka 🙂 🙂 🙂

valkat
19. lis 2010

@lola33 taky bych chtěla ty vánoce dořešit ale nějak nemám letos nápady a nikdo nic nechce takže mi ani nenapoví..já si myslím,že budeme vděčné za každé miminko které se zadaří,ať je 1,2 nebo 3....pro nás to bude obrovské štěstí a proto nechápu některé rodiče ,že svoje děti nechtějí..... ☹ ☹ ..

lola33
19. lis 2010

@valkat jojo přesně tak,už aby to bylo a hlavně aby bylo vše v pořádku a miminko bylo zdravé,to je to největší štěstí na světě 🙂 🙂 🙂 ,také vždy šílím,když si někde přečtu jak někdo odloží nabo ublíží miminku,to je hnus 😝

lola33
19. lis 2010

@valkat A jak dlouho jste se snažili,než Vás doktor poslal do Repromedy???Já jsem ve 30 vysadila antikoncepci,nějak zvlášť jsme to neřešili a asi 1,5roku po vysazení jsem šla za doktorem s manžílkovými spermíkama a on koukl pod mikroskopem a řekl ajajaj a poslal nás do Repromedy a teď to bude rok co jsme tam začali jezdit.....

valkat
19. lis 2010

@lola33 já jsem vysadila po svatbě což je skoro pět let,ale měla jsem blbého doktora který nic neřešil takže jsem to po 3 letech odešla k jiné doktorce a ta zjistila že máme špatný spermiogram takže se nám to ani nepohlo povést.....bral nějaký vitaminy a další už vyšlo docela v poho,takže nás do repky poslali asi po roce a půl......protože to stále nejde....