Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
6. únor 2011

@bublenudle Tak se tam třeba někdy potkáme 🙂 Jezdila jsi tam každou středu??

valkat
6. únor 2011

@mufinka0 mám Clostybegyt na víc vajíček......

valkat
6. únor 2011

@lola33 třeba to bude jen nějaká jednodenní slabost...

mufinka0
6. únor 2011

@valkat aha,..takže ne klasické IVF. Jen ta "lehčí" forma... A jdeš na OPU, nebo to budeš mít jakoklasickou ovulaci?? Moc nevím jakým způsobem nativ probíhá..

lola33
6. únor 2011

@valkat taky doufám,bolí mě strašně hlava a břicho,tak doufám,že to nebude nějaká střevní..... 😝

valkat
6. únor 2011

@mufinka0 moc se vtom ještě neorientuju...ale 12 den jdu na utz a pak mi je odeberou a oplodní a zase zpátky do mýho pelíšku.....takže asi mám jen míň léků než klasické IVF,ne?

valkat
6. únor 2011

@lola33 tomáš to měl jen dva dny a byl fit......

mufinka0
6. únor 2011

@valkat jj,.tak máš určitě nativ cyklus. To je rozhodně míň léků než u klasického IVF 🙂 Hlavně nemáš žádný injekce. Buď ráda 🙂 🙂 🙂

lola33
6. únor 2011

@valkat ty jo,ty se máš,takto rychle a skoro bez stimulace 🙂 🙂

mufinka0
6. únor 2011

@valkat 😝 2denní chřipku?? Já doufám taky zítra budu v pohodě 🙂 Taky jsem nějaká nakřáplá... Ale tak je období chřipek zase, tak se není čemu divit, že....

paja1
6. únor 2011

@mufinka0 Nemáme do mražáčku nic.Už 427tis +-,Je to děs ,ale kdyby se to povedlo,mě ani jednou nevyšlo hcg vyšší,nic.Tak ty obavy mám.No jinak to je poslední pokus,už nejdu.Nemáme peněz stálo nás to moc a tak raděj už budu šetřit kačce.Já vím,že si může pak šetřit sama,ale u nás už to fakt nemá cenu cpát penízky.tak uvidím ve středu.

lola33
6. únor 2011

@mufinka0 přesně tak řádí to úplně všude 😝 😝 😝

paja1
6. únor 2011

@valkat Jo to máš a vlastně to není tak drahé a ještě ti pořád zbydou pokusy IVF na pojištovnu.Ale držím pěsti at to výjde. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

valkat
6. únor 2011

@mufinka0 no on měl jen tu střevní...ale to bylo toaleťáku..... 🙂 🙂

mufinka0
6. únor 2011

@paja1 😲 😲 JEŽIŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jste vykradli banku??? To je mazec teda... Jsem v šoku.. Ono s tou dárkyní je to asi hodně drahé, tak to chápu,...škoda že Vám nic nezbylo... ☹ Jak já říkám,..máš aspoň jedno dítě,..to je fajn. Je to chabá útěcha, ale...Nezůstanete sami,...

mufinka0
6. únor 2011

@valkat 😝 😝 Tu jsem měla tak před měsícem,..a ještě k tomu u menstruace,..to byl masakr!! Nevěděla jsem z čeho mě bolí břicho víc 😅 Trvalo mi to 3 dny, takže se to dalo vydržet. Tady ta chřipka z nachlazení by byla ovšem horší... 🙄

valkat
6. únor 2011

@paja1 ale potom to probíhá jako klasickí ivf,ne? odběr a pak zase transfer....a myslíš že na těch 14 dní budu mít nějaký léky?

mufinka0
6. únor 2011

@lola33 jj,..Tak doufám, že u mě se zastavila jen "na kafčo" a půjde zase o dům dál... 😀 😀

valkat
6. únor 2011

@mufinka0 nooo tak to sis asi užila......musíme se držet a vyhýbat bacilkům,kdyby náhodou tak ať jsme zdravéééé....

mufinka0
6. únor 2011

@valkat Možná budeš mít nějaké slabší léky na děložní sliznici,..víš aby ti pěkně narostla a připravila se na embryjko, ale to přesně nevím.... jen si myslím že ano.

lola33
6. únor 2011

@mufinka0 přesně tak,to by nám ještě scházelo.....

mufinka0
6. únor 2011

@valkat 😀 Tak já mám ještě čas,..a od zítřka začínám užívat "ozdravnou kůru", tak doufám že na KET pak budu zdravá 🙂

bublenudle
6. únor 2011

@mufinka0 ano,jezdila jsem kazdou stredu...a oak zase zacnu,tak se urco potkame- 😉

mufinka0
6. únor 2011

@bublenudle No já asi každou středu nebudu moct,..no uvidíme... 😝 Třeba se to naučím a pak budu cvičit už sama doma a nebude třeba tam jezdit... 😕

bublenudle
6. únor 2011

@mufinka0 no ja uz taky ne kazdou stredu...jsem ted casto pracovne pryc.....tak taky uvidim...dojdes na srazik v ten patek??

valkat
6. únor 2011

Berušky,tak pááá jdu se natáhnout s kocourek k telce.....mňau.... 🙂

valkat
6. únor 2011

PRO TY,CO TADY NEBYLI VČERA, SRAZ 25.2 OLYMPIE BRNO...ČAS UPŘESNÍME ALE VYPADÁ TO KOLEM 16 HODINY...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mufinka0
6. únor 2011

@bublenudle No nevím, budu se snažit. 🙂 Uvidím jak na tom budu s hodinama v práci atd... 😝 Ale samozřejmě bych ráda 🙂

janca72
6. únor 2011

@mufinka0 Naděnko, na sraz bych přijela moc ráda, protože se konečně s Tebou uvidím, ale nechci nic slibovat dopředu. ..nevím přesné datum ket...ale dle mého odhadu budu mít právě sněhuláčky u sebe a nevím, jestli si troufnu někam jet..ale nikdy neříkej nikdy 🙂 🙂

bublenudle
6. únor 2011

Berusky,preji krasnej vecer....paa