Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paja1
2. pro 2010

@elisabet Nevím jak to jde,ale hodně tu bereme estrofen a ten nám ms podrží,takže ju nedostanem.Beru to tak,že když jsem byla na umělém oplodnění před 4 lety,došla jsem na K.O. a gratulovali mi,že je krev pozitivní,jenže jsem krvácela a odešlo to,ted si říkám kdybych tehdy měla estrofen-třeba by to zůstalo.Já vím to je jdyby,ale už člověk přemýšlí.Ted mívam estrofen a nemám do kontroly měsíčky.Taková menší jistota.No ale zatím se zase nic nechytá.Ke komu chodiš,Já k mudr:CHovancovi.

valkat
2. pro 2010

@lola33 Ahoj beruško,tak dneska jsme zase kolabovali,nikam se nedalo zajet,dneska jsem konečně měla krátký den tak něco uvařím....ale už na mě dolehla nervozita....ale musíme to zvládnout,jsou to jen nervy.....a zatím není proč se nervovat....zítra se rozhodne...... 🙂

lola33
2. pro 2010

@valkat Ahojky zlatí 🙂 🙂 🙂 ,zítra budu moc držet palečky a budu se těšit jen na samé dobé zprávičky 😉 😉 😉

valkat
2. pro 2010

@lola33 jééé ty se máš,to u nás nehrozí,není na to čas a taky máme teď takovej divnej kolektiv...tak se možná domluvíme jen v několika lidech....zítra ti dám určo vědět,skočím si pak ještě pro nějaký dárky a šup domů,nechce se mi lítat po Brně v tomto počasí...... 😉

lola33
2. pro 2010

@valkat budu se moc těšit a jiné než dobré zprávičky neberu 😉 😉 😉
Já jsem dnes dárky zabalila a už mám pokoj 🙂 🙂 🙂

valkat
2. pro 2010

@lola33 fááákt? Já je ještě nemám ale dohodli jsme se že si dáme jen nějakou blbost a budeme šetřit na mimouška...tak nejsme malí abysme museli mít pod stromkem hromady,co potřebujeme ,kupujeme průběžně.....

lola33
2. pro 2010

@valkat přesně tak,taky škudlíme na 2IVF 😝

paja1
2. pro 2010

@lola33 tO JE HROZNÉ HOLKY,NA VŠE SE PLATÍ ,LÉČÍ SE ALKOHOLII ZADARMO,LÉČÍ SE NARKOMANI ZADARMO ,LÉČÍ SE HRÁČI NA AUTOMATECH ZADARMO.jAK JE TO MOŽNÉ.nIC PROTI NIM NEMÁM,ALE CO Z NICH NĚKDY BUDE?a MY CO CHCEME PŘIVÉCT NA SVĚT DĚTI,KTERÉ STÁT POTŘEBUJE MY SI MUSÍME ŠETŘIT A VĚŘÍM,ŽE SE I ZADLUŽUJÍ NĚKTERÉ A NEBO TO SKONČÍ,PROTOŽE NA TO NEMAJÍ.tO JE TAK NESPRAVEDLIVÉ,ALE RADĚJI OBRÁTÍM LIST. 🙄 😠

valkat
2. pro 2010

@paja1 to máš uplnou pravdu,proč nás taky nechcou podporovat,že? Je to fakt nespravedlivý..... 😠

