Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nelatorka
7. únor 2011

@mamba555 tak jak je kočko? Kdy jdeš na další UTZ? já jdu v pátek a už se nemůžu dočkat jsem z toho pěkně nervózní jestli je vše jak má. Už ho chci vidět a aby už bylo srdíčko.

nelatorka
7. únor 2011

Jo jo už jsem si vzpomněla jdeš na UTZ zítra že? A kolikátého jsi byla na transferu?

mufinka0
7. únor 2011

@janca72 🙂 To mě těší 🙂 Ale pokud na sebe budeš chtít být opatrná, tak to je v pořádku, to Ti jen schvaluju 🙂 😵 😉 😉 Ty jdeš v pátek na UTZ a to už Ti řeknou datum KET, ne? Jak dlouho už lepíš ty náplasti? 😕

mufinka0
7. únor 2011

@nelatorka 🙂 🙂 🙂 juuu, tobě už bude v pátek blikat srdíčko??? To je super, uběhlo to viď?.. 😉

paja1
7. únor 2011

Ahojky tak jsem ráno restla a nic,takže to nevyšlo,jako vždy. ☹

Všem ostatním držím pěsti.

lola33
7. únor 2011

@paja1 Nééé to mě ani neříkej Pájí,100% je krev,mambušce také nevyšel test a v krvi to měla,nevzdávej to!!!! 😉 😉 😉

paja1
7. únor 2011

@lola33 No já vím ,léky vysadím až ve středu,ale nalhávat si nic nemusím,na to už jsem zkušená-vid?Jsem nohama na zemi,mrzí mě to,ale život jde dál.

lola33
7. únor 2011

@paja1 moc na tebe myslím 🙂 🙂 🙂

lola33
7. únor 2011

@mufinka0 Ahojky co nachlazeníčko???U mě jak přišlo,tak odešlo,tak jsem moc ráda 😉 😉 😉 ,ještě zobu Prednison tak mám po něm oslabenou imunitu,zítra budu volat do Caru a domlouvat další konzultaci,tak uvidíme.....

lola33
7. únor 2011

@nelatorka Beruš neboj bude tam a krásně vidět,těšíme se na zprávičky 🙂 🙂

mufinka0
7. únor 2011

@lola33 Nazdárek 🙂 noo u mě se nachlazeníčko pěkně zabydlelo. 🙄 🙄 Takže piju Febrisan, čaje s citronem a už se nemůžu dočkat do postele..ještě že mám navařeno až do středy 😝 😝 Snad se to nějak ještě dál nerozvine...zatím mě nebolí klouby atd, ale začínám pokašlávat 😔 Tak snad to ustoupí... 😖
Ty pořád bereš Prednison?? Proč?? Mě ho vysadili hned po negativním testu... Ten oslabuje imunitu, to máš pravdu, takže možná proto jsi náchylnější,..a teď v chřipkovým období.. 😝

mufinka0
7. únor 2011

@paja1 😔 😔 😔 Ahoj Paji,...moc mě to mrzí....Tolik pokusů, tolik peněz a tolik zklamání,..to si NIKDO nezaslouží... 😢 😢 Ikdyž jak píšou holky,..Mambičce taky vyšel negativní test a těhulka z ní je 🙂 Víš, nepřestávej doufat do poslední chvilky,..je hodně případů, kdy se hormony začínají zvedat pomalu !!! Já vím, že je to jen slovíčkaření, ale moc Ti přeji, abys byla ve středu příjemně překvapená!!! 😉

lola33
7. únor 2011

@mufinka0 mě právě řekl doktor,že co užívám perorálně to mám užívat dál asi až do dalšího KETU,ale radši se zítra přeptám ☹ Tak moc přeji brzké uzdravení a ať se chřipka ztratí 🙂 🙂 🙂

mufinka0
7. únor 2011

@lola33 No snad to není přímo chřipka 🙂
Aha,..tak to je divný, každý si říká co chce... 😝 😝 Možná jste se domlouvali, že na KET půjdeš brzy, ne?| To já se rozhodla si dát pauzu 🙂 Tak možná proto... A zítra jdeš na konzultaci a domlouvat se na KET????

