Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

hedgehog
10. bře 2009

My jsme taky šli osmej měsíc na vyšetření, asi nějaká náhoda 😉

Holky díky za rady 🙂 .Já jsem sice z Brna,práci i bydliště mám kousek od Repromedy,ale je pravda že zase ty kontroly a tak,zavolám doktorce a domluvím se s ní. Nejvíc mě na tom štve že máme ty směny,takže jsem dneska hledala nějakou vhodnou dobu na ten nosní sprej a prášky,ještě že jsou upomínky v mobilu 😉

Barusko jsi moc hodná a že těch palečků teďkom máš,co 😀 Slyšet srdíčka to musí být super,už se taky těšíme 😉

annina
15. bře 2009

Ahoj holky,zdravím po delší době. Barušku a Monajska zvlášť 🙂 Já jsem bvla 4.3. na KET a zatím to vypadá úspěšně 🤐 Testovat mám 18.3.,ale já to tentokrát navydržela a od 8.dne mám //. ALE k vzhledem předchozímu mimoděložnímu těhotenství ještě nejásám!! Dokud to neuvidím na ultrazvuku,že je vše OK.

hedgehog
15. bře 2009

Annina držím palce ať to tentokrát vyjde 😉

Mám na Vás dotaz,bylo některé z Vás zle po Anopirinu? já asi už dva dny mám horečky po něm a taky jsem v pátek večer měla pěkné střevní obtíže,raději se ptám, ono to možná taky mohla být nějaká střevní chřipka,jen mě zaráží že to bylo až po tom co jsem si ho vzala.

annina
15. bře 2009

Ahoj hedgehog. No já by bych sázela spíše na tu střevní chřipku,ale nejsem doktor. Já osobně jsem po něm žadné obtíže neměla. Beru večer,ráno prednison-určitě to máš stejně. Určitě bych zítra zavolala do Caru nebo svému lékaři-pokud stimulkuješ měla by si být fit! Ještě je tu možnost nějaké alergické reakce na něj,ale určitě bych to řešila s Dr. Do Repromedy je nejlepší volat těsně před půl devátou,o půl deváté začíná ambulance a pak už tě nespojí!!

baruska2
16. bře 2009

Ahoj holky 🙂 . Annina, tak to je paráda 😀 . Držím palečky, ať to tentokrát vyjde 😉 . hlavně buď v klidu, žádné nervy. a už klidně zavolej do Brna a na 18.3. se objednej, budeš klidnější.
Hedgehog, raději fakt zavolej doktorovi. Mě po Anopirinu nic nebylo, ale různé hormony jsem brala přes rok a jsem po nich pěkně olezená, hlavně na obličeji. A taky měly vliv na nálady. Chudák můj přítel. naštěstí to dobře snášel, je to moj srdíčko.
Monajsku A ty jak 🙂

annina
16. bře 2009

Ahoj Baruško,to víš že si přeju Tě následovat 😉 a v klidu jsem-jen si nechci nic malovat. Takže funguju úplně normálně,chodím do práce a za týden se uvidí. Do Brna jsem volala,ale mají hodně plno,jsem obj.25.3. krev+Utz
a to mě tam hodná sestřička ještě vmáčkla 🙂 Zátím zajdu ke svému gyn.došly mi náplastě a s utrog.taky nevystačím,tak si nechám vzít krev tam a budu mít pro srovnání 🙂 Tobě moc gratuluji ke krásným mimiškům a držte se šikulky 😉

hedgehog
17. bře 2009

Holky nakonec jsem nevolala,protože od té neděle mi nic nebylo. Hlavně je asi pravda že jsem byla totálně přetáhlá a taky jsem si namohla cvičením břicho, ted už je mi zase ok,když teda pominu totálně nafouklý a pobolívající vaječníky. Já zase sem olezlá od té doby co jsem vysadila antikoncepci,takže paráda 😠

