Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
20. led 2011

@mamba555 😵 Ahojky, tak koukám už máš miminečka u sebe 🙂 Mám z tebe radost! Tentokrát to dopadne dobře,...MUSÍ!!! A já tě budu v dubnu následovat 😉 😉 😉

mufinka0
20. led 2011

@nelatorka 🙂 ahoj, 7D se to někomu už ukazuje, ale já bych Ti radila počkat alespoň do 10D. Někomu totiž stoupají hormony pomaleji, takže by se Ti to nemuselo 7 den ukázat, Ty bys začala být nervozní a přitom by se těhu vyvíjelo. 🙂

mufinka0
20. led 2011

@lola33 🙂 🙂 Ahojky, jaká jsi měla stádia?? A máte i do mrazáčku?? Držím pěsti pro štěstí!!!!! Moc vám to všem přeju! 😵 😵

mufinka0
20. led 2011

@valkat 🙂 🙂 Tak ten sexík dodržovat a zodpovědně do něj!!!! 😅 😅 😅 😅

mufinka0
20. led 2011

@elisabet Ahoj ☹ Je mi to moc líto,..co jiného na to napsat. Osud nás pěkně zkouší...poplakej si, ono to jinak nejde. Potřebuješ to ze sebe dostat ven! ☹ 😔 😔 A nezapomeň stejně, jako jsem nezapomněla já, že máme v Repromedě sněhuláčky 😉

nelatorka
20. led 2011

@mufinka0 děkuji asi máš pravdu ještě určitě počkám. Ale bojim bojim ☹

mufinka0
20. led 2011

@nelatorka To je uplně normální,..bojím se taky a to mám ještě 3 měsíce čas 😀 Pokud to jen půjde, užívej si příjemných věcí, mysli pozitivně (vím že nemyslet na "to" nejde) a buď na sebe hodná 🙂 Ono to miminko pozná, že se u Tebe bude mít dobře 🙂

valkat
20. led 2011

@mufinka0 jj už se na něj těšíme...musí to vyjít.... 😉 🙂 🙂 🙂

nelatorka
20. led 2011

@mufinka0 děkuji 🙂 Budu se snažit ať je mimískům u mě dobře 🙂

mamba555
21. led 2011

@nelatorka ahojik dakujem velmi pekne joj snád to vyjde veolmi sa bojim a ty už máš miminko?

mamba555
21. led 2011

@mufinka0 ahoj nado dakujem pekne joj budem ti pevne držat palce moja hm škoda že sme tam neboli zase spolu hehe a dakujem

mamba555
21. led 2011

@lola33 ahoj lola tak už teraz ti budem držat pevne palce aby s ati o podarilo drž sa mi a daj vediet zlatko

lola33
21. led 2011

@mufinka0 Ahojky.moc děkuji 😉 😉 ,máme dvě expanované blastocysty a další čtyři sněhuláčky schované napříště,tak doufám,že nebudou hned potřeba,ale je to opravdu jen na přírodě,tak uvidíme 🙂 🙂

lola33
21. led 2011

@mamba555 děkuji,také držím palečky co se dá 😉 😉 😉 a těším se na // od tebe 😵

nelatorka
21. led 2011

@mamba555 ahojky ne já ještě miminko nemám. Byla jsem teť na KETU jako ty a čekám na testík.

valkat
21. led 2011

Tak injekci mám za sebou,ale byla jsem zbabělá a musel ji píchnout manžílek..... 😒

zazy
21. led 2011

Ahojky zlatíčka,tak jsem se sem po delší době podívala a koukám,že je tu samá čekatelka na //.Ono už to tak s mimičem nejde sednout si kdykoliv.Děvčátka na všechny Vás moc myslím,a přeji at všichni najdete // a budete zase o krůček dál k vysněnému miminku

paja1
21. led 2011

@lola33 To je co dnes ET.a Mmy nevíme kolik ti dali mimušek ty tajnůstkářko.sem stím.a drž se a šetři se.ju.

Já místo včera OPU dárkyně až dnes,tak jsem ztoho nějaká divná.zítra máme volat kolik máme oplodněných tak uvidíme apísnu.mějte pa a držte se všechny.

paja1
21. led 2011

@lola33 Úžasné zprávičky už jsem to dočetla držím pěsti.

mamba555
22. led 2011

@lola33 ahoj lola dakujem a ako sa máš hm ako sa citiš????????

mamba555
22. led 2011

@nelatorka ahojik aha a kedy si bola na KETU?a kedy si máš robyt testik?joj ja sa bojim hm držim palce

paja1
22. led 2011

Holky tak jsem si volala až ted já na to ráno zapoměla naštěstí tam ještě byli.Bylo 12 vajíček,dnes je 10 co se oplodnili.Tak prý do středy a uvidíme kolik a jaké budou.transférek ve středu v 12.30hod.Zatím pa večer se ozvu.držte se všechny.

beryk
22. led 2011

Ahojda holky,nestíhám do číst, z porodnice nás tatka dovezl do nového baráčku a zatím nám tam nefunguje net.
2.1. se nám narodila holčička Eliška 50cm,3490g,nakonec císařem ,nechali mě trápit 19 hodin a pak když viděli,že se fakt neotevřu a jsem už bolestí šílená,tak císař .
Jsme mooooooooooooooooooooooooooooooc šťastný, Eliška je náš miláček. Myslím na všechny snažilky a držím pěstičky,at co nejdříve jsou z nich těhulky.

olafka
22. led 2011

@beryk Drahá moje,přijměte od nás srdečné gratulace k narození Vaší Elišky,přejeme jí pevné zdraví,kupu opravdového štěstí,bezva rodiče a samé pohodové dny v životě.Pozdravení Vám Všem posíláme ze severní Moravy.

lola33
23. led 2011

@paja1 Pájinko,děkuji i já moc držím palečky,koukám,že máš také krásné výsledky,takže přeji,ať ET dopadne tak jak má a mimískům se u tebe líbí 🙂 🙂 🙂

lola33
23. led 2011

@mamba555 Mambuška já jen pořád spím a spím a jím a jím 🙂 🙂 🙂 ani notebook jsem neměla sílu zapnout a jak pokračuješ ty???Odpočíváš??? 😉 😉 😉

lola33
23. led 2011

@beryk Z celého srdíčka gratulujeme k Elišce 🙂 🙂 🙂

mamba555
23. led 2011

@lola33 ahoj lola to vážne?hm tak stoho už niečo bude uvidiš joj držim ti pace jojj velmiii

lola33
23. led 2011

@mamba555 no nevím,nevím,břicho bolí pořádně jak před MS ☹ a co ty???Jak se cítíš???

elisabet
23. led 2011

@lola33 lolinko, ale to tak má!!! přece!! 😉