Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
17. únor 2011

@valkat tak doufám,že ho nepokazím ☹

gabulenka
17. únor 2011

@valkat super zprávička, moc gratuluju 😉 v sobotu to určo proběhne tak jak má 😉

mufinka0
17. únor 2011

@valkat 😵 😵 😵 Super zprávy, jen píšu "já jsem ti to říkala".. 😉 Jinak to ani nemohlo dopadnout. Do soboty jen vydržet a pak už se jen těšit na // 😉

mufinka0
17. únor 2011

@lola33 NIC nepokazíš!!! Ty jdeš v květnu, viď? Možná počkám na Tebe,..ještě uvidíme 🙂

valkat
18. únor 2011

@mufinka0 děkujuuu....ale měla jsem fakt nahnáno,než mi je ukázal,pak spadl velkej balvan..... 🙂

valkat
18. únor 2011

Tak jsem tam dneska volala tak nám čekají v 10.00 hodin i s nachystaným prckem...... 🙂

gabulenka
19. únor 2011

Ahoj holky, tak jak se máte?Já mám nějakou krizi, zítra ráno mi manžílek opět na týden odjíždí do Ruska a já jsem z toho nějak naměkko. Hodně špatně ty odloučení snáším. Pořád bulím, že mi bude smutno, že mám strach, aby se mu něco nestalo (autohavárie, pád letadla, takový ty katastrofický scénáře...) prostě depka jak vyšitá Navíc dnes máme jít na ples, na který se mi ale vůbec nechce... Nemáte nějaký tip na zlepšení nálady?
@valkat už to máš asi za sebou, moc držím pěstičky 😉

bublenudle
19. únor 2011

@valkat Beruško,moooc na tebe myslim... 😵 😵

valkat
19. únor 2011

Ahoj holky,už jsme doma,mám jedno ale řekli mi že bylo šikovné a ještě se rozdělilo,takže máme dva prcky.Teď budu poctivě odpočívat aby se mu u mě líbilo....... 😉 🙂

gabulenka
19. únor 2011

@valkat supeeer, jen pěkně odpočívej 😉

agatice
19. únor 2011

ahoj valkat 🙂 🙂
tak jsem se podívala na vaši diskuzi zda tu poznám nějakou trošičku známou tvář z dnešního rána a je tu!! 🙂 🙂
tak hodně štěstíčka ať si miminkům u tebe líbí 🙂 🙂 .
Jinak já jsem taky docela spokojená, odsáli mi 21 vajíček a v pondělí mám volat jak se oplodnili.

bublenudle
19. únor 2011

@valkat Jéééé,beruško...moc gratuluji a pěkně odpočivej..... 😵 😵

mufinka0
19. únor 2011

@valkat ahojky 🙂 Takže nemáte do mražáčku??? A v břiše máš 2?? Chápu to snad dobře... 😉

Jinak .............GRATULKA VELIKÁ 😉 😉 😉 😉 😉

mufinka0
19. únor 2011

@gabulenka ☹ Nedivím se ti,..taky bych asi smutnila. Už abyste měli miminko, to Tě aspoň zabaví 😉 Na ples zajděte,..pobavíte se, přijdete na jiný myšlenky. Ono je dnes počasí na krizi jako stvořený, takže se nedivím... Asi nejsi sama. 🙄 Ikdyž já tedy krizi nemám...aby to nevypadalo.. 😝 😝 😀 😀 😀

agatice
19. únor 2011

jinak samozřejmě přeju všem snažilkám co navštěvují Repromedu ať se co nejdříve zadaří a dočkáme se všichni toho vytouženého miminka 🙂 🙂 .Někdy je opravdu těžké snášet tyhle opakující neúspěchy ,ale stejně nám asi nic jiného nezbyde.......musíme doufat 🙂

mufinka0
19. únor 2011

@agatice 🙂 Ahoj,..ty jsi tu nová? Jak dlouho chodíš do Repromedy? Asi to není Tvé 1 IVF, tedy podle toho co čtu.. 🙂 Opakované neúspěchy jsou dost vyčerpávající, ale snad ne nadarmo se říká, že co Tě nezabije, Tě posílí... 😝 A ono fakt nezbývá nic jinýho, než doufat. Jinak gratuluju k úrodičce!!! 21 vajíček, to je super! Určo Ti něco zůstane i do marzáčku 😉