Annina držím palce 😉

monajs
18. bře 2009

Ahoj holky,
Anina - moc gratuluju 😀 😀

Tak a já včera začala píchat Puregon 🙂 a pokud bude vše OK tak koncem března OPU a začátek dubna ET 🙂

annina
18. bře 2009

Ahoj Monajsku-tak doufám,že tu loňskou smůlu letos porázíme 😉 Holky na spolubojovnicích napsaly pěkné
heslo: "Zabřezni v březnu" 😀 Holky všem vám děkuji za podporu a přístí týden uvidíme! Zatím budu věřit.

monajs
20. bře 2009

Ahoj anninko,určitě se nám to podaří.Přesně podle hesla.Je fakt pěkné 😀

snahapada
25. bře 2009

ahoj holky muzu se k vam pridat ☹ ☹ ☹

monajs
25. bře 2009

Ahoj snahapada,jasnačka?
Nějaký splín,co? ☹

annina
25. bře 2009

Snahapada vítej mezi nás a něco o sobě písni 🙂

snahapada
27. bře 2009

jo splin je velky nedari se otehotnet v lednu jsem byla na umnel. oplod. a nezadarilo se dano jedno vajicko tet jdu v dubnu po druhe necham dat dve vajicka zbydou jeste dve tak doufam ze se zadari je to psichicky narocne coz vite urcite samy chodim sice do HELIOSU v brne nemate nekdo s touto klinikou zkusenosti jsem moc zvedava co ale znate to vim ze nejsem na svete sama kdo ma tento problem proto drzim palecky vsem kdo se o to pokousi 😠 😠 😠 😠

monajs
29. bře 2009

To je mi líto Snahapada. ☹

Já jdu zítra na OPU,tak uvidíme.Zatím papa

annina
30. bře 2009

Monajsku držím pěsti ať máš pěknou úrodičku a po OPU ať je vše OK!!! 😉 Snahapada hlavu vzhůru,jeden pokus ještě není žádná tragédie. A ty máš mrazáčky,to je super! Máš velkou naději! Co se týká Heliosu-byla jsem tam na první konzultaci. Paní doktorka příjemná,ale prostředí na mě působilo depresivně,vůbec se mi tam nelíbilo 😒 Tak sem to nechala tak a po roce mi můj doktor doporučil Repromedu a tam už sme zůstali. Moji sestru v Heliosu operovali a za tři týdny byla těhotná-přirozeně. Tady na koníkovi jsem četla,že si některé holky stěžovaly na praktiky v Heliosu-záhadně špatné spermiogramy,nevstřícné chování atd. Ale za sebe nemůžu posoudit.

baruska2
30. bře 2009

Ahoj holky. Monajsku, tak dneska jeden z velkých dnů 🙂 . Držíme všechny palečky, co máme 😀 .
Já jsem zatím v pohodě, mimoušci pěkně rostou 🙂 , možná až moc, jak říká můj přítel, jsem jak velryba 😀 .
Příští čtvrtek jedem do Brna na UTZ se srdíčkama, tak doufám, že se dovím, co to bude. Chtěla bych páreček 🙂 , Ale to je uplně jedno, hlavně když bude všechno v pořádku.
Tak holky, všem Vám držíme palečky 🙂 😀 a přeju pěkný den.

monajs
30. bře 2009

Holky díky za podporu. 🙂
tak máme 22 vajuch - hotová slepice 😀 Pokud budou po PGD dobré,tak v sobotu ET.
Jdu chrnět,ještě jsu jaksi mimo 🙂 papa
Baruš,nezapomeň informovat a dát zase fotečky 🙂

mimka29
30. bře 2009

Ahojte baby, prepáčte že vam sem tak vstupujem, ale vo štvrtok ideme do Repromedy na prvú konzultáciu, tak vás pozerám ako sa darí a vidí, že super 😉
My ideme do Brna z Bratislavy, pretože potrebujeme darcovské vajíčka, lebo z našich to nejak nejde. Nemáte niektorá skúsenosti s darcovstvom v Repromede. Prípadne aj koľko to tam stojí pre samoplatcov, lebo som počula, že sú asi najdrahší.

