Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

ob.soklina
27. dub 2009

Ahojte holky, jsem strasne moc ráda, ze tato diskuse je. Já jsem dneska byla po 3 v Repromede. Jsem ráda, ze se tu najdou i lidi, kteri reknou i to dobre. S manzelem to ted podstupujeme vse poprve, tak se priznam, ze jsem z toho celkem vydesena,ale podle vysledku to vypada dobre. Jen ta moje trombofilie. Jinak chodim k panu primari - zatim spokojenost, jen si nekdy rikam ze by mi mohl rict vice informaci asi se malo ptame. No a od zítrka budu bastit Norprolac. Doufam ze tu najdu zpríznené duse. Vsem drzím pesticky a pekny den

jelinkova81
27. dub 2009

Ahoj ob.soklino, vítáme tě mezi námi. Budeme vám držet pěstičky, aby jste byli spokojeni s přístupem personálu a pak se samotným výsledkem. Nic jiného nám totiž nezbývá, než těm doktorům věřit. 🙂 Jaja

mimka29
27. dub 2009

Ahojte bambulky,
tak zase sa ozývam, dnes sme boli v Repromede vybavili sme všetky formality a odovzdali manželové vzorky na vyšetrenie, takže sme zase o kúsok bližšie k nášmu vysnímanému uzlíčku, alebo dvom.

mimka29
27. dub 2009

ob.soklina - aj ja som bola dnes v Repromede, kedy si tam bola? My od 9.00 asi do 11.15 hod, možno sme sa tam videli.

annina
27. dub 2009

Ahoj holky. Mimka to je super,že se něco děje 😉 Moc moc moc vám držím pěsti ať si z Repromedy ten vysněný uzlíček odvezete a ať máte hodně mrazáčků-sourozenců 😵 😵 😵 Soklinko vítej!

annina
27. dub 2009

Besinko my jedeme taky na Veveří 😀 7,30 ráno. Už aby to bylo za námi! Uff,těším se a bojím zároveň 😔 Musíme věřit,že to ti naši mazílci zvládnou! 😅

mimka29
27. dub 2009

ahoj annina - už sa rysuje, len je to pre nás samoplatcov dosť finančne náročné. Dnes sme tam nechali za vyšetrenia asi 300 eur a to sme len na začiatku. Zajtra budem na teba (vás) myslieť, tak daj potom vedieť 😉

ob.soklina
28. dub 2009

Ahojte holky, 🙂 moc dekuji za privítání a drzeni pesticek. Dnes jdu na hematologii se domluvit na lecbe a pak uz jen ultrazvuk, pridani protokolu a hura do toho. 🙂

Mimka- my jsme tam byli hned ráno, pak jsme se byli projit a pak zase zpet a jak se tak divam na vasi fotecku videli jsme se 🙂 Jste ten moc pekny par ktery sedel za nama 🙂

Zatím preji vsem krasny den

mimka29
28. dub 2009

Jej tak to je super 🙂 vy ste sedeli pred nami za stolíkom. Ty máš čierne dlhé vlasy a včera si mala takú látkovú
čelenku?

annina
28. dub 2009

Mimka moc děkuji! Pěstičky drž za týden 6.5. Pak dám samozřejmě vědět!! 🙂 Ty peníze jsou fakt hrůza,ale člověk dá cokoliv-hlavně ať se to povede!!! To je ze všeho nejdůležitější a pak čert vem peníze!

