Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

bublenudle
15. črc 2011

@valkat děkuji beruško,jsi hodná..budu to potřebovat.... 🙂

gabulenka
15. črc 2011

@valkat děkujeme 🙂 jojo teď máš vlastně mooooooc palečků 😀 😀 😀
@bublenudle zabojujeme a vyjde to 😉 já se tak nějak těším a bojím zároveň, nevím, co mě čeká 🙂

kacnov
16. črc 2011

@aidule mooooc ti děkuji 🙂

gabulenka
16. črc 2011

Tak holky přeji všem krásný týden, my odjíždíme na týden na chatu na Vysočinu a pak hurá do Repromedy pro injekce 🙂 Mějte se hezky, papa 😉

aidule
17. črc 2011

@bublenudle Moc gratuluji a držím palečky i pěstičky, ať jde vše bez problémů a miminko si k vám tu cestu najde 🙂 . Mám opravdu velkou radost 😉 !

aidule
17. črc 2011

@gabulenka Přeji nádkerně strávenou dovču a pak jen a jen samá pozitiva na cestě za miminkem!!! Mám radost, určo to klapne 🙂 😉 !

bublenudle
18. črc 2011

@aidule děkuji mockrat,jsi zlatíčko...už se nemužu dočkat 😵 😵 😵 😵 😵

zazy
18. črc 2011

Ahojky holky
Buble a gabulenka:tak hodně moc štěstíčka do boje.Budu sem za vámi nakukovat,jak to zvládáte,pokračujetea na dálku Vám držet pěstičky at máte ty vytoužený miminka v bříšku

zazy
18. črc 2011

synamin:no vajíček máš docela dost,a velikost už si nepamatuji,ale myslím si,že jsou tak akorát,oni ještě povyrostou neboj

bublenudle
18. črc 2011

@zazy Ahojkz zlati,ses broucek...dekuji moooc....uz se nemuzu dockat,ja zacnu zase stimulovat..uz tento tyden,jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 😵 😵 a na jare tlacim kocarek 😵 😵 😵 😵 😵 😵

synamin
18. črc 2011

zazy-děkuji moc za odpověď no dnes jsem byla na utz znovu a doktr.říkala že to vypadá dobře. v pátek nebo v sobotu mi budou odsávat už vajíčka aby je mohli oplodnit 🙂

zazy
18. črc 2011

Bubli:jasan,že jo už tě úplně vidím
Synamin:není zač,tak držím pěstičky at se jich co nejvíc oplodní a at máte i nějaké mrazáčky

valkat
19. črc 2011

Holky budu na vás moc myslet a držet palečky aby to vyšlo.....mě teď čeká ten test na ty vady atd. tak mám trošku strach aby to bylo v poho a dětičky byly zdravé....... 😉

aidule
19. črc 2011

@valkat Ať dopadnou testy v pořádku a dětičky jsou zdravoučké 🙂 !!!

bublenudle
19. črc 2011

@zazy 😵

bublenudle
19. črc 2011

@valkat myslim na Tebe.... 😵

zazy
19. črc 2011

Valkat:: i já ti budu držet pěstičky at jsou testíky v pořádku,budou neboj

valkat
20. črc 2011

děkuju holky..... 😉

bublenudle
20. črc 2011

Dnes dorazila ms...presne jak jsem potrebovala a chtela..jupiiii 😵 takze od zitra picham gonal,v nedeli rano se vracim do cr a v pondeli do Repromedy na utz..to mi to perfektne vyslo... 🙂 🙂 a za chvilku mam miminka u sebe,teda aspon doufam 😵 😵 😵

