Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
27. únor 2011

@elisabet super,tak se budu těšit..páá 😉

mamba555
27. únor 2011

ahojte je tu niekto?

agatice
27. únor 2011

ahojte- teď jsem četla na netu, že embrya si plavou v děloze 5 až 6 dní než se zahryznou a já myslela, že už se třeba zkousli. 🙂

valkat
27. únor 2011

@agatice ahojky,jj prý se zahnízdí až tak 5 tý den....a jak jinak,odpočíváš poctivě?

agatice
27. únor 2011

@valkat- odpočívám, koukám na telku a sem tam přejdu po bytě. To si myslím ničemu nevadí. Já bych byla taky doma třeba jen 5 dní ,ale vzhledem k tomu, že tahám balíky a pořád běhám v práci tak to je nemyslitelný. A je fakt,že když se to má chytit tak se to chytí. 🙂

valkat
27. únor 2011

@agatice já jsem si to domluvila tak že chodím pořád na odpolední a sedím univerzálku,takže balíky netahám jen složenky a dopisy...ale i tak jsem byla v pátek docela unavená....ale jsem opatrná.....kdybych to nedomluvila taky jsem na neschopence.... 🙂

agatice
27. únor 2011

@valkat - já jsem dřív brala utrogestan a po něm jsem byla taky hodně unavená a pořád jsem po něm spala,ale teď co mám crinon tak je to o hodně lepší a ani mě nijak nevadí. Já jsem si PN brala vždycky jenom né ¨po inseminaci to se myslím ani nedává.

mufinka0
27. únor 2011

@gabulenka ahojky 🙂 Na zítřek Ti přeji jen ty dobré zprávy!!!! 😉 Budu na Tebe myslet. I semnou tam jezdí vždycky manžel, nebyl semnou snad jen 2x když jsem jezdila při IVF na UTZ, ale konzultace, OPU, transfery atd jezdí vždycky. Je to taková opora, myslím že se pak budeš cítit líp, když tam nebudeš sama, ať už to dopadne jakkoliv. Ale ono to bude dobré, uvidíš. 😉

gabulenka
27. únor 2011

@mufinka0 jsi moc hodná děkuji 😉 ale zítra to bohužel budu asi muset zvládnout sama... ☹ manžel musí být v práci. No nějak to dopadne 😉

valkat
28. únor 2011

@gabulenka dopadne to dobře,uvidíš těšíme se na zprávičky..... 🙂

lola33
28. únor 2011

@valkat beruško ahojky,už se Ti to krátí,moc moc držím palečky ať na tebe brzo vykouknou // 🙂 🙂 🙂 a písni,ju? Už sem moc na diskusi nechodím,jak se u nás nic nového neděje,tak není o čem psát.....
pozdrav manžílkovi a brzo páááá

valkat
28. únor 2011

@lola33 ahojky,jj už se to blíží,hned ti dám vědět neboooj.... 🙂

gabulenka
28. únor 2011

Ahoj holky, tak píšu jak jsem dopadla. Paní doktorka Prokopová je moc milá. Vše mi vysvětlila, ale mám hlavu jak balón z těch informací. Prošla se mnou manželův spermiogram, vše je ok, jen se tam vyskytly v mini množství červené krvinky nebo co, tak manžel půjde pro jistotu na vyšetření na urologii. Jinak u něj vše v normě. Já mám zvýšený nějaký dva hormony, uvidí se, jestli to mám z té hromady prášků. Udělala mi ultrazvuk a říkala, že ty vaječníky nevypadají tak hrozně jako polycystické, ale že to je jen jeden z mnoha prvků diagnózy. Stručně řečeno domluvily jsme se, že mezi 10-12 dnem cyklu přijdu na ultrazvuk a uvidíme, jestli tam bude nějaký folík a jaký. Pokud ano, tak "řízený" pohlavní styk případně nějaká podpora k tomu. A když tam nic nebude, tak stimulace vaječníků buď pro inseminaci nebo IVF. Prý podle toho, jak na to tlačíme. Vzhledem k tomu, že si nejsem jistá péčí mé doktorky, tak jsme se zatím dohodly na sledování cyklu. Braly mě krev na chromozomy a manžel ještě musí taky. Tak uvidíme. Holky, platily jste něco i za ty kontroly, sledování cyklu?

valkat
28. únor 2011

@gabulenka no vidíš to je super,to bude dobrééé..ne nic neplatíš...

