Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
13. únor 2011

@mamba555 ☹ ach joo........je mi to vážně líto. Teď už ale nechoď na KET, dokud nebudeš mít všechna možná vyšetření za sebou!!! Třeba půjde jen o nějakou maličkost, jako je srážení krve atd,..ale to lze celkem snadno vyřešit. Všechno bude zase dobré,..chce to jen čas.... Myslím na Tebe! Kdyby něco, napiš,...

mufinka0
13. únor 2011

@valkat jj,..pomáhá, ale na druhou stranu, když tady vidím Mambičku... ☹ ☹ Je mni to moc líto! je to hodná holka,..byly jsme spolu na OPU a docela jsme si popovídali 🙂

mamba555
13. únor 2011

@mufinka0
@valkat ahojte dievčata joj snád to bude dobre no my už mrazáčky nemáme mali sme iba dva mrazáčky ato mi aplikovali teraz ako som bola na ketu tak už iba zase 2ivf

valkat
13. únor 2011

@mufinka0 svět je nestravedlivý,ale jednou se to zlomit přeci musí........

mufinka0
13. únor 2011

@mamba555 Aha,..já myslela že jsi měla stejně jako já a Renata 4 mrazáčky...No ale víš...ono s čerstvými embryi je to vždycky lepší a vyšší šance na úspěch. 😉
Dej si teď pauzu, nech se pořádně vyšetřit a až nabereš sílu do dalšího, tak můžeš jít... Já taky teď potřebovala půl roku pauzu,..ono v hlavě to mám ale pořád. Je to těžké, to Ti věřím,...ale sama ze své zkušenosti vím, že bude zase líp... Já jsem minulý týden začala pít Kontryhel čaj, a naordinovala jsem si detoxikační bylinnou kůru,..snad když budu "čistá" od těch všech hormonů, tak KET vyjde.
Taky jsem zažila ten pocit, že jsem byla těhotná a musela jsem to dát pryč (bylo mimoděložní),..ale jak napsala Pája, je lepší teď než až když vidíš srdíčko a potratíš třebas ve 10-12 týdnu,..to už si na miminko zvykneš a najednou jsi "prázdná"... 😔

mufinka0
13. únor 2011

@valkat Musí,..ale kdy to bude?? Snad dřív, než mi dojdou všechny síly... 😅 Kolik máš folíků?? 🙂

valkat
13. únor 2011

@mufinka0 v uterý jdu na utz takže jsem zvědavá na urodu......

mufinka0
13. únor 2011

@valkat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Hmmm ta bude!! Určitě jo! 😉 A ta stimulace NATIVU to jsou injekce, nebo nějaké tabletky,..či gel?? 😕

valkat
13. únor 2011

@mufinka0 jsem zvědavá....měla jsem jen ten Clostybegyt na 5 dnů....

mufinka0
13. únor 2011

@valkat To já vím 🙂 Jen nevím,jestli to jsou injekce, nebo tabletky 🙂 No nic,..jdu nachystat na stůl,..čekáme návštěvu. Měj se pěkně a brzy ahoj 🙂

valkat
13. únor 2011

@mufinka0 tabletky.....tak si to užij a pááá....

gabulenka
13. únor 2011

Holky moc děkuji, úplně jste mi zvedly náladu, děkuji 😉 My bychom měli jít k MUDr.Prokopové (nebo Prekopové), tak uvidíme. Shodou okolností tam pracuje jako zdravotní sestra i manželka mého bratrance. To jsme se dověděli, až jsme tam dostali doporučení 🙂 Holky, jak často do Repromedy docházíte? Jak to tam vychází cenově? Četla jsem, že je to tam dražší, ale co by člověk neudělal pro miminko a dobrou péči, že 🙂 Co berete zavitamíny, léky, čajíky atd.? Sháním plno informací, protože tam jdeme až za 3týdny 😀