ob.soklina
28. dub 2009

Mimka, ano to asi budu já 🙂

besinka7
28. dub 2009

anninko, tak my jdeme na Veveří na 9:10 hodin. 🙂 tak si potom napíšeme jak jsme dopadli🙂

mimka29
28. dub 2009

ob.soklina - aj vy ste boli nádherný párik 😉 My ale budeme mať všetci pekné deti 😀

ob.soklina
28. dub 2009

Mimka - dekuji. Budeme mít vsichni nádherné deti 🙂 Treba se tam zase potkáme. Vy ted budete cekat na vysledky? Pokazde kdyz o tom písu nebo nad tim premyslim mám zvlástni pocit v zaludku. 😅

mimka29
28. dub 2009

tak ja to cítim podobne, práve som písala, že som z toho všetkého nejaká vzrušená 😀
My sme už boli na Slovensku 3x na IVF, ale netvorí sa mi dosť vajíčok, tak teraz budeme čakať na darkyňu, keďže to z mojich nejde. Majžel dával včera iba spermie na rozbor, tak dúfam, že tam budú nejaké živé, lebo doteraz mal stále tak 80-85% patológiu spermií.

ob.soklina
28. dub 2009

Tak jsem ted dovolala se sesetrickou z Repromedy a ve ctvrtek tam jdeme znovu. Asi bude vypran protokol a reknou mi vsechny infa co a jak. Jedine co, tak mi to prodlouzi hematologie - tem jsem objednana az na 19.5. ☹ driv to neslo. Tak uvidíme. Já to vsechno podstupuji poprve, tak si tam pripadam dost hloupe. ☹ A jak dlouho asi budete cekat na darkyni? Preji aby to bylo ryche 😉

mimka29
28. dub 2009

soklina - na darkyňu budeme čakať asi tak 2-3 mesiace. To nie je až tak dlho, ako u nás na Slovensku a po tých rokoch snažilkovania a IVF čo sme absolvovali to je šup šup. Vôbec si nepripadaj hlúpo. Keď niečo nebudeš vedieť, tak sa nás opýtaj a uvidíš aká budeš zachvíľu skúsená 😉

ob.soklina
30. dub 2009

Ahojte holky, nějak to tady utichlo?! Mimka tak at to rychle uteče a at je tady u nás více štěstí než na Slovensku. Já jsem ted byla s manželem v Repromedě. No a vypadá to tak, že možná ke konci května začneme se stimulací no a pak hurá do toho.
Chci se zeptat vyfasovala jsem Puregon a Prednison - do jaké hranice kvalitnosti mám tyto léky zařadit. Děkuji moc moc za info.
Jsem jak malá holka - ted se ve mě bije radost strach no prostě vše 😲
Co u Vás nového???

katy81
30. dub 2009

ahoj holky,moc zdravím 🙂
tak včera jsme byli v caru a máme potvrzené i na utz mimi 😀 😀 tak jsme hrozně šťastní a to jsme měli včra nejhezčí dárek,protože jsme měli i výročí svatby 😉

Takže hlavy vzhůru,určitě to vyjde i Vám a budete mít vysněné mimi 😉

soklina,já měla taky puregon,byla jsem spokojená,prednison a anopirin baštím do teď.Ty pocity jsou naprosto normální a u mne pokračují nadále 😉

mimka29
1. kvě 2009

ahojte baby,
ob.soklina - Puregon a Prednison som nikdy nemala, takže ti neviem povedať. Čo sa týka tých tvojích pocitov, tak to prežívame asi každá rovnako, ale ničoho sa neboj, užívaj si to, nechaj sa manželom rozmaznávať a pozitívne mysli. To je super, že začínate už koncom mesiaca, potom sa to tu určite už rozbehne.
Ja budem volať v pondelok aký mal muž spermiogram a hneď si dohodnem ďalšiu návštevu v Repromede.

katy - veľká gratlááááácia. To je teda fakt krásny darček v výročiu. Normálne mám až mokré oči. Ja neviem, ale som z tých hormónov hrozná citlivka.

ob.soklina
1. kvě 2009

Ahojte holky přeji krásný večer.
Katy 81- moc moc gratuluji to je opravdu asi ten nejkrásnější dárek jaký jste si mohli dát. 🙂
Můžu se zeptat na kolikátém pokusu jste byli??

Mimka - manžel je úžasnej a hlavně hrozně hodnej. Co se týká pozitivního myšleníí taky se snažím 😉
ale někdy to nejde. Ten konec měsíce potvrdí hematoložka, pokud řekne že můžeme tak hurá do toho.
Tak budu držet pěstičky, aby dopadlo co nejlépe.