aidule
28. únor 2011

@gabulenka Ahoj, držím palečky, ať to jde pozitivním směrem! Za kontrolní sledování cyklu neplatíš 🙂

nelatorka
1. bře 2011

Ahojky, všechny moc zdravím!!!
Dnes jsem byla na ko. u své doky. Říkala, že miminkku se daří moc dobře. Jsme moc šťastní. 😵 😵 Za necelé 3 týdny už jdu do těhu poradny a dostanu průkazku 🙂 🙂 😵 taky jdu na NT - plus tak už se moc těším na mimi až ho uvidíme. A taky už budeme vědět co to bude. 😨 😨 😵

Moc na Vás holky myslím a těším se na dobré zprávy.!!!! 🙂

olafka
1. bře 2011

@nelatorka Nazdááárek.Mám z tebe a mimiska velikou radost.Jen tak dál a za tři týdny se budu těšit na zprávičku od tebe a hlavně na tu těhu.prukajdu.Až ji budeš držet v ruce,tak to bude jisté na 100% a už se to bude vyvíjet jen k lepšímu,mocinky ti to přeju.Jinak zdravím všechny staré známe a taky ty nově příchozí.U mě to jde velice dobrou cestou,jak řikál můj dr.je ze mě nadšeny,jak dobře reaguji na stimulku a injekce.Na včerejší kontrole po 6ti dnech stimulace puregonem máme zatím 6 folikulu a plno dalšich,které jěště porostou,vypadá to na krátky protokol,oproti minulému dlouhému,snížený davky z 300jednotek na150 jedn.a celkově jsem odcházela z velice příjemným pocitem.Vypadá to na Brno okolo 15.3. a možná i dříve...Začala jsem zobat Calibrum800 na plánované těhu. a pokračuji v kys.listové.Jinak se cítím fajn po týdnu dovolenky jsem včera nastoupila znova do práce,už se mi po všech stýskalo a uvidíme,jak dlouho s nima jěště zústanu???Baby v práci mě ukidňuji,že mě nebudou chtít alespoň 4 roky vidět?!!Doufám,že jim to předvídání tentokrát výjde...Mějte se všechny moc príma a brzy naviděnou.Olafka.

gabulenka
1. bře 2011

@aidule moc děkuji 🙂

gabulenka
1. bře 2011

@olafka samé dobré zprávy, držím pěstičky 😉
@nelatorka tak to je supeeer, užívejte si to štěstíčko 😉 a co bys "radši" holčičku nebo chlapečka?

nelatorka
1. bře 2011

@gabulenka děkuji!!! asi je mi to jedno, hlavně když to tentokrát dotáhneme do zdárného konce a budeme zdraví 🙂 🙂

nelatorka
1. bře 2011

@olafka ahojky moc tě zdravím a mám z tebe také velkou radost. Krásně vše probíhá jak má, držím ti moc palečky a už se těším jen a jen na pozitivní zprávičky " jiné neberu 🙂 " 😀 Taky mi v práci říkaly že mě nechcou nejméně 3 roky vidět. 😀 😀

lola33
1. bře 2011

@valkat zlatí a kdy budeš tedy testit,vydržíš až do čtvrtka?Držíme moc moc s manžílkem palečky a jiné než dobré zprávy nebereme,ju???? 😉 😉 😉

lola33
1. bře 2011

@olafka Jéé beruško to jsou krásné zprávičky,tentokrát to klapne,uvidíš 😉 😉 😉 ,jen tak dál papa 🙂

lola33
1. bře 2011

@nelatorka Neli,tak to je super 😉 moc Ti to přeju a budeme se těšit na další krásné zprávičky,jsi náš vzor 😉 😉 😉

valkat
3. bře 2011

ahoj holky,takže hlásím bílý test po duchu ani památky,takže předpokládám že v pondělí na krvi už to nebude jiné.....tak podstoupím další vyšetření a znova do boje..... ☹ ☹

nelatorka
3. bře 2011

@valkat kolikátý jsi den? ještě vydrž.. 😉

valkat
3. bře 2011

@nelatorka dneska 12.den.....ještě je pořád krevní naděje.....

mamba555
3. bře 2011

@valkat ahojik nebud smutná aj mne 12-den ukázal test negativny a v krvi ukázalo pozitivny tak ešte može byt že sa ti to tam ukáže

nelatorka
3. bře 2011

@valkat jak říkáš naděje ještě pořád je!!!!!! Budu na tebe myslet!!!!! 🙂 😉
@mamba555 a co ty jak se cítíš? Už jsi u své gyn.?

mamba555
3. bře 2011

@nelatorka ahoj nelatorka ano už mne přendali ku mojmu gynekologovi nabuduci tyžden pojdem na kontrolu lebo teraz má dovolenku moj gynekolog ty sa ako citiš?mne je sme tam špatne ale len máličko jinak pohode nemužu na wc ty si natom jak hm?