mufinka0
13. únor 2011

@gabulenka 🙂 no před IVF je dobré jíst kyselinu listovou (koupíš v lékárně), nebo rovnou vitamíny pro těhotné (Calibrum baby plan), je to i pro období plánování těhotenství 🙂 Z čajů piju Kontryhel a teď jsem si ještě začala brát detoxikační kůru. To jsou bylinky 😉
No v době vyšetření jsme tam zase tak často nebyli, ale když se rozjede IVF, tak docela často 🙂 S tím musíš počítat. Ale uvidíš, jakou Ti nasadí léčbu a nebo pak hned jaký budeš mít protokol s lékama 🙂 Od toho se odvíjí časnost návštěv, ale myslím, že to vychází tak, že jakmile se rozjede IVF, tak návštěva každý 3-4 den 🙂 Ale neboj, trvá to tak 14 dní, pak už budeš jen doma opatrovat miminka v bříšku 🙂 Není to zase tolik časově náročný 😉
Jinak cenově je Repromeda dražší 😒 😒 😒 Dražší než jiné CARy v Brně. 😝 Tak to prostě je a kdo bude tvrdit že ne, tak lže. Ale jak jsem psala výš, ráda si tady za tu léčbu zaplatím, ikdyž peněz nazbyt nemáme, já jsem v Repromedě spokojená a neměnila bych. Jinak mrkni na jejich stránky, mají tam ceník www.repromeda.cz 😉

valkat
13. únor 2011

@gabulenka Tak Prokopová je mladá skvělá doktorka,ta je uplně v poho....já jsem taky skoro nováček,chodíme tam někdy od podzimu...a byli jsme tam asi 5x,zatím jsme nic neplatili,vyšetření bylo zdarma....teď nás čeká takové lehčí umělý opl.,tak to už asi platit budeme.......můj manžílek bere jen vitamíny na lepší spermio...... 🙂

gabulenka
13. únor 2011

@mufinka0 děkuji za info. A co bereš za detoxikační kůru? No já jím kyselinu listovou a femibion. K tomu beru duphaston, estrofem a clostilbegyt (ted jsem dobrala poslední 6.cyklus, nasadila mi ho hned doktorka a tím to celkem podělala ☹ protože jsem vyčerpala jeho možnosti a ani krev mi nevzala, to až ted v Repromedě ☹ uvidíme, jakou léčbu nám navrhnou, když mám asi to PCO. Netuším co nás čeká, to mě děsí 😒 už bych chtěla vědět na čem jsme, jaké máme možnosti 😉

gabulenka
13. únor 2011

@valkat děkuji, tak to je super, že je v poho 🙂 a když jste tam byli 5x tak to byly vyšetření a konzultace? že jste ještě nic neplatili? co to je lehčí umělý oplodnění? ještě se v tom nevyznám 🙂

valkat
13. únor 2011

@gabulenka když jsme tam šli poprvé tak jsme vysypali celý svůj příběh,po druhé jsme šli na vyšetření spermio a má hormon.profil,po třetí jsme si šli pro výsledky a to nám řekli že jsme uplně zdraví... 🙂 ,po čtvrté jsem šla na utz jestli se ji dělají vajíčka,to bylo taky v poho,tak jsem dostala taky Clostilberyt aby se mi jich udělalo víc a teď v uterý jdu na utz kolik se jich udělalo ,pak mi je odsají a pak oplodní a zase vrátí,je to ta lehčí varianta nemusím brát žádné léky......proto jsme nic neplatili,teď až ten zákrok......taky jsem se bála než nám řekli co s náma je a co bude dál......ale pak už to jde rychle..... 🙂

gabulenka
13. únor 2011

@valkat no uvidíme, docela se té konzultace děsím, ale aspoň člověk bude vědět co a jak. Jen to čekání je šílený ☹ a já jsem hrozně netrpělivá. Ale uklidňuju se tím, že manža má spg. v pořádku a mě snad taky dají do kupy🙂

mufinka0
13. únor 2011

@gabulenka Jo tak to nevím, jak se léčí PCO,..máš asi anovulační cykly, ne? Nebo tak něco,..s ovulací to souvisí. To je všechno co o tom vím 🙂 A taky že se tvoří častěji cysty,..tak by ti asi nemohli dát vysoké dávky léků.. Ale vyčkej konzultace,..na výsledky některých vyšetření se musí čekat 🙂 A pokud už na miminko čekáte nějakou dobu, tak měsíc Vám neublíží 😉 O to víc se budete těšit.
Já piju sirup Alveo, je to od firmy Akuna. 🙂 Slyšela jsem na to jen samou chválu, tak to zkouším. 😉

mufinka0
13. únor 2011

@gabulenka Neboj se!!! V Carech si dokáží poradit se vším 😉 😉 Možná opravdu nedojdete ani k IVF a budeš mít buď jen tu lehkou formu, jako Valkat a nebo jen nějaký léky na úpravu cyklu a budete se moct snažit přirozeně... Chce to jen vydržet na výsledky 😅 😅 Taky jsem byla poprvé tak netrpělivá 😀 😀