Krásný víkend

mirinda10
2. kvě 2009

baby kolko stoji IVF v CARe ako samoplatca a taktiez keby som isla na darcovske vajka a ako sa dlho caka ak mate nejake skusenosti moj doki ma posiela do Brna aj ked ja by som rada skusila este 3tie IVF v Blave nechcem tak rychlo prejst na darcovske to je posledna moznost
mozno by som isla este na jedno IVF v Brne so svojimi ak sa nepodari tak na 5 ty pokus uz pojdem na darcovske mam iba 39 rokov a ked citam, ze niekto este spontanne otehotnie tak to nechem len tak vzdat ale uz bez PK ani ciarku idem uz iba na blastocysty ak nebudu ziadne tak idem na darcovske nebudem viac skusat len doteraz som nemala PK co je skoda mohla som is usetrit kopec sklamania a penazi ☹

dakujem za akekolvek info

mimka29
2. kvě 2009

Ahoj mirinda - nevien koľko stojí v Repromede klasické IVF, ale s darcovskými vajíčkami je to 120 000,- Kč a čaká sa na darkyňu cca 2-3 mesiace.
Do akého caru choríš v BA?

ratatooy
2. kvě 2009

ahoj snažilky,tak to je mazec ty ceny,zrovna jsem četla v dosti časopisech o umělém oplodnění jak stát celkově hradí tři pokusy z pojištění.a že to není tak drahé jen se doplácí nějaké léky?

mirinda10
2. kvě 2009

no ale ak idem my do CZ tak platime vsetko, mimka pozerala som Reprofit a tam to maju lacnejsie iba 93.000 tak asi potom pojdem tam je to dost velky rozdiel a to sa nemusi podarit na prvy krat a ked to mam platit viac krat tak je to uz velka palka

mimka29
2. kvě 2009

Ja viem, že je to v Reprofite lacnejšie, aj ja som nad ním uvažovala, ale Repromeda ma pri prvej návšteve očarila, tak sme tam zostali. My sme už zaradený do programu darovania a už iba čakáme, mohlo by to byť niekedy v lete. Inak ja to nemienim platiť viackrát. Ideme do toho s tým, že so to podarí 😉

ob.soklina
2. kvě 2009

Ratatooy - my jdeme na ICSI a bylo nám řečeno, že máme počítat s částkou do 30 tisíc.a jdeme do toho poprvé. Je pravda že se to všude píše, že je to zadarmo, ale když se pak podívaš na stránky CARU je to jinak.
Ale je fajn, že aspon něco ta pojištovna hradí. 😉

mimka29
3. kvě 2009

Ale prečo hradia len tri pokusy? To je nefér. Poznám ľudí čo do toho investovali aj pól milióna a nevyšlo im to. Nás to bude teraz stáť predpokladám tak 4.500 eur no a keď to nevyjde, tak na ďalší pokus pôjdeme až keď našetríme.

katy81
3. kvě 2009

Krásnou neděli přeji 😉

Mockrát děkuji,jsem taky mocinky šťastná.Teď jen doufat ve zdárný konec a pak kopa radostí 😀

Ob.soklina my byli poprvé na ivf+isci+pk,s lékama a tak celkově nás to vyšlo na 21 000kč 😉
Pojišťovny hradí standartní ivf což je jen odběr vajuch a dání vedle sebe se spermijkama a ať se snaží sami a normální kultivaci,vše navíc si platíš 😒

ob.soklina
4. kvě 2009

Katy tak to budu držet pěstičky aby to do toho zdárného konce došlo. My jdeme na ICSI takže nám doktor řekl, že máme počítat s podobnou částkou jakou jsi psala ty. Jen se chci zeptat co znamená ta zkratka PK? 😅
Katy a nechala jsi si zavézt jedno nebo dvě? My se máme rozhodnout a jestli budou tak asi dáme ty dvě. No uvidíme.