Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

olafka
29. pro 2010

@beryk Tobě taky zlatíčko moc držíme palečky,aby jsi už měla vše za sebou a držela tolik vysněné mimi v náručí.Jo a koukala jsem na fotečky bříška-nááádherné.Měj se moc fajn a opatruj se.

pavcahola
29. pro 2010

@olafka Ahoj a ty budeš všechno podstupovat znovu nebo ti budou zavádět mrazáčky?

zazy
29. pro 2010

Beryk
Moc moc moc ti držím pěstičky,at ti to všechno dobře dopadne,at máš rychlý porod a at jste obě v pořádku.Myslím na tebe

frozinka
29. pro 2010

@beryk: držím pěsti a myslím na tebe, za chvíli máš mimi u sebe !!! 😎

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lola33
30. pro 2010

@olafka jéé zlatíčko,děkuji moc,tak to je super,to budeme bojovat v závěsu,si piš,rok 2011 bude plodný a bude náš papa a dej vědět jak pokračuješ 🙂 🙂 🙂

lola33
30. pro 2010

Berušky,krásně oslavte Silvestra,já dnes odjíždím a vrátím se až 3.1.2011 🙂 🙂 🙂
Všem tu přeji hodně štěstí,zdraví a lásky a všem čekatelkám vytoužená miminka a maminkám zdravé dětičky papa 😉 😉 😉

olafka
30. pro 2010

@pavcahola Milováná moje,bohužel je třeba postoupit úplně všechno od začátku.Měli jsme sice dva mražáčky,ale ani ty se u nás neuchytily.Nevíme,čím to bylo,ale oba jsme v pořádku,všechny testy o.k.a mimi né a né přijít.Měj se fajn a zase opět někdy naslyšenou.

pavcahola
31. pro 2010

@olafka jé tak to ti nezávidím ale snad ten rok 2011 bude pro vás štastný budu vám držet palce a kdy jdete do toho?A pěknýho silvestra hodně si ho uži,protože příští silvestr už budeš trávit doma s miminkem(nebo miminkama). 😉 😉

beryk
31. pro 2010

Ahojda holky ,
díky

všem hoooooooooooooooooooooooooooodně zdravíčka, štěstíčka přeji nádherný rok 2011, moc myslím na snažilky,aby se jim konečně rozplynula ta šílená beznaděj a splnilo se přáníčko být těhulka,těhulkám bezproblémové těhotenství a maminkám zdravé,hodné dětičky

zazy
31. pro 2010

KRASNEJ NOVEJ ROKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

paja1
1. led 2011

všem přeji do Nového roku jen samé dobré zprávy. 🙂

valkat
1. led 2011

Do nového roku jen samá krásná miminka všem.......

bublenudle
1. led 2011

Berušky,vše Nej Nej do Nového Roku,hodně zdraví,štěstí,lásky a miminek 😵 😵

elisabet
1. led 2011

taky se připojuji s přáním do Nového roku! Hlavně zdravíčko a brzy ten nejkrásnější uzlíček lásky v našich bříškách 🙂

lola33
2. led 2011

Zlatíčka tak konečně je tu rok 2011 a pro nás všechny čekatelky snad bude lepší,než ten minulý,prostě musí,věřím tomu!!!! 🙂 🙂 🙂

mamba555
3. led 2011

@lola33 ahoj lola heh tak ako s amáš hm?

mamba555
3. led 2011

zdravim dievčatká prajem krásny podvečer

zazy
3. led 2011

Ahojky všichni
Děvčata maminy,chci se zepatat,zda jste už některé byly v Repromedě ukázat ty vaše poklady.A pokud ano nebo pojedete,budete tam dopředu volat,nebo tam prostě pojedete a necháte si doktora nebo doktorku zavolat??Dejte mi vědět,díky

lola33
3. led 2011

@mamba555 Ahojky mambuška,mám se dobře,od zítřka píchám Puregon,tak jsem moc ráda,že se opět začíná něco dít a co ty???? 😉 😉 😉

mamba555
4. led 2011

@lola33 ahoj lola tak ja ti budem držat palce drž sa joj snad už všetko bude ok hm aj u teba aj umn a ah u všetkych dievčat a u každeho proste kto si praje babetko

paja1
4. led 2011

@lola33 Ahojky,to jsou zprávičky.A jak to máš naplánované?Já ode dneška beru estrimax,jinak vitamíny.A asi 25.1. budu mít transfér darovaných,čerstvých vajíček.Tak uvidíme.Držím pěsti a napiš.Prožívám to s tebou.A se všema ostatníma také.Holky snad nám začnou hvězdy přát. 😅

mamba555
4. led 2011

lola si tuu?

yes79
4. led 2011

@zazy ahoj, my byli ukázat ten náš poklad v létě, když jsme měli cestu do Brna, nic jsme dopředu nehlásili, vzali si od nás míry a datum narození 🙂

lola33
4. led 2011

@mamba555 také moc držím palečky 🙂 🙂 🙂 ,kdy jdeš do Repromedy?

lola33
4. led 2011

@paja1 Ahojky Pájí,ode dneška píchám Puregon 🙂 🙂 🙂 ,tak Ti dám vědět jak zdárně pokračuju,ale počítám,že bych mohla jít na trasfer přibližně jako ty 😉 😉 😉

snazilka_2011
5. led 2011

Ahoj holky, chtěla bych vás poprosit o vaše zkušenosti....
Beru clostilbegyt na anovulaci a 3.měsíc se mi udělal cysta( nevím, jak velká). Za měsíc mě doktor nejspíš odešle do CAR, nevadí ta cysta? Dá se i s ní jít na umělé opl???? 😒

lola33
5. led 2011

@snazilka_2011 Ahojky,cysta někdy praskne samovolně při menstruaci a odejde ven...ale jestli vadí nebo nevadí při IVF tak s tím zkušenost bohužel nemám.....papa 🙂 🙂 🙂

paja1
5. led 2011

@snazilka_2011 Mívala jsem často cysty a mě vždycky praskly.Tak snad to budeš mít taky o.k. 🙂

valkat
5. led 2011

Mě se teď pořád zdá o miminkách,tak ať už je to skutečnost 😉 😉 .Už bysme mohli jezdit na podzim s kočárkama,co ,holky? 😉 🙂