bublenudle
14. únor 2011

Ahoooj kočky....zdravim Vás všechny po par dnech.....nemam ted čas moc,jsem furt nekde pryč,ale občas nakouknu...na všechny myslim,a držim pěstičky.... 🙂

zazy
14. únor 2011

Ahojky děvčata
Mambi,je mi to moc líto,že ti to nevyšlo,ale ono bude lép neboj,ono se to nakonec zadaří.
Jinak já bych neměnila jiný car,byli jsme v repromedě spokojeni,sice je nejdražší ale za to to stálo.Příští rok na podzim by jsme chtěli zkusit ještě jedno mimi a určitě půjdeme zase sem.Ale to je ještě daleko.Moc na Vás zlatíčka myslím,aby se Vám už konečně zadařilo.

lola33
14. únor 2011

@mufinka0 ahojky,jojo jsme na tom stejně,také se čistím,piji kontryhel,ajuvédský detox čistící čaj/ten je docela síla/ a papám aloe vera kapsle,prostě proto chci udělat maximum!!!
Lepší je mít antibiotika nyní,než potom při nebo po KETU,aspoň si to odbydeš nyní 😉 a pak budeš fit a nachystaná na mimi 🙂 🙂 🙂

lola33
14. únor 2011

@mamba555 Mambičko,drž se ☹ ,já vím,že to je hrozný,ale věř tomu,že na každého štěstí čeká a každá z nás tady bude držet ten malej uzlíček v náručí,někdo dřív někdo dýl,ale o to to bude hezčí!!!!

lola33
14. únor 2011

@valkat Zítra držíme i s manžílkem palečky,ať je úroda veliká a hned písni,ju???

mufinka0
14. únor 2011

@lola33 ahoj 🙂 jj, taky si říkám 🙂 Lepší teď než pak 😝 Aspoń budu přeléčená. Jsme objednaní do Repromedy,..nějak jsem se k tomu nemohla dokopat... 🙄 🙄 Jsem hrozná, strach je pořád o krok předemnou 😖 Ale uklidňuje mě fakt, že tam jdeme pro stimulační protokol a na konzultaci až 9.3. 😝 😝 😝 To je ještě moře času 🙂
A tady ty všechny vitamínky, bylinky atd jsi brala i předtím ?? 🙂 Já ne, já brala jen Calibrum 😒 Možná jsem to tenkrát příliš podcenila. Teď udělám maximum, tak jak píšeš.

mufinka0
14. únor 2011

@valkat jj, taky na tebe budu myslet!!! Ať to dopadne co nejlíp!!!!! 😵 😵 😵

lola33
14. únor 2011

@mufinka0 Přesně tak,vše si odbydeme teď a pak budeme zdravé jak rybky 😉 ,nene předtím jsem brala jen Femibion a nyní beru co jsem se poradila se známým doktorem,tak mi doporučil,prolévat se čistícími čaji,užívat aloe a pýt kontryhel před,a pak už ne mohl by škodit 😝 ,ale čistm se pěkně,vše škodlivé jde z těla ven,jsem samý beďar jak puberťák je to síla a manžílek říká,mámo ty jdeš do puberty 🙂 🙂 😉

mufinka0
14. únor 2011

@lola33 ani mi nemluv,..já po těch stimulkách trošku přibrala, ale s tím si poradím, to není problém, ale ty beďary,... 🙄 Taky se mi dělají. 😀 😀 😀 Řekla bych, že to máme po té hormonální stimulaci, páč já na to nikdy moc netrpěla. 😕 Ale začínají mi vylízat až v době ovulace, což je divný,..myslím, že by měli být v době menstruace, ne?? No,..jsem nějaká celá rozhašená asi,..ten detox potřebuju jako sůl 😀 😀 Kontryhel zatím piju 1-2 denně, ale smí se až 3x, tak asi zvýším dávky 🙂 Jinak po IVF těsně jsem měla nepravidelnou MS, ale teď ty 2 poslední mi přišly přesně 27 den cyklu,..už se dostávám do starých "zajetých" kolejí 😀

valkat
14. únor 2011

@lola33
@mufinka0 no jasně,dám hned vědět,jaká je urodička.... 🙂