Držím vám všetkým palce aj na nohách

annina
31. bře 2009

Monajsku ty jsi super nosnice 😉 Tak přeju spoustu krásných zdravých embrýsků!!!! 😵
Baruško klidně i obrvelryba-hlavně ať jste všichni 3 vpořádku!! Ono po porodu s dvojčátky bude tělocvik jako hrom a budou z tebe chodící gaťe 😀

annina
31. bře 2009

Mimka29 vítej mezi nás! Já myslím,že jste si vybrali dobře. V Repromedě jsou na špičkové úrovni! Někde ze začátku téhle diskuze to tady jedna paní podstoupila s darovanými vajíčky a bohužel jim to nevyšlo,ale už byla starší asi 40let. Ale zase sem četla,že to právě několika párům vyšlo až s těmi darovanými. Cena pro samoplátce byla 80.000 - 100.000,-Kč,ale je to různé!! Záleží kolik toho budete potřebovat. Moc vám přeji ať se zadaří! 😉

mimka29
31. bře 2009

Ahoj annina,
ďakujem za privítanie aj odpoveď. Od štvrtku už budem patriť medzi vás určite. Tá cena je v pohode ak sa to nevyšplhá nad 100.000,- Kč. Ja mám 29 rokov a o bábo sa snažíme 5 rokov. Zatiaľ som podstúpila 3xIVF, ale ako som už písala, tak s tými mojími vyječníkmi je to hrozné, niekedy pracujú a niekedy oddychujú. Nechce to už skúšať so svojími, takto máme väčšiu šancu, že budeme rodičia.

annina
31. bře 2009

Mimka tak pak napiš jak jste dopadli!! 😉 My tam jedeme v pátek - zatím máme potvrzené dvojčátka,ale čekáme na srdíčka. Moc se bojím a těším zároveň. Snad aspoň jedno bude tlouct jako zvon 🙂 ,ale dvě jsou samozřejmě lepší 😀 Už sem si zvykla na představu,že budu mít čtyři děti 😵 😵 😵 😵

mimka29
31. bře 2009

Bože to je super, ja som si až teraz všimla, že už máš dvoch pubertiakov. Ja mám štyroch súrodencov a vždy som tiež chcela mať veľa detí, ale teraz by som bola vďačná aspoň za jedno.

monajs
31. bře 2009

Ahoj mimka,vítám tě 🙂
Aninko,podávej zprávy,budu moc držet palečky 🙂

Tak k oplodnění jsme měli vhodných 16 vajuch a 13 se oplodnilo.V ečtvrtek jdou na PGD a v pátek budou výsledky.Tak doufám,že snad aspoň nějaké budou dobré a hlavně vhodné k ET.

tak zatím papa

annina
31. bře 2009

Monajsku super!!! 🙂 To by bylo aby nebylo!!! 😀 To budeš mít i mrazáčků habakuk! My měli taky 13 oplodněných. Dva zavedli a 7 bylo na zamražení.Teď sme měli první várku na Ketík a snad to budou bojovníci 😉

annina
31. bře 2009

Mimka ano,já myslela,že mi ti dva budou stačit,ale můj chlap je jiného názoru,tak pokračujeme na stará kolena dál 😀 Taky se dočkáš,moc ti to přeju!!! Někdy je to těžké,ale neměnila bych 😉

mimka29
2. dub 2009

annina - zajtra budem na teba myslieť, nech podáš samé dobré správičky
my sme dnes boli v Repromede a bolo tam v celku dobre, len má zarazila cena 120.000 Kč za IVF s darovanými vajíčkami.

monajs
3. dub 2009

Ahoj holky,
mimka.to je teda pálka 😖 Ale já mám pocit,že je to skoro všude stejné.Možná to vyjde někde ale i o 20 líp.Jedině se zkusit podívat.

annina
4. dub 2009

Ahoj holky 🙂 Včerejší kontrola dopadla dobře,paní doktorka potvrdila dvě srdíčka 😵 Tak jsem šťastní - jen nás čeká ještě dlouhá cesta!