olafka
21. črc 2011

Všechny,ale úplně všechny vás po delší době opět zdravím.U nás by bylo skoro vše v pořádku,ale......V pondělí jsem byla v nemocnici na ultrazvuku,který se dělá ve 20.tt a dr.se něco nezdálo na srdíčku jednoho mimiska,tak nás hned na úterý objednal do kardiocentra do Ostravy Poruby a děvčata tam nám to potvrdiliČekáme chlapečka a holčičku,ale děvčátko má vadu na srdíčku.Nebudu rozepisovat ty doktorské termíny,ale porod budu absolvovat v Praze Motole a malou ihned budou po porodu brát na sál a operovat.Vůbec nevím,jakým způsobem jsme dojeli domu,celou cestu jsem řvala,jak malé dítě,a přemýšlela,jak je svět nespravedlivý.Když už se nám zadařilo na třetí pokus oplod.,tak si nás osud zkouší dál...Ale je to prý operace,která se dělá velmi často,tak snad si to mimuš vybere hned na začátku svého života,a pak bude mít celý zbytek štástný a zdravý.Jinak jsme celkem o.k.máme od začátku těhu +4kg a to sbaštím co se dá,pohyby zatím necítím-přes ty moje špeky se ani nedivím,tlak o.k.,otoky žádné,prostě vše tak akorát...Pokojíček začínáme rýsovat do konečné podoby,vybavičku pořizujeme postupně,kočár vyhlídnutý,tak jen donosit a vykročit do další etapy života ,tentokrát už ve čtyřech....Moc vás všechny pozdravuji,držím všem palce,přeji krásné léto a dovolenky a opět někdy naviděnou.Papa Olafka.

zazy
21. črc 2011

Bubli:tak hurá do boje ty naše bojovnice,přeji krásné pícháníčko a at se tam vajíčka jen klubou,né málo a né moc tak akorát a podávej průběžně informace.Vždycky když někdo začne,tak to sním strašně prožívám,jak kdybych šla znovu,moc držím pěstičky.
Olafko:když jsem si to četla tak jsem k slzám taky neměla daleko,ale neboj holčička to zvládne a bude zní pěkné zdravé miminko.Holčičky jsou bojovnice od narození a více vydrží celý život,utíká ti to za chvílinku budeš mít ty tvoje mimoušky v náručí.Moc moc držím pěstičky a neboj dobře to dopadne,budu na Vás moc moc myslet.
Valkat:a co ty brouku jak je??

bublenudle
21. črc 2011

@olafka ?Ahoj berusko,to je mi moc lito,ale urcite bude vse ok..jsme proste strasne zkousene,je to opravdu nespravedlive..ja dnes pichla prvni gonal a v po jdu rano na krev a 11.20 na utz....myslim ne tebe...

bublenudle
21. črc 2011

@zazy Ahoj zlati,tak jsem dnes pichla prvni gonal...v pondeli valim na krev a pak utz...picham si 300 iu,max davky...tak doufam,ze to bude v poho..delame si i PICIS,PGD..vic toho udelet nejde....tak doufam,ze se dockam meho zivotniho pranicka 😵 😵 😵 😵
mej se krasne,zlati

zazy
21. črc 2011

Bubli tentokrát to prostě dáš.Já si píchala taky tyhle megadávky a povedlo se,takže ty to dáš taky.Průbežně informuj at můžu držet pěstičky.Dočkáš se vím to

aidule
21. črc 2011

@bublenudle Určitě se svého miminka dočkáš 😉 ! Já jsem si taky píchala tohle maximum a pak se mi ty hormony nějak upravily, cyklus obnovil a zadařilo se, takže vzhůru do boje za nádherným dětským úsměvem 🙂 🙂 🙂!!!!!!!!!!!!!!!!! Držím, co se dá!

aidule
21. črc 2011

@olafka Hlavu vzhůru! Jak píší holky, život je boj a někdo hold bojuje už od svého narození. Tvoje holčička to určitě zvládne. Je dobře, že v dnešní době už se tyhle záležitosti dají dopředu zjistit a pak se podle toho nastavuje další souběh událostí. Budeš rodit na specializovaném pracovišti a malá beruška bude mít tu nejlepší možnou péči, tak obavy a otázky typu PROČ stranou. Mělo to tak být a možná až později zjistíš odpovědi na své otázky proč my, proč moje hočička apod. Myslím na vás všechny 🙂 🙂 🙂!

bublenudle
21. črc 2011

@zazy dekuji ti,zlati 🙂

bublenudle
21. črc 2011

@aidule dekuji moc,jste zlate holky 🙂

valkat
22. črc 2011

@olafka zlatí neboj ,bude to dobrý....mě teď čeká screening ve 12tt a taky se bojím aby bylo všechno ok a nic jim nenašli......ale my holky jsme bojovnice,tak se neboj o svoji holčičku.... 😉

valkat
22. črc 2011

@bublenudle beruško,není to tak dávno co jsem se těšila na první injekce a že se konečně něco děje....vyjde to uvidíš,je dobrej rok a vyjde to....a na vánoce se sejdeme s těma pupkama(doufám že do té doby vydržím...)... 😀 😀