valkat
19. únor 2011

@agatice zdravím milá kolegyně,tak gratuluju k takové urodě......to jsem moc ráda že jsem se potkali...dej vedět jak vám rostou mimošci...... 🙂

valkat
19. únor 2011

@mufinka0 ahojky sněhuláčky nemáme a to jedno se nám stihlo rozdělit takže dvě....budou to bojovníci a zvládnou to.....teď už jen vydržet do 4.3..... 🙂

valkat
19. únor 2011

@bublenudle děkuju,to víš že budu.... 🙂

gabulenka
20. únor 2011

@mufinka0 moc děkuju, na plese jsme byli, bylo to super. Jen nám oběma není moc dobře 🙂 Jináč manžílek už odjel, já jdu poklízet a kolem poledne odjíždím k sestře na azyl 😀
@valkat určo to zvládnou, teď jen trpělivě čekat 😉

agatice
20. únor 2011

valkat- ty jsi taky v praconí neschopnosti??

mufinko- díky za přivítání 🙂 🙂
2.IVF jsem absolovala v sanusu v Hradci Králove. Mám za sebou celkem 8 transferů a 5 inseminací a nikdy nic. Tak jsem zkusila štěstí tady v Repromedě.O mimi se snažíme 3,5 roku tak uvidíme jestli nám tady pomůžou. Spíš mám strach, že kdyby bylo i 3.IVF neúspěšné tak nevím kde na to pak brát peníze. Je to opravdu kupa peněz. V Reporomedě jsem byla poprvé před vánoci a chodíme k Mudr. Hromadové, je to fajn ženská. Teď jsem měla na poslední kontrole Mudr. Veselého a ten byl taky fajn.

valkat
20. únor 2011

@agatice ahojky,vzala jsem si na tři dny volno,pak mám školení a pak už jdu do práce,ale jdu na tu nejlehčí směnu...musím být opatrná.......ty budeš doma po celých 14 dní?

mufinka0
20. únor 2011

@agatice 😝 😝 O penězích mi ani nemluv!!! Je to mazec! My v tom tedy máme 53 tisíc, vy asi víc, ale vzhledem k našim platům je to na nás až příliš ☹ ☹ Na 3 IVF už bychom neměli,...jsme rádi že naškudlíme na KET. Možná po čase bychom našetřili, ale to bych se asi dřív zbláznila.. 😝
Co Ti dělali za vyšetření?? Nebo co máte za problém?? Protože 8 transferů už je dost, určitě jste měli mražená embrya, takže dobré kvality........dělali Ti třeba laparoskopii?? Uff,..moc Ti přeju aby to tentokrát vyšlo!!!! Je pravda, že je tady jedna holčina Beryk 🙂 která byla 4x IVF jinde a až na 5 pokus v Repromedě a hned poprvé 😵 😵 jí to vyšlo.

mufinka0
20. únor 2011

@valkat 🙂 Super, takže možná dvojčátka.. 😉 Muselo být pěkně silné a proto určitě zůstane až do porodu 😵 Opatruj se! 🙂

mufinka0
20. únor 2011

@gabulenka 🙂 Tak vidíš... 😉 Manžel Ti takto často odjíždí?? Až budete mít prcka, určitě se mu už nebude chtít.. 😉

valkat
20. únor 2011

@mufinka0 je to bojovník..... 🙂

valkat
20. únor 2011

@mufinka0 my platili 16 000 kč.....

gabulenka
20. únor 2011

@mufinka0 no těch plateb se taky děsím, ale co by člověk pro miminko neudělal, že? Ale je to určitě finančně hodně náročný. Sama nevím, jak to bysme to s hypotékou dali dohromady 😒 Manžel odjíždí čas od času, takže na to vůbec nejsem zvyklá 🙂
@valkat nebo bojovnice 🙂

mufinka0
20. únor 2011

@valkat Za nativ??? 😕 hm,..tak přeju ať to vyjde!!! 😝

mufinka0
20. únor 2011

@gabulenka Já počítám 53 tisíc za 2 IVF!!!!!!!!! 😉 A ještě s částkou za zmražení 4 emb. Ale i tak, jasně je to moc peněz.. 😖 😖