lola33
2. pro 2010

@paja1 přesně tak,naprosto s tebou souhlasím ☹ ☹ ☹

paja1
2. pro 2010

PŘIPADÁM SI JAKO BY NA MĚ NĚCO LEZLO,AJI JSEM SI ZMĚŘILA TEPLOTU A NIC,ALE NECÍTÍM SE NA DVAKRÁT DOBŘE.JSEM ZVĚDAVÁ CO BUDE,SNAD NECHYTNU CHŘIPKU,DOUFÁM.ZAČÍNÁ MĚ OPĚT POBOLÍVAT SPODEK,TAK UVIDÍME.ZATÍM SE HOLKY DRŽTE A DRŽÍM PĚSTI VŠEM. 🙂 JÁ SI MYSLÍM,ŽE MUSÍ BÝT TO BRNO KRÁSNĚ VÁNOČNĚ VYZDOBENÉ,TO BY BYLO NĚCO NA MĚ.MÁM VANOČNÍHO DUCHA.MILUJU VÁNOCE,VÍC JAK MALÉ DĚTI,MOC TO PROŽÍVÁM.SI PAMATUJI,KDYŽ BYLI DĚTI I OD KAMARÁDEK MENŠÍ ASI 3-4 TŘÍDA,PŘESTÁVALI VĚŘIT A ANI SI UŽ NEPSALI JEŽÍŠKOVI.JÁ JSEM TEHDY PROHLÁSILA JEN,ŽE SE NAŠE KAČKA MÁ,BUDE MÍT VÍC DÁRKŮ.A ONI PRÝ A PROČ?A JÁ NA TO .NO PROTOŽE DOSTANE DÁRKY CO KUPUJÍ RODIČE A JEŠTĚ I TY OD JEŽÍŠKA,KDYŽ NA NĚJ VĚŘÍ.A HOLKY OPRAVDU MI PAK 2 KÁMOŠKY VOLAJI,ŽE DOŠLI DOMŮ A DĚCKA SI PRÝ PSALI NA OKNO.PROSTĚ OBLBNU KAŽDÉHO.A NAŠE KÁŤA TA PSALA JEŽÍŠKOVI ASI PŘED 14 DNY.DOŠEL,ZA NMOU MANŽEL A ŘÍKA-DOSTAL JSEM SMS OD KAČKY.PRÝ MILÝ JEŽÍŠKU.POBAVILO MĚ TO KAM NA TO CHDÍ.TAK UŽ STAŠÍ NEBO ZAVAŘÍM POČÍTAČ. 😀

paja1
2. pro 2010

@valkat NEMÁ CENU SE NERVOVAT,ALE NENÍ TO NORMÁLNÍ.JÁ TOTIŽ ZNÁM TOLIK ALKOHOLIKŮ,A TI SE LÉČILI V KROMĚŘÍŽI S ALKOHOLEM.A MAJÍ TAM CVIČENÍ,BESEDY BAZÉN,DÍLNY-KDE DĚLAJÍ VÝROBKY A NEJHORŠÍ JE MAJÍ SE TAM JAK NA DOVOLENÉ.SNAD NAPÍŠEM PREZIDENTOVI,CHTĚLO BY TO NĚJAKOU STÁVKU-ČI CO.ALE KAM SE OBRÁTIT.ONI SNAD NEJSOU V TOM PARLAMENTU NORMÁLNÍ.

valkat
2. pro 2010

@paja1 se nediv v tomto počasí,taky mám trošku rýmu,ale jinak se držím,než na mě někdo zase něco prskne......tak si dej čajík a odpočívej....já se zítra chystám na vánoční trhy,snad nebude moooc zima........ 🙂

paja1
2. pro 2010

@valkat TO BUDE KRÁSA A JAK JSEM PSALA V BRNĚ VE VELKÉM,TAK SE TAM NESTRAŤ. 😀 😀 😀

valkat
2. pro 2010

@paja1 tak snad to zvládnu...jj to je spravedlnost v naší zemi,máme holt špatnou barvu a chceme JENOM miminko a to asi není tak důležité jako alkoholici.......

elisabet
2. pro 2010

@paja1 ohledně těch alkoholiků, "přece si tu léčbu zaslouží když státu narvou tolik peněz za daň za alkohol" ne???- myslím ironicky! Taky kuřáci, oni se totiž na to dívají trochu jinak, když alkoholik nebo kuřák onemocní rakovinou tak léčba rakoviny výjde stát více jak léčba ze závislosti. Není to vůbec spravedlivé, stačí když si takový narkoman nafasuje injekční stříkačky zdarma, když nemá na fet tak si jde na psychinu pro-teď mi ten název vypadl, no nevzpomenu si, jedna tableta stojí tisíce a dostávají to zdarma, a takový cukrovkář si injekce kupuje a nemoc si nevybral! A taky třeba rodina co má dvě děti a musí dodržovat bezlepkovou dietu, co to stojí peněz a od státu nedostane nic!

@valkat a oté spravedlonsti by jsme si tu mohli vyprávět, že? nechápu ty mrchy co ublíží vlastnímu dítěti, a slýcháváme takové zprávy na denním pořáku, je to síla a pak kde je ta spraveldnost když taková potvora děti má a pořádně nai neví jak se rodí??? IQ tykve!
jaj to jsem si to ulevila... 😎