zazy
7. únor 2011

Páji ještě to nevzdávej,ještě jsi nebyla na krvi,moc moc jsem ti přála,at to konečně výjde

nelatorka
7. únor 2011

@mufinka0 ano docela jo , ale už se na ten pátek nemůžu dočkat. Je to taková nejistota víš jestli je vše jak má atd... .
Těchto čtrnáct dní se mi zdá horší, jak když jsem čekala na testík. 🙂

@paja1 Je mi to moc líto. ☹ Opravdu jsem na tebe moc myslela a věřila, že tentokrát to vyjde. Tak moc by sis to zasloužila ach jo. ☹ Ale jsi moc silná ženská a opravdu tě moc obdivuji. 😉 co jsi dokázala.

lola33
7. únor 2011

@mufinka0 Nene zítra mám volat a domlouvat se na další konzultaci co dál....tak uvidíme....Právě jsem si nalila dvojku bílého a relaxuju 😉

mufinka0
7. únor 2011

@nelatorka Fakt??? Ono může být něco horšího, než 14 dní čekání na testík??? 🙄 🙄 🙄 🙄 jejda, tos mi teda dala brouka do hlavy... 😝 😝 😅 😅 😅 Ale,..na každý den si něco naplánuj a pátek je tady cobydup! 😉 MUSÍ být všechno v pořádku a bude, uvidíš! 😉 😉

mufinka0
7. únor 2011

@lola33 😎 tiše závidím....ty provokatérko !!!! 😝 😝 😝
Já ještě trčím v práci a čekám na manžílka, až si mě vyzvedne.... pak do sprchy a do postele...ale sama...aby to nechytil... 😀 😀 😀

lola33
7. únor 2011

@mufinka0 🙂 🙂 🙂 ,mě manžílek říká,že se musím srovnat psychicky,tak mě vzal na večeři a teď mi nalil vínko a relaxuju 😉 a dokonce mě dovolil zítra solárko,to je co říct,už mě ho pět let zakazuje 😉 .Tak ať ti to rychle uteče v práci a zítra ať jsi jak rybka papa

nelatorka
7. únor 2011

@mufinka0 no nevím mě se to tak zdá 🙂 , ale jelikož mě bylo docela dnes šoufl tak snad už je prcek pořádně zabydlený 😀 a v pátek na mě vykoukne 😵 😵

mufinka0
7. únor 2011

@nelatorka 😀 😀 To víš že je!!!! A třeba tam budou 2??? 😅 Jen buď na sebe opatrná 🙂 Budu na Tebe myslet!!!!

nelatorka
7. únor 2011

@lola33 no ty se teda máš? manžílek si tě pěkně hýčká, ale ty si to samozřejmě zasloužíš. 🙂 😉 To já zdá se pěkně kynu, mám pořád hlad i přes to že mi dneska bylo špatně. Jestli to tak bude pokračovat tak přiberu dvacet kg. 😝 😝

lola33
7. únor 2011

@nelatorka To jo je zlatíčko 😵 .Neboj nebudeš mimískové si to z tebe pěkně vyzobou 😉 😉 😉

nelatorka
7. únor 2011

@mufinka0 děkuji moc. No nestraš s těma dvouma mám z toho velký strach. ☹ Poprvé byli taky dva tak se toho úplně děsím asi proto jsem z toho tak nervózní. Dávám na sebe pozor a velký 🙂

lola33
7. únor 2011

@nelatorka Neli neboj,u KETU je pravděpodobnost dvojčátek nižší 😉 ,také mám strach po té špatné zkušenosti z dvojčátky ☹

nelatorka
7. únor 2011

@lola33 loli já vím, ale možnost pořád je 🙂 a ty špatné zkušenosti nás budou pořád strašit ☹ , ale mi se nedáme 🙂 🙂

valkat
7. únor 2011

@nelatorka ahoojky,už se těšíme na fotečku...... 🙂

valkat
7. únor 2011

@lola33 ahoj beruško,tak čtu že už je ti líp.......já jsem volala dneska a jdu příští uterý,,,,,,,

valkat
7. únor 2011

@lola33 za kolik dní se pak dělá ET?