Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
8. únor 2011

@nelatorka jojo jak říkáš je to boj,ale my se nedáme 😉 😉 😉

lola33
8. únor 2011

@valkat ahojky,já si myslím,že ti řeknou v úterý,podle toho jak poroste sliznice... 🙂 🙂 🙂

valkat
8. únor 2011

@lola33 Ahoj beruško,ty si tady uřadovala už tak brzy ráno?? 🙂 🙂

paja1
8. únor 2011

ahoj holky dnes nám nějak nešel internet,zítra se ozvu pokontrole,ale už je jasné.

lola33
8. únor 2011

@valkat Ahojky jojo,nějak poslední dobou nemůžu spát ☹ ,ale dneska jsem si udělala hezký den,nová barva,nový střih a je mi fajn.
No a na mražáčky si musíme nějakou dobu počkat,nejdřív duben,lepší prý bude květen.... ☹

lola33
8. únor 2011

@paja1 Pájinko,moc ti přeju,aby bylo v krvi HCG a ty nám to tu zítra nahlásila,budu na tebe moc myslet 🙂 🙂

valkat
8. únor 2011

@lola33 v té době už jsem byla v práci a pracovala... ☹ Ty budeš na sobotu kočka ani tě nepoznám....... 😉 🙂 .No nám už se krátí,tak uvidíme.. 🙂 ..

valkat
8. únor 2011

@paja1 budu na tebe moc myslet a držet palečky,,,,

lola33
8. únor 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 neboj poznáš 😉 😉 😉 ,obličej bohužel nevyměním 😝 ,teda od kolika pracuješ???

valkat
8. únor 2011

@lola33 no šla jsem na půl šestou.....dneska jsem se přemohla a došla do posilovny než nastane klid.období,byla jsem vyřízená a naštvaná na sebe,že moje kondice je pryč...... 😠 ....Ale prosím tě si kočka,tak co řešíš.......

paja1
8. únor 2011

Holky díky jste fakt hodné,já vím jsme tu od toho aby jsme ser podporovali.A je pravda,že se sentam stane zázrak,ale .....No nechám to na zítra a písnu.Jste moc hodné. 🙂

lola33
8. únor 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 taky chci začít chodit cvičit,schodit těch pět kilo po stimulce 😝 😝 😝 To jsi dobrá,to já celou noc nespím,převaluju se a ráno kolem páté bych spala a to zase musím vstávat 😀

lola33
8. únor 2011

@paja1 Přesně tak zázraky se dějí!!!! 😉

valkat
8. únor 2011

@lola33 to já spím pořád jak špalek,pro mě 20 hodin denně není problem....no už to za ten týden asi nenahoním,tak pokám jak dopadneme..buď začnu tloustnout nebo se do toho zase pustím,chci zpátky kondici..... 🙂

valkat
8. únor 2011

@paja1 budeme na tvoje zprávičky čekat.... 😉

lola33
8. únor 2011

@valkat jasně,nelámat to přes koleno 😉 ,to já jsem taky byla pěkný spáč,tak snad se to vrátí,až se hodím do klidu, v sobotu už se moc těšíme,musíme doladit jen čas a místo 😉

valkat
8. únor 2011

@lola33 tak místo je jasné...a viděla bych to tak na pátou??

lola33
8. únor 2011

@valkat beruško mažu na televizi,zítra páá 😉

valkat
8. únor 2011

@lola33 pááá máme ordinaci..... 🙂 🙂

lola33
8. únor 2011

@valkat jojo přesně tak papapa 😉

valkat
9. únor 2011

@paja1 beruško tak se nám ozvi.... 😉

paja1
10. únor 2011

@valkat Holky jsem tu nebojte nekašlu na vás.Káťa je marod a leží v pokojíku tak jí moc nerozčiluji s počákem,chce jit na něj,ale má zákaz takže se krotím.O víkendu už jdu do práce aji se těším.Příští týden mají prázdniny tak pak jak bude škola budu mít víc času ráno sem jít.jinak držím všem pěsti a ozvu se.

Vyřizuji si ty papíry už je skoro máme až na mého obvodního odjel si na hora,ale už to má určitě pro mě nachystané.Tak pak jen to odnést na uřady.nejhorčí ,že u nás ty čekací doby jsou snad nejdelší v republice.Tak uvidím.pa a dobrou 🙂

valkat
10. únor 2011

@paja1 beruško my už jsme se o tebe báli......co si vyřizuješ za papíry?

nelatorka
11. únor 2011

Ahoj holky, dnes jsem byla na UTZ a máme tam jednoho broučka a už jsme viděli i srdíčko. Tak už jsem si trochu oddechla, ale každopádně jdu ještě na kontrolu za 11 dní. Jsem v šestém týdnu, tak doufám, že už mě brouček neopustí a bude vše dobré. 😵 😵

nelatorka
11. únor 2011

Ahoj holky, dnes jsem byla na UTZ a máme tam jednoho broučka a už jsme viděli i srdíčko. Tak už jsem si trochu oddechla, ale každopádně jdu ještě na kontrolu za 11 dní. Jsem v 6 týdnu, tak doufám, že už mě brouček neopustí a bude vše dobré. 😵 😵

nelatorka
11. únor 2011

Omylem se mi to tam objevylo dvakrát 😀 😀

valkat
11. únor 2011

@nelatorka jééé zlatínko tak to moc gratuluju,,,tak se o sebe hezky starejte..... 🙂

nelatorka
11. únor 2011

@valkat děkuji budem budem 🙂 🙂 už se děje 😀 😀

valkat
11. únor 2011

@nelatorka 🙂 🙂 🙂

mamba555
11. únor 2011

@nelatorka ahojik tak to je krásne ty s amáš gratulujem tiii 🙂