@valkat zítra hodně štěstí 😉

valkat
2. pro 2010

@elisabet no o tomto bysme se mohli bavit asi celý den,holt si musíme všechno vybojovat a nikdo nám nic nedá.....holt nejsme vyvolení....děkujuuuu.....pak si toho všeho aspoň vážíme protože jsme pro to museli lecos obětovat a nikdy bysme miminkám neublížili a nenechali je někde v igelitce na ulici,to je na zabití...... 😠

elisabet
2. pro 2010

@valkat tak to jsi vystihla, manžel taky říká, proč my nemáme štěstí??? a já u říkám že jednou se i na nás štěstí usměje a pak si toho budeme více vážit, a těšit se a užívat. Já můžu napsat že mám krásné manželství a perfektního manžela, jsme spolu už 10 let takže si myslím že ze mě nemluví prvotní zamilovanost, spíše zvyk, zvyk na něj, když se zdrží v práci, čekám u okna a vyhlížím kdy se vrátí a tak, ale po tom všem co jsme si prozatím prošli musím uznat že se náš vztah ještě prohlubil, od první injekce jsme se k sobě navzájem začali ještě více chovat jako k něčemu křehkému, nevím, neumím to popsat jak to cítím, ale snad i vy máte takovou zkušenost tak mě chápete, ale píšu to proto že všechno zlé je pro něco dobré, u nás v tom že jsme si jeden druhého začali ještě více vážit, myslím že kdyby se nám miminko povedlo hned napoprvé tak by ten náš vztah nebyl tam kde je teď, vidím to na kamarádce, mají miminko hned na první pokus, jsou za to rádi a jsou spokojení, ale vidím jak se k sobě chovají, jako k něčemu samozřejmému, a peskují se za zbytečnosti, a myslím si že kdyby si prošli něčím takovým jako my tak by poznali to jsou malichernosti. Bolí to že miminko nepřichází ale i hodně jsem tím získala!

valkat
2. pro 2010

@elisabet teď si mě skoro rozbrečela,to je krásný co si napsala.Máš pravdu,sice toho ještě nemáme moc za sebou ale jsme si navzájem velkou oporou asi to lidi hodně semkne.....už se moc těším na vánoce až budou dětský očička jiskřit nad dárkama a světýlkama.....

elisabet
2. pro 2010

@valkat to jsem nechtěla 😉

valkat
2. pro 2010

@elisabet nééé krásně a hlavně pravdivě si to napsala....... 😉 😉

valkat
2. pro 2010

Tak berušky,jdu na telku,zítra vám napíšu jak jsme dopadli...tak se mějte krásně a buďte opatrné..... 🙂 🙂

valkat
3. pro 2010

Ahoj holky,teď jsem dorazila z Brna,paní dr.Hromadová pro nám měla krásný dárek pod stromeček,podle spermiogramu a horm.profilu jsme naprosto v pořádku......příští měsíc nám pohlídá ovulaci a pak se uvidí co bude dál........ 🙂

paja1
3. pro 2010

@valkat Tak to jsou dobré zprávičky,jen dál s takovýma-samýma dobrýma. 🙂

valkat
3. pro 2010

@paja1 jj měla jsme hroznou radost,že tam není nic vážnýho..... 😉 🙂

paja1
3. pro 2010

@lola33 Zlatíčko žiješ vůbec?O tobě jsem tu dloho nečetla,snad jsi nám někde neumrzla?To chce grog,nebo svařáček. 😀 😀 😀 jak se daří,doufám,že si užíváš adventu.Ať máme tu správnou náladičku,já mám toto období moc ráda,jsem uchylek. 😀 Mám prostě toho vánočního ducha.Ale to asi skoro všichni.

lola33
3. pro 2010

@valkat Beruško,tak to je ta nejkrásnější zpráva!!! 🙂 🙂 🙂 a pro Vás jistě i nejhezčí dáreček od Ježíška,uvidíš bude to šup šup a budeš maminka,moc Ti to přeju!!!! 😉 😉 😉

lola33
3. pro 2010

@paja1 Ahojky zlatí 🙂 🙂 🙂 právě jsem dorazila z vánočního večírku,takže vínečko proběhlo 😉 .Jsem také vánoční maniak vše tu mám doma nazdobené,nachystané a dárky zabalené 😉 ,moc si to užívám,celý víkend budu odpočívat a doufám,že mě v neděli neodnese čert 😝 😝 😝
A co ty???Opočíváš????

paja1
3. pro 2010

@lola33 Tak se nauč nějakou pěknou básničku a neodnese tě. 😀 No já jsem s tím vínečkem snad jasnovidka.Tak to bych nám mohla věštit budoucnost.Takže milé dámy-ode dneška se nám všem začíná dařit.Tak se těšte.Tak pěkný víkend,le já se okážu.pa 🙂

valkat
3. pro 2010

@lola33 Ahojky,šla jsem tam docela vyklepaná,ale jak to řekla strašně se mi ulevilo..... 🙂