Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

elisabet
12. led 2011

Holky, moc se omlouvám 🙄 dovyvinuly je snad správně 😅 pardón.

paja1
12. led 2011

@elisabet Úžasné gratuluju fakt se nedivím ,že máš radost.Ale upřímně ti přeju at je už nepotřebuješ.Alespon ne ted až po letech-třeba.Drž se a opatruj se a ležínkej.

valkat
12. led 2011

@elisabet určitě to dopadne dobře......jinou možnost nepřijímáme,že? 😉

zazy
12. led 2011

Ahojky děvčata
Elisabet,tak držím pěstičky at už se to zadaří,těhu bacilky už posílat nemůžu,tak posílám aspon ty maminkovské.A taky všem ostatním čekatělkám a testilkám hodně štěstíčka v Repro jsou šikovní,koukněte na naší Verunku.

elisabet
12. led 2011

@paja1
@valkat Jste zlaté holky, objímám na dálku, moc děkuji, jsem opravdu moc ráda jelikož poprvé jsme měli taky pět kousků ale horší kvality, na zmražení nic a na et raná blastocysta a jedna morulka. Po neúspěchu jsem koupila manžílkovi vitamíny na spermio, i když je baštil jen necelé dva měsíce tak se mu o dost zlepšil spermio, a tak věřím že i tím máme teď lepší výsledky,
Taky mě od OPU bolí prska a bříško, myslela jsem že je to OHSS ale dr mi říkal že moje tělo vykazuje známky těhulkováni i když těhotná nejsem, a že je to dobré znamení že se moje tělíčko takto připravuje... takže jasňačka jinou možnost nepříjímáme, a pro mrazáčky si pojedem vlastně až pro sourozence těm mojím zavedeňáčkům 😀 😀 😀
Holky moje, i když tady moc nepíšu tak na vás taky stále myslím, na pájinku extra, zlatí, a valkat, tobě se to krátí, příští středa je tu co by dup, to už bych mohla vidět //. 😅

elisabet
12. led 2011

@zazy no vždyť, takovou Verunku jsme si včera přivezli, bude se ale jmenovat jinak, aby se nám holky nepletly 😀 děkuji Zazy

zazy
12. led 2011

Není zač,opravdu na tebe moc moc myslím,ale na podruhé mě těch 14 dní uteklo daleko rychleji než na poprvé.Poradím ti naplánuj si nějakou činnost nebo nějaké návštěvy,to potom opravdu tíká rychleji.A já věřím,že se to tentokrát zadaří.My budeme zkoušet asi za dva roky ještě jedno mimi a vy máte výhodu zmrzlinek.

lola33
12. led 2011

@elisabet Ahojky zlatí 🙂 🙂 🙂 právě tu čtu jak Ti krásně dorostly i ostatní embryjka 😉 ,to je super,ale taky pevně doufám,jako holky,že je už nyní potřebovat nebudeš 😉 až možná někdy jako potenciální sourozenečky pro ty co máš v bříšku 😉 ,takže zlato tfuj tfuj tfuj,pro štěstí a nic jiného než // tu nebereme,ju? 🙂 🙂 🙂

valkat
12. led 2011

@elisabet nebooj bude to dobrý,my jsme taky měli vitamíny na spermošky a pomohlo to,tak je jí už pořád,preventivně....

elisabet
12. led 2011

@zazy no já jsem se rozhodla chodit do práce, už dnes jsem makala, ale nebojte, dávám na sebe pozor a manža mě kontroluje telefonicky, vím co dělám a nechci nic pokazit, ale poprvé jsem byla doma a táhlo se to a kničemu to nevedlo, tak jsem is řekla že budu chodit opatrně do práce, naštěstí nepracuji osm hodin denně, na půl sedmou jsem v práci a končím jak mám hotovo, někdy v jednu někdy ve dvanáct... no a právě že na to alespoň tak nemyslím a říkám si kolik ženštinek chodí do práce a ani neví že jsou těhulky.
No a u nás není řečeno že se nám nemůže zadařit přirozeně, manža má pomalejší spermijky, to jsme trochu vylepšili vitamínkama, a já mám endometriozu 1.st. která se mi snad po těhulkování zlepší, možná zmizí, tak uvidíme...

elisabet
12. led 2011

manžílek je nejdříve vůbec nechtěl, nakoupila jsem mu je už na jaře a že prý nic nebude takového zobat, stejně tomu nevěří atd. No ale po tom neúspěchu byl rád že alespoň ty vitamíny může užívat když já musím píchat injekce atd, no a teď jak slyšel že se mu to mnohem zlepšilo tak mě sám nabádá že mu mám připravit jeho denní dávku,hihihi 😀 Zobe mi z ruky!!! 😉

zazy
12. led 2011

No na to jsem právě zvědavá,zda se endoška zlepší,já mám ten poslední stupen tedy 4 tak uvidíme,příští týden my končí šestinedělí a jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá.Pokud máš práci,kde nepracuješ manuálně,tak to je v poho,to opravdu příjdeš na jiné myšlenky,hlavně na to nemyslet,já prostě věřila,že na podruhé to výjde a taky,že jo,prostě musí být člověk psychicky v poho,ale ono se to lehce říká.

paja1
12. led 2011

@elisabet Určitě uvidíš // musíme věřit.A nás to dobíjí. 😀

lola33
12. led 2011

@paja1 Pájí a tobě se to také krátí,že???Kdypak??? 🙂 🙂 🙂

paja1
12. led 2011

@lola33 ahojky.Dárkyně má odběr 20.1. a já transférek 25.1.tak snad se nic nezmění.Já jdu na K.O. sliznice 17.1.odpoledne tak uvidím co mi řeknou.Mohlo by mi aspon zůstat na zamražení-kdyby náhodou.tak pa a dobrou jdu spinkat mám zítra 12-ku-denní pa všem.zítra večer kuknu. 🙂

lola33
12. led 2011

@paja1 jéé tak to je za pár 😉 ,já jdu na kontrolu zítra,tak uvidím,ale docela se to táhne....tak papa zítra 😉

elisabet
13. led 2011

@zazy a jak se to podle kontroly pozná??? já myslela že endometrioza se pozná až po laparce??? já to tak měla, celou dobu nic, zdravá, všechno ok a pak mě dr vzal na diagnostickou kaparku kde mi endometriozu zjistil, takže jsem myslela že zjistit jí lze pouze operativně, 😕
@paja1 no opravdu to máš za chvilinku, ono to urychlilo vánoce, ty byly ty tam a tak i to čekání je fuč. Takže taky držíme palečky a snad konečně...!!!!

paja1
13. led 2011

Tak já věřím ,že ten letošní rok bude plodnější´.Tak snad se nám zadaří a vydržíme až do úplného konce.Když vidím ty příběhy tak je to dlouhá cesta.Tak musíme věřit.Pořad mívám pochyby.Ni´kdy jsem nevěřila jen se deptala.Tak změna-ted věřím ,že to pude.Pa 🙂

valkat
13. led 2011

@paja1 taky doufám že nám tento rok přinese spousty štěstí v podobě našich miminek........ 😉

lola33
14. led 2011

Tak zítra OPU,tak snad vše bude tak jak má 😉 😉 😉 ,hezký víkendík všem a brzo pááá 🙂 🙂 🙂

elisabet
14. led 2011

@lola33 budu na tebe myslet!!! Ať máš pěknou úrodičku a vše klapne 😉 .

nelatorka
14. led 2011

Ahojda tak už mám mrazáčky v bříšku. Tak teť jen čekat a čekat. 🙂 Jinak všem přeji ať to vyjde 😵

elisabet
14. led 2011

@nelatorka vítej v klubu čekatelek 😉 a kolik??? píšeš v množném čísle takže asi dvě?? 😎

mufinka0
14. led 2011

@nelatorka Ahoj 🙂 To je super 🙂 V jakém byly embroušci stádiu?? 😵 😵 😵 😵 Už se těším až mi budeš potom podávat informace, já půjdu na tom jaře.

paja1
14. led 2011

@lola33
Zlato jdu víkend do práce,ale večer se kuknu jak jsi dopadla.Určitě dobře a hlavně ať tě nic nebolí a máš pěknou úrodičku.Držím pěsti.

paja1
14. led 2011

@nelatorka Tak ať se Vám daří a drží se tě zuby.nehty.Moc držím pěstičky.A klidný režim. 🙂

mufinka0
14. led 2011

Jinak všem Vám přeji krásný víkend 🙂 😉 😉

mufinka0
14. led 2011

@mamba555 🙂 čauky 🙂 Tak jak jsi daleko, spolubojovnice??? My se chystáme jít si pro zamražená miminka na jaře,..cca duben 🙂 Dřív to nechci.

lola33
14. led 2011

@elisabet Moc děkuji,hned jak budu schopná,tak Ti hned poreferuji papa a opatrujte se 🙂 🙂 🙂

lola33
14. led 2011

@nelatorka Držím Ti palečky,určitě to klapne,musí,hezký víkend 🙂 🙂 🙂